Hoşgeldiniz!

İllüzyon Videoları İzle

Hipnozla Orgazm Olan Kız (Çığlık İçerir) 08:51
Hipnozla Orgazm Olan Kız (Çığlık İçerir) 177.467 izlenme - 3 yıl önce Yeni Rastgeldim Ve Araştırdıkça Daha Çok İçerik Buldum Galiba İngiltere De Meslek Haline Gelmiş Bu Erotik Hipnozculuk En İlginçleri Ve Eğlendirenlerden Birini Yükledim. Sahte Olma İhtimali Vardır Belki.
Gerçek Mucizeler 06:55
Gerçek Mucizeler 237.821 izlenme - 8 yıl önce gözlerinize inanamayacaksınız! İşte sıradışı bir yetenek. yaptıklarıyla adından söz ettirecek bir isim.
Başı Kopan Güvercini Hayata Döndüren illüzyonist 01:13
Başı Kopan Güvercini Hayata Döndüren illüzyonist 29.302 izlenme - 2 yıl önce Başı kopmuş ölü güvercini, hayata döndürme illüzyon şakası ünlü mankeni ve çevreden geçenleri şok etti.
İmkanlarını Zorlayan Törkiş Zach King 01:09
İmkanlarını Zorlayan Törkiş Zach King 4.270 izlenme - 10 ay önce Kardeşlerimiz öğrendikleri tüm trickleriyle bilgisayar ortamındaki yeteneklerini birleştirtiriyor ve ortaya böyle afet bir şey çıkıyor. Saçma sapan minecraftlarda, burak oyundalarda oyalanmamışlar hiç olmazsa. Full destek.
El Delen Başarısız Sihirbaz 02:59
El Delen Başarısız Sihirbaz 4.146 izlenme - 6 ay önce Kese kağıtlarından birinin altına yerleştirdiği çivi ile illüzyon gösterisi yapmaya çalışan adam katıldığı programın sunucusunun elini deldi. İzliyoruz efendim.
Sihir Yapıyorum Ayağına Kızlarla Öpüşmek 03:29
Sihir Yapıyorum Ayağına Kızlarla Öpüşmek 18.071 izlenme - 2 yıl önce Bir Türkiye'de olsa... videosu daha. ama harbiden Türkiye böyle rahat bir ülke olsa ne güzel olurdu arkadaş... iyi seyirler
İlk Başta Kimse Ne Olduğunu Anlamıyor 00:06
İlk Başta Kimse Ne Olduğunu Anlamıyor 8.617 izlenme - 1 yıl önce 6 saniyelik bu videoda bardağa boşaltılan su, bir anda karton parçasına dönüşüyor. Bu illüzyonu dikkatli izlemeyince ne olduğu anlaşılması zor oluyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kaş Yapayım Derken Göz Çıkaran Başarısız Sihirbaz 01:00
Kaş Yapayım Derken Göz Çıkaran Başarısız Sihirbaz 3.014 izlenme - 6 ay önce Kese kağıtlarından birinin altına yerleştirdiği çivi ile illüzyon gösterisi yapmaya çalışan adam katıldığı programın sunucusunun elini deldi.
Tablonun İçine Gizlenen 16. Yüzyıldan Kalma Kuru Kafa İllüzyonu 01:05
Tablonun İçine Gizlenen 16. Yüzyıldan Kalma Kuru Kafa İllüzyonu 2.991 izlenme - 6 ay önce Orta Çağın ünlü sanatçılarından Hans Holbein'in 1533'te yaptığı bir resmin içine gizlenen kuru kafayı WorldScott kanalı ortaya çıkardı. Tabloya farklı bir açıcan bakıldığında alttaki garip şekil bir anda kuru kafaya dönüşmeye başlıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yaptığı İlizyonla Çığır Açan Genç 03:12
Yaptığı İlizyonla Çığır Açan Genç 11.056 izlenme - 3 yıl önce İllüzyon gösterisiyle herkesin ağzını açık bırakan genç öyle bir final yaptı ki...
Hem Freestyler Hem De İllüzyon Ustası! 00:58
Hem Freestyler Hem De İllüzyon Ustası! 929 izlenme - 3 ay önce Birçok kez rekorlar kitabına girdi. Dünyanın en iyi ‘freestyler’ları arasında. Alanında şampiyonlukları var. Futbol topuna çok iyi hükmediyor ve biraz da illüzyon yapıyor.
korkutan Şaka 01:17
korkutan Şaka 32.647 izlenme - 8 yıl önce
Kolaylıkla Yapabileceğiniz 10 Optik İllüzyon Numarası 02:40
Kolaylıkla Yapabileceğiniz 10 Optik İllüzyon Numarası 3.418 izlenme - 1 yıl önce Hayat kurtaracak bir numara yok ama yine de sizin aklınızın bir ucunda bulunsun, belki lazım olur. 27.09.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim ' Kolaylıkla Yapabileceğiniz 10 Optik İllüzyon Numarası' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Nasıl Uçulur? Düz Yolda Uçmak Vol.1 00:17
Nasıl Uçulur? Düz Yolda Uçmak Vol.1 3.032 izlenme - 9 ay önce Arkadaşlar hiç bir montaj yoktur isterseniz periscopede bile yapabilirim begenirseniz 2. Videomda nasıl yapıldığına değinicem teşekkürler.
Kıvanç'la Ünlü İllüzyonist 00:46
Kıvanç'la Ünlü İllüzyonist 14.247 izlenme - 8 yıl önce sokakta İllüzyon var!
Aref Ghafouri (Beyaz Show) 10:39
Aref Ghafouri (Beyaz Show) 11.849 izlenme - 4 yıl önce Aref Ghafouri - Beyaz Show 2013
Sandığınız Gibi Değil - Çok Şaşıracaksınız 02:59
Sandığınız Gibi Değil - Çok Şaşıracaksınız 4.054 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda ilginç bir deney yapıyoruz. Sürprizi kaçırmamak için açıklama bölümünde dahi ne olduğunu yazmak istemiyorum. Eminim bu video sizi çok şaşırtacak. İmajları indirebileceğiniz linkler Zeka küpü: http://i.imgur.com/ffAnX.jpg Bant: http://i.imgur.com/GUU2b.jpg Ayakkabı: http://i.imgur.com/J8VNL.jpg Bu göz yanılmasından iyi bir sonuç alabilmek için imajları mümkün olduğunca kaliteli basmak gerekiyor. Bir de, en iyi sonucu kamerayla çekim yaparak alırsınız. Genelde göz ile olmuyor. Ama telefonunuzun kamerası bile bu etkiyi alabilmek için yeterli. Tabii aşağı-yukarı yaparak en uygun açıyı bulmanız gerekiyor. Ohadiyorum kanalında ilginç, eğlenceli, bazen de garip deneyler yapıyoruz ve bunları video haline getirip yayınlıyoruz. Deneyler dışında, oha diyeceğiniz enteresan, komik, tuhaf bilgiler veren videolar da hazırlıyoruz.
Ogeday - İllüzyon (Dj Eyüp Mix) 03:29
Ogeday - İllüzyon (Dj Eyüp Mix) 8.989 izlenme - 5 yıl önce
Böyle Sihirbazlık Gösterisi Görmediniz 03:34
Böyle Sihirbazlık Gösterisi Görmediniz 2.876 izlenme - 2 yıl önce America's Got Talent (Yetenek Sizsiniz) yarışmasına katılan Kevin James adındaki İllüzyonist adamın yaptıkları ağızları açık bırakan türden. Bu muhteşem şovu İllüzyonistin Akıllara Durgunluk Veren Şovu .
İllüzyon İle Köpekleri Kandırdı 01:33
İllüzyon İle Köpekleri Kandırdı 3.344 izlenme - 3 yıl önce Elindeki mamayı el çabukluğu ile kaybedince köpekler şaşkına döndü.
Akıl Almaz İlizyon Gösterisi 01:16
Akıl Almaz İlizyon Gösterisi 3.313 izlenme - 3 yıl önce Sokak Ortasında Yapılan İlizyon Gösterisi Ve Verilen Tepkiler Oldukça Eğlenceli
El Çabukluğunda Zirveyi Yaşamak - Amerika Yetenek Sizsiniz 02:12
El Çabukluğunda Zirveyi Yaşamak - Amerika Yetenek Sizsiniz 2.290 izlenme - 3 yıl önce Eleman Gerçekten Çok Seri. Aslında Saliselik Hata Yapsa Tüm Gösteri Bok Olacak Ama Helal Olsun, Gayet Başarılı
Yüzük Uçurma Hilesi 00:56
Yüzük Uçurma Hilesi 2.162 izlenme - 3 yıl önce Bu Numara Görünmez İp İle Yapılıyor
Optik İllüzyon İle Yer Çekimine Meydan Okuyan İkili 02:21
Optik İllüzyon İle Yer Çekimine Meydan Okuyan İkili 1.622 izlenme - 1 yıl önce jason paul ve pasha petkuns için dünya bir oyun alanı mı ya da bu sadece büyük bir yanılsama mı ikili bu videoda yer çekimine meydan okuyor ve yeteneklerini en iyi şekilde sergilemek için optik yanılsama yolunu tercih ediyorlar.
Dünyanın Konuştuğu İllüzyon Gösterisi 03:52
Dünyanın Konuştuğu İllüzyon Gösterisi 2.308 izlenme - 3 yıl önce İlisyonist Darcy Oake, Yetenek Sizsiniz İngiltere yarışmasına katılıp inanılmaz bir gösteriye imza atıyor.
Vendetta Amca'dan Sihirbazlık Numaraları 1 00:39
Vendetta Amca'dan Sihirbazlık Numaraları 1 2.752 izlenme - 3 yıl önce Vendetta Amca'dan Sihirbazlık Numaraları 1
Kızım Zeynep Asudenin Ana Okulu Yıl Sonu Balo Göst 04:38
Kızım Zeynep Asudenin Ana Okulu Yıl Sonu Balo Göst 5.527 izlenme - 9 yıl önce kızım zeynep asudenin ana okulu yıl sonu balo gösterisi
İllüzyon Diye Ben Buna Derim 02:13
İllüzyon Diye Ben Buna Derim 2.060 izlenme - 7 yıl önce www.arguney.com
LSD Etkisi Yaratma Deneyi 07:36
LSD Etkisi Yaratma Deneyi 1.011 izlenme - 1 yıl önce LSD olarak adlandırılan uyuşturucu maddenin nasıl bir etki yarattığına dair görsel bir deney hazırlanmış. Olay basit; merkezdeki daireye gözünüzü kırpmadan bakıyorsunuz ve ardından da, gözünüzü çevirip; etrafınızdaki bir alana odaklanıyorsunuz. Not: Az aydınlatılmış bir ortamda denerseniz epey ilginç sonuçlar alabilirsiniz. Sonuna kadar dayanabilenler, bu etkiyi inanılmaz bir şekilde hissedecektir.
İllüzyon yaparak göğüs ellemek! 00:40
İllüzyon yaparak göğüs ellemek! 2.178 izlenme - 4 yıl önce İllüzyon yaparak göğüs ellemek!