Hoşgeldiniz!

illüstrasyon

Moda İllüstrasyon Kursu 01:08
Moda İllüstrasyon Kursu 3.897 izlenme - 4 yıl önce Moda Tasarım Bölümünde Okuyor, Moda İllüstrasyonu, Çizim Ve Renkli Çalışmalarda Zorlanıyor Musunuz? Atölye İzmir'de Moda Tasarımcılarıyla Moda İllüstrasyonu Konusunda Kendinizi Geliştirebilirsiniz. Kayıtlarımız Devamlıdır. Önkayıt İçin 0232 464 4821 - 0541 850 81 37
En Popüler 50 Arabanın İllüstrasyon Çizimleri 02:15
En Popüler 50 Arabanın İllüstrasyon Çizimleri 2.018 izlenme - 2 yıl önce Scott Parker'ın illüstrasyonları ile hayat verdiği 50 popüler arabanın son 50 yıldaki değişimi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Odasının Duvarını Sanat Galerisine Çeviren Sanatçı 03:01
Odasının Duvarını Sanat Galerisine Çeviren Sanatçı 1.442 izlenme - 2 yıl önce Faye Halliday isimli müthiş yetenekli kadın 26 saatini harcayarak duvarında muhteşem bir illüstrasyon yaptı. Yarattığı illüstrasyonları Facebook ve Instagram hesaplarından paylaşan sanatçının çalışmalarına kişisel sayfalarından ulaşabilirsiniz.
Resim Üzerinde Animasyon (İllüstrasyon) 01:29
Resim Üzerinde Animasyon (İllüstrasyon) 1.286 izlenme - 4 yıl önce Çok farklı bir illüstrasyon resim üzerine animasyon çalışması
Polis Şiddetini İllüstrasyon Olarak Açıklamak (Ferguson Olayları) 03:50
Polis Şiddetini İllüstrasyon Olarak Açıklamak (Ferguson Olayları) 54 izlenme - 3 yıl önce Hiçbir suçu olmayan Mike Brown’un polis tarafından öldürülmesinin ardından başlayan Ferguson olaylarını Molly Crabapple, bir bir çizdi. Polis şiddetinin her türlüsünden çeken bir ülke olarak Ferguson olaylarını uzaktan izliyoruz. Bizim ülkemizde 15 yaşındaki Berkin ekmek almaya giderken polis tarafından katledildi. Bizim ülkemizde binlerce insan polis tarafından hiçbir suçu olmaksızın dövüldü, işkenceye maruz kaldı. Bizim içimiz acıyarak baktığımız bu manzara, Ferguson’da da yaşandı. 18 yaşındaki Mike Brown, polise karşı hiçbir direnme durumu olmamasına rağmen polis memuru Darren Wilson tarafından katledildi. Brown’un öldürülmesinden beri şehirde protestolar devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Darren Wilson’a karşı açılan davanın sonucunda jüri polis memurunu suçsuz buldu. Bu durum protestoları daha da alevlendirdi. Tüm bu yaşananlar karşısında sessiz kalmak istemeyen sanatçı Molly Crabapple, Ferguson olaylarının illüstrasyonlarını çizip video haline getirdi. İnsanın yaşam hakkının ne kadar kolay elinden alınabileceğini gösteren olaylar serisi karşınızda.
Animasyon 03:18
Animasyon 65 izlenme - 7 yıl önce animated vector works of omer genc
Modayı Sonsuz Kılan Adam 05:05
Modayı Sonsuz Kılan Adam 21 izlenme - 4 yıl önce İllüstrasyonlar Moda Sektörünün Vazgeçilmez Bir Parçası. Mats Gustafson Moda Ve Sanatı İllüstrasyonlarında Bir Araya Getiriyor. Tipik İskandinav Tarzı Olarak Nitelendirilen Çalışmaları Gerek Moda Dergilerinde Gerek Uluslararası Sergilerde Büyük Beğeni Topluyor.