Hoşgeldiniz!

ilk yardım

Seda Sayana Süper İlk Yardım 00:27
Seda Sayana Süper İlk Yardım 861.064 izlenme - 8 yıl önce
İlk Yardım Dersi Böyle Olur 01:05
İlk Yardım Dersi Böyle Olur 129.593 izlenme - 3 yıl önce Danimaka'da çekilen bir eğitici filmdir efendim kendileri. Gerçekten çok iyi düşünülmüş akılda bırakıcılığı gerçekten çok üst seviyede. Tebrik e diyoruz kedilerini.
seda sayana süper ilk yardım :) 00:27
seda sayana süper ilk yardım :) 297.731 izlenme - 8 yıl önce ilk defa izleyecek çoğu kişi
cüneyt arkın coştu bi kere :)) 01:33
cüneyt arkın coştu bi kere :)) 185.443 izlenme - 9 yıl önce kimin için çalışıyorsun cüneyt abi? :))
Vakaya Giden Ambulansın Yolu Kesildi 01:11
Vakaya Giden Ambulansın Yolu Kesildi 3.048 izlenme - 2 ay önce Adıyaman’da vakaya giden ambulansı kamyonetle takip ederek önünü kesen şahıs, sağlıkçılara saldırdı.
Çığ Altında Kalan Adamı Kurtarma Operasyonu 00:59
Çığ Altında Kalan Adamı Kurtarma Operasyonu 2.354 izlenme - 2 ay önce ABD’nin Kaliforniya Eyaleti’nde yer alan bir kayak merkezine çığ düştü. Karların içine gömülen adam, etraftakilerin çabalarıyla kurtarıldı. Squaw Valley isimli kayak merkezinde yaşanan olayda, karların altında kalan bir başka kişinin öldüğü belirtildi.
Uçuş Meleği Adayı Neler Yapıyor 02:19
Uçuş Meleği Adayı Neler Yapıyor 149.331 izlenme - 8 yıl önce http://www.ucusmelegiaraniyor.com/ iş için başvuran kız ilk yardım hizmetlerini denerken mankenin ellenmedik yerini bırakmıyor
İlk Yardım Dersini Yanlış Anlayan Köpek 00:09
İlk Yardım Dersini Yanlış Anlayan Köpek 2.381 izlenme - 3 ay önce Köpeğe bak hale baştan kokuyo bu olsa gerek,görüntüde sahibinin ilk yardım dersini yanlış anlayan sevimli köpeği izlicez
Hülya Koçyiğite Yapılan İlk Yardım :) 02:04
Hülya Koçyiğite Yapılan İlk Yardım :) 53.466 izlenme - 8 yıl önce ilk yardımın sonu hiçte yardım gibi görünmüyo:)
Ahu Tuğba ile Alternatif Tıp Mucizesi - Kar Masajı 03:58
Ahu Tuğba ile Alternatif Tıp Mucizesi - Kar Masajı 25.442 izlenme - 3 yıl önce Vakti zamanında Ahu Tuğba ablamızın zaga'ya konuk olduğunda film arkası bölümünde bu film incelenmiş, kar masajı bölümüyle bütün izleyiciler dumur olmustur.İşte uludağ ,işte kar masajı, işte Ahu Tuğba. Seksapelin, erotizmin, sürreel sinemanın varacağı son nokta budur diyerekten siz site sakinlerine sunuyorum.
Küçük Çocuğun Serdar Ortaç'a İlk Yardımda Bulunması 00:52
Küçük Çocuğun Serdar Ortaç'a İlk Yardımda Bulunması 4.194 izlenme - 9 ay önce Sığ suda dengesini kaybedip düşen şarkıcı, sırtında küçük sıyrıklarla kazayı atlattı.Olayın hemen ardından basına yansıyan Ortaç, “Sırtımı bir yere çarptım, küçük sıyrıklar oldu. Doktora gidecek bir durum yoktu, oradaki çocuklardan ilaç sürmesini rica ettim” dedi.
Yeşilçamda Yılan Zehrini Emme Hastalığı - Hülya Avşar 02:07
Yeşilçamda Yılan Zehrini Emme Hastalığı - Hülya Avşar 25.761 izlenme - 3 yıl önce Hülya Avşar'ın çok genç ve yüz olarak ilk filmi olan Haram filminden bir kesit. Türk filmlerinin bir ara olmazsa olmaz furyasıydı. Akabinde süper bir sevişme olur olayı bağlarlardı. Böylece biz sevgili izleyiciler zehir çıkartma ayağına güzel bir önsevişme izlerdik. gülşen bubikoğlu versiyon; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/19314/yaban-on-sevisme-degil-zehir-emme banu alkan versiyon; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/99960/gokhan-guney-ile-ilk-yardim-teknikleri-2
Seda Sayan'a Süper İlk Yardım 00:27
Seda Sayan'a Süper İlk Yardım 11.069 izlenme - 3 yıl önce Eğitici öğretici bir video olarak Seda Sayan' a yapılan dünyanın belki en iyi ilk yardımı. Komple muamele tam hizmet
Eve Giren Kuşu Kurtaran Adam 04:35
Eve Giren Kuşu Kurtaran Adam 3.820 izlenme - 1 yıl önce Geçmişte birileri tarafından takılan boncuk kuşun ayak parmaklarını kaybetmesine neden olmuş.
Konya'da İleri İlk Yardım Teknikleri 02:49
Konya'da İleri İlk Yardım Teknikleri 3.779 izlenme - 2 yıl önce Efendim bundan 4-5 sene önce bir ramazan ayında iftar yemeğinde yaşanmış bir olay.Bir hanım ablamız fenalaşarak bayılmıştır. Çevredekiler ise adeta Dr.Gregory House edasıyla bildikleri tıbbi müdahaleleri uygulamaktadırlar.Bu 'çok üst düzey' tıbbi bilgileri hayret içerisinde izliyoruz efendim.
İlk Yardımın Böylesi! 01:05
İlk Yardımın Böylesi! 10.383 izlenme - 6 yıl önce Böyle Bir İlk Yardım Herkese Nasip Olmaz. :)
Ehliyet Sınavı İlk Yardım Eğitim Dersi 46:29
Ehliyet Sınavı İlk Yardım Eğitim Dersi 10.475 izlenme - 4 yıl önce Ehliyet Sınavı İlk Yardım Eğitim Dersi "Ani olarak hastalanan ya da kazaya uğrayan kişinin tıbbi tedavisi yapılıncaya kadar olay yerinden hastaneye kadar geçen süre içerisinde yapılan müdahalelere ilk yardım denir."
beyoğlu beyoğlu - ilk yardim 1. bölüm 09:37
beyoğlu beyoğlu - ilk yardim 1. bölüm 15.104 izlenme - 6 yıl önce Beyoğlu Beyoğlu oyununun İlk Yardım kısmının 1. bölümü
Kale Filesine Takılan Baykuşu Kurtaran Güzel İnsanlar 04:56
Kale Filesine Takılan Baykuşu Kurtaran Güzel İnsanlar 1.728 izlenme - 8 ay önce Kale filesine takılarak kanatları kördüğüm olan baykuşun yarımına yüreği güzel inşaat işçileri yetişmiş. İnsanlığa inancımızı yeniden tazeleyen görüntülerin baş kahramanları olan inşaat işçilerini alkışlıyoruz efendim.
Gökhan Güney İle İlk Yardım Teknikleri 2 01:37
Gökhan Güney İle İlk Yardım Teknikleri 2 8.552 izlenme - 3 yıl önce Yönetmenliğini Temel Gürsu senaryosunu Arda Uskan'ın üstlendiği,başrollerinde Gökhan Güney ve Banu Alkan olan Vurun Beni Öldürün(1980) filminden ilk yardım sahnesi. Yine aynı filmde yanlıslıkla abisine veren Banu Alkan'ı, Gökhan abimiz yaralıya tatbik edilecek ilkyardımın teorik kısmını uyguluyor.Operasyona başlamadan önce'ki "etrafta birisi var mı acaba?" bakışı beni benden alan sahne oldu.Seda Sayan'a yaptıgı efsane ilk yardım ile kalplerimizi fetheden abimiz Banu Alkan'a da yardım elini uzatmış.Seda Sayan'a yaptıgı ilk yardımın yerini tutmaz orası ayrı tabiki.. İlgili İçerikler; Yanlışlıkla Abiye Vermek - Banu Alkan: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/67217/yanlislikla-abiye-vermek-banu-alkan Seda Sayan'a Süper İlk Yardım: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1296/seda-sayan039a-super-ilk-yardim
ilk yardım müdahalesi 00:41
ilk yardım müdahalesi 10.111 izlenme - 8 yıl önce
Afrika Usulü Dövüş Sonrası İlk Yardım Tekniği 01:52
Afrika Usulü Dövüş Sonrası İlk Yardım Tekniği 7.606 izlenme - 4 yıl önce Görüldüğü üzere Afrika'da düzenlenen yerel bir dövüş organizasyonunda fena dövülen ve nakavt olan adama uygulanan ilk yardım tekniği tam Afrikaya yakışır cinsten ilginç ve absürd.
Koma Pozisyonu 01:04
Koma Pozisyonu 6.778 izlenme - 8 yıl önce kazazedenin rahatlatılması için verilen durum
gökhan güneyden seda sayana müthiş ilk yardım! 00:28
gökhan güneyden seda sayana müthiş ilk yardım! 9.077 izlenme - 7 yıl önce
Sahibine İlk Yardım Yapan Köpek  01:39
Sahibine İlk Yardım Yapan Köpek 1.583 izlenme - 2 yıl önce 2016 Dünya Köpek Show gösterisi renkli görüntülere sahne oldu. Bunlardan en dikkat çekeni ilk yardım yapan köpek büyük alkış aldı. Gösteride bomba patlama sesiyle kadın kendini yere atıyor ve köpek koşarak kadının yanına gelip kalp masajı ve suni teneffüs yapıyor.
Gerçek Hayattaki Kahramanlar 07:59
Gerçek Hayattaki Kahramanlar 4.150 izlenme - 3 yıl önce Kazalar ummadığımıza anda, ummadığımız yerde olabilir. Zor bir durum anında etrafınızda tamamen sanş eseri gerçek kahramanlar bulunabilir. Yükleyeceğim serinin ilk videosunda bu iyi insanlara iyi ki varsınız demek boynumun borcudur. Ayrıca basit ilk yardım kurallarınında ne kadar hayati oldugunun büyük bir kanıtıdır video. 05:10'da gelişen olay ve sonucu gözlerinizi yaşartabilir şimdiden uyarıyorum. Buyursunlar.
Hasta Ve Yaralıların Taşınması 04:30
Hasta Ve Yaralıların Taşınması 4.437 izlenme - 8 yıl önce hasta veye yaralıyı fazla örselemeden taşınması
Adnan Şenses'i Hayata Döndüren İlk Yardım 03:09
Adnan Şenses'i Hayata Döndüren İlk Yardım 3.405 izlenme - 3 yıl önce Başrollerini Adnan Şenses ve Arzu Okay'ın paylaştıkları beyaz kuş filminin açılış sahnesi.Herkesin bir Arzu Okay gibi hayata döndüren cankurtaranı olması dileği ile..
İlk Yardım Kızılay Egitim Filmi 12:27
İlk Yardım Kızılay Egitim Filmi 2.498 izlenme - 4 yıl önce Çocuklar İçin İlk Yardım Eğitim Filmi: Çizgi Film müfredat Eski Ama Çok Değerli Bilgiler Var...
Afrika Usulü Dövüş Sonrası İlk Yardım Tekniği 01:52
Afrika Usulü Dövüş Sonrası İlk Yardım Tekniği 3.916 izlenme - 3 yıl önce Görüldüğü üzere Afrika'da düzenlenen yerel bir dövüş organizasyonunda fena dövülen ve nakavt olan adama uygulanan ilk yardım tekniği tam Afrikaya yakışır cinsten ilginç ve absürd.