Hoşgeldiniz!

İlk Adım Videoları İzle

Sokak Röportajları - Hoşlandığınız Kişiye İlk Adımı Nasıl Atarsınız? 02:18
Sokak Röportajları - Hoşlandığınız Kişiye İlk Adımı Nasıl Atarsınız? 3.238 izlenme - 1 yıl önce Bodoslama "seni seviyorum, bundan sonra helalimsin" diyenlerden misiniz, yoksa "ben adım madım atamam, seviyorsa o bana gelsin" diyenlerden mi? SokakRoportajlari.com iftiharla sunar; "Hoşlandığınız kişiye ilk adımı nasıl atarsınız?"
Minecraft Oynuyoruz Bölüm 1 05:46
Minecraft Oynuyoruz Bölüm 1 2.632 izlenme - 3 yıl önce Oyuna İlk Defa Adım Attık
Sevimli Bebeklerin İlk Adımları 05:09
Sevimli Bebeklerin İlk Adımları 1.277 izlenme - 3 yıl önce Sevimli Bebeklerin İlk Adımları
Bebek Filin İlk Adımları 02:01
Bebek Filin İlk Adımları 796 izlenme - 3 yıl önce Küçük Filin İlk Adımlarına Şahit Olacaksınız
Sinemaya İlk Adım - Şener Şen 00:47
Sinemaya İlk Adım - Şener Şen 812 izlenme - 2 yıl önce Sinemamızın önemli başrol ve karakter oyuncularının, ilk rol aldıkları sinema filmlerinden bir seri yapmamız sitemize çok yakışacaktır. İlk olarak Şener Şen'le serimize başlıyoruz. Şener Şen bu filmde 23 yaşındadır. Film Künyesi: Hizmetçi Dediğin Böyle Olur, 1964
Sinemaya İlk Adım - Aydemir Akbaş 01:44
Sinemaya İlk Adım - Aydemir Akbaş 538 izlenme - 2 yıl önce Alihassan'a katılıyorum ve bir yeşilçam severi olarak bu paylaşımların devamını dört gözle bekliyorum. Senarist, yönetmen ve sinema oyuncusu olan Aydemir Akbaş'ın 1964'te Atıf Yılmaz'ın Keşanlı Ali Destanı, oynadığı ilk filmdir.
 Görme Engelli Çocuğun Baston ile İlk Adımı 00:45
Görme Engelli Çocuğun Baston ile İlk Adımı 624 izlenme - 3 yıl önce 4 yaşındaki Gavin isimli görme engelli kardeşimiz tamamen kör ama ailesi onu yalnız bırakmıyor.
Sinemaya İlk Adım - Emel Sayın 02:19
Sinemaya İlk Adım - Emel Sayın 383 izlenme - 2 yıl önce Alihassan'ın başlattığı sinemaya ilk adım projesi kapsamında emel sayın'ın oynadığı ilk film olan 1970 yapımı Şampiyon isimli filmden bir kesit hazırladım siz değerli sanat sever şakşakçılara. buyurun efenim izliyor alkışlarla da yaşatıyoruz. serinin ilk içeri için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/72805/sinemaya-ilk-adim-sener-sen
Görme Engelli Çocuğun Baston ile İlk Adımı 00:45
Görme Engelli Çocuğun Baston ile İlk Adımı 315 izlenme - 2 yıl önce 4 yaşındaki Gavin isimli görme engelli kardeşimiz tamamen kör ama ailesi onu yalnız bırakmıyor.
Mert Nasılda Yan Yan Yürüyor 01:21
Mert Nasılda Yan Yan Yürüyor 950 izlenme - 8 yıl önce o zamanlarda da sertliği seviyor fotoğraf makinamızı bozmaması mucize oldu :)
İki Haftalık Yavru Kedilerin İlk Atımları 00:29
İki Haftalık Yavru Kedilerin İlk Atımları 333 izlenme - 2 yıl önce İki Haftalık Yavru Kedilerin İlk Atımları Sadece bir kaç gün önce gözlerini açtılar ve ilk adımları atmaya gayret gösteriyorlar.
Scorp - İlk Adımı Karşıdan Beklemeyen Kız 01:25
Scorp - İlk Adımı Karşıdan Beklemeyen Kız 150 izlenme - 2 yıl önce İlk Adımı Karşıdan Beklemeyen Kız "İstediğini ikincide almasa bile üçüncüde... "
Aşırı Heyecanlı Ailenin Bebeklerine Yürümeyi Öğretmesi 04:45
Aşırı Heyecanlı Ailenin Bebeklerine Yürümeyi Öğretmesi 22 izlenme - 3 ay önce Bu sevimli karı koca bu çabayla çocuklarına yürümeden koşturmayı hatta at yarışlarına katılmayı falan öğretir bence.
İki Adım Atıp Ablasını Çılgına Çeviren Ufaklık 00:22
İki Adım Atıp Ablasını Çılgına Çeviren Ufaklık 17 izlenme - 3 ay önce Karşılıklı dans ederken ilk adımını ablasına atan bebek ablasını sevinçten delirtti. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Aceleci Bebeğin Yürüme Çabası 01:08
Aceleci Bebeğin Yürüme Çabası 17 izlenme - 3 ay önce Annesinin ve babasının oyuncakla kandırdığı maymun popişli bebek yürümek için değil de oyuncak için heyecanlı aslında.Yürümeyi başarsa herkese dönüp ''nasıl yürüdüm ama'' demeyecek sonuçta.
Bebeğimin İlk Adımları 01:01
Bebeğimin İlk Adımları 167 izlenme - 3 yıl önce İlk Yürümeler
Aşama Aşama Yürümeyi Öğrenen Bebek 02:13
Aşama Aşama Yürümeyi Öğrenen Bebek 16 izlenme - 3 ay önce Ailesinin her çabasını kayıt ettiği bebeğin sevimli ve hırslı anlarını izliyoruz arkadaşlar. Keyifli seyirler...
Düşe Kalka Yürümeyi Öğrenen Sarışın Bebiş 01:47
Düşe Kalka Yürümeyi Öğrenen Sarışın Bebiş 13 izlenme - 3 ay önce Farkettiniz mi hiç bilmiyorum ama yürümeyi çabuk öğrenen bebeklere genelde aileleri yardım etmiyor. Düştüklerinde bile kaldırmadan onların kendilerinin kalkmasını bekliyor.
Annesinin Yaptığı Aparatla İki Günde Yürümeyi Öğrenen Ufaklık 00:36
Annesinin Yaptığı Aparatla İki Günde Yürümeyi Öğrenen Ufaklık 12 izlenme - 3 ay önce Ayakta durmayı bile yeni yeni öğrenen bebek bu aparatla iki günde yürümeyi öğrenmiş. Anneyi ayakta alkışladım açıkçası.
torul ilk adım besyo 00:56
torul ilk adım besyo 281 izlenme - 6 yıl önce torul ilk adım besyo
Adım Attıkça Hırslanan Sevimli Bebek 00:58
Adım Attıkça Hırslanan Sevimli Bebek 9 izlenme - 3 ay önce Her adım attığında ''evet dostum! İşte bu adamım! Yapıyorum ben bu işi!'' der gibi hareketler yapıp çığlık çığlığa gülen bebeğin sevimli hallerini izliyoruz.
Emeklemeyi Yürümeye Tercih eden Bebek 02:44
Emeklemeyi Yürümeye Tercih eden Bebek 10 izlenme - 3 ay önce Babasının tüm çabalarına rağmen adım atmayı reddedip yerlerde sürüklenmeyi tercih eden bebeğin sevimli hareketlerini izliyoruz. Keyifli seyirler...
Finale Ulaşmadan Düşen Bebek 00:11
Finale Ulaşmadan Düşen Bebek 9 izlenme - 3 ay önce Annesine doğru koşar adımlarla giden bebiş tam yaklaşınca popişinin üstüne düşüyor ama yılmıyor. Azimli çocuk vesselam.
Bebeklerini Yürütmek İçin Canla Başla Mücadele Eden Youtuberlar 12:43
Bebeklerini Yürütmek İçin Canla Başla Mücadele Eden Youtuberlar 9 izlenme - 3 ay önce Bebeklerini yürümeyi öğretmek için günlük gibi vlog açan ailenin çabalarından ir kısmını izliyoruz. Keyifli seyirler...
İlk Adım Denemelerinde Başarılı Olan Bebekler 02:17
İlk Adım Denemelerinde Başarılı Olan Bebekler 9 izlenme - 3 ay önce Paytak paytak yürüye yürüye en sonun da hepimiz insan gibi yürümesini öğrendik sonuçta. Buna bakarak Darwin'in maymun teorisini hiçe sayıp penguenden geldiğimizi düşünüyorum.
Entry-K -_- Yeraltına İlk Adım 02:21
Entry-K -_- Yeraltına İlk Adım 211 izlenme - 7 yıl önce yeraltına ilk adım
Çimenlerde Yalınayak Yürümeyi Öğrenmek 01:33
Çimenlerde Yalınayak Yürümeyi Öğrenmek 8 izlenme - 3 ay önce Bakınız öğreticilik diye ben buna derim işte! Çıkartın çorapları ve ayakkabıları salın çocuklarınızı çimenlere öğrenemeyecekleri bir şey kalmaz.
Sevimli Bebeğin Başarılı Yürüme Denemeleri 01:15
Sevimli Bebeğin Başarılı Yürüme Denemeleri 8 izlenme - 3 ay önce Elbisesi ile moda ikonlarına taş çıkartması yetmiyormuş gibi birde gülüşü ile kendine hayran bırakan bebeişin ilk adım denemeleri oldukça başarılı gözüküyor.
Bebekleri Yürüdü Diye Aşırı Mutlu Olan Aile 04:33
Bebekleri Yürüdü Diye Aşırı Mutlu Olan Aile 7 izlenme - 3 ay önce Tamam duygusuz değilim de bebek yürüdü diye bu kadar sevinmekte ne bileyim sevgili dostlar. Biraz şov bence.
Sevimli Bebeğin İlk Adım Heyecanı 01:37
Sevimli Bebeğin İlk Adım Heyecanı 67 izlenme - 2 yıl önce 8 aylık olan bu sevimli bebek annesininde yardımı ile ilk adımlarını atıyor. Bu ilk adımlar esnasında yüzündeki gülümseme ve yaşadığı heyecan tarif edilemez.