Hoşgeldiniz!

imaj

Sıla'nın Bir Yanı Komple Transparan Elbisesi Nefes Kesti! 01:00
Sıla'nın Bir Yanı Komple Transparan Elbisesi Nefes Kesti! 916 izlenme - 4 hafta önce Sıla, "ON'dan Kalan" serisinin yedinci konseriyle TİM Show Center'da sahne aldı. Sıla, konserinde bir yanı komple transparan olan kıyafet tercih etti ve cesur seçimiyle herkesin başını döndürdü. Cesur kıyafetinin yanı sıra yeni imajıyla da dikkat çeken Sıla saçlarını kısacık kestirdi. Konseri izlemeye gelenler, Sıla'nın hem yeni imajını hem de kıyafetini çok beğendi.
Yaşar Alptekin'in Yeni İmajı  05:38
Yaşar Alptekin'in Yeni İmajı 356 izlenme - 2 ay önce Ünlü oyuncu Yaşar Alptekin kendisini dine adayınca imajını da değiştirmişti. Alptekin, yeniden imaj değiştirip eski günlerine döndü.
Yaşar Alptekin'in İmaj Değişimi (Duymayan Kalmasın) 05:38
Yaşar Alptekin'in İmaj Değişimi (Duymayan Kalmasın) 276 izlenme - 2 ay önce 90’ların popüler ismi Türk sinemasının yakışıklı oyuncusu Yaşar Alptekin 2000’lerin başında iç dünyasıyla ilgili önemli bir dönüş yaşamış ve hidayete ermişti. Yaşar Alptekin'in yeni imajı görenleri hayrete düşürdü.
Bülent Ersoy'un Yeni İmajı Olay Oldu - Renkli Sayfalar 11 Mart Cuma 06:21
Bülent Ersoy'un Yeni İmajı Olay Oldu - Renkli Sayfalar 11 Mart Cuma 3.154 izlenme - 2 yıl önce Taksim'de sahne alan Bülent Ersoy'un imajı Renkli Sayfalar'da masaya yatırıldı! Özge Ulusoy, cesaretinden dolayı Diva'yı kutlarken, Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt'ın yorumları ise, kendisini biraz kızdıracak gibi..
Köksal Baba'nın Yeni İmajı 05:38
Köksal Baba'nın Yeni İmajı 1.270 izlenme - 8 ay önce Değerli babamız Köksal Baba yeni imajıyla karşımıza çıktı sonunda
Vilademir Putin'in Leopar Sevmesi 01:31
Vilademir Putin'in Leopar Sevmesi 4.287 izlenme - 2 yıl önce Video geçen sene, Soçi olimpiyatlarından kalma. Rusya devlet başkanı Vlademir Putin, imaj çalışması olarak, şehrin hayvanat bahçesinde leoparla oynamış, hayvan severek gazetecilere poz vermiş.
Break,dance,2009 03:40
Break,dance,2009 6.778 izlenme - 9 yıl önce break dance 2009 my life,
Geceyarısı Ekspresi Filmi 05:17
Geceyarısı Ekspresi Filmi 1.337 izlenme - 2 yıl önce "Geceyarısı Ekspresi" adlı film Türkiye için çizdiği olumsuz imajla hafızalara yer etti. Filmin senaristi ve yönetmeni taraflılıklarını yıllar sonra itiraf ettiyse de oluşan algıyı değiştirmek zordu...
Selçuk Sahin-İmaj (2008) En Son Albumunden.. 04:52
Selçuk Sahin-İmaj (2008) En Son Albumunden.. 3.653 izlenme - 9 yıl önce selcuk sahinin son albumunden guzel bi sarki sizlerle...
akbank İmaj reklam filmi kamera arkası 02:33
akbank İmaj reklam filmi kamera arkası 3.329 izlenme - 8 yıl önce akbank imaj reklam filminin kamera arkasını izleyebilirsiniz.
Kemal Doğulu'dan Tuğçe Ergişi'ye Yeni Saç İmajı (Bu Tarz Benim) 03:40
Kemal Doğulu'dan Tuğçe Ergişi'ye Yeni Saç İmajı (Bu Tarz Benim) 1.616 izlenme - 3 yıl önce Bu Tarz Benim'in Jüri üyesi Kemal Doğulu'dan yarışmacı Tuğçe Ergişi'ye sazlı sözlü yeni saç imajı
Programa Donsuz Çıkmak - Bugün Ne Giysem 01:20
Programa Donsuz Çıkmak - Bugün Ne Giysem 1.643 izlenme - 3 yıl önce Bugün Ne Giysem İsimli Programa Katılan Kızımız Laf Arasında Programa Don Giymeden Çıktığını Belirtiyor. Jürinin Hafif Dumur Olmasını İzliyoruz.
İsmail Yk Kıyamet Albüm Şarkıları & Yeni Albüm Fotoları 01:42
İsmail Yk Kıyamet Albüm Şarkıları & Yeni Albüm Fotoları 898 izlenme - 3 yıl önce Farklı ve sivri şarkı sözleriyle ünlü İsmail YK, yeni albümü “Kıyamet” için imaj değiştirip saçlarına perma yaptırdı! https://www.fb.com/ismailyk // https://www.fb.com/djenginakkayaciyiz İsmail YK yeni albümü Kıyamet ile geliyor! 14 Şubat 2015 Sevgililer Günü'nde çıkacak olan Kıyamet albümünde yine tüm söz ve müzikler İsmail YK imzasını taşıyor. Musicom Prodüksiyon etiketiyle satışa sunulacak albümün ilk yayınlanan klibi Ah Leylim isimli şarkının klibi oldu. Albümdeki Şarkılar (Henüz ismi paylaşılanlar...) Kıyamet Ah Leylim Ver Zeytin Gözlüm Çıkmam Seneye Kahpe Dünya Maymun İştahlı
20 saniyede kılık değiştirme xd 00:30
20 saniyede kılık değiştirme xd 2.817 izlenme - 7 yıl önce 20 saniyede kılık değiştirme xd
ne imaj ama:)) 03:04
ne imaj ama:)) 2.401 izlenme - 9 yıl önce cankan yar yar süper
İdo İmaj Değiştirdi 01:15
İdo İmaj Değiştirdi 1.062 izlenme - 4 yıl önce İbrahim Tatlıses'in Amerika'da okuyan oğlu İdo Tatlıses yeni imajıyla şaşırttı.. İdo'nun Instagram sayfasında paylaştığı fotoğrafta saçlarını kısaltması ve kaşlarına şekil vermesi dikkat çekti.. Oğul Tatlıses'in 'hoop' notuyla paylaştığı fotoğraf 185 kişi tarafından beğenildi.. İdo, 2012 yılında Kelebek'le yaptığı röportajda "Kaşlarınızı inceltir misiniz' sorusuna "Yok, erkek adam kaşlarıyla oynatır mı? Nasılsa öyledir, ben de oynatmam" diyerek yanıt vermişti.. İşte İdo'nun çok konuşulan imaj değişiklikleri.... . . . . . . . . . .
Gazi / İmaj Hayat Bayram Olsa Tvc 01:07
Gazi / İmaj Hayat Bayram Olsa Tvc 1.553 izlenme - 7 yıl önce GAZİ / İMAJ HAYAT BAYRAM OLSA TVC AJANS: ALAMET-İ FARİKA YAPIM: FİLM COLONY YÖNETMEN: BOĞAÇHAN DÜNDAR CAST DİREKTÖRÜ: ARTİZ BEKÇİSİ
İsmail Yk 2015 Yeni İmajı 00:07
İsmail Yk 2015 Yeni İmajı 523 izlenme - 3 yıl önce Sizce düz saç mı yakışıyor, kıvırcık saç mı ? Eleştiriyoruz... Sizce İsmail YK'ya Hangi Saç Tipi Yakışıyor. Düz mü Yoksa Kıvırcık mı? https://www.fb.com/ismailyk // https://www.fb.com/djenginakkayaciyiz
Yaşar Alptekin'in Yeni İmajı 00:33
Yaşar Alptekin'in Yeni İmajı 18 izlenme - 2 ay önce Ünlü oyuncu Yaşar Alptekin kendisini dine adayınca imajını da değiştirmişti. Alptekin, yeniden imaj değiştirip eski günlerine döndü.
Kadir Parlak [ İmaj Fm ] 03:14
Kadir Parlak [ İmaj Fm ] 1.995 izlenme - 9 yıl önce kadir parlak [ İmaj fm ]
Sıla'nın Yeni İmajı Recep İvedik'e Benzetildi 01:57
Sıla'nın Yeni İmajı Recep İvedik'e Benzetildi 102 izlenme - 7 ay önce Ünlü şarkıcı Sıla, oyuncu Ahmet Kural ile aşk yaşamaya başladıktan sonra imajını yeniledi. Saçlarını sapsarı boyatıp kahkül bırakan Sıla'yı takipçileri beğenmedi. OLUMSUZ YORUM YAĞDI Sıla yenilediği imajıyla fotoğraf paylaşmasının ardından yüzlerce yorum aldı. Ünlü şarkıcının fotoğrafının altına "Sıla ne yaptın kendine, çok kötü olmuş" yorumları ile yağdı. Sıla yorumları tahmin ediyor olacak ki fotoğrafa "Herkesin kahkülüne kimse karışamaz" notunu düştü.
Grup İmaj İzlemeye Devam Edin 04:31
Grup İmaj İzlemeye Devam Edin 500 izlenme - 8 yıl önce sevgiler gtrup imaj
Esra Erol Yeni İmajıyla Objektif Karşısına Geçti 00:41
Esra Erol Yeni İmajıyla Objektif Karşısına Geçti 317 izlenme - 2 yıl önce Fox Tv'de yayınlanan evlilik programından, aylık 1 milyon ücretle ATV'ye transfer olan ünlü sunucu, yeni programı başlamadan önce imaj değiştirdi.
herkese daha fazla hürriyet! - nil karaibrahimgil 01:03
herkese daha fazla hürriyet! - nil karaibrahimgil 811 izlenme - 8 yıl önce türkiye%u2019nin köklü ve lider gazetesi hürriyet, %u201cherkese daha fazla hürriyet%u201d sloganıyla hem okurlarının diledikleri yer ve zamanda haber, bilgi ve eğlenceye ulaşmalarını sağlayan kanallarını duyuruyor, hem de gazeteciliği yeniden tanımlıyor!
Tetiqci Rap Miras (Www.tetiqcimc.tk) 03:27
Tetiqci Rap Miras (Www.tetiqcimc.tk) 1.072 izlenme - 8 yıl önce tetiqci tetiqcimc birecik 63 rap miras imaj tetikci urfa
Cahit Bond - Kurtlar Vadisi 02:48
Cahit Bond - Kurtlar Vadisi 406 izlenme - 3 yıl önce Kurtlar Vadisi'nin yeni sezonunda Cahit'te yenilenmiş ve de karşımıza yeni nesil ajan olarak çıkmış. Yeni imajı, seksi ferrarisi, şugar gözlükleri, enfes müziği ve de benzersiz edalarıyla karşınızda Cahit Bond...
Ahmet Çakarın Haydar Dümen İmajı Sosyal Medyayı Kırdı Geçirdi 04:23
Ahmet Çakarın Haydar Dümen İmajı Sosyal Medyayı Kırdı Geçirdi 326 izlenme - 3 yıl önce Beyaz Tv Spor Servisi tarafından, Çakar'ın eleştirdiği Haydar Dümen'in saçları ve bıyıkları fotomontajla ünlü yorumcuya uyarlanınca ortaya komik görüntüler çıktı.
Şarkıcı Çelik Yine İmajını Değiştirdi 02:33
Şarkıcı Çelik Yine İmajını Değiştirdi 95 izlenme - 2 yıl önce Oya Aydoğan'ın cenaze töreninde uzun saçları ve sakalıyla dikkati çeken Çelik Erişçi, neden böyle bir stil değişikliğine gittiğini anlattı. HT magazin'e konuşan Çelik Erişçi, Temmuz ayında çıkaracağı albümü için imajını değiştirdiğini söyledi. Gerek solo çalışmaları gerekse İzel ve Ercan'la birlikte yaptığı işlerle 90'lı yılların en popüler şarkıcılarından olan Çelik, “Bu halim düşünce dünyamı yansıtıyor. Cenazeye gelmeden önce kuaföre mi gitseydim?” diyerek eleştirilere tepki gösterdi. Geçtiğimiz yıl albümü için kontrbasla çıplak poz veren ünlü şarkıcı, sakallarını bir ay sonra keseceğini açıkladı.
Ismail YK - Çıkmam Seneye (Alvin & Sincaplar Mix by Dj Engin Akkaya) 02:36
Ismail YK - Çıkmam Seneye (Alvin & Sincaplar Mix by Dj Engin Akkaya) 209 izlenme - 3 yıl önce İsmail YK'nın İlk Bestesi Olan ve Kıyamet (Son) Albümünde Yer Alan Çıkmam Seneye İsimli Eseri Alvin & Sincaplar Yorumuyla Dinliyoruz... www.fb.com/ismailyk // www.fb.com/djenginakkaya07 İsmail YK - Kıyamet Kopar (Remix) İsmail YK - Özlüyorum Ben Seni (Remix) İsmail YK - Zeytin Gözlüm (Remix) İsmail YK - Ver (Remix) İsmail YK - Bırakmadım Seni (Remix) İsmail YK - Maymun İştahlı İsmail YK - Kahpe Dünya (Remix) İsmail YK - Çıkmam Seneye (Remix) İsmail YK - Şu Yerdesin (Remix) İsmail YK - Ah Leylim (Remix) İsmail YK - Egoist (Remix) İsmail YK - Yaralıyım (Remix)
Türk bayrağı dalgalanma efekti 00:52
Türk bayrağı dalgalanma efekti 161 izlenme - 1 yıl önce Logo Yansıt cihazları ile her türlü logoyu,yazıyı reklamı duvara , kaldırıma,fuar alanlarınayansıtabilirsiniz. Poster Resimleri,Helikopter,Gemi,Doğa Manzarası Duvara Yansıt, Sevdiğiniz hoşunuza giden resimleri evinizi süslemek için duvaranıza yansıtabilirsiniz. İşyerinizde markalarınızı yada referans resimlerinizi duvarlarınıza yansıtabilirsiniz. www.logoyansit.com MURAT YURDAKUL 05443099704