Hoşgeldiniz!

ilk adım

Doğar Doğmaz Yürümeye Çalıştı. 00:40
Doğar Doğmaz Yürümeye Çalıştı. 6.509 izlenme - 9 ay önce Brezilya'da yeni doğan bir bebek doktorları şoke etti. Doğduktan saniyeler sonra hemşirenin elinden tutarak yürümeye çalışan bebeğin görüntüleri sosyal medyada milyonlarca kişi tarafından izlendi. Doktorlar “imkânsız” diyor! Brezilya’da dünyaya geldikten saniyeler sonra yürümek için çabalayan bebeğin görüntüleri interneti salladı. Bebeği yıkamak isteyen hemşire o anları şöyle anlattı: Onu yıkamak istediğimde elimden kurtulup yürümeye çalışıyordu. Video neredeyse 50 milyon kişi tarafından izlendi. Daily Mail’de yer alan habere göre, Rio Grande do Sul’da Santa Cruz Hastanesi’nde gerçekleşen doğumda doğduktan saniyeler sonra yürümeye çalışan bebek doğum ekibini şoke etti.
Sokak Röportajları - Hoşlandığınız Kişiye İlk Adımı Nasıl Atarsınız? 02:18
Sokak Röportajları - Hoşlandığınız Kişiye İlk Adımı Nasıl Atarsınız? 3.266 izlenme - 2 yıl önce Bodoslama "seni seviyorum, bundan sonra helalimsin" diyenlerden misiniz, yoksa "ben adım madım atamam, seviyorsa o bana gelsin" diyenlerden mi? SokakRoportajlari.com iftiharla sunar; "Hoşlandığınız kişiye ilk adımı nasıl atarsınız?"
Minecraft Oynuyoruz Bölüm 1 05:46
Minecraft Oynuyoruz Bölüm 1 2.633 izlenme - 4 yıl önce Oyuna İlk Defa Adım Attık
Sevimli Bebeklerin İlk Adımları 05:09
Sevimli Bebeklerin İlk Adımları 1.497 izlenme - 4 yıl önce Sevimli Bebeklerin İlk Adımları
Bebek Filin İlk Adımları 02:01
Bebek Filin İlk Adımları 844 izlenme - 4 yıl önce Küçük Filin İlk Adımlarına Şahit Olacaksınız
Sinemaya İlk Adım - Şener Şen 00:47
Sinemaya İlk Adım - Şener Şen 948 izlenme - 3 yıl önce Sinemamızın önemli başrol ve karakter oyuncularının, ilk rol aldıkları sinema filmlerinden bir seri yapmamız sitemize çok yakışacaktır. İlk olarak Şener Şen'le serimize başlıyoruz. Şener Şen bu filmde 23 yaşındadır. Film Künyesi: Hizmetçi Dediğin Böyle Olur, 1964
Sinemaya İlk Adım - Aydemir Akbaş 01:44
Sinemaya İlk Adım - Aydemir Akbaş 727 izlenme - 3 yıl önce Alihassan'a katılıyorum ve bir yeşilçam severi olarak bu paylaşımların devamını dört gözle bekliyorum. Senarist, yönetmen ve sinema oyuncusu olan Aydemir Akbaş'ın 1964'te Atıf Yılmaz'ın Keşanlı Ali Destanı, oynadığı ilk filmdir.
Sakin Akar - Ada Sahilleri 03:41
Sakin Akar - Ada Sahilleri 159 izlenme - 8 ay önce Sakin Akar'ın, Çallı Müzik etiketiyle yayınlanan "İlk Adım" albümünde yer alan "Ada Sahilleri" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Anonim Düzenleme: Serdar Atalay, Cemal Güney Yönetmen: Umut Karadağ Şarkı Sözleri (lyrics): Ada sahillerinde bekliyorum. Her zaman yollarını gözlüyorum. Seni senden güzelim istiyorum. Beni şad et Şadiye başın için. (x2) Her zaman sen yalancı ben kani. Her zaman orta yerde bir mani. Her zaman sen uzakta ben müştak. Her tellakide bir hayalin berrak. (x2) Nerede o mis gibi leylaklar. Sararıp solmak üzere yapraklar. Bana mesken olunca topraklar. Beni yad et güzelim başın için.
Sinemaya İlk Adım - Emel Sayın 02:19
Sinemaya İlk Adım - Emel Sayın 499 izlenme - 3 yıl önce Alihassan'ın başlattığı sinemaya ilk adım projesi kapsamında emel sayın'ın oynadığı ilk film olan 1970 yapımı Şampiyon isimli filmden bir kesit hazırladım siz değerli sanat sever şakşakçılara. buyurun efenim izliyor alkışlarla da yaşatıyoruz. serinin ilk içeri için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/72805/sinemaya-ilk-adim-sener-sen
 Görme Engelli Çocuğun Baston ile İlk Adımı 00:45
Görme Engelli Çocuğun Baston ile İlk Adımı 645 izlenme - 4 yıl önce 4 yaşındaki Gavin isimli görme engelli kardeşimiz tamamen kör ama ailesi onu yalnız bırakmıyor.
Aşama Aşama Yürümeyi Öğrenen Bebek 02:13
Aşama Aşama Yürümeyi Öğrenen Bebek 178 izlenme - 12 ay önce Ailesinin her çabasını kayıt ettiği bebeğin sevimli ve hırslı anlarını izliyoruz arkadaşlar. Keyifli seyirler...
Görme Engelli Çocuğun Baston ile İlk Adımı 00:45
Görme Engelli Çocuğun Baston ile İlk Adımı 356 izlenme - 2 yıl önce 4 yaşındaki Gavin isimli görme engelli kardeşimiz tamamen kör ama ailesi onu yalnız bırakmıyor.
Mert Nasılda Yan Yan Yürüyor 01:21
Mert Nasılda Yan Yan Yürüyor 950 izlenme - 8 yıl önce o zamanlarda da sertliği seviyor fotoğraf makinamızı bozmaması mucize oldu :)
İki Haftalık Yavru Kedilerin İlk Atımları 00:29
İki Haftalık Yavru Kedilerin İlk Atımları 344 izlenme - 3 yıl önce İki Haftalık Yavru Kedilerin İlk Atımları Sadece bir kaç gün önce gözlerini açtılar ve ilk adımları atmaya gayret gösteriyorlar.
Aceleci Bebeğin Yürüme Çabası 01:08
Aceleci Bebeğin Yürüme Çabası 104 izlenme - 12 ay önce Annesinin ve babasının oyuncakla kandırdığı maymun popişli bebek yürümek için değil de oyuncak için heyecanlı aslında.Yürümeyi başarsa herkese dönüp ''nasıl yürüdüm ama'' demeyecek sonuçta.
Aşırı Heyecanlı Ailenin Bebeklerine Yürümeyi Öğretmesi 04:45
Aşırı Heyecanlı Ailenin Bebeklerine Yürümeyi Öğretmesi 118 izlenme - 12 ay önce Bu sevimli karı koca bu çabayla çocuklarına yürümeden koşturmayı hatta at yarışlarına katılmayı falan öğretir bence.
Yürüyebildiği İçin Çıldıran Bebek 01:30
Yürüyebildiği İçin Çıldıran Bebek 83 izlenme - 12 ay önce Köpeğin peşinden gide gide yürümeyi öğrenen bebişin sevimli hareketlerini izliyoruz arkadaşlar. Keyifli seyirler...
Emeklemeyi Yürümeye Tercih eden Bebek 02:44
Emeklemeyi Yürümeye Tercih eden Bebek 67 izlenme - 12 ay önce Babasının tüm çabalarına rağmen adım atmayı reddedip yerlerde sürüklenmeyi tercih eden bebeğin sevimli hareketlerini izliyoruz. Keyifli seyirler...
Scorp - İlk Adımı Karşıdan Beklemeyen Kız 01:25
Scorp - İlk Adımı Karşıdan Beklemeyen Kız 153 izlenme - 2 yıl önce İlk Adımı Karşıdan Beklemeyen Kız "İstediğini ikincide almasa bile üçüncüde... "
Düşe Kalka Yürümeyi Öğrenen Sarışın Bebiş 01:47
Düşe Kalka Yürümeyi Öğrenen Sarışın Bebiş 61 izlenme - 12 ay önce Farkettiniz mi hiç bilmiyorum ama yürümeyi çabuk öğrenen bebeklere genelde aileleri yardım etmiyor. Düştüklerinde bile kaldırmadan onların kendilerinin kalkmasını bekliyor.
Bebeklerini Yürütmek İçin Canla Başla Mücadele Eden Youtuberlar 12:43
Bebeklerini Yürütmek İçin Canla Başla Mücadele Eden Youtuberlar 61 izlenme - 12 ay önce Bebeklerini yürümeyi öğretmek için günlük gibi vlog açan ailenin çabalarından ir kısmını izliyoruz. Keyifli seyirler...
Bebeğimin İlk Adımları 01:01
Bebeğimin İlk Adımları 168 izlenme - 4 yıl önce İlk Yürümeler
İki Adım Atıp Ablasını Çılgına Çeviren Ufaklık 00:22
İki Adım Atıp Ablasını Çılgına Çeviren Ufaklık 48 izlenme - 12 ay önce Karşılıklı dans ederken ilk adımını ablasına atan bebek ablasını sevinçten delirtti. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sevimli Bebeğin Başarılı Yürüme Denemeleri 01:15
Sevimli Bebeğin Başarılı Yürüme Denemeleri 43 izlenme - 12 ay önce Elbisesi ile moda ikonlarına taş çıkartması yetmiyormuş gibi birde gülüşü ile kendine hayran bırakan bebeişin ilk adım denemeleri oldukça başarılı gözüküyor.
torul ilk adım besyo 00:56
torul ilk adım besyo 281 izlenme - 7 yıl önce torul ilk adım besyo
İlk Adım Denemelerinde Başarılı Olan Bebekler 02:17
İlk Adım Denemelerinde Başarılı Olan Bebekler 40 izlenme - 12 ay önce Paytak paytak yürüye yürüye en sonun da hepimiz insan gibi yürümesini öğrendik sonuçta. Buna bakarak Darwin'in maymun teorisini hiçe sayıp penguenden geldiğimizi düşünüyorum.
Down Sendromlu Bebeğin İlk Adımları 00:31
Down Sendromlu Bebeğin İlk Adımları 24 izlenme - 6 ay önce Yürümeye yeni başlayan Down sendromlu minik kızın ilk adımları duygulandırıyor.
Annesinin Yaptığı Aparatla İki Günde Yürümeyi Öğrenen Ufaklık 00:36
Annesinin Yaptığı Aparatla İki Günde Yürümeyi Öğrenen Ufaklık 35 izlenme - 12 ay önce Ayakta durmayı bile yeni yeni öğrenen bebek bu aparatla iki günde yürümeyi öğrenmiş. Anneyi ayakta alkışladım açıkçası.
Adım Attıkça Hırslanan Sevimli Bebek 00:58
Adım Attıkça Hırslanan Sevimli Bebek 29 izlenme - 12 ay önce Her adım attığında ''evet dostum! İşte bu adamım! Yapıyorum ben bu işi!'' der gibi hareketler yapıp çığlık çığlığa gülen bebeğin sevimli hallerini izliyoruz.
Finale Ulaşmadan Düşen Bebek 00:11
Finale Ulaşmadan Düşen Bebek 33 izlenme - 12 ay önce Annesine doğru koşar adımlarla giden bebiş tam yaklaşınca popişinin üstüne düşüyor ama yılmıyor. Azimli çocuk vesselam.