Hoşgeldiniz!

İlişkiler Videoları İzle

Nevşin Mengü'nün Rusya-Türkiye İlişkilerine Yaptığı Gönderme (Mimik İçerir) 02:34
Nevşin Mengü'nün Rusya-Türkiye İlişkilerine Yaptığı Gönderme (Mimik İçerir) 4.037 izlenme - 3 ay önce CNN Türk spikeri Nevşin Mengü, Kültür Üniversitesi öğretim üyesiyle Türkiye-Rusya ilişkilerini konuşurken "Yani işin siyasi tarafını kurtaramasak da ticari tarafını kurtaralım demiş" diyerek ülkenin dış ilişkilerde geldiği noktayı ti'ye almış. Mimiklerini de ekleyerek bunu söyleyen Nevşin Hanım'a selamlarımı iletiyor, başarılarının devamını diliyorum.
Friendzone Nedir? 04:17
Friendzone Nedir? 10.411 izlenme - 10 ay önce Friendzone Nedir? Friendzone, hepimizin zaman zaman belki de her zaman karşı karşıya kaldığı komik hatta trajikomik durum aslında. Sen seversin o seni arkadaş olarak görür, sen arkadaş sanırsın o seninle ne hayaller kurmuş meğer. Friend arkadaş demek, zone da bölge işte. Hani sosyal psikolojide de konusu var ya. Kişisel Alanlar Teorisi. Özel alan, kişisel alan, sosyal alan, kamu alanı falan. İşte kimilerimiz kimilerimizin özel alanına girebilmek ya da sosyal alanında kalabilmek için çabalar dururuz. Hayat böyle de eğlenceli bir oyun işte. Friendzone adlandırması ilk olarak 1994 yılında Friends dizisinin bir bölümünde çıktı. (Friends Dizisi: https://tr.wikipedia.org/wiki/Friends) Sonra sonra 9 GAG, MTV bol bol işledi bu konuyu. Gerçi buralara pek de yabancı bir konu değil bu ilginç konu. Zira Muhsin Bey yaşadı bunu. Hepimiz gördük! Görmedin mi? E, aç Muhsin Bey'i izle o zaman! Muhsin Bey: https://tr.wikipedia.org/wiki/Muhsin_Bey Birbirinden ilginç konuları Nedir'e has bir tarzla eğlenceli ve mizahi olarak videolara yansıtan Nedir YouTube kanalı, üçüncü sezonunda yeni sunucusu Büşra Şenol ve yeni konularıyla yayında! Nedir YouTube Kanalına abone ol, yeni videoları kaçırma https://goo.gl/yRrTFM Nedir Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/nedir.tv Nedir Instagram Sayfası: https://www.instagram.com/nedir321/ Nedir Twitter Sayfası: https://twitter.com/Nedir321 Nedir Snapchat: media.321 Sunan: Büşra Şenol Yazan/ Yöneten: Orçun Baş Yardımcı Yönetmen: Ufuk Şenkal Stajyer 1: Ferzan Akgül Stajyer 2: Başak Ulusoy
Kıskanç Kadınlar [ Şahangiller ] 00:34
Kıskanç Kadınlar [ Şahangiller ] 10.049 izlenme - 2 yıl önce Kadınların korkulu rüyası sevgilisinin ya da eşinin internetten sevgili bulmasıdır :) Daha Fazlası için izlesene.com/sahangiller sayfasına bakabilirsiniz...
Eda&Metin Özülkü Anlatıyor; Çocuk Yetis?tirirken Dikkat Edilmesi Gerekenler 02:44
Eda&Metin Özülkü Anlatıyor; Çocuk Yetis?tirirken Dikkat Edilmesi Gerekenler 1.381 izlenme - 6 ay önce Nilgün Belgün, her Perşembe 11:00’de Migros TV’de canlı yayında sizlerle! Bu hafta ünlü konuklarımız Eda&Metin Özülkü. Ünlü çift çocuk yetiştirirken dikkat edilmesi gerekenleri paylaşıyor. Ünlü konuklarla muhabbetler, lezzetli tarifler, birbirinden faydalı kendin yap önerileri ve güzellik / bakım sırları ile dolu 2. bölüm için videomuzu izleyin. Nilgün Belgün’le 4 Köşe programının yeni bölümleri için bizi takip etmeye devam edin!
Sevgilinizle mutlu olmanın 9 yolu 01:20
Sevgilinizle mutlu olmanın 9 yolu 9.190 izlenme - 3 yıl önce Filmlerde gördüğünüz mutlu ilişkilerden sizin de olabilir! Adeta mutluluğun formülü bulundu!
aşkım kapışmak - kadınlar balık tutmaya giderse 08:49
aşkım kapışmak - kadınlar balık tutmaya giderse 9.883 izlenme - 6 yıl önce tek kişilik komedi - kadın erkek ilişkileri
Seda Diker 26:44
Seda Diker 11.522 izlenme - 8 yıl önce seda diker seba tümerin programında
Ağrılı cinsel ilişki 02:26
Ağrılı cinsel ilişki 3.065 izlenme - 4 yıl önce Ağrılı cinsel ilişki
Adı Hatırlanmayan Tek Gecelik İlişkiler 02:55
Adı Hatırlanmayan Tek Gecelik İlişkiler 2.967 izlenme - 3 yıl önce Yeniden Karşılaştığından Adını Hatırlayamazsan, Adını Hatırlamak İçin Bir Özelliği İle Telefonuna Kaydettiysen Karşılaşınca Ne Olur. Kızın Adını Kaltak Diye Kaydedersen.
Siberalem Televizyon Reklamı 00:16
Siberalem Televizyon Reklamı 2.367 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en büyük ve en işe yarayan arkadaşlık sitesi siberalem.com'un televizyonlarda yayınlanan reklam filmi.
bound 02:20
bound 4.736 izlenme - 6 yıl önce
Erkekleri Hayatan Bezdiren 8 Sevgili Sorusu 04:11
Erkekleri Hayatan Bezdiren 8 Sevgili Sorusu 1.517 izlenme - 2 yıl önce Kadınları anlamak için ne kadar çaba sarf edersek edelim, hep kifayetsiz kalıyoruz. Onlar başımızın tacı fakat "Bu mu, bu mu?", "Bu ilişki nereye gidiyor?", "Biz şimdi neyiz?" gibi sorulara ne cevap verebiliriz ki? Sosyal Medya Hesaplarımız: https://www.facebook.com/enesvetolga https://www.twitter.com/enesvetolga
Ayça Yıldırım & Hakan Erol - Gitme Kal (SDÜ) 05:21
Ayça Yıldırım & Hakan Erol - Gitme Kal (SDÜ) 1.444 izlenme - 1 yıl önce Süleyman Demirel Üniversitesi İletişim Fakültesi olarak Yrd.Doç.Dr Ömer Lütfi Antalyalı hocamıza hazırladığımız klip çalışmamız.
Metres deyip çırılçıplak soydular! 02:43
Metres deyip çırılçıplak soydular! 1.737 izlenme - 4 yıl önce Çin'de 4 Kadın Baka Bir Kadını 'ahlaksız İlişkilerde Bulunduğu' Gerekçesiyle Çırılçıplak Soydu
En Sevimli Kedi Köpek İlişkileri 04:21
En Sevimli Kedi Köpek İlişkileri 1.285 izlenme - 3 yıl önce En Sevimli Kedi Köpek İlişkileri
Kediye Hallenen Tavşan 00:59
Kediye Hallenen Tavşan 748 izlenme - 2 yıl önce Masum,şirin bir kedi videosu gibi başlayıp bir anda piyasaya çıkıp kedilere kertinmeye başlayan tavşanla çığrından çıkmış bir video.
Aşkım Kapışmak Anlatıyor; Karşı Cinsin İlgisini Nasıl Anlarız? 02:18
Aşkım Kapışmak Anlatıyor; Karşı Cinsin İlgisini Nasıl Anlarız? 155 izlenme - 6 ay önce Nilgün Belgün, her Perşembe 11:00’de Migros TV’de canlı yayında sizlerle! Bu hafta ünlü konuğumuz Aşkım Kapışmak anlatıyor; Karşı cinsin ilgisini nasıl anlarız? Ünlü konuklarla muhabbetler, lezzetli tarifler, birbirinden faydalı kendin yap önerileri ve güzellik / bakım sırları için videomuzu izleyin. Nilgün Belgün’le 4 Köşe programının yeni bölümleri için bizi takip etmeye devam edin!
Sevgilim Olur Musun Demek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı 02:55
Sevgilim Olur Musun Demek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı 886 izlenme - 3 yıl önce Sevgiliniz mi yok? Yeni birileriyle mi tanışmak istiyorsunuz? Sevgilim olur musun demek hiç bu kadar kolay olmamıştı hiç tanımadığı insanlarla tanışıp onlardan sevgilileri olmasını isteyen bu adamın yöntemlerini ve yaşadığı diyalogları izliyoruz.
waking up in reno 01:42
waking up in reno 1.774 izlenme - 6 yıl önce meet roy ile candy ve lonnie earl ile darlene birbirleriyle sıkı fıkı birbirlerini çok iyi tanıdıklarını düşünen evli iki çifttir. birbirlerini bu kadar iyi tanıdıkları yolundaki düşünceleri bir gün birlikte renodaki monster truck showa katılmak ve hep düşünü kurdukları tatili gerçekleştirmek için yola koyulmalarıyla değişir. eğlenceli başlayan bu yolculuk zamanla lonnie earlün candyden hoşlandığının su yüzüne çıkmaya başlamasıyla gergin bir hava kazanacaktır.
İlişkilerin 7 Saniyelik Özeti 00:06
İlişkilerin 7 Saniyelik Özeti 254 izlenme - 1 yıl önce 04.01.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "İlişkilerin 7 Saniyelik Özeti " başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Arisa - Çarpık İlişkiler Ağı 2 02:49
Arisa - Çarpık İlişkiler Ağı 2 793 izlenme - 3 yıl önce Efendim 3 yıl önceki macerada büyük acılarla doğurup özenle büyüttüğü oğlu büyüyüp de kendi ebesini düdükleyince duruma son derece sinirlenen bıyıklı anne Arisa çocuğun eline bavulu verip kapı dışarı etmişti. Bu olaydan sonra derin bir hüzne bürünen Arisa daha sonra hizmetçilik işi bulup çalışmaya başlamıştır.Hatta ilk macerada oğlunun düdüklediği ebe de Arisa ile birlikte çalışıp toz almaktadır. Bir gün evin hanımının telefon konuşmasını paralel telefondan dinleyen cefakar anne, hattın diğer ucunda oğlunun olduğunu ve birazdan ev sahibini düdüklemek için oraya geleceğini öğrenir. Kapı deliğinden Doğuş'un kopyası olan oğlunun geldiğini göre Arisa, diğer hizmetçilere "Doğuş'un" gözlerini bağlattıracak ve onu paketleyip yeniden anne şefkatiyle koynuna alacaktır. Önceki macera için >> http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/63472/arisa-carpik-iliskiler-agi
Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi - İlef 02:28
Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi - İlef 2.346 izlenme - 9 yıl önce ankara üniversitesi iletişim fakültesi (ilef) öğrencileri tarafından hazırlanan kısa tanıtım filmi... Daha fazla bilgi için ilef.net
Seks Ekonomisi 09:56
Seks Ekonomisi 233 izlenme - 2 yıl önce günümüz ilişkilerine dair ibretlik bir tespit, arkadaşlar altyazı da eklerse süper olacak.
heights fragmanı 2 01:50
heights fragmanı 2 912 izlenme - 6 yıl önce ısabel avukat jonathan ile evliliğe giden ilişkisinde hiç mutlu değildir ve evlilik hakkında kafası karmaşık duygularla kaplıdır. diğer yandan ısabel'in annesi diana'da kocasının kendisini başka bir kadınla aldattığını öğrenir ve evliliğinin gidişatı üzerine düşünmeye başlar. anne kız karşılarına aktör alec ve gazeteci peter'ın çıkmasıyla hayatlarıyla ilgili önemli kararlar vermek durumunda kalacaklardır.
Halkla İlişkiler Ve Tanıtım İi 00:37
Halkla İlişkiler Ve Tanıtım İi 722 izlenme - 7 yıl önce hmyo h.i. ve tanıtım
Halkla İlişkiler Ve Tanıtım Veda Videosu 05:35
Halkla İlişkiler Ve Tanıtım Veda Videosu 460 izlenme - 6 yıl önce
Abide Savaşçı İlişkiler 84 Bölüm Mini Sahne 01:14
Abide Savaşçı İlişkiler 84 Bölüm Mini Sahne 2 izlenme - 2 gün önce Abide savaşçı
Aşkına Sözler 03:36
Aşkına Sözler 944 izlenme - 9 yıl önce kiesto_afri sanal alemde ilerleyiş www.gencliksokagi.com www.hicret-net.com
Aöf Halkla İlişkiler 2 05:38
Aöf Halkla İlişkiler 2 286 izlenme - 3 yıl önce Aöf Halkla İlişkiler 2
Kronik İlişkiler Korosu 04:16
Kronik İlişkiler Korosu 124 izlenme - 1 yıl önce Kronik İlişkiler Korosu Yönetmen- Veysel Zaloğlu Görüntü Yönetmeni - Atilla Öztürk Proje - Resul Ayan , Veysel Zaloğlu Yapımcı - Metin Gündüz Kayıt- mix master - Emre Özkan Kurgu - Montaj - Veysel Zaloğlu Oyuncular- Veysel Zaloğlu, Resul Ayan, Ömür Sevgi Çil, Anıl Can Gül, Mesut Özbaysar,Maleyka Jafarli, Şerafettin Alakent, Fatma Nur Konyar, Elif Tuğrul, Oğuzhan Keser Teşekkürler- Erkin Koray, Pelikan Müzik , İstanbul Aydın Üniversitesi