Hoşgeldiniz!

ilkokullu

İlkokullunun Barut İle İmtihanı 00:24
İlkokullunun Barut İle İmtihanı 11.753 izlenme - 4 yıl önce İlkokullunun Barut İle İmtihanı
Küpeli Liseli - Ben Gay Değilim 01:15
Küpeli Liseli - Ben Gay Değilim 4.380 izlenme - 3 yıl önce Blogtv yayın yaparken yöneltilen küpe takıyorsun sen kızmısın sorusuna,ben gay değilim kabilinde çılgın atarlı küfürler ediyor alkışlıyoruz liseli kardeşimizi.
Scarface'in Beyin Yakan İlkokullu Sürümü 02:10
Scarface'in Beyin Yakan İlkokullu Sürümü 3.113 izlenme - 2 yıl önce Aileleri ve okuldaki eğitimciler buna nasıl izin vermiş ben de anlamadım ama gerçekten komik ve ilginç olmuş. Scarface filminin bir okuldaki oyun sürümünü sizlerle paylaşıyorum. İyi seyirler.
Kendimi Tanıtacağım 01:44
Kendimi Tanıtacağım 6.265 izlenme - 4 yıl önce :))
Kayseri'nin Gururu Genç DumanqaR - Yıllar Geçmiyor 02:12
Kayseri'nin Gururu Genç DumanqaR - Yıllar Geçmiyor 1.967 izlenme - 2 yıl önce Arabesk rap dinleyicilerinin yaş ortalamasının giderek düştüğü şu günlerde, boş arsada sanatını icra eden pijamalı bir genç daha ortaya çıktı. 10 yaşındaki DumanqaR, bu liriklerde 4 yıldır geçmeyen aşk acısını (anaokulundan herhalde) ve bakıcı özlemini kaleme almış. Dileğimiz, arabesk rapin bu yaş ortalaması ile beraber düşe düşe yok olmasıdır. İyi seyirler.
Zil Sesi Apaçi Müziği Olan Okul 00:15
Zil Sesi Apaçi Müziği Olan Okul 1.766 izlenme - 3 yıl önce Ülkenin ilerleyen yıllarda apaçi sıkıntısı çekmeyeceğinin kanıtı olan bir durumla karşı karşıyayız. Okulun zil sesi apaçi müziği. Apaçi müziği eşliğinde dans ederek dersten çıkan çocuklar. İzliyoruz...
İlkokullu Ve Öfkeli 03:31
İlkokullu Ve Öfkeli 1.543 izlenme - 6 yıl önce hiç benimkini izlediniz mi? www.facebook.com/vebizz
Ask fm - Atarlı İlkokullu Olmak (Küfür İçerir) 00:36
Ask fm - Atarlı İlkokullu Olmak (Küfür İçerir) 1.809 izlenme - 3 yıl önce Webcam'in yaygınlaşması sonucu artık ilkokulluların bile atar yaptığı bir internet ortamında bulunuyoruz. Hepimiz ilkokullu olduk ama böyle atar yapma imkanımız pek olmadı.
İlkokulluların Çatışması - A-101 & Bim 04:54
İlkokulluların Çatışması - A-101 & Bim 788 izlenme - 3 yıl önce Kardeşlerimiz kendilerince bir fikir üretip kameraya almışlar. Bize sadece havada uçuşan yumruklara ve anlamsız çatışmaya anlam vermek kalıyor, izliyoruz.
Bir Anda Atarlanan İlkokullu; Buna Hakkın Yok 00:52
Bir Anda Atarlanan İlkokullu; Buna Hakkın Yok 1.676 izlenme - 5 yıl önce Kendisine sorulan "noldu lan yemedi mi videolu cevap vermek piç" sorusuna çok fena atarlanan çocuk.. Kamerayla dövüşen "Tipiyle Dalga Geçilen" çocuğu anımsattı.
Ankara Sincan Araba Kaçırma 10:00
Ankara Sincan Araba Kaçırma 362 izlenme - 2 yıl önce Angara Sincan'da bir ilkokullu gencimiz ford connect tarzı araç kaçırıyor, polise yakalanınca heyecan başlıyor, izliyoruz efem...
Yeni Nesil - Oturdum, Düşündüm, Taşındım 00:45
Yeni Nesil - Oturdum, Düşündüm, Taşındım 908 izlenme - 3 yıl önce Oturup, düşündü taşındı ve sevgilisine bu güzel şarkıyı armağan etti. Bence biz de artık oturup düşünüp taşınalım, nereye gidiyoruz...
Kızlar Bize Kel Diyor Alay Ediyorlar 01:12
Kızlar Bize Kel Diyor Alay Ediyorlar 844 izlenme - 3 yıl önce 1995 yılına ait bu haberde bir ortaokulda saçlarının sürekli kestirilmesinden dolayı protesto eden öğrencilerin isyanıdır. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi izlemeler.
Sandalyenin Harlem Shake Yapan İlkokulludan İntikamı 00:20
Sandalyenin Harlem Shake Yapan İlkokulludan İntikamı 1.186 izlenme - 5 yıl önce Bu yeni nesil nereye gidiyor, bilemiyoruz. Görünen o ki artık eşyalar bile bu nesle dayanamaz olmuş ve tepki göstermektedirler.
13 Yaşındayım Hepinizden Üstünüm 01:44
13 Yaşındayım Hepinizden Üstünüm 806 izlenme - 3 yıl önce İnci sözlükte açılan 13 yaşındayım sizden üstünüm, 15 yaşındayım hepinizden üstünüm gibi başlıklardan ilham alan bu ilkokullu kardeşimiz imkanları el verdiğince video çekmiş buna. Eksik bişey var kaç kız götürdüğünü söyleyememiş o da büyüyünce artık..
Bir Anda Atarlanan İlkokullu - Buna Hakkın Yok 00:52
Bir Anda Atarlanan İlkokullu - Buna Hakkın Yok 661 izlenme - 3 yıl önce Kendisine sorulan "noldu lan yemedi mi videolu cevap vermek piç" sorusuna çok fena atarlanan çocuk.. Kamerayla dövüşen "Tipiyle Dalga Geçilen" çocuğu anımsattı.
Bir Anda Atarlanan İlkokullu - Basın Açıklaması 01:27
Bir Anda Atarlanan İlkokullu - Basın Açıklaması 502 izlenme - 3 yıl önce "Kötü çocuk pezevenk" sözleriyle hafızamıza kazınan, atarlı ilkokullu ergen kardeşimiz. Videosundan aldığı kötü tepkiler sonrasında epey sinirleniyor ve çareyi bir basın açıklaması düzenliyor.
Mc Gürkan - Mc Azrail (Fırtına 3) Diss To Berkay (Bol küfürlü) 02:22
Mc Gürkan - Mc Azrail (Fırtına 3) Diss To Berkay (Bol küfürlü) 387 izlenme - 3 yıl önce Ülkemiz gençliği diye başlayacaktım videoya, genç nerden çıktı amk velet bunlar... Muhtemelen kendi sokaklarındaki bir arkadaşları bunlara 2 kelime dizip bir şeyler söylemiş, bunlar da hırs edip Berkay isimli arkadaşlarına "Diss" atmışlar. Atarken ana, bacı vs. kalmamış. O 3 cm'lik bamyalarıyla sağa sola saldırmışlar. Size diyorum ülkeyi bok götürüyor, bunlar daha fazla büyümeden nükleer santral kurulup patlatılsın. Komple dünya bizlerden kurtulsun.
İlkokullular Kopuyor 02:09
İlkokullular Kopuyor 623 izlenme - 5 yıl önce Böyle Oynayan Çocuk Görmedim...
Yeşilçam'da Espri Yapmak 00:09
Yeşilçam'da Espri Yapmak 411 izlenme - 3 yıl önce Yok dikine pançoz diyebileceğiniz bir espri anlayışıyla karşılaşmak üzereseniz... Alkışlarla yaşıyorum, fil esprilerine ağlayana kadar gülenlerin sitesi...
Kamerayla Tanışan İlkokullu ve Kardeşi 00:22
Kamerayla Tanışan İlkokullu ve Kardeşi 306 izlenme - 3 yıl önce Kamera açınca ekranda gördüğü yansımayı büyük ihtimal başkası sanıp küfür eden ilkokullu ve kardeşini izleyeceğiz, piyasada çok bunlardan, vol kaç bilemeyeceğim. Lakin tek çözüm bu tip teknolojik aletlerin artık -18 yaş altı nüfusu olan evlere satılmaması. Sövmeyin, ibret alın. Bunlar hep amarikanın oyunu.
Benim Babam El Arabası Gibi Adam - İlkokullu Yorumu 00:16
Benim Babam El Arabası Gibi Adam - İlkokullu Yorumu 196 izlenme - 3 yıl önce Yer : Amasya / Suluova reklamdan etkilenen bir nesil ilkokullu, ilkokullunun bir reklamdan ne kadar etkilendiğinin ibretlik halidir. Yazıktır, günahtır. Ama sondaki küfür kopartacaktır.
Zombiler Günü - 4. Bölüm 14:51
Zombiler Günü - 4. Bölüm 231 izlenme - 3 yıl önce Kasabalarını zombi istilasından kurtarmak için çabalayan dostlarımızın maceraları gruba yeni bir elemanın katılmasıyla kaldığı yerden devam ediyor. Özet: Bir adam oğlunu iyileştirirken yanlış deney sonucu oğlu zombi olur ve bu virüs kasabayı tamamen zombi yapar bunu duyan silahlı ekip kasabaya gelir. Serinin diğer bölümleri için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/83253/the-walking-dead-ilkogretim-versiyonu http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/83318/the-walking-dead-ilkogretim-versiyonu-2-bolum http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/96999/zombiler-gunu-3-bolum
Sandalyenin Harlem Shake Yapan İlkokulludan İntikamı 00:20
Sandalyenin Harlem Shake Yapan İlkokulludan İntikamı 332 izlenme - 3 yıl önce Bu yeni nesil nereye gidiyor, bilemiyoruz. Görünen o ki artık eşyalar bile bu nesle dayanamaz olmuş ve tepki göstermektedirler.
Ankara'da İlkokul Öğrencisi Olmak - Dilara 03:27
Ankara'da İlkokul Öğrencisi Olmak - Dilara 243 izlenme - 3 yıl önce Efendim, başlıkta öyle dedim ama buralar Ankara mı tam emin değilim fakat emin olduğum şey bu videoda bir Ankaralının parmağının olduğu. Bu videoyu çeken arkadaşı köylü taşlamış sen bizim bebeleri artis mi yapacan diye , öylede bişey varmış.
İlkokulluların V For Vendetta İle İmtihanı 00:47
İlkokulluların V For Vendetta İle İmtihanı 150 izlenme - 3 yıl önce V, Saw hepsi birbirine karismis. ayrica o kadar gerçekciki en sonda ki bıçağı bana attı sandım. bide oyuncu tanıtımındaki en sondaki çocuğun soyadını keranacıoğulları diye okudum
İlkokullu Tarzı Küfür Etmek 00:52
İlkokullu Tarzı Küfür Etmek 273 izlenme - 3 yıl önce büyük ihtimalle gözlüklü resmine laf eden bir soruya çok indirmeli bindimeli küfür veren küçük kardeşimizin küfür ederken bazı yerlerde takılmalarını izliyoruz not:yasemince'deki alican'ı andırıyo
İlkokullu Çocuktan Stand-up Show 01:56
İlkokullu Çocuktan Stand-up Show 176 izlenme - 4 yıl önce Gün Geçmiyor Ki Bir "1990'dan Sonra Doğan Çocuklar Çok Bozdu" Vakası Yaşanmasın.bu "çok Kaliteli" Stand-up Programıyla Sizi Baş Başa Bırakıyorum.
Ask. Fm Fenomenine Diss Atan İlkokullu 00:50
Ask. Fm Fenomenine Diss Atan İlkokullu 200 izlenme - 3 yıl önce Yaşından küçük bir kıza bücürük diyen Eray isimli arkadaşa oluşan tepkiyi izliyoruz.
Fatih Style - İlkokullu Dans Gösterisi 02:13
Fatih Style - İlkokullu Dans Gösterisi 193 izlenme - 3 yıl önce Okula gelinir ve Fatih her günkü olağan dans gösterisi için arabaya yaklaşır. Dans gösterisi artık başlaybilir.