Hoşgeldiniz!

İlknur İnceöz

AKP'li İlknur İnceöz: Biz Hırsız Değiliz Demiyoruz 00:18
AKP'li İlknur İnceöz: Biz Hırsız Değiliz Demiyoruz 5.139 izlenme - 2 yıl önce AKP Grup Başkanvekili İlknur İnceöz'den '17-25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonu' ile ilgili konuda ağzından kaçırdığı "Biz hırsız değiliz demiyoruz" gaf'ına şahit oluyoruz.
İlknur İnceöz: Biz Hırsız Değiliz Demiyoruz 01:00
İlknur İnceöz: Biz Hırsız Değiliz Demiyoruz 136 izlenme - 2 yıl önce Meclis Genel Kurulu’nda bugünkü görüşmeler sırasında AKP Grup Başkanvekili İlknur İnceöz "Biz hırsız değiliz demiyoruz" dedi, ardından genel kurulda sesler yükselince toparlamaya çalıştı: "Hırsız değiliz zaten. Hırsız değiliz, bu suçlamaları asla kabul etmiyoruz." TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Akif Hamzaçebi başkanlığında toplandı. MHP Adana Milletvekili Mevlüt Karakaya gündem dışı söz alarak, Adana'nın sorunlarına değindi. CHP Eskişehir Milletvekili Cemal Okan Yüksel ise 17-25 Aralık soruşturmalarıyla ilgili gündem dışı konuşma yaptı. "AKP'nin 17 ve 25 Aralık süreciyle ilgili halka hikaye anlattığını" söyleyen Yüksel, bu hikayenin neresinden tutulursa tutulsun elde kaldığını ifade etti. Yüksel, şunları aktardı: "Sayın milletvekilleri '17 Aralık'tan beri bize komplo kurdular, bize darbe yapacaklardı' diyorsunuz. Ama biriniz bile çıkıp 'İçimizde hırsız yok, biz hırsız değiliz' diyemiyorsunuz. Bu süre içinde 4 seçim oldu, meydanlara çıktınız paralel yapıyı kast ederek, 'hırsızlığı mı, hainliği mi tercih edeceksiniz?' diye sordunuz. Biz CHP olarak bu oyunu bozmaya çalıştık. 'Hainlerle hırsızlar arasında seçim yapmak zorunda değilsiniz, CHP var, biz varız' dedik. Ama vatandaşı ikna edemedik. Kabahatliyiz. Kabul, paralel yapının niyeti kötü, paralel yapı çok başka, tamam. Hainlik, hırsızlıktan daha kötü ona da tamam. Tamam da siz içinizdeki hırsızların yargılanmasına neden engel oldunuz? Hırsızlık sizin ahlakınıza göre suç değil mi? Günah değil mi? Bunlar yargılanırsa partide adam kalmayacak diye mi korktunuz?" Yüksel'in konuşmasına bazı AKP milletvekilleri yerlerinden tepki gösterdiler. İnceöz 'sataşma' nedeniyle söz aldı AKP Grup Başkanvekili İlknur İnceöz de sataşma nedeniyle söz alarak 17 Aralık günü henüz yargılama olmadan suçlama yapıldığını, algı operasyonu gerçekleştirildiğini söyledi. "Bu olaylar Ak Parti iktidarına karşı, milletin iradesine karşı yapılmış bir operasyondu. Bunun için de bu söylemlerinizden alınacak hiçbir şeyimiz yok" diyen İnceöz, yolsuzluk iddialarının Meclis Soruşturma Komisyonunda ele alındığını da hatırlattı. AKP Grup Başkanvekili İlknur İnceöz "Biz hırsız değiliz demiyoruz" dedi, ardından genel kurulda sesler yükselince toparlamaya çalıştı: "Hırsız değiliz zaten. Hırsız değiliz, bu suçlamaları asla kabul etmiyoruz." Öte yandan MHP milletvekilleri Genel Kurulda yakalarına "17-25 Aralık yolsuzluk ve rüşvete hayır" yazılı kartlar taktılar.
İlknur İnceöz: Milletin Adamına Söz Söylerken Haddi Bilmek Gerekir 02:37
İlknur İnceöz: Milletin Adamına Söz Söylerken Haddi Bilmek Gerekir 98 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz: Parlamentoda kendi ülkesini terör örgütüyle yan yana göstermek isteyen başka bir anlayış olamaz. Milletin kürsüsüne çıkacaksınız; milletin diliyle konuşmanız gerekirken, milletin sözcülüğünü yapmanız gerekirken ve terör örgütüne burada lanet okumanız gerekirken, kınamanız gerekirken, ne yazık ki bu dilden, bu hâlden, bu lisandan çok uzak bir şekilde terör örgütünün yaptıklarını da görmezden geleceksiniz, terör örgütünün bu kürsüde sözcülüğünü yapacaksınız. Esas milletin kürsüsünden millet adına değil, terör örgütünün sözcülüğünü yapmak haddiniz değildir diyorum. Terörle mücadelede terör örgütlerine her şekilde lanet okuyan, terör saldırılarına kınayan Sayın Cumhurbaşkanımıza laf etmek, açıklamalarına başka anlamlar yüklemek terör örgütüne söz söyleyemeyenlerin haddi değildir. Milletin adamına söz söylerken, bu konuda haddi bilmek gerekir. Bu zihniyet sakıncalıdır ve bu açıklamalar ülkemiz adına endişe vericidir. Terörle mücadeledeki kararlılığımızı, vatandaşımızı, bölge insanının hayatı için canını siper eden güvenlik güçlerimizi hedef alan, buna karşın terör örgütünün bölge insanına, kadınlarımıza, kızlarımıza yaptığı uygulamaları görmeyen sizleri milletimize, milletimizin vicdanına havale ediyorum.
AK Parti Grup Başkanvekili İnceöz Açıklaması 02:13
AK Parti Grup Başkanvekili İnceöz Açıklaması 3 izlenme - 2 hafta önce AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, "Türkiye'nin terör örgütleriyle somut ve kararlı bir şekilde mücadele eden dünyadaki neredeyse tek ülke olduğunu görüyoruz.
AK Parti Grup Başkanvekili Inceöz: 02:55
AK Parti Grup Başkanvekili Inceöz: " Adalet Mahkeme Salonlarında Bu Milletin Vicdanında Yerini... 4 izlenme - 9 ay önce AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, "15 Temmuz gecesi işgal girişimine karışan herkesten hesap sorulacaktır.
AK Parti Grup Başkanvekili İnceöz: 05:04
AK Parti Grup Başkanvekili İnceöz: "16 Nisan Demokrasi Bayramıdır" 3 izlenme - 11 ay önce AK Parti Grup Başkanvekili İnceöz: "16 Nisan demokrasi bayramıdır"AKSARAY - AK Parti Grup Başkanvekili ve Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz, referandum sonuçlarını değerlendirerek, "Hem Aksaray'daki, hem de ülkemizin geleceğine sahip çıkarak evetten yana tercihini yaparak önemli tarih...
AK Parti'li İnceöz: 03:39
AK Parti'li İnceöz: "16 Nisan'da Ülkenin Kaderi Değişecek" 3 izlenme - 11 ay önce AK Parti'li İnceöz: "16 Nisan'da ülkenin kaderi değişecek"AKSARAY - AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, 16 Nisan'da yapılacak referandumda ülkenin kaderinin değişeceğini söyledi.
Ak Partili İnceöz; 03:45
Ak Partili İnceöz; "Demokrasi Dersi Almak İsteyenler Türkiye'ye Baksın" 1 izlenme - 1 yıl önce - AK Partili İnceöz; "Demokrasi dersi almak isteyenler Türkiye'ye baksın" AK Parti Grup Başkanvekili ve Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz: "16 Nisan geçmiş 11 seçimden çok daha kritik ve önemli" "16 Nisan tarihi Avrupa'ya verilecek en güzel cevaptır"AKSARAY - AK Parti Grup Başkanvekili ve AK...