Hoşgeldiniz!

ilk adımlar

Doğduktan Saniyeler Sonra Yürüyen Bebek 00:48
Doğduktan Saniyeler Sonra Yürüyen Bebek 1.642 izlenme - 10 ay önce Brezilya’da doğduktan saniyeler sonra yürümeye çalışan bebek doğum ekibini şoke etti. Kendine yürümeye çalışan bebeği gören hemşire ekibi o anları görüntüledi.
Anjelika Akbar - İlk Adımlar (Yol Ayrımı Film Müzikleri) 02:07
Anjelika Akbar - İlk Adımlar (Yol Ayrımı Film Müzikleri) 80 izlenme - 4 ay önce Anjelika Akbar - İlk Adımlar (Yol Ayrımı Film Müzikleri) Müzik- Düzenleme: Anjelika Akbar Edisyon: Median Müzik En yeni videolar, müzikler, klipler yüksek kalitede şarkı sözleri ile kanalıma Abone olarak takip edebilirsin! www.izlesene.com/kadirbaykal
Egemen 00:40
Egemen 666 izlenme - 10 yıl önce :)
Doğduktan Saniyeler Sonra Yürüyen Bebek! 00:48
Doğduktan Saniyeler Sonra Yürüyen Bebek! 94 izlenme - 10 ay önce Brezilya’da doğduktan saniyeler sonra yürümeye çalışan bebek doğum ekibini şoke etti. Kendine yürümeye çalışan bebeği gören hemşire ekibi o anları görüntüledi.
Refleksoloji Terapisi İle Hayata İlk Adımlar 00:32
Refleksoloji Terapisi İle Hayata İlk Adımlar 357 izlenme - 5 yıl önce Serebral Palsi (beyin Felci) sonrası denge kaybı,İnce ve kaba motor beceri eksikliği,görme ve konuşma bozukluğu olan olan Hastamız,Rek.Terapi Uzmanı&Klinik Refleksolog Bilal YALÇINER'in yaptığı Refleksoloji Terapisi ile 8 seansta bu seviyeye gelmiştir..
Egemen 00:32
Egemen 459 izlenme - 10 yıl önce :)
Doğar Doğmaz Yürümeye Çalışan Bebek 00:48
Doğar Doğmaz Yürümeye Çalışan Bebek 44 izlenme - 10 ay önce Doktorlar “imkânsız” diyor! Brezilya’da dünyaya geldikten saniyeler sonra yürümek için çabalayan bebeğin görüntüleri interneti salladı. Bebeği yıkamak isteyen hemşire o anları şöyle anlattı: Onu yıkamak istediğimde elimden kurtulup yürümeye çalışıyordu.
Aşırı Tarz Bebişin İlk Adımları 03:15
Aşırı Tarz Bebişin İlk Adımları 29 izlenme - 1 yıl önce Tarzı ile göz kamaştıran bebeğin sevimli çabalarını izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Özhan Eren - İlk Adımlar 04:15
Özhan Eren - İlk Adımlar 86 izlenme - 6 yıl önce
İpek 00:10
İpek 66 izlenme - 8 yıl önce İpek
Antepli 02:44
Antepli 53 izlenme - 8 yıl önce mutlu bı hayata ılk adımlar