Hoşgeldiniz!

ilkokul

Doğa Koleji’nde Erken Kayıt Başladı 00:25
Doğa Koleji’nde Erken Kayıt Başladı 122.937 izlenme - 3 yıl önce Anaokulu Doğa Koleji Çocuk Üniversitesi Anaokulları , öğrenmekten zevk alan, sorgulayabilen ve araştırabilen bireyler yetiştiriyor. İlkokul Doğa Konseptli Eğitim Modeli, eğitimde yaparak ve yaşayarak öğrenme anlayışını sistemleştiriyor. Ortaokul SOES öğrenciye kendini geliştirme, farklı bakış açıları kazanma, ilgi ve yeteneklerini keşfetme olanağı sunuyor. Lise t-MBA ile öğrenciler ; yetenek, ilgi ve eğilimleri doğrultusunda üniversiteye ve hayata hazırlanıyor. Doğa Koleji’nde Erken Kayıt için tıklayınız.
Doğa Koleji’nde Erken Kayıt Başladı 00:46
Doğa Koleji’nde Erken Kayıt Başladı 70.929 izlenme - 3 yıl önce Anaokulu Doğa Koleji Çocuk Üniversitesi Anaokulları , öğrenmekten zevk alan, sorgulayabilen ve araştırabilen bireyler yetiştiriyor. İlkokul Doğa Konseptli Eğitim Modeli, eğitimde yaparak ve yaşayarak öğrenme anlayışını sistemleştiriyor. Ortaokul SOES öğrenciye kendini geliştirme, farklı bakış açıları kazanma, ilgi ve yeteneklerini keşfetme olanağı sunuyor. Lise t-MBA ile öğrenciler ; yetenek, ilgi ve eğilimleri doğrultusunda üniversiteye ve hayata hazırlanıyor. Doğa Koleji’nde Erken Kayıt için tıklayınız.
23 Nisan Gösterileri 04:51
23 Nisan Gösterileri 44.045 izlenme - 4 yıl önce Büyük yenice ilokulu komedi dans ikilisi 23 Nisan Gösterileri
Var Böyle Tipler - Okul 00:59
Var Böyle Tipler - Okul 12.912 izlenme - 2 yıl önce Sosyal medyayi sallamaya hazir biri daha. Var böyle tipler adi altinda yayin yapiyor. Sizinle paylasmak kesinlikle boynumun borcudur.
8 Yaşında İlkokulu Bitirdi 05:07
8 Yaşında İlkokulu Bitirdi 4.557 izlenme - 1 yıl önce İzmir’de, 2 yaşında okuma yazma öğrenen daha emeklemeden yürümeye başlayan 8 yaşındaki Muhammed Hakan Nayiş karne sevinci yaşayarak, yaşıtlarından seneler öncesinde ilkokulu bitirdi.
En Güzel İstiklal Marşı 04:15
En Güzel İstiklal Marşı 29.348 izlenme - 11 yıl önce Bir ilkokul öğrencisi, İstiklal Marşı'nın 10 kıtasını da arkadaşlarının önünde ezbere okuyor.
İlkokul öğrencilerinden molfix reklamı !! 00:18
İlkokul öğrencilerinden molfix reklamı !! 11.776 izlenme - 8 yıl önce zamane çocukları muhteşen..
Bağcılar'daki Tabutlu İlkokul Piyesi 04:20
Bağcılar'daki Tabutlu İlkokul Piyesi 2.309 izlenme - 1 yıl önce Çanakkale destanı'nın 102. Yılında da her yıl olduğu gibi kahraman şehitlerimizi minnetle andık. İstanbul Bağcılar'daki bir ilkokulda da Çanakkale Savaşı’nın yıl dönümü nedeniyle bir gösteri hazırlandı. O gösteride 7-8 yaşındaki öğrenciler savaştan bir çatışma sahnesini canlandırdı. Sonrasında ise temsili tabutların üstüne çocukların fotoğrafı yapıştırıldı, kız çocuklar o tabutların başında ağladı. İşte piyesteki bu görüntü aileleri ikiye böldü.
12 Maddede İlkokul Öğrencisi Nedir? 04:33
12 Maddede İlkokul Öğrencisi Nedir? 2.319 izlenme - 1 yıl önce "NEDiR?" serimizin bu bölümünde ilkokul öğrencisi olmak var. Çöp tenekesinin başında topluca kalem açmak, arkadaşlarını rahat rahat şikayet edebilmek, beslenme saatinde annenin hazırladıklarını yemek, kendini kaptırarak şiir okumak... İlkokullu olunca hep bunlar oluyor! Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Ağlatan Öğretmenler Günü Sürprizi 02:19
Ağlatan Öğretmenler Günü Sürprizi 5.889 izlenme - 3 yıl önce 24 Kasım Öğretmenler Gününde Öğretmenlerimiz, Tüm Cinemapink'lerde Ücretsiz Misafirimizdir. Proje: Filmisarcan Yönetmen: Can Sarcan
Çarpım Tablosu Turnuvası 04:37
Çarpım Tablosu Turnuvası 3.806 izlenme - 2 yıl önce Hem Oynuyorum Hem Öğreniyorum Projesi En Sıradışı Öğretmen Emre Aktürk Eğitimde İyi Örnekler yeni nesil öğretmen Fark Yaratan Öğretmenler Sınıf İçi Etkinlikler Esenler Atatürk İlkokulu sıradışı öğretmen çarpım tablosu yarışması
Rap Müzikle Ders Anlatan Çılgın Sınıf Öğretmeni 03:48
Rap Müzikle Ders Anlatan Çılgın Sınıf Öğretmeni 3.415 izlenme - 2 yıl önce Mahmut Hoca'nın dediği gibi okul sadece dört duvar arasında sıkışıp kalmış bir yer değildir." Rap müzikle ders anlatıyor, okul bahçesini resim atölyesine çeviriyor, öğrencilerini daha 1. sınıfta tenis ve basketbol ile tanıştırıyor. Ahmet Öğretmen, kalabalık bir devlet okulunda imkânsızlıklara inat çocukların hayatına dokunuyor.
cem yılmaz-ilkokul ilk buluşma 00:21
cem yılmaz-ilkokul ilk buluşma 17.567 izlenme - 9 yıl önce cem yılmaz-ilkokul ilk buluşma
Okul Servisinin Altında Kalarak Ölen Tunahan'ın Cenazesi Traktör Römorkuna Kondu 04:42
Okul Servisinin Altında Kalarak Ölen Tunahan'ın Cenazesi Traktör Römorkuna Kondu 899 izlenme - 7 ay önce Okul servisinin altında kalarak ölen Tunahan'ın cenazesi traktör römorkuna kondu İkinci kez evlat acısı yaşayan anne Hülya Kayabaş: "Şehit mi oldun yavrum"SİVAS - Sivas'ın dün okulların açıldığı ilk günde okul servisinin altında kalarak hayatını kaybeden ilkokul 3'üncü sınıf öğrencisi 10...
Damat Halayı 4 - C Sınıfı Haki Yener İlkokulu Ordu 03:53
Damat Halayı 4 - C Sınıfı Haki Yener İlkokulu Ordu 4.112 izlenme - 4 yıl önce Damat Halayı 4 - C Sınıfı Haki Yener İlkokulu Ordu
Kız Öğrenciye Tekme Tokat Dalan Öğretmen 00:50
Kız Öğrenciye Tekme Tokat Dalan Öğretmen 3.749 izlenme - 3 yıl önce Çin’de bir öğretmenin öğrencisine uyguladığı şiddet izleyenlerin kanını dondurdu. Sınıfta azarladığı öğrencisi kendisine cevap verince çılgına dönen öğretmen kız çocuğunu tekme tokat dövmeye başlıyor. Bir süre sonra öğrencinin de karşılık vermesiyle hızını alamayan öğretmen şiddetin dozunu arttırıyor.
İlkokulda Din Eğitimi Konusuna Farklı Bir Bakış 01:53
İlkokulda Din Eğitimi Konusuna Farklı Bir Bakış 2.682 izlenme - 3 yıl önce İlkokulda Din Eğitimi Konusuna Farklı Bir Bakış
ilkokul öğrencisi çok komik tulavet 02:31
ilkokul öğrencisi çok komik tulavet 4.488 izlenme - 7 yıl önce ilkokul öğrencisinin zor anları kesinlikle izleyin...
İlkokul Bahçesinde Erotik Gösteri - Bandırma 02:17
İlkokul Bahçesinde Erotik Gösteri - Bandırma 2.352 izlenme - 3 yıl önce Bandırma'da Uluslararası kuş cenneti festivali kapsamında Bandırma'da bir gösteri düzenlemiş.
İlkokulda Yaptıklarımızı Tekrar Yapmayı Denedik 06:39
İlkokulda Yaptıklarımızı Tekrar Yapmayı Denedik 2.685 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda ilkokuldayken yaptıklarımızı yeniden yapmayı deniyoruz. Bakalım o günlerde yaptığımız şeyleri bugün yapabilecek miyiz? Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Ahmet Şerif İzgören - Böyle Baba mı Olur, Evet Olur! 05:37
Ahmet Şerif İzgören - Böyle Baba mı Olur, Evet Olur! 3.340 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Şerif İzgören, kaldıkları lojmanda bütün arkadaşlarının bisikleti varmış ama bi tek onun yokmuş. Birgün babasının yanına giderek konuyu açmış ve olaylar gelişir, İyi Seyirler.
Başkan ve Yardımcısı - Bu Yaptığınız İnsanlığa Sığar mı? 02:54
Başkan ve Yardımcısı - Bu Yaptığınız İnsanlığa Sığar mı? 2.958 izlenme - 3 yıl önce Hayatın türlü sıkıntısı içerisinde ''çocuk'' olmak isteriz ya. Deriz ya; çocuk olsam da hiçbir şeyi takmasam, üstümü kirletsem, amaçsızca koşuştursam, tüketsem, döksem, kırsam, gülsem, istediğim olmayınca ağlasam ve hemen sarılıp beni sakinleştirenim olsa. Masum olabilsek bir çocuk gibi, hayallerimiz olsa boyumuzdan büyük ve yarını hiç düşünmesek annemizin ''uslu olursan yarın sana dondurma alacağım'' sözündeki yarından başka. Ama işte hayat her zaman, herkese eşit davranmıyor. Bazen çocuk da çocuk olamıyor. Senden benden fazla düşünmek zorunda kalıyor yarınını, düşünmek de zorunda, mecbur. Ama her ne olursa olsun kaybetmiyor masumluğunu ve her sözü ile utandırıyor insanı insanlığından. Her büyük küçüktü bir zamanlar, onun gibi ve masumdu onun kadar. Her neyse küçücük bir çocuğu kötü yapabilen onun üzerine gitmek gerekir. Ve eğer herhangi bir insanı hor görüyorsanız dönüp tekrar bakmalısınız insanlığınıza. Fakir, cahil, varoş, amele, ot-bok diye insanları küçük görmeden önce tekrar düşünmelisiniz. Her insan sizin kadar şanslı doğmadı. Yaptığımız insanlığa sığar mı? Ara sıra bu soruya cevap vermemiz lazım. (not: içerik açıklaması site editörleri tarafından yazılmıştır.)
İlkokuldayken Boş Derslerde Yaptıklarımızı Yine Yaptık - Oha Diyorum 04:55
İlkokuldayken Boş Derslerde Yaptıklarımızı Yine Yaptık - Oha Diyorum 2.783 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda ilkokul yıllarımıza dönüyoruz ve o yıllarda ders boş olduğunda yaptığımız şeyleri yeniden yapmayı deniyoruz. Daha önce de "İlkokulda yaptıklarımızı tekrar yapmayı denedik" isminde bir video yayınlamıştık. O tam şurada: https://www.youtube.com/watch?v=8AJXXV6I7Fo Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Uçan Adam Sabri İlkokuldayken 00:16
Uçan Adam Sabri İlkokuldayken 1.755 izlenme - 3 yıl önce Uçan adam Sabri'den etkilenen ilkokullu öğretmeninden nasibini alıyor. Uçan Sabri bir fenomen olmak yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/43940/ucan-adam-sabri-yine-uctu http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/17636/ucan-adam-sabri-amerikada http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/46902/ucan-adam-sabri---ben-secilmis-kisiyim http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/40828/ucan-adam-sabri---nasil-uctugumu-anlatacagim http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/26784/ucan-adam-sabri-yine-yeni-yeniden http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/6795/esra-ceyhanla-ucan-adam
Kuzenimin E-Okul Notları ! 09:26
Kuzenimin E-Okul Notları ! 1.593 izlenme - 1 yıl önce Selamlar bu videomuzda,bana yapılmasını istediğiniz neredeyse en zor challengeları bu videoda yaptım! Gerçekten çok eğlenceli oldu At kafası ile parkta gezmekten tutun Özer'in eokulunu göstermeye kadar :D Devamı için Like ve yorum atmayı unutmayın Gereksiz Army! ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@emrecanonal Bu videomuzda #emjankimlan etiketi ile challenge öneren arkadaşlarımızın challengelarını yapmaya çalıştık !
İstanbul'da 40 Suriye Okulu 02:13
İstanbul'da 40 Suriye Okulu 2.136 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'ye sığınan 1 milyona yakın Suriyeli'nin yaklaşık 330 bini İstanbul'da ikamet ediyor. İstanbul Milli Eğitim Müdürü Muammer Yıldız, Suriyeliler'in çocuklarının eğitimi için Suriyeli dernek, kuruluş ve kişilerin 40 kadar eğitim binası açtıklarını söyledi.
Kung Fu Atari (1994) 02:19
Kung Fu Atari (1994) 1.083 izlenme - 2 yıl önce ilkokulllu tipli yumurcak evladımız büyüklerine saydırıyor arab deniz kızı uçan ayı göbekli dayı zincirli amca hiç affetmiyo ayrıca konaminin ilk oyunlarından biridir oynayan da saglam oynuyor
Mardin'de Kürtçe Eğitim Veren Okul 02:54
Mardin'de Kürtçe Eğitim Veren Okul 1.684 izlenme - 2 yıl önce Demokratik Toplum Kongresi (DTK), Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (Eğitim-Sen) ile Kürt Dili Araştırma ve Geliştirme Derneği (Kürdi-Der) tarafından yapılan ve Kürtçe eğitim verecek olan Ahmet Bayhan Okulu törenle açıldı. Törene, HDP Mardin Milletvekili Gülser Yıldırım, Belediye Başkan Vekili Feryal Tepe, HDP İlçe Eş Başkanı Ferhat Kut, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. (İHA)
İlkokul Mezuniyet Slaytı 17:57
İlkokul Mezuniyet Slaytı 1.433 izlenme - 4 yıl önce Eren Yıldırım 4- B Mezuniyet Slaytı...
Ali Mistilli İlkokulu Okuma Bayramı 05:50
Ali Mistilli İlkokulu Okuma Bayramı 2.996 izlenme - 4 yıl önce Ali Mistilli İlkokulu Okuma Bayramı