Hoşgeldiniz!

iltifat

Adnan Oktar Kediciğin Güzelliği Karşısında Kendinden Geçti 00:58
Adnan Oktar Kediciğin Güzelliği Karşısında Kendinden Geçti 116.185 izlenme - 2 yıl önce Dekolteleri ve tarzlarıyla olay olan kediciklere yeni katılan güzel karşısında Adnan Hoca ne yapacağını şaşırıyor ve iltifat etme işini abartıyor.
İltifat Alırken, Yerin Dibine Girmek 00:06
İltifat Alırken, Yerin Dibine Girmek 81.139 izlenme - 4 yıl önce İltifat alırken, yerin dibine girmek
Taladro - İltifat 01:46
Taladro - İltifat 65.893 izlenme - 4 yıl önce Taladro - İltifat Şarkı Sözleri; Affıma muhtaç! Onu benden değil çık git yukardan dile Aydınlığın en zıttıyım (izle) üfledim nefreti boş kandile Yık beni korkak istersen karşıma geç bana bıçak bile Annene en büyük iltifat olur suratına orospu demem bile 3 ton daha da koyu suratın leş gibi kara pisten Bide anlaşılan çok namussuzsun bahsetme bana bizden Yerinde dur çok daha fazla susamışsın yine kana bizden Abin, dayın ve sarışın dölle dolu en güncel kara listem Sana da derim lan bekçisimiyim ben kahpenizin Benden çok uzak yudumlayın yalan kokan acı kahvenizi Damarıma basma kan kokarım ben bilin artık haddinizi Ve kan dökerim her kıyısını yıkıpta baştan yaratırım Akdeniz'i Korkmuyorum! senin bildiğin en deliden bile daha deliyim Ruhunu maddiyat uğruna ver peki kaç lira ediyor günceliğin Yöneten Taladro ( Kan) en korkunç film izlediğin Ve namusuna çok düşkün olurdu hani ailenizde kız dediğin Aşığı egeli patlak tekeri yeni yolu İzmir Kordon onun Sağlam karakter dediğin anca gururu yırtık bi kondom olur Uzandığın yeri rahat mı sandın adi herif yatak orası Merak ettiğim bişey var hala kan kokuyor mu yatak odası!
Adnan Oktar'dan Slovakyalı Konuklara İngilizce İltifatlar 01:25
Adnan Oktar'dan Slovakyalı Konuklara İngilizce İltifatlar 43.235 izlenme - 3 yıl önce Adnan Oktar'dan Slovakyalı Konuklara İngilizce İltifatlar
Sokakta Kadınların Göğüslerine Nasıl İltifat Edilir? 02:00
Sokakta Kadınların Göğüslerine Nasıl İltifat Edilir? 29.652 izlenme - 3 yıl önce NelkFilmz ekibi Amerikan sokaklarında karşılarından gelen kızların göğüslerinin ne kadar güzel olduğuna dair iltifatta bulunurlar, büyük bir alçak gönüllülükle iltifata teşekkür eden hanımlar bir kaç saniye sonra çok olurlar. Çünkü ekip bir şaka peşindedir ve iltifatı kızların arkasından gelen ekip arkadaşlarının elinde tuttukları eşyalara yapmaktadırlar. İzliyoruz...
Adnan Oktar'dan Kediciklere İltifat Yağmuru 01:16
Adnan Oktar'dan Kediciklere İltifat Yağmuru 30.708 izlenme - 3 yıl önce Adnan Oktar'dan Kediciklere İltifat Yağmuru Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İltifat Gibi Görünen Ama Aslında Hakaret Olan 14 Laf 03:53
İltifat Gibi Görünen Ama Aslında Hakaret Olan 14 Laf 1.858 izlenme - 4 ay önce Yeni bir Hayat Okulu ile karşınızdayız. Bu kez iltifat gibi görünen, iyi bir şey söylüyormuş gibi anlaşılan ama aslında hakaret olan lafları derledik. OHA Diyorum’daki diğer Hayat Okulu videoları tam şurada: https://goo.gl/F7chnA Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Muhteşem Üstü Muhteşem - Adnan Oktar 00:54
Muhteşem Üstü Muhteşem - Adnan Oktar 9.382 izlenme - 2 yıl önce adnan oktar muhteşem üstü muhteşemlerini toplamış ve gövde gösterisi yapmış, dosta güven düşmana meme salmış maşallah hocam maşallah gerçekten muhteşem üstü muhteşem
Ateş Gibisiniz Maşaallah - Adnan Oktar 00:39
Ateş Gibisiniz Maşaallah - Adnan Oktar 18.449 izlenme - 4 yıl önce Ateş Gibisiniz Maşaallah - Adnan Oktar
Pelin Çift - İltifat Alınca Mayışmak 01:06
Pelin Çift - İltifat Alınca Mayışmak 4.394 izlenme - 2 yıl önce Habertürk'ün überdatlı sunucusu Pelin Çift'in aslında çok da mühim olmayan bir iltifat karşısında şekilden şekile girişine şahit oluyoruz.
Pelin Çift - Kendinden Geçen Kadın 00:29
Pelin Çift - Kendinden Geçen Kadın 3.879 izlenme - 4 yıl önce Bir Süre Kendine Gelemiyor. Bu Kadar Güzel Bir Kadının Alışık Olması Lazım Böyle Durumlara.
Kuzu Tenli Adnan Oktar 01:00
Kuzu Tenli Adnan Oktar 4.696 izlenme - 3 yıl önce Adnan Oktar izleyicilerden gelen iltifat dolu mesajları okuyor.
Adnan Oktar Gibi Erkek Zor Bulunur 02:58
Adnan Oktar Gibi Erkek Zor Bulunur 5.773 izlenme - 3 yıl önce Maşallah Adnan hoca ramazanda da boş durmamış yeni konuklar ve yeni iltifatlar, inşallah diyorum hocam, maşallah... Bonita bilmiş değerini de biz bilememişiz.
Adnan Oktar ve Sanatçı Jolina Bonita 02:01
Adnan Oktar ve Sanatçı Jolina Bonita 3.790 izlenme - 3 yıl önce Sayın Adnan Hoca'mızın konugu olan hanım efendi işte karşınızda arkadaşlar işte güzel bi konuk iyi hoş Adnan Hoca da ona yorum yapmış, izleyin, işte buyrun.
Kaşar Hanımlar Var - Adnan Oktar 01:51
Kaşar Hanımlar Var - Adnan Oktar 2.709 izlenme - 2 yıl önce Yaa ben bu adnan oktarın şu videoda anlattığı kaşar hanımları, tvye çıkarmaları filan bir yerden hatırlayacağım ama bir türlü çıkaramıyorum. hele bir de yakın plan zoom filan da yapıyorlarmış lan dilimin ucunda hay allah....
Adnan Oktar - Yakışıklılık Testi 2 00:51
Adnan Oktar - Yakışıklılık Testi 2 2.857 izlenme - 3 yıl önce Çok değerli hocamız sayın Adnan Oktar'ın yine iltifat almaktan dört köşe olduğu o müthiş anlar bizlerle. İltifat karşılığı para ödeniyor olsa gerek.
İltifatta Level Atlamak - Adnan Oktar 05:47
İltifatta Level Atlamak - Adnan Oktar 1.556 izlenme - 3 yıl önce Adnan Oktar'ın hemen hemen her programında gerçekleşen klasik iltifatlaşma olayı bu sefer biraz uzamış gibi. Öyle ki kedicikler hocamıza aralıksız iltifatlar yağdırarak adeta kombo yapmışlar.
Kedicik: Cennet Delikanlısısınız Hocam Adeta 01:11
Kedicik: Cennet Delikanlısısınız Hocam Adeta 1.842 izlenme - 3 yıl önce Kedicikden Adnan Oktar'a iltifat yağmuru
 İnsanlara Yüksek Sesle İltifat Etmek (Türkçe Altyazılı) 02:29
İnsanlara Yüksek Sesle İltifat Etmek (Türkçe Altyazılı) 1.623 izlenme - 3 yıl önce Eleman yolda gördüğü insanlara yüksek sesle iltifat ediyor gelen tepkileri izliyoruz..
Pelin Çift İltifat Alınca Mayıştı! 01:07
Pelin Çift İltifat Alınca Mayıştı! 1.621 izlenme - 4 yıl önce Pelin Çift'ten İltifat Alınca Mayıştı 2 Medya Star Gazete
Spiker Pelin Çift İltifat Karşısında Krize Girdi ! 01:06
Spiker Pelin Çift İltifat Karşısında Krize Girdi ! 1.956 izlenme - 4 yıl önce Spiker Pelin Çift İltifat Karşısında Krize Girdi !
Adnan Oktar - Damat Traşı 00:19
Adnan Oktar - Damat Traşı 2.407 izlenme - 2 yıl önce Bugün yüzbin kat daha yakışıklı olmuş Adnan Oktar nedeni de damat traşı olmuş çünkü, maşallah hocam maşallahhhhh...
İltifat Edince İnsanlar Ne Tepki Veriyor? - Sosyal Deney 02:48
İltifat Edince İnsanlar Ne Tepki Veriyor? - Sosyal Deney 1.284 izlenme - 1 yıl önce Bu videoda ilginç bir sosyal deney yapıyoruz. Birine güzel bir söz söylediğimiz zaman o anki tepkisi ne oluyor? Hakan bunu arkadaşlarımız üzerinde test etti. Sonucu hep beraber göreceğiz. Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Dj Concon-Cevahir'den Ulvi'ye İltifat Sh 03:30
Dj Concon-Cevahir'den Ulvi'ye İltifat Sh 2.638 izlenme - 8 yıl önce İltifat showw
Kedicik: İçimde Muhteşem Duygular Uyandırıyorsunuz Hocam 00:24
Kedicik: İçimde Muhteşem Duygular Uyandırıyorsunuz Hocam 1.353 izlenme - 3 yıl önce Kedicik'ten Adnan Oktar'a iltifat yağmuru
Hayatanızda Duyduğunuz En Güzel İltifat Neydi? 01:31
Hayatanızda Duyduğunuz En Güzel İltifat Neydi? 129 izlenme - 7 ay önce Hayatanızda Duyduğunuz En Güzel İltifat Neydi? Kimine göre sağ ayak içiyle çay demlemek, kimine göre sesinin çok güzel olması duyduğu en güzel iltifat.
Kadına Hep İltifat Ederseniz Güzel Oynadığını Sanar 00:25
Kadına Hep İltifat Ederseniz Güzel Oynadığını Sanar 1.766 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
Cengiz İmren - İltifat / Cengiz İmren Galiba 2012 Albüm 02:48
Cengiz İmren - İltifat / Cengiz İmren Galiba 2012 Albüm 979 izlenme - 5 yıl önce
Kadınların Göğüslerine İltifat Etmek 02:00
Kadınların Göğüslerine İltifat Etmek 675 izlenme - 3 yıl önce NelkFilmz ekibi Amerikan sokaklarında karşılarından gelen kızların göğüslerinin ne kadar güzel olduğuna dair iltifatta bulunurlar ve büyük bir alçak gönüllülükle iltifata teşekkür eden hanımlar bir kaç saniye sonra çok olurlar.
Kalp Kırmadan Bir Şeyler Anlatmaya Çalışmak da Bir Yere Kadar 00:42
Kalp Kırmadan Bir Şeyler Anlatmaya Çalışmak da Bir Yere Kadar 38 izlenme - 2 ay önce insan nezaket sebebiyle kendi ağzından çıkanlara sonradan hayret edebilir. Nezaket sahibi insan, incedir, söyledikleri kulağa hoş gelir, iltifat etmesini bilir ancak sanırım bu noktada içtenlikten ve dobra dobra konuşmaktan giderek uzaklaşmaktadır.