Hoşgeldiniz!

illüminati

Bö - Gece (Yerli ve Milli İllüminati Klibi - 3) 04:20
Bö - Gece (Yerli ve Milli İllüminati Klibi - 3) 253 izlenme - 4 gün önce Kardeş ruh hastasımısın bu nasıl bir klip. Psikolojik sorunu olan ve hafif bünyeye sahip depresyona girebilecek kişiler bu tip kliplerden uzak dursun. Bu arada bu tarz klipleri epilepsi hastalarının dinlememesi gerekiyor ciddi sorunlar yaratabilir.
İllüminati'ye Hizmet Eden Ünlüler 03:45
İllüminati'ye Hizmet Eden Ünlüler 31.703 izlenme - 5 yıl önce İllüminati'ye Hizmet Eden Ünlüler
Bö - G.t.f.u (Yerli Ve Milli Illüminati Klibi - 5) 03:23
Bö - G.t.f.u (Yerli Ve Milli Illüminati Klibi - 5) 95 izlenme - 4 gün önce Nasıl bir ruh hali var sende lan. Bu klibi yapmak için psikopat olmak gerekir. Bu arada bu tarz klipleri epilepsi hastalarının dinlememesi gerekiyor ciddi sorunlar yaratabilir.
BÖ - Ma Spirit (Yerli ve Milli Illüminati Klibi- 7) 01:08
BÖ - Ma Spirit (Yerli ve Milli Illüminati Klibi- 7) 91 izlenme - 4 gün önce Yuh a.q klibe bak lan, klibi hazırlayan sende çok ciddi ruhsal sorun var git tedavi gör. Bu arada bu tarz klipleri epilepsi hastalarının dinlememesi gerekiyor ciddi sorunlar yaratabilir.
Bö - Trauma (Yerli Ve Milli Illüminati Klibi - 4) 03:35
Bö - Trauma (Yerli Ve Milli Illüminati Klibi - 4) 113 izlenme - 4 gün önce Klibi ve müziği yapan kesin psikopat ruhlu biri, nasıl klip lan bu. Psikolojik sorunu olan ve hafif bünyeye sahip depresyona girebilecek kişiler bu tip kliplerden uzak dursun. Bu arada bu tarz klipleri epilepsi hastalarının dinlememesi gerekiyor ciddi sorunlar yaratabilir.
BÖ - Witchcore (Yerli ve Milli Illüminati Klibi - 6) 03:06
BÖ - Witchcore (Yerli ve Milli Illüminati Klibi - 6) 76 izlenme - 4 gün önce Yine psikopat bir klip, yine illüminati. Bu arada bu tarz klipleri epilepsi hastalarının dinlememesi gerekiyor ciddi sorunlar yaratabilir.
Rockefeller, Atatürk Hakkında Ne Dedi 03:59
Rockefeller, Atatürk Hakkında Ne Dedi 4.833 izlenme - 3 yıl önce " ... İnönü’nün, Atatürk tarafından kapatılan Mason Localarına tekrar resmiyet kazandırması... ...28 Ekim 1955'te yani Adnan Menderes döneminde, Ankara'da düzenlenen toplantı sonucunda Türkiye Büyük Locası kurulmuş ve şu kararlar açıklanmıştı... ...Masonların Locasına Milli Nizam yazacağız Ecevit CHP'sinin, masonlarla da Demirel AP'sinin hedef alındığı belli oluyordu. Milli Nizam Partisi'nin “bu şarkı yüzünden kapatıldığı” yandaşlarının temel tezini oluşturuyordu ... " YAZININ TAMAMI: http://www.millicozum.com/mc/ozel-yazilar/erbakanin-ve-mustafa-kemalin-masonlarla-mucadelesi
Pelin Çift İle İllüminati'nin Peşinde 01:58
Pelin Çift İle İllüminati'nin Peşinde 5.999 izlenme - 5 yıl önce Pelin Çift mimikleri ile göynümüzde yer etmiş en kedi canlı tv yüzlerimizdendir.
İfşa Edilen Mason Ayini (1997) 15:37
İfşa Edilen Mason Ayini (1997) 1.751 izlenme - 3 yıl önce Korkan arkadaşlar varsa tıklamasın bıraz urperebılır.Mason ayiniyle karşı karşıkarşiyayız.Giren çıkamaz yoksa bıçak tersine döner
Pelin Çift ile İllüminati'nin Peşinde 01:58
Pelin Çift ile İllüminati'nin Peşinde 1.854 izlenme - 3 yıl önce Pelin Çift mimikleri ile göynümüzde yer etmiş en kedi canlı tv yüzlerimizdendir. Bu programda 2 konuğu da kendini aşmış ve de İllüminatiye dünyayı dar etmeye kafayı koymuşlardır. Neyse uzun lafın kısası bu kafaları bu edaları Ömer Çelakıl bile kıskanır. Bu neyin kafası da o şarkıyı o hale getirdiniz be dayılar. Ama Pelinciğim çok haklı bence yine bu ne şimdi demiş, ayyy kedi canını senin...
İluminati 03:23
İluminati 1.877 izlenme - 5 yıl önce illuminati nin kimler tarafından yönetildiğini gösteren bu video enes dökmen tarafından hazırlanmıştır. videoda can bonomo nun erovision şarkısı konmuştur.bu şarkı illuminati şarkısı olarak ta bilinir.
Efsaneleşmiş Knight Online Gerçekleri Videosu 08:12
Efsaneleşmiş Knight Online Gerçekleri Videosu 97 izlenme - 5 ay önce Yıllar yıllar öncesinde, sadece KO oynayan değil, internete erişimi olan çoğu kullanıcının hatırlayacağı bir videodur bu. Müzikleriyle, anlattıklarıyla akla öyle bir kazınmıştır ki, çoğu zaman dalga malzemesi yapılsa dahi bütünlüğünden ve güzelliğinden bir şey kaybetmemiştir. İzliyoruz efendim.
Disney Filmlerinde Subliminal Mesaj Ve İllüminati 03:19
Disney Filmlerinde Subliminal Mesaj Ve İllüminati 211 izlenme - 2 yıl önce Disney Filmlerinde Subliminal Mesaj Ve İllüminati Disney Filmlerinde Subliminal Mesaj Ve İllüminati Disney Filmlerinde Subliminal Mesaj Ve İllüminati
Recep İvedik 5 İllüminati İfşa  01:36
Recep İvedik 5 İllüminati İfşa 122 izlenme - 10 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Canlı Yayında Keskin Nişancı tTarafından Vurulan Kız 00:59
Canlı Yayında Keskin Nişancı tTarafından Vurulan Kız 675 izlenme - 3 yıl önce Kanal 7 İllüminati tarafından satın alınınca canlı yayına keskin nişancı saldırısı oldu.Snoop Dogg bunun üzerine dans edince şüphenelinip gözaltına alındı. Ankara Sincan belediyesi ve Bağcılar belediyesinin SWAT birimleri birleşip Bayburt'a gitti. Şu an da keskin nişancı aranıyor.
İlluminati Nedir? 05:02
İlluminati Nedir? 138 izlenme - 3 yıl önce
The Dø - Slippery Slope - Illuminati 02:53
The Dø - Slippery Slope - Illuminati 332 izlenme - 3 yıl önce İllüminatik klibiyle birçok web sitesinde tartışma yaratan The Dø isimli kalın kaş modası üyesi güzel sanatçının nacizane şarkısını dinliyoruz.
Can Bonomo -  Eurovision Klibindeki İllüminati (Deşifre İçerir) 03:54
Can Bonomo - Eurovision Klibindeki İllüminati (Deşifre İçerir) 363 izlenme - 3 yıl önce Yine illüminati ile gögüs gögüse çarpışan yiğit youtube delikanlılarımızın Can Bonomo'nun klibinde ki gizli mesajları bize izah edişini izleyelim efem.
Hayatın Tekerrürden İbaret Olması - Kurtlar Vadisi 01:37
Hayatın Tekerrürden İbaret Olması - Kurtlar Vadisi 303 izlenme - 3 yıl önce Kendimi bir süredir Kurtlar Vadisi kaçıncı bölümde bitseydi efsane olurdu sorusuna yanıt bulmaya adamış, tek tek bölümleri izlemeye vermiştim ki birden "düşman ilan etmek" kelimesi dikkatimi çekti ve dialoğu dinledikçe "lan yoksa bu diziyi hakikaten illüminaticiler mi çekti?" dedim. 10 yıl öncesinden bir kıssadan hisse efendim. izliyoruz.. :)
Tom ve Jerry Çizgi Filmi'nden İllüminati İzleri 01:06
Tom ve Jerry Çizgi Filmi'nden İllüminati İzleri 407 izlenme - 4 yıl önce Tom ve Jerry çizgi filminde masonik sembollerin kullanıldığı bir sekansı görüyoruz. Üçgen içinde göz, piramit gibi masonik semboller, çocukların izlediği bir çizgi filmde yer alıyor.
Eyvah Düşüyorum - İllüminati (Düşen Ergen) 00:24
Eyvah Düşüyorum - İllüminati (Düşen Ergen) 588 izlenme - 6 yıl önce
Sarışın Güzel Kız Poppyi Kullanan İlluminati ( İfşa ) - Sinan Çetin 05:01
Sarışın Güzel Kız Poppyi Kullanan İlluminati ( İfşa ) - Sinan Çetin 50 izlenme - 10 ay önce Ben Sinan Çetin İlluminati'nin kullandığı poppy gerçekten gizli örgütlere mi çalışıyor, yoksa sadece reklam mı yapıyor. Youtubenin en popüler kızı olabilecek mi ? İyi seyirler
İllüminatici Emir - İllüminati Nedir? Ne Yapar? 02:37
İllüminatici Emir - İllüminati Nedir? Ne Yapar? 168 izlenme - 3 yıl önce Bu videoyu izledikten sonra, "İllüminati Nedir?" sorusuna cevaplar bulacaksınız. İddia ediyoruz İllüminati ve gerçekleri hiç bu kadar kolay anlatılmamıştı! Anlatımı , sürükleyici konuşması ve açıklayıcı yorumlarıyla artık sizde İllüminatinin ne demek olduğunu öğreneceksiniz. Ne duruyorsunuz hemen ar.. Bir dk ya.. Pardon. İyi seyirler.
Ahmet Çakar 666'nın Sırrını Çözüyor 12:17
Ahmet Çakar 666'nın Sırrını Çözüyor 172 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Çakar yine ilginç bir konuyla gündeme geliyor. İllü'ye kadar yolu var bunun :D Bu arada bu tarz konulara türk televizyonlarında ilk kez değiniliyor.
İlluminati Hakkında Bilinmeyenler | sonbisey.com 02:50
İlluminati Hakkında Bilinmeyenler | sonbisey.com 236 izlenme - 3 yıl önce Evet arkadaşlar bugün sizlere İlluminati Hakkında Bilinmeyenler videosu hazırladım.Duyunca çok şaşıracağınız bu bilgileri sizin için derledim. http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz ? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi Bundan sonra Sahte Arap olarak, www.sonbisey.com çatısı altında videolarımı paylaşacağım. Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Instragram : @hakan_kaan Reklam ve/veya sponsorluk için hakan.0@hotmail.com İkinci Kanalım https://www.youtube.com/c/yepyenitv Arkadaşlar bu haberi yapmamın amacı benim inanmam değil. Ben şahsen böyle bir şeyin olmamasını dilerim .Ama çok fazla gündemde gördüğüm için böyle bir haber yapmak istedim. Umarım beğenirsiniz.Her bir haberde emek olduğunu unutmayalım lütfen! Ne zaman kuruldu? 1 Mayıs 1776'da Adam Weishaupt ve 4 arkadaşı tarafından kurulduğu iddia edilir. Kurulan bu örgüt aydınlanma çağı olarak da görülüyor. 1785'te Baveryan hükümeti tarafından dağıtılan grubun tüm dökümanları yayınlanmıştır. O tarihten sonraki illuminati topluluğu sürekli gizli kalmıştır. Kaç üyesi var? Örgütte üçgenin iç açıları kadar yönetici görevinde üye var. Yani 180. 3. İşaretleri ve nedenleri ? Sürekli üçgen ve tek göz işaretinin insanların gözüne gözüne sokulmasının sebebi tamamen planlı bir şey. Çünkü bir gerçeği en iyi göz önüne sererek saklayabilirsiniz. 4. Amacı ne olabilir ve bunun kesinliği ne kadar? İlluminatinin amacı, bütün dinleri yıkmak, tek bir Dünya ülkesi kurmaktır. Yani savaşa savaş ile son vermek istemektedir. Bu toplum bu amaca ulaşmak için yapacağı şeyler aklı hayali zorlar. Topluluğun kesin varlığı hakkında hala bir bilgi yoktur. Örgütün en temel amacı yeni dünya düzenini kurmaktır. Çoğu kişi inansa da, inanmayan kişi sayısı inanan kişi sayısına göre 2 kat daha fazladır. Örgütün insanları etkileyecek silahları neler olabilir? Subliminal mesaj, Backmasking, 25. kare tekniği bu örgütün vazgeçilmez silahlarıdır. Bu silahları insanlara doğrultmakla daha güçlü olduklarını ve büyüdüklerini düşünmekteler. İlluminati kartlarının önemi nedir? Bu kartlar 1995 yılında basılmıştır. Bu kartlarda birçok önemli bilgiler vardır. Mesela İkiz kule saldırısı bu kartlarda gösterilmektedir. Japonya depremi de. Ve Japonya depremi kartında, devrilen Japonya saat kulesinde saat 3.11'dir. Deprem ise Kasımın 3'ünde gerçekleşmiştir. Bu kartlar İllüminati'nin yapacağı kötülükleri gösterir. 9. İlluminati Nerede? Kesin bir bilgi yok ama 51. bölge bu düşünceyi değiştiriyor. Buraya giren kişinin cenazesinin çıktığı söyleniyor. Amerika'nın uzaylılar ile ilgili deney yaptığı yer olarak da bilinir. Burada olduğu konuşuluyor. Evet arkadaslar beni izlediginiz icin tesekkur ederim. Benden ayrilmadan once videoyu begenmeyi ve videonun basinda bahsettigim sonbisey.com`un linklerini videonun aciklamalarinda bulabilirsiniz. Bir sonraki videoda gorusmek dilegiyle hoscakalin…. Abone olmayida unutmayin.
Neslimizin Beyni Böyle Yıkanıyor - Lanetli 25 05:58
Neslimizin Beyni Böyle Yıkanıyor - Lanetli 25 137 izlenme - 3 yıl önce Sizce sanatçılar ayın 25. gününde ecelleri ilemi ölüyorlar hayır. İllüminati sanatçıları kendine çeker ona çeşitli teklifler sunar Para, kadın, şöhret ve onu şeytani planlarının bir parçası yaparlar müzik kariyerleri boyunca çevreye olumsuz ve kötü mesajlar verirler tam anlamıyla ruhunu şeytana satmaktır bu bunun karşılığında İstediklerini alırlar ancak bunun gittikçe yanlış olduğunu ve kendilerinin sadece bir kukla olduklarını anlamaya başlarlar illüminatiden ayrılmaya çalışırlar, illüminati ilk önce onları medyadan düşürür adı artık hiç bir yerde anılmaz sonra pat diye çocuk istismarcısı, uyuşturucu kullanıcısı gibi gösterirler bunun nedeni hayranlarını azaltmaktadır bu sayede öldüğünde daha az ses çıkacaktır daha sonra illüminatiden ayrılmakta gerçekten kararlıysa onu öldürürler bu onlar için bu kadar basittir.
İllüminati Üyesi Youtuber! (Poppy) 02:22
İllüminati Üyesi Youtuber! (Poppy) 22 izlenme - 10 ay önce Merhaba ben Can Yıldız.Bugün Poppy isimli korkunç bir youtube kanalını inceledik.İllüminati üyesi olan Poppy video çekmeye bundan bir yıl önce başlamış olup , şuanda da viral şekilde yayılmaktadır. Yeni videolar'dan haberdar olmak için https://goo.gl/pQKDbT ..Tıklayarak abone olabilirisniz! •İNSTAGRAMhttps://www.instagram.com/canyildiz.0/ •FACEBOOKhttps://www.facebook.com/canyildiz.0 Fazla etiket göz çıkarmaz; I'm Poppy,Poppy İfşa,Poppy Gerçekleri,Poppy İllüminati, İlliminati'nin Kızı Poppy! NYGMA İLLİMUNATİNİN KIZI PSİKOPAT POPPY İFŞA, TepkiKolik Gençlerin Tepkisi: POPPY, VideoBAZ POPPY KİMDİR? İFŞA VİDEOSU!!!, OKEREMY İlluminatinin Çılgın Kızı POPPY Hakkında İlginç Bilgiler, Poppy..?!,i am poppy, poppy, poppy music, that poppy, iam poppy, who is poppy, reacting to i am poppy, am i poppy, thatpoppy, its ricco tho, muhnday, monday, i am sawyer, sawyer,İLLÜMİNATİ'YE HİZMET EDEN YOUTUBER! | POPPY,Poppy, I'm Poppy, Poppy İfşa, İllüminati, Ülliminatiye Hizmet Eden Youtuber, that poppy, Poppy Kimdir?, Who İs Poppy?, İllüminati Poppy, Poppy ifşa Nygma, Poppy Gerçekleri, Blue Whale, Kokrunç, Korku, Enes Aslanlı, poppy, solved, ifşa, poppy ifşa, poppy illimunati, ilimunati, poppy türkçe, poppy kim, illimunatinin kızı psikopat poppy ifşa, 666, illuminati, gizli mesaj, bilinç altı mesaj, iampoppy, deşifre, gerçekler, poppy gerçekleri, poppy videoları, poppy ifsa, türkiye,burak güngör poppy illuminati ilişkisi,genç hane GECE POPPY İZLEDİM !! - İlluminatiye Çalışan Youtuber
Büyük Mason Üstadı 3. Dünya Savaşını Anlatıyor 06:35
Büyük Mason Üstadı 3. Dünya Savaşını Anlatıyor 21 izlenme - 11 ay önce Büyük mason üstadının dünya savaşlarını yıllar öncesinden anlattığı gizli mektubu ifşa olur... 3. Dünya savaşınıda anlatan mason üstadı bu korkunç savaşı Müslümanların yapacağını yazmıştır. Bu korkunç ilginç ve tuhaf videoyu izliyoruz.
İllüminati İle İlgili Bilgiler 02:47
İllüminati İle İlgili Bilgiler 5 izlenme - 1 yıl önce Bigi Videosu