Hoşgeldiniz!

İllizyon Videoları İzle

Shin Lim - Sihirbazlık Gösterisi 07:34
Shin Lim - Sihirbazlık Gösterisi 4.529 izlenme - 4 ay önce Shin Lim adlı bu sinekkaydı traşlı sihirbaz arkadaşımız, iskambil kağıtlarıyla yaptığı muhteşem performansını izliyoruz. Ayrıca, web sitesinde sanırım yaptığı kağıt hilelerini parayla satıyormuş. İlgilenenlere duyrulur. http://www.shinlimmagic.com/
Su ile Yapılabilecek 4 Sihirbazlık Numarası 04:21
Su ile Yapılabilecek 4 Sihirbazlık Numarası 3.591 izlenme - 7 ay önce Su ile Yapılabilecek 4 Sihirbazlık Numarası Mr. Gear kanalı su ile yapabileceğimiz 4 sihirbazlık numarasını bizler için hazırladı. Keyifli seyirler...
Ursula Martinez - Sihirbaz 04:45
Ursula Martinez - Sihirbaz 43.627 izlenme - 10 yıl önce bi illizyon bu kadarmı güzel olur
İllüzyon Yaparak Göğüs Ellemek 00:40
İllüzyon Yaparak Göğüs Ellemek 21.906 izlenme - 5 yıl önce Ne sihirdir ne keramet el çabukluğu marifet dedikleri bu muymuş yoksa :)
Parmak Koparma Hilesini Başka Bir Boyuta Taşıyan Adam 00:16
Parmak Koparma Hilesini Başka Bir Boyuta Taşıyan Adam 464 izlenme - 4 hafta önce Klasik bir hileye böylesine hayran bırakmak büyük yetenek doğrusu. İnsan oturup saatlerce izlemek istiyor.
İnanılmaz İlizyon Gösterisi ! (Mutlaka izleyin..) 02:12
İnanılmaz İlizyon Gösterisi ! (Mutlaka izleyin..) 2.298 izlenme - 2 yıl önce İnanılmaz İlizyon Gösterisi "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/basar_1983 kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kıvanç'la Ünlü İllüzyonist 00:46
Kıvanç'la Ünlü İllüzyonist 14.247 izlenme - 8 yıl önce sokakta İllüzyon var!
Kolaylıkla Yapabileceğiniz 10 Optik İllüzyon Numarası 02:40
Kolaylıkla Yapabileceğiniz 10 Optik İllüzyon Numarası 3.515 izlenme - 2 yıl önce Hayat kurtaracak bir numara yok ama yine de sizin aklınızın bir ucunda bulunsun, belki lazım olur. 27.09.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim ' Kolaylıkla Yapabileceğiniz 10 Optik İllüzyon Numarası' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Statik Elektrikle Yapılabilecek 9 Eğlenceli Sihirbazlık Numarası! 05:38
Statik Elektrikle Yapılabilecek 9 Eğlenceli Sihirbazlık Numarası! 944 izlenme - 4 ay önce Bazen günlük hayatta parkta tüylerimizin diken diken olma durumunu statik elektriğe örnek gösterebiliriz. İşte bu statik elektrikle yapılabilecek oldukça eğlenceli şeylerin 9 eğlenceli numarayı sıralamış. İşte o numaralar; 1.Hafif nesneleri havaya kaldırmak 2.Bir elektroskop yap 3.Balonların hareketlerini kontrol et 4.Suyu bük 5.Strafor topları alüminyum folyo içinde dans ettirin 6.Kabarcıkları kontrol et 7.Sopayı hareket ettir 8.Dokunmadan alüminyum folyoları hareket ettirmek 9.Bir poşeti strafor plakanın üzerine uçurun "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İllüzyon İle Köpekleri Kandırdı 01:33
İllüzyon İle Köpekleri Kandırdı 3.357 izlenme - 3 yıl önce Elindeki mamayı el çabukluğu ile kaybedince köpekler şaşkına döndü.
Sihirbazın İlginç Yüzük Uçurma Numarası 02:12
Sihirbazın İlginç Yüzük Uçurma Numarası 3.788 izlenme - 4 yıl önce Sihirbazın İlginç Yüzük Uçurma Numarası
Adnan Oktar'ın Programında İllüzyon Gösterisi  03:00
Adnan Oktar'ın Programında İllüzyon Gösterisi 1.619 izlenme - 1 yıl önce Adnan Hocam Oktar Usta dünkü programı dün gene şenşakraktı eğlence programı gibiydi dün sihirbazlık vardı.Erkek kediciklerinden biri hocasına sihir yani ilizyon yaptı
Dünyanın Konuştuğu İllüzyon Gösterisi 03:52
Dünyanın Konuştuğu İllüzyon Gösterisi 2.430 izlenme - 3 yıl önce İlisyonist Darcy Oake, Yetenek Sizsiniz İngiltere yarışmasına katılıp inanılmaz bir gösteriye imza atıyor.
Sermet Erkin - İllüzyon Gösterisi (1988) 03:55
Sermet Erkin - İllüzyon Gösterisi (1988) 922 izlenme - 1 yıl önce Sermet Erkin (d. 1957) Türk sihirbaz, illüzyonist, tiyatro oyuncusu...
Rubik Küpleriyle İllüzyon Gösterisi Yapan Adam 03:12
Rubik Küpleriyle İllüzyon Gösterisi Yapan Adam 415 izlenme - 11 ay önce Amerikan Yetenek Yarışmasına katılan 25 yaşındaki Steven Brundage'den izleyen herkesin beğenisini kazanan o performansı izliyoruz...
İzleyenin Beynini Yakan İllüzyon Gösterisi 01:05
İzleyenin Beynini Yakan İllüzyon Gösterisi 180 izlenme - 7 ay önce İllüzyon konusunda çıtayı Allahuekber dağlarına çıkartan abimiz yaptığı kısa gösteri ile adeta beyinleri yakıyor. Nasıl yaptığı konusunda hiçbir fikir dahi oluşmadan hayran kaldığımız gösterisini kısa tutan adam elini sigara ve bardağın etrafında gezdirerek de basit hilelerden kaçındığını kanıtlıyor.
Aref Ghafouri'nın Ağızları Açık Bırakan Araba Gösterisi 01:00
Aref Ghafouri'nın Ağızları Açık Bırakan Araba Gösterisi 63 izlenme - 3 ay önce 70 KM hızla üzerine doğru gelen arabanın önünden aniden kayboluyor ve hızla gelen araç sadece boş bir kumaşa çarpıyor. Daha sonra ise aref arabanın içinden çıkıyor.
Havada Asılı Durma Kerameti Gösteren Hindu Yogisi 01:04
Havada Asılı Durma Kerameti Gösteren Hindu Yogisi 549 izlenme - 2 yıl önce Havada asılı durma(Levitasyon) palavrasının iç yüzü. Uzaklara gitme burada da bolca var. Yersen.
İllizyon 01:53
İllizyon 929 izlenme - 8 yıl önce
Yetenek Sizsiniz Hazırlıkları Sihirbazın 00:35
Yetenek Sizsiniz Hazırlıkları Sihirbazın 496 izlenme - 4 yıl önce
Çocuğun Madeni Para ile Yaptığı Müthiş İllüzyon 00:43
Çocuğun Madeni Para ile Yaptığı Müthiş İllüzyon 302 izlenme - 2 yıl önce Moritz Mueller isimli küçük çocuk madeni para ile adeta sihir yaptı. Parmaklarını kullanma şekli bir profesyonelden farksız olan Moritz'in hilesini biz bulamadık, bakalım siz bulabilecek misiniz?
Meraklılarına Küçük İllüzyon Dersleri 03:29
Meraklılarına Küçük İllüzyon Dersleri 322 izlenme - 3 yıl önce Dost sohbetlerinde yapabileceğiniz küçük illüzyonlarını kolaylıkla öğrenebilir ve yapabilirsiniz. Dıştan baktığınızda etkili ama yapılması çok da zor değil.
Optik illüzyon 01:50
Optik illüzyon 165 izlenme - 2 yıl önce Optik illüzyon (görsel illüzyon) ya da göz yanılsaması, görsel olarak algılanan görüntüler ile nesnel gerçekliğin farklı olduğu durumlar için kullanılan terimdir. Göz tarafından toplanan ve beyinde işlenen bilgiler uyaran kaynağının fiziksel ölçümü ile uyuşmayan bir algı oluşturur. Temel olarak 3 tipi vardır: Değişmez optik illüzyonlar ile temsil ettiği nesnelerden farklı algılanan görüntüler oluşturulur, fizyolojik optik illüzyonlar gözlerin ve beynin belirli bir tür aşırı uyarılması (parlaklık, renk, boyut, konum, eğim, hareket) ile etki gösterir ve bilişsel illüzyonlar, bilinçsiz çıkarımlar sonucu oluşur.
Helena Ve Vitali Gorbacevski İllüzyon - En Büyük Show 05:23
Helena Ve Vitali Gorbacevski İllüzyon - En Büyük Show 636 izlenme - 5 yıl önce en büyük show programında helena ve vitali gorbacevski illüzyon performansı.
İllüzyon Yapmak İsterken Rezil Oldu 00:51
İllüzyon Yapmak İsterken Rezil Oldu 96 izlenme - 11 ay önce İllüzyon yapmak isterken rezil oldu. Çin’de kaybolma numarası yapmak isteyen adam, oğlu gizleneceği kapıyı kapatınca, beklemediği bir sonla karşılaştı. Örtüyü havaya atıp kameranın açısını kapatan şahıs, kaçarken bodoslama kapıya girdi.
Harrison Ford'a Yapılan İnanılmaz İllüzyon Numarası 01:50
Harrison Ford'a Yapılan İnanılmaz İllüzyon Numarası 231 izlenme - 2 yıl önce Harrison Ford'a Yapılan İnanılmaz İllüzyon Numarası Ünlü sihirbaz David Blaine'in, Harrison Ford'a yaptığı inanılmaz numara. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Alevbaz,ateşbaz,alev,yutan,adam,show 03:29
Alevbaz,ateşbaz,alev,yutan,adam,show 306 izlenme - 5 yıl önce alevbaz,ateşbaz,alev yutanadam,ateş yutanadam,alev show,ateş show,alev gösterileri,ateş yutan,ateş yutmak karagöz hacıvat,nareke,tasvir imalatı,hayal perdesi,karagöz kursu,ramazanda karagöz,karagöz düdüğü,karagöz kitabı ilizyon numaraları,illizyonlar,ilizyon oyunları,illüzyon numaraları,ilizyon hileleri, ilizyon sırları, ilizyon gösterileri,illizyon öğren,illüzyon videoları illüzyon (sihirbazlık), alev (ateş)yutan adam gösterileri, karagöz hacivat, kukla oyunları, pandomim, meddah, stant up, illüzyon
Adam İlizyonda Çağ Atlamış Lan. 02:07
Adam İlizyonda Çağ Atlamış Lan. 54 izlenme - 2 yıl önce Adam İlizyonda Çağ Atlamış Lan.
Çatal Eğme Numarası (Magic İllüzyon) 01:14
Çatal Eğme Numarası (Magic İllüzyon) 176 izlenme - 3 yıl önce Sihir Diye Bir Şer Yoktur: Not: (küfür Edenlerin Analarına Saygım Sonsuzdur)
Cem Aydın - İstanbul Sihirbaz Gösterileri 03:25
Cem Aydın - İstanbul Sihirbaz Gösterileri 227 izlenme - 4 yıl önce Cem Aydın - İstanbul Sihirbaz Gösterileri