Hoşgeldiniz!

ilk kar

Ankara Dikmen 2013 - İlk Kar 00:47
Ankara Dikmen 2013 - İlk Kar 4.638 izlenme - 4 yıl önce Ankara'da yağan kar, kazalara neden oldu. İşte kayan araçların Dikmen'deki çaresizliği.
Bolu'da Yoğun Kar Yağışı Başladı 02:10
Bolu'da Yoğun Kar Yağışı Başladı 603 izlenme - 6 ay önce Bolu Dağı D-100 karayolu ve TEM otoyolu mevkiilerinde gece saatlerinde başlayan kar yağışı yoğun bir şekilde devam ediyor. Bolu Dağı TEM otoyolu ve D100 karayolu mevkiilerinde gece saatlerinde başlayan hafif kar yağışı sabah saatlerinde etkisini artırarak devam ediyor. Yoğun kar yaşının başladığı Bolu Dağı'nda sürücüler zor anlar yaşarken, karayolları ekipleri kar yağışının artması nedeniyle D-100 ve TEM otoyolu üzerinde kar küreme çalışmalarına başladılar. Trafik ekipleri ise, sürücüleri kış lastiği olmadan yola çıkmamaları, hatalı sollama ve aşırı hız yapmamaları konusunda uyarıyor.
Görele Kırıklı Köyü 07:35
Görele Kırıklı Köyü 575 izlenme - 2 yıl önce HAZIRLAYAN: İSA DURMUŞ 2016 İLK KAR MANZARALARI
first snow 02:30
first snow 463 izlenme - 7 yıl önce jimmy sakin ve ikna edici yapısı ile başarılı bir satıcıdır. herhangi bir gün gibi başlayan o gün de yola çıkarken hayatının çok önemli bir kırılma noktasına yaklaştığının farkında değildir.yol üzerinde bulunan benzincilerden birinde durduğunda karşısına son derece gizemli bir falcı çıkar. yaşamı hakkındaki uğursuz kehanetinin etkisinden bir türlü kurtulamayan jimmy için hayat bir kabusa dönecektir. mutlu olması gereken olaylar karşısında bile şüphe duymaya başlayan jimmy paranoyaklığın en ü
İstanbula ilk kar düştü !!! 00:42
İstanbula ilk kar düştü !!! 299 izlenme - 8 yıl önce istanbula yılın ilk karı yağdı. kar yağışı, sağanak yağmurun ardından silivri, çatalca ve büyükçekmece'de başlayarak merkez ilçelere doğru kaydı.
İstanbul Da İlk Kar 01:13
İstanbul Da İlk Kar 336 izlenme - 8 yıl önce İstanbul da ilk kar
Bolu Dağı - Kar 02:03
Bolu Dağı - Kar 176 izlenme - 7 yıl önce bolu dağı - kar
Dağ Köyde İlk Kar Yağdı 04:16
Dağ Köyde İlk Kar Yağdı 195 izlenme - 7 yıl önce dağ köyde ilk kar yağdı
İst/pendikte İlk Kar 00:48
İst/pendikte İlk Kar 208 izlenme - 9 yıl önce pendik'te ilk kar,süper bi geceydi
Avutmuş Da İlk Kar 01:19
Avutmuş Da İlk Kar 165 izlenme - 9 yıl önce
Bolu Dağı - İlk Kar 02:15
Bolu Dağı - İlk Kar 85 izlenme - 7 yıl önce
İstanbul'da Yıl'ın İlk Kar'ı :)) 00:17
İstanbul'da Yıl'ın İlk Kar'ı :)) 105 izlenme - 8 yıl önce
Washingtona Yılın İlk Karı Düştü 01:20
Washingtona Yılın İlk Karı Düştü 40 izlenme - 3 yıl önce Washington'a yılın ilk karı düştü ABD'nin başkenti Washington'a sabah saatlerinde düşen yılın ilk karı hayatı olumsuz etkiledi.
İstanbul İlk Kar Yağış 01:51
İstanbul İlk Kar Yağış 50 izlenme - 5 yıl önce İstanbul İlk Kar Yağıl Başlangıç Ve Sonrası
Mehmet Anıl Kırklareli İlk Kar 07:35
Mehmet Anıl Kırklareli İlk Kar 22 izlenme - 6 yıl önce
İlk Karın Düşmesi 01:33
İlk Karın Düşmesi 2 izlenme - 7 ay önce Havalar soğudu, bazı iller şimdiden beyaza büründü. Bolu’da sabah saatlerinde başlayan kar yağışı yüksek kesimlerde etkili oldu. Kar kalınlığı ise 10 santimetreyi buldu. Çam ağaçlarının da beyaza büründüğü kentte, vatandaşlar şehir merkezine traktörleriyle hareket etti. ERZURUM Hava sıcaklığının gece saatlerinde sıfırın altına düştüğü Erzurum’da kış ayı kendini iyice hissettirmeye başladı. Sisle kaplanan Palandöken Dağının zirve noktalarında kar yağışı görüldü. Kar kalınlığı bazı noktalarda 5 santimetreye ulaştı. Palandöken’e çıkan bir gurup dağcılık kulübü üyesi öğrenci, kar altında poz verdi. IĞDIR Iğdır’da da etkili olan sis hayatı olumsuz etkiledi. Yer, yer farklılık gösteren sis trafikteki sürücülere zor anlar yaşattı. Görüş mesafesin düşmesi nedeniyle sürücüler sis lambalarını kullanarak ilerledi. İSTANBUL İstanbul Silivri’de de şiddetli fırtına etkili oldu. Şiddetli rüzgâr nedeniyle Silivri limanında karaya bağlı olan bazı balıkçı kayıkları dalgalara dayanamadı. Hal böyle olunca kayıklar parçalanarak alabora oldu. Düşen malzemeler ise kıyıya vurdu.