Hoşgeldiniz!

İlkokul Videoları İzle

Doğa Koleji’nde Erken Kayıt Başladı 00:25
Doğa Koleji’nde Erken Kayıt Başladı 122.406 izlenme - 2 yıl önce Anaokulu Doğa Koleji Çocuk Üniversitesi Anaokulları , öğrenmekten zevk alan, sorgulayabilen ve araştırabilen bireyler yetiştiriyor. İlkokul Doğa Konseptli Eğitim Modeli, eğitimde yaparak ve yaşayarak öğrenme anlayışını sistemleştiriyor. Ortaokul SOES öğrenciye kendini geliştirme, farklı bakış açıları kazanma, ilgi ve yeteneklerini keşfetme olanağı sunuyor. Lise t-MBA ile öğrenciler ; yetenek, ilgi ve eğilimleri doğrultusunda üniversiteye ve hayata hazırlanıyor. Doğa Koleji’nde Erken Kayıt için tıklayınız.
Doğa Koleji’nde Erken Kayıt Başladı 00:46
Doğa Koleji’nde Erken Kayıt Başladı 70.849 izlenme - 2 yıl önce Anaokulu Doğa Koleji Çocuk Üniversitesi Anaokulları , öğrenmekten zevk alan, sorgulayabilen ve araştırabilen bireyler yetiştiriyor. İlkokul Doğa Konseptli Eğitim Modeli, eğitimde yaparak ve yaşayarak öğrenme anlayışını sistemleştiriyor. Ortaokul SOES öğrenciye kendini geliştirme, farklı bakış açıları kazanma, ilgi ve yeteneklerini keşfetme olanağı sunuyor. Lise t-MBA ile öğrenciler ; yetenek, ilgi ve eğilimleri doğrultusunda üniversiteye ve hayata hazırlanıyor. Doğa Koleji’nde Erken Kayıt için tıklayınız.
Büyük 00:53
Büyük "E" Yazamayan Hayrettin! 30.122 izlenme - 2 yıl önce Büyük "E" yazamayan çocuğu Hayrettin canlandırırsa ne olur? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/hayrettin kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Var Böyle Tipler - Okul 00:59
Var Böyle Tipler - Okul 11.553 izlenme - 9 ay önce Sosyal medyayi sallamaya hazir biri daha. Var böyle tipler adi altinda yayin yapiyor. Sizinle paylasmak kesinlikle boynumun borcudur.
23 Nisan Gösterileri 04:51
23 Nisan Gösterileri 43.562 izlenme - 3 yıl önce Büyük yenice ilokulu komedi dans ikilisi 23 Nisan Gösterileri
8 Yaşında İlkokulu Bitirdi 05:07
8 Yaşında İlkokulu Bitirdi 4.252 izlenme - 5 ay önce İzmir’de, 2 yaşında okuma yazma öğrenen daha emeklemeden yürümeye başlayan 8 yaşındaki Muhammed Hakan Nayiş karne sevinci yaşayarak, yaşıtlarından seneler öncesinde ilkokulu bitirdi.
12 Maddede İlkokul Öğrencisi Nedir? 04:33
12 Maddede İlkokul Öğrencisi Nedir? 2.142 izlenme - 2 ay önce "NEDiR?" serimizin bu bölümünde ilkokul öğrencisi olmak var. Çöp tenekesinin başında topluca kalem açmak, arkadaşlarını rahat rahat şikayet edebilmek, beslenme saatinde annenin hazırladıklarını yemek, kendini kaptırarak şiir okumak... İlkokullu olunca hep bunlar oluyor! Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Bağcılar'daki Tabutlu İlkokul Piyesi 04:20
Bağcılar'daki Tabutlu İlkokul Piyesi 2.258 izlenme - 3 ay önce Çanakkale destanı'nın 102. Yılında da her yıl olduğu gibi kahraman şehitlerimizi minnetle andık. İstanbul Bağcılar'daki bir ilkokulda da Çanakkale Savaşı’nın yıl dönümü nedeniyle bir gösteri hazırlandı. O gösteride 7-8 yaşındaki öğrenciler savaştan bir çatışma sahnesini canlandırdı. Sonrasında ise temsili tabutların üstüne çocukların fotoğrafı yapıştırıldı, kız çocuklar o tabutların başında ağladı. İşte piyesteki bu görüntü aileleri ikiye böldü.
En Güzel İstiklal Marşı 04:15
En Güzel İstiklal Marşı 29.282 izlenme - 10 yıl önce Bir ilkokul öğrencisi, İstiklal Marşı'nın 10 kıtasını da arkadaşlarının önünde ezbere okuyor.
Çarpım Tablosu Turnuvası 04:37
Çarpım Tablosu Turnuvası 3.164 izlenme - 8 ay önce Hem Oynuyorum Hem Öğreniyorum Projesi En Sıradışı Öğretmen Emre Aktürk Eğitimde İyi Örnekler yeni nesil öğretmen Fark Yaratan Öğretmenler Sınıf İçi Etkinlikler Esenler Atatürk İlkokulu sıradışı öğretmen çarpım tablosu yarışması
Rap Müzikle Ders Anlatan Çılgın Sınıf Öğretmeni 03:48
Rap Müzikle Ders Anlatan Çılgın Sınıf Öğretmeni 3.300 izlenme - 1 yıl önce Mahmut Hoca'nın dediği gibi okul sadece dört duvar arasında sıkışıp kalmış bir yer değildir." Rap müzikle ders anlatıyor, okul bahçesini resim atölyesine çeviriyor, öğrencilerini daha 1. sınıfta tenis ve basketbol ile tanıştırıyor. Ahmet Öğretmen, kalabalık bir devlet okulunda imkânsızlıklara inat çocukların hayatına dokunuyor.
İlkokul öğrencilerinden molfix reklamı !! 00:18
İlkokul öğrencilerinden molfix reklamı !! 11.766 izlenme - 7 yıl önce zamane çocukları muhteşen..
Kuzenimin E-Okul Notları ! 09:26
Kuzenimin E-Okul Notları ! 1.575 izlenme - 5 ay önce Selamlar bu videomuzda,bana yapılmasını istediğiniz neredeyse en zor challengeları bu videoda yaptım! Gerçekten çok eğlenceli oldu At kafası ile parkta gezmekten tutun Özer'in eokulunu göstermeye kadar :D Devamı için Like ve yorum atmayı unutmayın Gereksiz Army! ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@emrecanonal Bu videomuzda #emjankimlan etiketi ile challenge öneren arkadaşlarımızın challengelarını yapmaya çalıştık !
Damat Halayı 4 - C Sınıfı Haki Yener İlkokulu Ordu 03:53
Damat Halayı 4 - C Sınıfı Haki Yener İlkokulu Ordu 4.060 izlenme - 3 yıl önce Damat Halayı 4 - C Sınıfı Haki Yener İlkokulu Ordu
cem yılmaz-ilkokul ilk buluşma 00:21
cem yılmaz-ilkokul ilk buluşma 17.536 izlenme - 8 yıl önce cem yılmaz-ilkokul ilk buluşma
Ağlatan Öğretmenler Günü Sürprizi 02:19
Ağlatan Öğretmenler Günü Sürprizi 3.991 izlenme - 2 yıl önce 24 Kasım Öğretmenler Gününde Öğretmenlerimiz, Tüm Cinemapink'lerde Ücretsiz Misafirimizdir. Proje: Filmisarcan Yönetmen: Can Sarcan
İlkokulda Din Eğitimi Konusuna Farklı Bir Bakış 01:53
İlkokulda Din Eğitimi Konusuna Farklı Bir Bakış 2.678 izlenme - 2 yıl önce İlkokulda Din Eğitimi Konusuna Farklı Bir Bakış
İlkokulda Yansın Geceler Pelinsu Eceler Diye Çalan Zil Müziği 00:47
İlkokulda Yansın Geceler Pelinsu Eceler Diye Çalan Zil Müziği 81 izlenme - 3 hafta önce Bir ilkokulda yansın geceler Pelinsu Eceler Diye Çalanzil müziği yapılan argo sözler içerikli şarkı büyük tepki topladı. Nerede çekildiği bilinmeyen görüntülerde argo ve ahlaksız sözler içeren bir şarkı teneffüs zili olarak kullanılıyor.
İlkokulda Yaptıklarımızı Tekrar Yapmayı Denedik 06:39
İlkokulda Yaptıklarımızı Tekrar Yapmayı Denedik 2.636 izlenme - 1 yıl önce Bu videoda ilkokuldayken yaptıklarımızı yeniden yapmayı deniyoruz. Bakalım o günlerde yaptığımız şeyleri bugün yapabilecek miyiz? Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Kız Öğrenciye Tekme Tokat Dalan Öğretmen 00:50
Kız Öğrenciye Tekme Tokat Dalan Öğretmen 2.927 izlenme - 2 yıl önce Çin’de bir öğretmenin öğrencisine uyguladığı şiddet izleyenlerin kanını dondurdu. Sınıfta azarladığı öğrencisi kendisine cevap verince çılgına dönen öğretmen kız çocuğunu tekme tokat dövmeye başlıyor. Bir süre sonra öğrencinin de karşılık vermesiyle hızını alamayan öğretmen şiddetin dozunu arttırıyor.
İlkokuldayken Boş Derslerde Yaptıklarımızı Yine Yaptık - Oha Diyorum 04:55
İlkokuldayken Boş Derslerde Yaptıklarımızı Yine Yaptık - Oha Diyorum 2.728 izlenme - 1 yıl önce Bu videoda ilkokul yıllarımıza dönüyoruz ve o yıllarda ders boş olduğunda yaptığımız şeyleri yeniden yapmayı deniyoruz. Daha önce de "İlkokulda yaptıklarımızı tekrar yapmayı denedik" isminde bir video yayınlamıştık. O tam şurada: https://www.youtube.com/watch?v=8AJXXV6I7Fo Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Kung Fu Atari (1994) 02:19
Kung Fu Atari (1994) 1.057 izlenme - 1 yıl önce ilkokulllu tipli yumurcak evladımız büyüklerine saydırıyor arab deniz kızı uçan ayı göbekli dayı zincirli amca hiç affetmiyo ayrıca konaminin ilk oyunlarından biridir oynayan da saglam oynuyor
ilkokul öğrencisi çok komik tulavet 02:31
ilkokul öğrencisi çok komik tulavet 4.456 izlenme - 7 yıl önce ilkokul öğrencisinin zor anları kesinlikle izleyin...
İstanbul'da 40 Suriye Okulu 02:13
İstanbul'da 40 Suriye Okulu 2.104 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'ye sığınan 1 milyona yakın Suriyeli'nin yaklaşık 330 bini İstanbul'da ikamet ediyor. İstanbul Milli Eğitim Müdürü Muammer Yıldız, Suriyeliler'in çocuklarının eğitimi için Suriyeli dernek, kuruluş ve kişilerin 40 kadar eğitim binası açtıklarını söyledi.
İlkokul Bahçesinde Erotik Gösteri - Bandırma 02:17
İlkokul Bahçesinde Erotik Gösteri - Bandırma 1.804 izlenme - 2 yıl önce Bandırma'da Uluslararası kuş cenneti festivali kapsamında Bandırma'da bir gösteri düzenlemiş.
Mardin'de Kürtçe Eğitim Veren Okul 02:54
Mardin'de Kürtçe Eğitim Veren Okul 1.668 izlenme - 2 yıl önce Demokratik Toplum Kongresi (DTK), Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (Eğitim-Sen) ile Kürt Dili Araştırma ve Geliştirme Derneği (Kürdi-Der) tarafından yapılan ve Kürtçe eğitim verecek olan Ahmet Bayhan Okulu törenle açıldı. Törene, HDP Mardin Milletvekili Gülser Yıldırım, Belediye Başkan Vekili Feryal Tepe, HDP İlçe Eş Başkanı Ferhat Kut, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. (İHA)
Uçan Adam Sabri İlkokuldayken 00:16
Uçan Adam Sabri İlkokuldayken 1.625 izlenme - 2 yıl önce Uçan adam Sabri'den etkilenen ilkokullu öğretmeninden nasibini alıyor. Uçan Sabri bir fenomen olmak yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/43940/ucan-adam-sabri-yine-uctu http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/17636/ucan-adam-sabri-amerikada http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/46902/ucan-adam-sabri---ben-secilmis-kisiyim http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/40828/ucan-adam-sabri---nasil-uctugumu-anlatacagim http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/26784/ucan-adam-sabri-yine-yeni-yeniden http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/6795/esra-ceyhanla-ucan-adam
Ali Mistilli İlkokulu Okuma Bayramı 05:50
Ali Mistilli İlkokulu Okuma Bayramı 2.947 izlenme - 3 yıl önce Ali Mistilli İlkokulu Okuma Bayramı
İlkokul Öğrencileri, Güneş, Rüzgar,Kar ve Yağmurdan Elektrik Üreten Santral Yaptı 04:56
İlkokul Öğrencileri, Güneş, Rüzgar,Kar ve Yağmurdan Elektrik Üreten Santral Yaptı 109 izlenme - 2 ay önce Bursa’da 3 ilk okul öğrencisinin yaptığı alet sayesinde Türkiye’nin enerjide dışa bağımlılığı bitecek. Özel bir okulda öğrenim gören 11 yaşındaki 5. sınıf öğrencileri, okulda ders yaptıkları sırada elektrikler gidince, dünyada ilk defa rüzgar, güneş, kar ve yağmurla elektrik üretebilen "hibritan" isimini verdikleri aleti üretti. Daha önce rüzgar ve güneş enerjisiyle elektrik üretebilen buluşlar yapılmıştı. Ama 11 yaşındaki 3 öğrenci, okulda elektrikler gidince müthiş bir buluşa imza attı. 4 mevsim güneş, rüzgar, kar ve yağmurdan 20 saatte 1000 watt elektrik üreten alet yapan çocukların bu mini santrali evlerde de kullanılabilecek. Bir evin bir günde kullandığı elektrik ihtiyacının yüzde yetmişini 20 saatte mevsime göre yağmur, güneş, rüzgar ve kardan karşılayabilen bu buluş sayesinde ülkemiz enerji bağımlılığından kurtulacak. 2 bin liraya mahal ettikleri bu cihazdan vatandaşlar evine iki tane alırsa elektriğini bedava üretip artan elektriği de satabilecek. Bursa’da gerçekleşen bilim şenliğinde grafen maddesi kullanarak yaptıkları bu buluşu tanıtan 3 öğrencinin standı büyük ilgi görüyor. Büyük firmalarla hibritan cihazının seri üretimi için görüştüklerini belirten bilişim teknolojileri öğretmeni Salih Güngör, “Okulumuzda öğrencilerimle beraber ders görürken birden elektrikler gitti. Öğrencilerimizle birlikte beyin fırtınası yaparak kendi elektriğimizi nasıl üretiriz diye araştırmaya başladık. Grafen isimli bir maddeye rast geldik. Yaptığımız çalışmalar neticesinde dünyada daha önce rüzgar ve güneş enerjisiyle elektrik üreten buluşlar yapılmıştı. İlk defa yağmur ve karla da elektrik üreten hibritanı ürettik. Bizim buluşumuz rüzgar, güneş, yağmur ve kar ile yani dört mevsim elektrik üretiyor. Şu an hibritanı okulumuzda aktif olarak kullanıyoruz. Bu cihaz bir evin elektrik ihtiyacının yüzde yetmişini karşılıyor. 2 bin liraya mahal ettiğimiz bu cihazdan eve iki tane alınırsa artan elektriği de satabilirler. Bu buluşumuzu büyük firmalara tanıttık. Seri üretime geçip Türkiye’nin elektrikte dışa bağımlığını bitireceğiz” dedi. Hibritanı geliştiren öğrenciler ise, “Okulda bilişim teknolocileri dersi görürken elektrikler gitti. Böyle bir proje ortaya çıkartıp 3 ayda bunu ürettik. Bu cihaz her mevsim her havada çalışıyor. 20 saatte 1000 watt elektrik üretiyor” şeklinde konuştu. ===================================================== İhlas Haber Ajansı Resmi Web Sitesi http://www.iha.com.tr İhlas Haber Ajansı Sosyal Medya Adresleri https://facebook.com/iha.com.tr https://twitter.com/ihacomtr https://instagram.com/ihacomtr/ https://plus.google.com/+ihatr_ihacomtr/ İhlas Haber Ajansı hakkında http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html
Başkan ve Yardımcısı - Bu Yaptığınız İnsanlığa Sığar mı? 02:54
Başkan ve Yardımcısı - Bu Yaptığınız İnsanlığa Sığar mı? 1.917 izlenme - 2 yıl önce Hayatın türlü sıkıntısı içerisinde ''çocuk'' olmak isteriz ya. Deriz ya; çocuk olsam da hiçbir şeyi takmasam, üstümü kirletsem, amaçsızca koşuştursam, tüketsem, döksem, kırsam, gülsem, istediğim olmayınca ağlasam ve hemen sarılıp beni sakinleştirenim olsa. Masum olabilsek bir çocuk gibi, hayallerimiz olsa boyumuzdan büyük ve yarını hiç düşünmesek annemizin ''uslu olursan yarın sana dondurma alacağım'' sözündeki yarından başka. Ama işte hayat her zaman, herkese eşit davranmıyor. Bazen çocuk da çocuk olamıyor. Senden benden fazla düşünmek zorunda kalıyor yarınını, düşünmek de zorunda, mecbur. Ama her ne olursa olsun kaybetmiyor masumluğunu ve her sözü ile utandırıyor insanı insanlığından. Her büyük küçüktü bir zamanlar, onun gibi ve masumdu onun kadar. Her neyse küçücük bir çocuğu kötü yapabilen onun üzerine gitmek gerekir. Ve eğer herhangi bir insanı hor görüyorsanız dönüp tekrar bakmalısınız insanlığınıza. Fakir, cahil, varoş, amele, ot-bok diye insanları küçük görmeden önce tekrar düşünmelisiniz. Her insan sizin kadar şanslı doğmadı. Yaptığımız insanlığa sığar mı? Ara sıra bu soruya cevap vermemiz lazım. (not: içerik açıklaması site editörleri tarafından yazılmıştır.)