Hoşgeldiniz!

İllüzyon Videoları İzle

Hipnozla Orgazm Olan Kız (Çığlık İçerir) 08:51
Hipnozla Orgazm Olan Kız (Çığlık İçerir) 193.148 izlenme - 3 yıl önce Yeni Rastgeldim Ve Araştırdıkça Daha Çok İçerik Buldum Galiba İngiltere De Meslek Haline Gelmiş Bu Erotik Hipnozculuk En İlginçleri Ve Eğlendirenlerden Birini Yükledim. Sahte Olma İhtimali Vardır Belki.
Gerçek Mucizeler 06:55
Gerçek Mucizeler 238.709 izlenme - 8 yıl önce gözlerinize inanamayacaksınız! İşte sıradışı bir yetenek. yaptıklarıyla adından söz ettirecek bir isim.
Başı Kopan Güvercini Hayata Döndüren İllüzyonist 01:13
Başı Kopan Güvercini Hayata Döndüren İllüzyonist 31.664 izlenme - 2 yıl önce Başı kopmuş ölü güvercini, hayata döndürme illüzyon şakası ünlü mankeni ve çevreden geçenleri şok etti.
Shin Lim - Sihirbazlık Gösterisi 07:34
Shin Lim - Sihirbazlık Gösterisi 4.529 izlenme - 4 ay önce Shin Lim adlı bu sinekkaydı traşlı sihirbaz arkadaşımız, iskambil kağıtlarıyla yaptığı muhteşem performansını izliyoruz. Ayrıca, web sitesinde sanırım yaptığı kağıt hilelerini parayla satıyormuş. İlgilenenlere duyrulur. http://www.shinlimmagic.com/
Sihir Yapıyorum Ayağına Kızlarla Öpüşmek 03:29
Sihir Yapıyorum Ayağına Kızlarla Öpüşmek 18.385 izlenme - 2 yıl önce Bir Türkiye'de olsa... videosu daha. ama harbiden Türkiye böyle rahat bir ülke olsa ne güzel olurdu arkadaş... iyi seyirler
El Delen Başarısız Sihirbaz 02:59
El Delen Başarısız Sihirbaz 4.167 izlenme - 11 ay önce Kese kağıtlarından birinin altına yerleştirdiği çivi ile illüzyon gösterisi yapmaya çalışan adam katıldığı programın sunucusunun elini deldi. İzliyoruz efendim.
Su ile Yapılabilecek 4 Sihirbazlık Numarası 04:21
Su ile Yapılabilecek 4 Sihirbazlık Numarası 3.587 izlenme - 7 ay önce Su ile Yapılabilecek 4 Sihirbazlık Numarası Mr. Gear kanalı su ile yapabileceğimiz 4 sihirbazlık numarasını bizler için hazırladı. Keyifli seyirler...
İlk Başta Kimse Ne Olduğunu Anlamıyor 00:06
İlk Başta Kimse Ne Olduğunu Anlamıyor 8.621 izlenme - 2 yıl önce 6 saniyelik bu videoda bardağa boşaltılan su, bir anda karton parçasına dönüşüyor. Bu illüzyonu dikkatli izlemeyince ne olduğu anlaşılması zor oluyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İllüzyon Yaparak Göğüs Ellemek 00:40
İllüzyon Yaparak Göğüs Ellemek 21.906 izlenme - 5 yıl önce Ne sihirdir ne keramet el çabukluğu marifet dedikleri bu muymuş yoksa :)
Yaptığı İlizyonla Çığır Açan Genç 03:12
Yaptığı İlizyonla Çığır Açan Genç 11.073 izlenme - 3 yıl önce İllüzyon gösterisiyle herkesin ağzını açık bırakan genç öyle bir final yaptı ki...
Kaş Yapayım Derken Göz Çıkaran Başarısız Sihirbaz 01:00
Kaş Yapayım Derken Göz Çıkaran Başarısız Sihirbaz 3.015 izlenme - 11 ay önce Kese kağıtlarından birinin altına yerleştirdiği çivi ile illüzyon gösterisi yapmaya çalışan adam katıldığı programın sunucusunun elini deldi.
Tablonun İçine Gizlenen 16. Yüzyıldan Kalma Kuru Kafa İllüzyonu 01:05
Tablonun İçine Gizlenen 16. Yüzyıldan Kalma Kuru Kafa İllüzyonu 3.052 izlenme - 10 ay önce Orta Çağın ünlü sanatçılarından Hans Holbein'in 1533'te yaptığı bir resmin içine gizlenen kuru kafayı WorldScott kanalı ortaya çıkardı. Tabloya farklı bir açıcan bakıldığında alttaki garip şekil bir anda kuru kafaya dönüşmeye başlıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İmkanlarını Zorlayan Törkiş Zach King 01:09
İmkanlarını Zorlayan Törkiş Zach King 4.280 izlenme - 1 yıl önce Kardeşlerimiz öğrendikleri tüm trickleriyle bilgisayar ortamındaki yeteneklerini birleştirtiriyor ve ortaya böyle afet bir şey çıkıyor. Saçma sapan minecraftlarda, burak oyundalarda oyalanmamışlar hiç olmazsa. Full destek.
Kolaylıkla Yapabileceğiniz 10 Optik İllüzyon Numarası 02:40
Kolaylıkla Yapabileceğiniz 10 Optik İllüzyon Numarası 3.509 izlenme - 2 yıl önce Hayat kurtaracak bir numara yok ama yine de sizin aklınızın bir ucunda bulunsun, belki lazım olur. 27.09.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim ' Kolaylıkla Yapabileceğiniz 10 Optik İllüzyon Numarası' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kıvanç'la Ünlü İllüzyonist 00:46
Kıvanç'la Ünlü İllüzyonist 14.247 izlenme - 8 yıl önce sokakta İllüzyon var!
Aref Ghafouri (Beyaz Show) 10:39
Aref Ghafouri (Beyaz Show) 11.932 izlenme - 4 yıl önce Aref Ghafouri - Beyaz Show 2013
Ogeday - İllüzyon (Dj Eyüp Mix) 03:29
Ogeday - İllüzyon (Dj Eyüp Mix) 8.993 izlenme - 5 yıl önce
Statik Elektrikle Yapılabilecek 9 Eğlenceli Sihirbazlık Numarası! 05:38
Statik Elektrikle Yapılabilecek 9 Eğlenceli Sihirbazlık Numarası! 944 izlenme - 4 ay önce Bazen günlük hayatta parkta tüylerimizin diken diken olma durumunu statik elektriğe örnek gösterebiliriz. İşte bu statik elektrikle yapılabilecek oldukça eğlenceli şeylerin 9 eğlenceli numarayı sıralamış. İşte o numaralar; 1.Hafif nesneleri havaya kaldırmak 2.Bir elektroskop yap 3.Balonların hareketlerini kontrol et 4.Suyu bük 5.Strafor topları alüminyum folyo içinde dans ettirin 6.Kabarcıkları kontrol et 7.Sopayı hareket ettir 8.Dokunmadan alüminyum folyoları hareket ettirmek 9.Bir poşeti strafor plakanın üzerine uçurun "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nasıl Uçulur? Düz Yolda Uçmak Vol.1 00:17
Nasıl Uçulur? Düz Yolda Uçmak Vol.1 3.048 izlenme - 1 yıl önce Arkadaşlar hiç bir montaj yoktur isterseniz periscopede bile yapabilirim begenirseniz 2. Videomda nasıl yapıldığına değinicem teşekkürler.
Hem Freestyler Hem De İllüzyon Ustası! 00:58
Hem Freestyler Hem De İllüzyon Ustası! 930 izlenme - 7 ay önce Birçok kez rekorlar kitabına girdi. Dünyanın en iyi ‘freestyler’ları arasında. Alanında şampiyonlukları var. Futbol topuna çok iyi hükmediyor ve biraz da illüzyon yapıyor.
Böyle Sihirbazlık Gösterisi Görmediniz 03:34
Böyle Sihirbazlık Gösterisi Görmediniz 2.892 izlenme - 2 yıl önce America's Got Talent (Yetenek Sizsiniz) yarışmasına katılan Kevin James adındaki İllüzyonist adamın yaptıkları ağızları açık bırakan türden. Bu muhteşem şovu İllüzyonistin Akıllara Durgunluk Veren Şovu .
İllüzyon İle Köpekleri Kandırdı 01:33
İllüzyon İle Köpekleri Kandırdı 3.357 izlenme - 3 yıl önce Elindeki mamayı el çabukluğu ile kaybedince köpekler şaşkına döndü.
Mutlaka Görmeniz Gereken 10 Optik İllüzyon 04:22
Mutlaka Görmeniz Gereken 10 Optik İllüzyon 139 izlenme - 2 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sandığınız Gibi Değil - Çok Şaşıracaksınız 02:59
Sandığınız Gibi Değil - Çok Şaşıracaksınız 4.126 izlenme - 3 yıl önce Bu videoda ilginç bir deney yapıyoruz. Sürprizi kaçırmamak için açıklama bölümünde dahi ne olduğunu yazmak istemiyorum. Eminim bu video sizi çok şaşırtacak. İmajları indirebileceğiniz linkler Zeka küpü: http://i.imgur.com/ffAnX.jpg Bant: http://i.imgur.com/GUU2b.jpg Ayakkabı: http://i.imgur.com/J8VNL.jpg Bu göz yanılmasından iyi bir sonuç alabilmek için imajları mümkün olduğunca kaliteli basmak gerekiyor. Bir de, en iyi sonucu kamerayla çekim yaparak alırsınız. Genelde göz ile olmuyor. Ama telefonunuzun kamerası bile bu etkiyi alabilmek için yeterli. Tabii aşağı-yukarı yaparak en uygun açıyı bulmanız gerekiyor. Ohadiyorum kanalında ilginç, eğlenceli, bazen de garip deneyler yapıyoruz ve bunları video haline getirip yayınlıyoruz. Deneyler dışında, oha diyeceğiniz enteresan, komik, tuhaf bilgiler veren videolar da hazırlıyoruz.
Akıl Almaz İlizyon Gösterisi 01:16
Akıl Almaz İlizyon Gösterisi 3.411 izlenme - 4 yıl önce Sokak Ortasında Yapılan İlizyon Gösterisi Ve Verilen Tepkiler Oldukça Eğlenceli
Doğalgaz Faturası ile Sihirbazlık Yapan Adam 00:30
Doğalgaz Faturası ile Sihirbazlık Yapan Adam 62 izlenme - 2 hafta önce Adam faturalardan bıkmış olacak ki işi illüzyon gösterisine dökmüş vesselam...
El Çabukluğunda Zirveyi Yaşamak - Amerika Yetenek Sizsiniz 02:12
El Çabukluğunda Zirveyi Yaşamak - Amerika Yetenek Sizsiniz 2.336 izlenme - 3 yıl önce Eleman Gerçekten Çok Seri. Aslında Saliselik Hata Yapsa Tüm Gösteri Bok Olacak Ama Helal Olsun, Gayet Başarılı
Dünyanın Konuştuğu İllüzyon Gösterisi 03:52
Dünyanın Konuştuğu İllüzyon Gösterisi 2.423 izlenme - 3 yıl önce İlisyonist Darcy Oake, Yetenek Sizsiniz İngiltere yarışmasına katılıp inanılmaz bir gösteriye imza atıyor.
Yüzük Uçurma Hilesi 00:56
Yüzük Uçurma Hilesi 2.203 izlenme - 3 yıl önce Bu Numara Görünmez İp İle Yapılıyor
Adnan Oktar'ın Programında İllüzyon Gösterisi  03:00
Adnan Oktar'ın Programında İllüzyon Gösterisi 1.619 izlenme - 1 yıl önce Adnan Hocam Oktar Usta dünkü programı dün gene şenşakraktı eğlence programı gibiydi dün sihirbazlık vardı.Erkek kediciklerinden biri hocasına sihir yani ilizyon yaptı