Hoşgeldiniz!

ilkadım

salih gündoğdu - topal 02:53
salih gündoğdu - topal 7.768 izlenme - 9 yıl önce topal '
Yılsonu Gösterileri İzmit İlkadım Anaokulu Nurcan 2012 Mayıs 08:04
Yılsonu Gösterileri İzmit İlkadım Anaokulu Nurcan 2012 Mayıs 1.659 izlenme - 6 yıl önce yılsonu gösterileri İzmit ilkadım Anaokulu Nurcan 2012 Mayıs
5 Katlı Binanın Altından Sokak Geçiyor 01:04
5 Katlı Binanın Altından Sokak Geçiyor 165 izlenme - 1 yıl önce Samsun’un İlkadım ilçesinde 5 katlı bir binanın altından sokak geçiyor. İlkadım ilçesi Kökçüoğlu Mahallesi Hisar Sokak’ta bulunan 5 katlı binanın altından sokak geçmesi, görenleri şaşkına çeviriyor. Yıllar önce belediyenin planladığı sokak üzerine iki bina yapıldı. Yıllardır çıkmaz sokak olarak kullanılan yol, bundan 4 yıl önce bir binanın yıkılması ve diğer binanın da altı açılarak yayaların kullanımına sunuldu. Sokak üzerinde evleri bulunan vatandaşlar ise sokakların açılmasıyla birlikte evlerine daha kestirmeden gidebilme fırsatı buldu. İlk kez sokaktan geçen vatandaşların dikkatini çeken sokakta oturan bazı vatandaşlar ise verilen hizmet karşısında belediyeye teşekkür etti. Binanın içinden geçen sokağı her gün işe giderken kullandığını söyleyen Ömer Taşdelen, "Yukarıda Kadifekale Mahallesi’nde oturuyorum. Bu yolu kendimi bildim bileli kullanıyorum. Uzun zamandır buradan geçiyorum. Buranın böyle olmasına alıştık. Bize ilginç gelmiyor. Bu yol bizim işimize yaradı. Burası olmasaydı yolumuzu uzatıp daha aşağıdan gidecektik. Yolum 5 dakika daha fazla uzayacaktı” dedi. Doğduğundan beri sokağın geçtiği binanın yanında oturduğunu ifade eden mahalle sakini Ersin Kaplan ise, “35 senedir burada oturuyorum. Burası 3 senedir yol olarak kullanılıyor. Mahalle sakini olarak bu sokak bizim hoşumuza gidiyor. Alt mahalleye hemen geçebiliyoruz. Önceden burada bahçe gibi bir yer vardı. Burası sonradan yapıldı. Belediyemiz buranın böyle olmasını gayet güzel düşünmüş. Bu yol açılmadan önce aşağıya kadar arsaydı. Üstünde bahçe vardı. Bahçenin içinden çok dar bir yol geçiyordu. Sonradan belediye burayı açarak güzel bir merdiven döşedi. Aşağıyı ve yukarıyı birleştirdi” diye konuştu. Sevgi ve Aydoğan Apartmanlarının içinden geçen sokak, vatandaşlar tarafından sıklıkla kullanılıyor.
Erkut Çiftci İlkadım Belediyesi Başkan A .Adayı İlkadım da Büyük Adım Erkut Çiftçi 11:47
Erkut Çiftci İlkadım Belediyesi Başkan A .Adayı İlkadım da Büyük Adım Erkut Çiftçi 9 izlenme - 3 hafta önce Erkut Çiftci İlkadım Belediyesi Başkan A .Adayı İlkadım da Büyük Adım Erkut Çiftçi
İlkadım Belediye Başkanı, Muharrem Akça 03:18
İlkadım Belediye Başkanı, Muharrem Akça 740 izlenme - 9 yıl önce başkanlık,yarışı,
İlkadım'da Mübadiller Pilav Gününde Buluştu 03:59
İlkadım'da Mübadiller Pilav Gününde Buluştu 68 izlenme - 8 ay önce İlkadım'da Mübadiller pilav gününde buluştuSAMSUN - İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İlyasköy Mübadele Derneği tarafından düzenlenen 3. Etli Kazan Pilavı Günü'nde mübadillerle buluştu.
Samsun Çanakçı Köyü 04:36
Samsun Çanakçı Köyü 236 izlenme - 4 yıl önce KÖYÜMÜZÜN TANITIMINI YAPABİLMEK İÇİN HAZIRLANMIŞTIR 2014-05-12 12:07:33 günü kobra552014 kanalına yüklediğim 'Samsun Çanakçı Köyü' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kanal/kobra552014 kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Su Kabağını Bir Başka İşliyorlar 04:54
Su Kabağını Bir Başka İşliyorlar 74 izlenme - 10 ay önce Su kabağını bir başka işliyorlar Ahşap işlemeciliği su kabağında uygulanıyor Su kabağının en zor teknikleri Samsun'da uygulanıyorSAMSUN - İlkadım Belediyesi ve İlkadım Halk Eğitim Merkezi tarafından açılan "Su Kabağı İşlemeciliği Kursu"nda Türkiye'de çok nadir kullanılan veya yapılması çok zor...
Samsun İlkadım Anadolu Lisesi - Dream Theater - As I Am 03:54
Samsun İlkadım Anadolu Lisesi - Dream Theater - As I Am 388 izlenme - 4 yıl önce 2013 yılında Bursa’da gerçekleşen elemelere Samsun İlkadım Anadolu Lisesi Dream Theater'den As I Am arkısıyla katıldı.
İlkadım Güzel Sanatlar Ve Spor Lisesi - Queen - Show Must Go On 03:51
İlkadım Güzel Sanatlar Ve Spor Lisesi - Queen - Show Must Go On 317 izlenme - 4 yıl önce 2013 yılında Bursa’da gerçekleşen elemelere İlkadım Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Queen'den Show Must Go On şarkısıyla katıldı.
Dikkat :samsun İlkadim Hastanebasi Mah Cinarlik Sok .ta Oturan Bu Kizlara Cok Dikkak Edin 01:49
Dikkat :samsun İlkadim Hastanebasi Mah Cinarlik Sok .ta Oturan Bu Kizlara Cok Dikkak Edin 97 izlenme - 2 yıl önce Samsun İlkadım hastanebasi mah çınarlık Sok oturan busra.kadriye.semanur.ezgi.irem ve mesut.onur.selehattin guvenbu çocuklar ve bu kızlara VE aile sine ve amca .kardeş( KUZENLERİNİ) çok dikkak edin iş.as vermeyin sakın bunlar aile içi ensestler ve birbirlerini PAZARLİYORLAR ve iliski yaşıyorlar ve hala samsun ikici ağır ceza mahkemesinde yargılanıyorum bunlar tanıyan ve bilgisi olanların yazılarını bekliyorum
Armut Ağacı 03:42
Armut Ağacı 197 izlenme - 6 yıl önce İlkadım Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu
Futbol Sahalarında Daha Önce Görmediğimiz Olay 05:54
Futbol Sahalarında Daha Önce Görmediğimiz Olay 169 izlenme - 3 yıl önce Sivas'ın klüplerinden Zara Belediyespor ve Samsun'un klüplerinden İlkadım Belediyespor arasında oynanan futbol karşılaşmasında futbol sahalarında daha önce görmediğimiz bir olay gerçekleşiyor.
Necattin Demirtaş'a Böyle Veda Ettiler 00:42
Necattin Demirtaş'a Böyle Veda Ettiler 94 izlenme - 4 yıl önce Necattin Demirtaş'a Böyle Veda Ettiler
Kırmızı Kartın Böylesi; Zara Belediyespor 3-1 İlkadım Belediyespor 05:54
Kırmızı Kartın Böylesi; Zara Belediyespor 3-1 İlkadım Belediyespor 83 izlenme - 4 yıl önce Bölgesel Amatör Lig 4. Grup'ta Oynanan Zara Belediyespor-ilkadım Belediyespor Maçında, Futbol Sahalarında Ender Rastlanabilecek Bir Olay Yaşandı. Konuk Ekip ...
İlkadım Anatolian Fine Arts High School Samsun_tur 01:42
İlkadım Anatolian Fine Arts High School Samsun_tur 122 izlenme - 10 yıl önce fine arts orchestra (memberi)
Çelikalan'dan Bahar Manzaraları 04:01
Çelikalan'dan Bahar Manzaraları 58 izlenme - 4 yıl önce Samsun | Çelikalan Köyü video Çekim Ve Montaj: Onur Melek
Bırak Şu Gurbeti 01:36
Bırak Şu Gurbeti 88 izlenme - 9 yıl önce
İlkadım'da Yetim Sokağı Açıldı 01:54
İlkadım'da Yetim Sokağı Açıldı 2 izlenme - 4 ay önce İlkadım'da Yetim Sokağı açıldıSAMSUN - İlkadım Belediyesi ile İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı(İHH)'nın ortaklaşa yaptıkları "Yetim Sokağı" hizmete girdi.
İlkadım'da Bayram Sevinci 01:19
İlkadım'da Bayram Sevinci 3 izlenme - 8 ay önce İlkadım'da bayram sevinci SAMSUN - İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Ramazan Bayramı nedeniyle düzenlenen bayramlaşma programında vatandaşlarla bayramlaştı.
İlkadım'da Mevlid Kandili 02:54
İlkadım'da Mevlid Kandili 1 izlenme - 3 ay önce İlkadım'da Mevlid KandiliSAMSUN - İlkadım Belediyesi tarafından 'Mevlid Kandili Özel Programı' düzenlenirken, ilçedeki 41 camide kandil simidi ve lokum dağıtıldı.
Başkan Tok: 08:53
Başkan Tok: "İlkadım'daki Dönüşüm Şehre Değer Katacak" 2 izlenme - 8 ay önce Başkan Tok: "İlkadım'daki dönüşüm şehre değer katacak" İlkadım esnafı sahurda buluştuSAMSUN - Hastane ve Kökçüoğlu Mahallelerini kapsayan 22 hektarlık alan üzerinde yapılacak olan yerinde dönüşümün önünü açtıklarını belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Bu iki mahalle herkes...
Unkapanı'na Dev Kültür ve Yaşam Merkezi 04:07
Unkapanı'na Dev Kültür ve Yaşam Merkezi 2 izlenme - 9 ay önce Unkapanı'na dev kültür ve yaşam merkezi Eski kültür merkezi bayram sonrası yıkılacak SAMSUN - Unkapanı'nda büyük değişim ve dönüşümün yaşanacağını kaydeden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Ramazan Bayramı'ndan sonra yıkılacak eski Unkapanı Kültür Merkezi'nin yerine bir yıl içerisinde büyük...
İlkadım'da 04:40
İlkadım'da "Komşu İftarları" Kardeşliği Güçlendiriyor 1 izlenme - 9 ay önce İlkadım'da "Komşu İftarları" kardeşliği güçlendiriyorSAMSUN - İlkadım Belediyesi tarafından Ramazan ayı dolayısıyla kurulan "Komşu İftarları" kardeşliği, dayanışmayı, komşuluk ilişkilerini ve birlik ve beraberliği güçlendiriyor.
İlkadım'da Komşular Kaynaştı, Gönüller Kur'an ile Ferahladı 05:53
İlkadım'da Komşular Kaynaştı, Gönüller Kur'an ile Ferahladı 1 izlenme - 9 ay önce İlkadım'da komşular kaynaştı, gönüller Kur'an ile ferahladıSAMSUN - İlkadım Belediyesi vatandaşları "Komşu İftarları" ile kaynaştırırken, teravih öncesi camilerde organize ettiği Kur'an Ziyafeti programları ile gönüllere manevi haz yaşattı.
İlkadım'da Bayram Coşkusu 05:12
İlkadım'da Bayram Coşkusu 1 izlenme - 8 ay önce İlkadım'da bayram coşkusu Başkan Tok: "Bu başarıların sırrı birliktelik"SAMSUN - Ramazan Bayramı öncesi son mesai gününde belediye çalışanları ile bayramlaşan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Bu büyük İlkadım ailesinin bir ferdi olmaktan gurur duyuyorum" dedi.
İlkadım'dan 3 Yılda 5 Dev Eser 05:34
İlkadım'dan 3 Yılda 5 Dev Eser 1 izlenme - 8 ay önce İlkadım'dan 3 yılda 5 dev eser Tok: "Daha yapacak çok işimiz var"SAMSUN - İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 3 yılda 5 dev eserin yanı sıra onlarca sayısız hizmet ve projeyi halkın hizmetine sunduklarını belirterek, "Daha yapacak çok işimiz var" dedi.