Hoşgeldiniz!

ilkokullu

Zil Sesi Apaçi Müziği Olan Okul 00:15
Zil Sesi Apaçi Müziği Olan Okul 1.701 izlenme - 3 yıl önce Ülkenin ilerleyen yıllarda apaçi sıkıntısı çekmeyeceğinin kanıtı olan bir durumla karşı karşıyayız. Okulun zil sesi apaçi müziği. Apaçi müziği eşliğinde dans ederek dersten çıkan çocuklar. İzliyoruz...
Ask fm - Atarlı İlkokullu Olmak (Küfür İçerir) 00:36
Ask fm - Atarlı İlkokullu Olmak (Küfür İçerir) 1.636 izlenme - 3 yıl önce Webcam'in yaygınlaşması sonucu artık ilkokulluların bile atar yaptığı bir internet ortamında bulunuyoruz. Hepimiz ilkokullu olduk ama böyle atar yapma imkanımız pek olmadı.
Yeşilçam'da Espri Yapmak 00:09
Yeşilçam'da Espri Yapmak 363 izlenme - 3 yıl önce Yok dikine pançoz diyebileceğiniz bir espri anlayışıyla karşılaşmak üzereseniz... Alkışlarla yaşıyorum, fil esprilerine ağlayana kadar gülenlerin sitesi...
İlkokullu Tarzı Küfür Etmek 00:52
İlkokullu Tarzı Küfür Etmek 252 izlenme - 3 yıl önce büyük ihtimalle gözlüklü resmine laf eden bir soruya çok indirmeli bindimeli küfür veren küçük kardeşimizin küfür ederken bazı yerlerde takılmalarını izliyoruz not:yasemince'deki alican'ı andırıyo
Fatih Style - İlkokullu Dans Gösterisi 02:13
Fatih Style - İlkokullu Dans Gösterisi 187 izlenme - 3 yıl önce Okula gelinir ve Fatih her günkü olağan dans gösterisi için arabaya yaklaşır. Dans gösterisi artık başlaybilir.
Karizmatik 27'den Rap Dersi 02:09
Karizmatik 27'den Rap Dersi 189 izlenme - 3 yıl önce Bu 8-9 yaşlarında ki kardeşimiz belli aşk acısı çekiyor.. Ona ortak olalım. Ya da olmayalım siz bilirsiniz ama yine de ben bilirim.
İlkokul Öğrencilerinin Gangnam Style ile Çıldırması 00:49
İlkokul Öğrencilerinin Gangnam Style ile Çıldırması 171 izlenme - 3 yıl önce Gangnam artık öyle garip etkiler yaratıyor ki, insan vücudunda bu videoya şaşırmıyorum bile... Bir ilkokul zil sesini gangnam yaparsa ne olur, onu görüyoruz.
Ask. Fm Fenomenine Diss Atan İlkokullu 00:50
Ask. Fm Fenomenine Diss Atan İlkokullu 155 izlenme - 3 yıl önce Yaşından küçük bir kıza bücürük diyen Eray isimli arkadaşa oluşan tepkiyi izliyoruz.