Hoşgeldiniz!

illüzyonist

Gerçek Mucizeler 06:55
Gerçek Mucizeler 239.202 izlenme - 9 yıl önce gözlerinize inanamayacaksınız! İşte sıradışı bir yetenek. yaptıklarıyla adından söz ettirecek bir isim.
Yetenek Yarışmasında Performansıyla Şaşkına Çeviren İllüzyonist Kadın 03:25
Yetenek Yarışmasında Performansıyla Şaşkına Çeviren İllüzyonist Kadın 5.328 izlenme - 3 ay önce Görüntüler İngiltere'deki yetenek yarışmasından, yetenekli illüzyonist Josephine Lee'yle daha önce gördüklerimizden daha farklı gösterisiyle şaşırttı
sihirbaz 00:47
sihirbaz 11.793 izlenme - 9 yıl önce sihirbaz
Gösterisiyle Ağızları Açık Bırakan İllüzyonist 03:33
Gösterisiyle Ağızları Açık Bırakan İllüzyonist 240 izlenme - 2 ay önce İllüzyonist Will Tsai bir platform üzerinde kağıt ve madeni paralarla gösteri yapan Will'in o anları... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Performansıyla Herkesi Ayağa Kaldıran Çılgın İllüzyonist Yarışmacı 03:34
Performansıyla Herkesi Ayağa Kaldıran Çılgın İllüzyonist Yarışmacı 237 izlenme - 2 ay önce İllüzyonist TanBA, İngiltere Yetenek Yarışmasındaki performansıyla jüri dahil herkesi ayağa kaldırdı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hayran Bırakan İllüzyonist 03:35
Hayran Bırakan İllüzyonist 1.894 izlenme - 3 yıl önce Amerika yetenek yarışmasında sahneye çıkan illüzyonist jüri dahil herkesi kendine hayran bırakıyor
tehlikeli illüzyonist 02:28
tehlikeli illüzyonist 3.275 izlenme - 7 yıl önce daha fazlası için www.facebook.com/kopuquz.biz
İkiz İllüzyonistlerin Etkiliyeci Gösterisi 03:26
İkiz İllüzyonistlerin Etkiliyeci Gösterisi 82 izlenme - 1 ay önce Tony ve Jordan isimli ikiz illüzyonistlerin amerikan yetenek yarışmasında göstermiş olduğu aşırı keyifli performanslarını izliyoruz.
Yetenek Yarışmasında Performansıyla Çılgın Atan Yarışmacı 03:34
Yetenek Yarışmasında Performansıyla Çılgın Atan Yarışmacı 79 izlenme - 2 ay önce İllüzyonist TanBA, İngiltere Yetenek Yarışmasındaki performansıyla jüri dahil herkesi ayağa kaldırdı. Olağanüstü bir performans sergileyen İllüzyonistin kameraya yansıyan görüntüleri sizlerle.
İllüzyonist Adamdan Sokakta Ağızları Açık Bırakan Gösteri 03:02
İllüzyonist Adamdan Sokakta Ağızları Açık Bırakan Gösteri 288 izlenme - 8 ay önce Sokak gösterisi yapan Çinli bir illüzyonist adam adeta ağızları açık bıraktı. Havada uçurduğu iskambil kağıdından yaktığı sigaraya kadar efsane hareketler sergileyen adamın izleyeni büyüleyen o performansı.
Yetenek Yarışmasındaki Gösterisiyle Ağızları Açık Bırakan İllüzyonist 03:33
Yetenek Yarışmasındaki Gösterisiyle Ağızları Açık Bırakan İllüzyonist 48 izlenme - 2 ay önce İllüzyonist Will Tsai katıldığı Amerika Yetenek Yarışmasında yeteneği ile göz doldurdu. Bir platform üzerinde kağıt ve madeni paralarla gösteri yapan Will'in o anları...
Sihirbaz 04:00
Sihirbaz 2.140 izlenme - 9 yıl önce Sihirbaz
İllüzyonda Gelinen Son Nokta 2 01:28
İllüzyonda Gelinen Son Nokta 2 810 izlenme - 2 yıl önce daha önce kalem kaybetmece ile bir ergenimiz illüzyonda gelinen son noktayı bizlere gösteremeye çalışmıştı ( ilgili içerik; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/34375/iluzyonda-gelinen-son-nokta ) bu defa ki liselimiz ise daha profesyonel çalışmış, kendini geliştirmiş ve de illüzyonda gelinen son noktayı bir adım daha ileri götürmüştür. Evet gör bunları Mentalist Enis Talas gör de utan...
illüzyonist Brynolf ve Ljung Yetenek Yarışması 03:54
illüzyonist Brynolf ve Ljung Yetenek Yarışması 471 izlenme - 5 yıl önce
Performansıyla Şaşkına Çeviren İngiltere Yetenek Yarışmasındaki İllüzyonist Kadın 03:25
Performansıyla Şaşkına Çeviren İngiltere Yetenek Yarışmasındaki İllüzyonist Kadın 40 izlenme - 3 ay önce Performansıyla hayranlık uyandıran yetenekli illüzyonist Josephine Lee'yle! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hızlı Sihirbaz Hans Klok 04:41
Hızlı Sihirbaz Hans Klok 301 izlenme - 2 yıl önce Sihirbazların farklı farklı sunum teknikleri vardır aslında hepsi benzer numaraları farklı sunumlarıyla izleyicilerinin beğenisine sunar Hollandalı illüzyonist Hans Klok'unda sunumunu farklı kılan yaptığı numaraları hızlıyapması
Sihirbaz Erol Show 00:49
Sihirbaz Erol Show 754 izlenme - 6 yıl önce dev palyaço okul gösterisi
İngiliz İllüzyonist Su Üstünde Yürüdü 02:54
İngiliz İllüzyonist Su Üstünde Yürüdü 505 izlenme - 5 yıl önce İngiltere'de yaklaşık bir yıl önce Thames Nehri'nin üzerinden yürüyerek geçerken polis tarafından gözaltına alınan illüzyonist Steve Frayne'nin su üstünde yürüyüşünün tamamen gerçek olduğu ifade edildi.
Coco'nun Dünyası 02:24
Coco'nun Dünyası 1.201 izlenme - 9 yıl önce sihirbaz coco'nun muhteşem gösterisindne bir bölüm.. ayrıntılı bilgi için www.coconundunyasi.com
sihir dünyası 01:38
sihir dünyası 626 izlenme - 9 yıl önce http://fightvideo.bloggum.com illüzyoistlerin muhteşem şovu
Sihirbaz Dragon'nun Mütiş Gösterisi 04:32
Sihirbaz Dragon'nun Mütiş Gösterisi 245 izlenme - 3 yıl önce Sihirbaz Dragon'nun Mütiş Gösterisi Www.sihirbazdragon.com
Batın 00:30
Batın 526 izlenme - 9 yıl önce
Alevbaz,ateşbaz,alev,yutan,adam,show 03:29
Alevbaz,ateşbaz,alev,yutan,adam,show 306 izlenme - 5 yıl önce alevbaz,ateşbaz,alev yutanadam,ateş yutanadam,alev show,ateş show,alev gösterileri,ateş yutan,ateş yutmak karagöz hacıvat,nareke,tasvir imalatı,hayal perdesi,karagöz kursu,ramazanda karagöz,karagöz düdüğü,karagöz kitabı ilizyon numaraları,illizyonlar,ilizyon oyunları,illüzyon numaraları,ilizyon hileleri, ilizyon sırları, ilizyon gösterileri,illizyon öğren,illüzyon videoları illüzyon (sihirbazlık), alev (ateş)yutan adam gösterileri, karagöz hacivat, kukla oyunları, pandomim, meddah, stant up, illüzyon
İllüzyonist Mahmut Makas 01:49
İllüzyonist Mahmut Makas 746 izlenme - 8 yıl önce kesilmeyen ip oyunu (küçük sahne oyunları serisi) seyirciye ip kestirilir ama illüzyonist kesilen yeri tekrar birleştirerek seyirciyi hayretler içinde bırakır
İllüzyonist Mahmut Makas 00:54
İllüzyonist Mahmut Makas 715 izlenme - 8 yıl önce üç ahbap çavuş oyunu (küçük sahne oyunları serisi) üç adet aynı boydaki ipi seyircilere gösteren illüzyonist, avcunun içinde birden bire boyları değişien ipleri farklı uzunluklarda çıkartarak gösterir.
Magicbabur Video Clıp 002 07:11
Magicbabur Video Clıp 002 459 izlenme - 9 yıl önce
Kıçı Başı Yer Değiştirmek 03:40
Kıçı Başı Yer Değiştirmek 111 izlenme - 2 yıl önce İllüzyonist abimiz bir adamla bir hanımefendiyi iki ayrı banka yatırır ve kıçının başının yerlerini değiştirir .İzlerken dikkat edilesidir ağzınızburnunuz yer değiştirebilir. İzliyoruz efenim.
Magicbabur Video Clıp 001 02:42
Magicbabur Video Clıp 001 521 izlenme - 9 yıl önce magicbabur@msn.com
Köpeklere Sihirbazlık Yaparak Akıllarını Alan Adam 02:11
Köpeklere Sihirbazlık Yaparak Akıllarını Alan Adam 66 izlenme - 2 yıl önce Eli çabuk illüzyonist adam köpeklere mama koklatıp sonra yok ediyor. Olay karşısında şaşkına dönen sevimli hayvanlar da haliyle mamanın peşine düşüyorlar ancak bulamıyorlar.
Aref'in Taklidi - Flamezero 12:55
Aref'in Taklidi - Flamezero 85 izlenme - 2 yıl önce İşte paylaşılmayı hak eden videolardan biri daha, gençler yaptıkları taklitle neredeyse orjinalinden daha güzel bir çalışma ortaya koymuşlar, hem oyuncu performansı açısından hem efektler açısından hem müzikler açısından başarılı bir taklit çıkarmışlar ortaya... "Bu ekip tarafından hazırlanmış tüm eğlence vidyolarına http://www.facebook.com/Flamezer0 veya http://www.youtube.com/user/Flamezer0Productions 'tan ulaşılabilirsiniz"