Hoşgeldiniz!

illüzyon

Paul Vu'dan Beyin Yakan İllüzyon Hileleri 05:06
Paul Vu'dan Beyin Yakan İllüzyon Hileleri 15.285 izlenme - 2 hafta önce Her ortamdan, her şekilde insanları büyülemeyi başarabilen illüzyon dünyasının en başarılı isimlerinden Paul Vu, hileleriyle binlerce insanı kendisine hayran bırakmaya devam ediyor.
Hipnozla Orgazm Olan Kız (Çığlık İçerir) 08:51
Hipnozla Orgazm Olan Kız (Çığlık İçerir) 241.127 izlenme - 4 yıl önce Yeni Rastgeldim Ve Araştırdıkça Daha Çok İçerik Buldum Galiba İngiltere De Meslek Haline Gelmiş Bu Erotik Hipnozculuk En İlginçleri Ve Eğlendirenlerden Birini Yükledim. Sahte Olma İhtimali Vardır Belki.
Aref Gösterisinde Cansu Taşkın'ı Uçurdu 01:05
Aref Gösterisinde Cansu Taşkın'ı Uçurdu 4.259 izlenme - 3 hafta önce İran asıllı Türk illüzyonist Aref Ghafouri, Bostancı'daki gösterisinde ünlü manken Cansu Taşkın'ı uçurdu.
Turistler Yukarı mı Çıkıyorlar Yoksa Aşağı mı İniyorlar 00:20
Turistler Yukarı mı Çıkıyorlar Yoksa Aşağı mı İniyorlar 4.855 izlenme - 2 ay önce Bir grup turistin, turistik bir alanda ilerledikleri görülüyor. Ancak yukarı mı çıkıp, aşağı mı indikleri pek belirli olmuyor. Videonun hızla yayılmasıyla sosyal medyadaki tartışmalar da arttı. Bir grup, turistlerin yukarı çıktıklarını belirtirken, bir grup da aşağı doğru indiklerini savundu.
Gerçek Mucizeler 06:55
Gerçek Mucizeler 240.219 izlenme - 9 yıl önce gözlerinize inanamayacaksınız! İşte sıradışı bir yetenek. yaptıklarıyla adından söz ettirecek bir isim.
Başı Kopan Güvercini Hayata Döndüren İllüzyonist 01:13
Başı Kopan Güvercini Hayata Döndüren İllüzyonist 34.102 izlenme - 3 yıl önce Başı kopmuş ölü güvercini, hayata döndürme illüzyon şakası ünlü mankeni ve çevreden geçenleri şok etti.
Sihir Yapıyorum Ayağına Kızlarla Öpüşmek 03:29
Sihir Yapıyorum Ayağına Kızlarla Öpüşmek 18.815 izlenme - 3 yıl önce Bir Türkiye'de olsa... videosu daha. ama harbiden Türkiye böyle rahat bir ülke olsa ne güzel olurdu arkadaş... iyi seyirler
İllüzyon Yaparak Göğüs Ellemek 00:40
İllüzyon Yaparak Göğüs Ellemek 22.553 izlenme - 5 yıl önce Ne sihirdir ne keramet el çabukluğu marifet dedikleri bu muymuş yoksa :)
İlk Başta Kimse Ne Olduğunu Anlamıyor 00:06
İlk Başta Kimse Ne Olduğunu Anlamıyor 8.626 izlenme - 2 yıl önce 6 saniyelik bu videoda bardağa boşaltılan su, bir anda karton parçasına dönüşüyor. Bu illüzyonu dikkatli izlemeyince ne olduğu anlaşılması zor oluyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yaptığı İlizyonla Çığır Açan Genç 03:12
Yaptığı İlizyonla Çığır Açan Genç 11.092 izlenme - 4 yıl önce İllüzyon gösterisiyle herkesin ağzını açık bırakan genç öyle bir final yaptı ki...
El Delen Başarısız Sihirbaz 02:59
El Delen Başarısız Sihirbaz 4.207 izlenme - 2 yıl önce Kese kağıtlarından birinin altına yerleştirdiği çivi ile illüzyon gösterisi yapmaya çalışan adam katıldığı programın sunucusunun elini deldi. İzliyoruz efendim.
Shin Lim - Sihirbazlık Gösterisi 07:34
Shin Lim - Sihirbazlık Gösterisi 5.019 izlenme - 1 yıl önce Shin Lim adlı bu sinekkaydı traşlı sihirbaz arkadaşımız, iskambil kağıtlarıyla yaptığı muhteşem performansını izliyoruz. Ayrıca, web sitesinde sanırım yaptığı kağıt hilelerini parayla satıyormuş. İlgilenenlere duyrulur. http://www.shinlimmagic.com/
Su ile Yapılabilecek 4 Sihirbazlık Numarası 04:21
Su ile Yapılabilecek 4 Sihirbazlık Numarası 3.772 izlenme - 1 yıl önce Su ile Yapılabilecek 4 Sihirbazlık Numarası Mr. Gear kanalı su ile yapabileceğimiz 4 sihirbazlık numarasını bizler için hazırladı. Keyifli seyirler...
Kolaylıkla Yapabileceğiniz 10 Optik İllüzyon Numarası 02:40
Kolaylıkla Yapabileceğiniz 10 Optik İllüzyon Numarası 4.118 izlenme - 2 yıl önce Hayat kurtaracak bir numara yok ama yine de sizin aklınızın bir ucunda bulunsun, belki lazım olur. 27.09.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim ' Kolaylıkla Yapabileceğiniz 10 Optik İllüzyon Numarası' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İmkanlarını Zorlayan Törkiş Zach King 01:09
İmkanlarını Zorlayan Törkiş Zach King 4.291 izlenme - 2 yıl önce Kardeşlerimiz öğrendikleri tüm trickleriyle bilgisayar ortamındaki yeteneklerini birleştirtiriyor ve ortaya böyle afet bir şey çıkıyor. Saçma sapan minecraftlarda, burak oyundalarda oyalanmamışlar hiç olmazsa. Full destek.
Kaş Yapayım Derken Göz Çıkaran Başarısız Sihirbaz 01:00
Kaş Yapayım Derken Göz Çıkaran Başarısız Sihirbaz 3.022 izlenme - 2 yıl önce Kese kağıtlarından birinin altına yerleştirdiği çivi ile illüzyon gösterisi yapmaya çalışan adam katıldığı programın sunucusunun elini deldi.
Kıvanç'la Ünlü İllüzyonist 00:46
Kıvanç'la Ünlü İllüzyonist 14.248 izlenme - 9 yıl önce sokakta İllüzyon var!
Tablonun İçine Gizlenen 16. Yüzyıldan Kalma Kuru Kafa İllüzyonu 01:05
Tablonun İçine Gizlenen 16. Yüzyıldan Kalma Kuru Kafa İllüzyonu 3.255 izlenme - 2 yıl önce Orta Çağın ünlü sanatçılarından Hans Holbein'in 1533'te yaptığı bir resmin içine gizlenen kuru kafayı WorldScott kanalı ortaya çıkardı. Tabloya farklı bir açıcan bakıldığında alttaki garip şekil bir anda kuru kafaya dönüşmeye başlıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Aref Ghafouri (Beyaz Show) 10:39
Aref Ghafouri (Beyaz Show) 12.075 izlenme - 5 yıl önce Aref Ghafouri - Beyaz Show 2013
Ogeday - İllüzyon (Dj Eyüp Mix) 03:29
Ogeday - İllüzyon (Dj Eyüp Mix) 9.002 izlenme - 6 yıl önce
İllüzyon İle Köpekleri Kandırdı 01:33
İllüzyon İle Köpekleri Kandırdı 3.482 izlenme - 4 yıl önce Elindeki mamayı el çabukluğu ile kaybedince köpekler şaşkına döndü.
Böyle Sihirbazlık Gösterisi Görmediniz 03:34
Böyle Sihirbazlık Gösterisi Görmediniz 2.935 izlenme - 3 yıl önce America's Got Talent (Yetenek Sizsiniz) yarışmasına katılan Kevin James adındaki İllüzyonist adamın yaptıkları ağızları açık bırakan türden. Bu muhteşem şovu İllüzyonistin Akıllara Durgunluk Veren Şovu .
Nasıl Uçulur? Düz Yolda Uçmak Vol.1 00:17
Nasıl Uçulur? Düz Yolda Uçmak Vol.1 3.137 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar hiç bir montaj yoktur isterseniz periscopede bile yapabilirim begenirseniz 2. Videomda nasıl yapıldığına değinicem teşekkürler.
Dünyanın Konuştuğu İllüzyon Gösterisi 03:52
Dünyanın Konuştuğu İllüzyon Gösterisi 3.145 izlenme - 4 yıl önce İlisyonist Darcy Oake, Yetenek Sizsiniz İngiltere yarışmasına katılıp inanılmaz bir gösteriye imza atıyor.
Akıl Almaz İlizyon Gösterisi 01:16
Akıl Almaz İlizyon Gösterisi 3.572 izlenme - 4 yıl önce Sokak Ortasında Yapılan İlizyon Gösterisi Ve Verilen Tepkiler Oldukça Eğlenceli
İzleyenin Beynini Yakan İllüzyon Gösterisi 01:05
İzleyenin Beynini Yakan İllüzyon Gösterisi 1.006 izlenme - 1 yıl önce İllüzyon konusunda çıtayı Allahuekber dağlarına çıkartan abimiz yaptığı kısa gösteri ile adeta beyinleri yakıyor. Nasıl yaptığı konusunda hiçbir fikir dahi oluşmadan hayran kaldığımız gösterisini kısa tutan adam elini sigara ve bardağın etrafında gezdirerek de basit hilelerden kaçındığını kanıtlıyor.
Sandığınız Gibi Değil - Çok Şaşıracaksınız 02:59
Sandığınız Gibi Değil - Çok Şaşıracaksınız 4.233 izlenme - 3 yıl önce Bu videoda ilginç bir deney yapıyoruz. Sürprizi kaçırmamak için açıklama bölümünde dahi ne olduğunu yazmak istemiyorum. Eminim bu video sizi çok şaşırtacak. İmajları indirebileceğiniz linkler Zeka küpü: http://i.imgur.com/ffAnX.jpg Bant: http://i.imgur.com/GUU2b.jpg Ayakkabı: http://i.imgur.com/J8VNL.jpg Bu göz yanılmasından iyi bir sonuç alabilmek için imajları mümkün olduğunca kaliteli basmak gerekiyor. Bir de, en iyi sonucu kamerayla çekim yaparak alırsınız. Genelde göz ile olmuyor. Ama telefonunuzun kamerası bile bu etkiyi alabilmek için yeterli. Tabii aşağı-yukarı yaparak en uygun açıyı bulmanız gerekiyor. Ohadiyorum kanalında ilginç, eğlenceli, bazen de garip deneyler yapıyoruz ve bunları video haline getirip yayınlıyoruz. Deneyler dışında, oha diyeceğiniz enteresan, komik, tuhaf bilgiler veren videolar da hazırlıyoruz.
El Çabukluğunda Zirveyi Yaşamak - Amerika Yetenek Sizsiniz 02:12
El Çabukluğunda Zirveyi Yaşamak - Amerika Yetenek Sizsiniz 2.434 izlenme - 4 yıl önce Eleman Gerçekten Çok Seri. Aslında Saliselik Hata Yapsa Tüm Gösteri Bok Olacak Ama Helal Olsun, Gayet Başarılı
Yüzük Uçurma Hilesi 00:56
Yüzük Uçurma Hilesi 2.279 izlenme - 4 yıl önce Bu Numara Görünmez İp İle Yapılıyor
Çocuğun Madeni Para ile Yaptığı Müthiş İllüzyon 00:43
Çocuğun Madeni Para ile Yaptığı Müthiş İllüzyon 2.080 izlenme - 3 yıl önce Moritz Mueller isimli küçük çocuk madeni para ile adeta sihir yaptı. Parmaklarını kullanma şekli bir profesyonelden farksız olan Moritz'in hilesini biz bulamadık, bakalım siz bulabilecek misiniz?