Hoşgeldiniz!

imalathane

Eğlenerek Şilink Yapma Sanatı - Volüm 1 02:12
Eğlenerek Şilink Yapma Sanatı - Volüm 1 44 izlenme - 3 gün önce Abilerimiz eğlenceli bir şekilde üretimden çıkmış olan şişeleri kolileyip şilink yapıyorlar. Tabi bu sanatın incelikleri malum berberin kulak kılını yakarken gösterdiği hassaslıkta olmalı ki ürün yanmadan ambalajlanabilsin. Birlikte izliyoruz pampikler... NOT: Umarım yanıcı madde olmayan ürün üzerinde yapıyorlardır bunu!
Pkk’nın Bomba İmalathanesi Böyle İmha Edildi 00:50
Pkk’nın Bomba İmalathanesi Böyle İmha Edildi 319 izlenme - 2 yıl önce Şırnak’ta PKK’lıların patlayıcı imalathanesi olarak kullanıldığı evde 25 tüple güçlendirilmiş 2 ton patlayıcı bulundu. Güvenlik güçleri, patlayıcıları kontrollü bir şekilde imha etti. Şırnak’ta PKK’lıların yakalanması, patlayıcılarla tuzaklanan çukurların ve barikatların bertaraf edilmesi, halkın can ve mal güvenliğinin sağlanması amacıyla sokağa çıkma yasağı ilan edilmesinin ardından güvenlik güçlerince 14 Mart’ta başlatılan "Şehit Jandarma Üsteğmen Mehmet Çiftçi Operasyonu" tüm hızıyla sürüyor.
Kayseri'de Baza ve Yatak İmalathanesinde Yangın 05:28
Kayseri'de Baza ve Yatak İmalathanesinde Yangın 9 izlenme - 2 hafta önce Kayseri'de baza ve yatak imalathanesinde yangın İtfaiye ekipleri yangını söndürmek için çalışmalarına devam ediyorKAYSERİ - Kayseri'de baza ve yatak üreten bir imalathanede bilinmeyen bir sebepten dolayı yangın çıktı.
Çınar Ferforje Ankara 00:51
Çınar Ferforje Ankara 257 izlenme - 4 yıl önce Çınar Ferforje Ankara
Kokoreç Yerken Bir Kez Daha Düşünün 01:16
Kokoreç Yerken Bir Kez Daha Düşünün 86 izlenme - 3 yıl önce Bir imalathaneye baskın yapan zabıta ekipleri, kokoreç üretilen yerdeki sağlıksız koşulları tespit etti. Kokoreç yerken bir kez daha düşünün
Süleymaniye'de Sahte İçki İmalathanesine Filmleri Aratmayan Baskın 02:45
Süleymaniye'de Sahte İçki İmalathanesine Filmleri Aratmayan Baskın 10 izlenme - 3 ay önce Süleymaniye'de sahte içki imalathanesine filmleri aratmayan baskın Fatih'te sahte içki operasyonu: Binlerce şişe sahte içki ele geçirildi Sahte içki imalathanesinde 'No smoking' uyarısıİSTANBUL - Fatih'te sahte içki imalatı yapılan bir iş hanına filmleri aratmayan bir operasyon gerçekleştirildi.
Tehlikeli Usta 01:29
Tehlikeli Usta 167 izlenme - 8 yıl önce cok tehliqeli usta
Uyuşturucu Hap İmalathanesine Baskın 00:35
Uyuşturucu Hap İmalathanesine Baskın 3 izlenme - 3 hafta önce Uyuşturucu hap imalathanesine baskınHATAY - Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde yeni kurulduğu tespit edilen uyuşturucu hap imalathanesine üretim sırasında jandarma tarafından operasyon düzenledi.
Tuzla'da Sahte İçki İmalathanesine Baskın 01:37
Tuzla'da Sahte İçki İmalathanesine Baskın 4 izlenme - 2 ay önce Tuzla'da sahte içki imalathanesine baskın Operasyonda sahte içki ve boş şişeler ele geçirildiİSTANBUL - Tuzla'da kaçak ve sahte alkol imalatı yapıldığına dair ihbar alan polis ekipleri, işyerine baskın yaptı.
Bağcılar'da Tekstil İmalathanesinde Korkutan Yangın 02:59
Bağcılar'da Tekstil İmalathanesinde Korkutan Yangın 7 izlenme - 5 ay önce Bağcılar'da tekstil imalathanesinde korkutan yangın Tekstil İmalathanesindeki yangına vatandaşlar yangın tüpüyle müdahale ettiİSTANBUL - Bağcılar'da kumaş üretimi imalatı yapan 5 katlı binanın bodrum katında çıkan yangın paniğe neden oldu.
İkamet Yangınına Giden Ekipler Uyuşturucu İmalathanesi Tespit Etti 01:44
İkamet Yangınına Giden Ekipler Uyuşturucu İmalathanesi Tespit Etti 3 izlenme - 2 ay önce İkamet yangınına giden ekipler uyuşturucu imalathanesi tespit etti İkamette yapılan aramada hint keneviri ele geçirildiSAKARYA - Sakarya'nın Hendek ilçesinde bir ikamette çıkan yangın sonrasında ikamettin uyuşturucu imalathane olduğunu tespit etti.
Mersin'de Sahte İçki İmalathanesine Baskın 01:09
Mersin'de Sahte İçki İmalathanesine Baskın 3 izlenme - 3 ay önce Mersin'de sahte içki imalathanesine baskın Bir araçta piyasaya sürülmek üzere hazırlanmış çok sayıda sahte içki ele geçiren polis, operasyonun devamında sahte içkilerin üretildiği imalathaneyi ortaya çıkardıMERSİN - Mersin'de, bir araçta piyasaya sürülmek üzere hazırlanmış çok sayıda sahte içki...
Operasyon Düzenlenen Evin Kaçak Silah İmalathanesi Olduğu Ortaya Çıktı 01:42
Operasyon Düzenlenen Evin Kaçak Silah İmalathanesi Olduğu Ortaya Çıktı 4 izlenme - 6 ay önce Gaziantep'te ihbar üzerine polisin operasyon düzenlediği evin kaçak silah imalathanesi olduğu ortaya çıktı.
Adana'da Kaçak İçki İmalathanesine Operasyon: 5 Gözaltı 01:01
Adana'da Kaçak İçki İmalathanesine Operasyon: 5 Gözaltı 2 izlenme - 4 ay önce Adana'da kaçak içki imalathanesine operasyon: 5 gözaltı Adana polisinin kaçak ürünler satan pasaja ve kaçak içki imalathanesine düzenlediği baskında toplam 5 kişi gözaltına alınırken çok sayıda kaçak ürün ele geçirildiADANA - Adana polisinin kaçak ürünler satan pasaja ve kaçak içki...
Sahte İçki İmalathanesine Baskın Kamerada 00:40
Sahte İçki İmalathanesine Baskın Kamerada 2 izlenme - 6 ay önce Sahte içki imalathanesine baskın kamerada Baskında, çeşitli türde 594 şişe alkol ve 115 litre metil alkol ele geçirildiİSTANBUL - İstanbul'da, sahte içki imalatının önüne geçmek için çalışma yapan polis, baskın düzenledikleri iş merkezinin bodrum katında çeşitli türde 594 şişe alkol, 115...
Bartında Mobilya İmalathanesinde Yangın 01:14
Bartında Mobilya İmalathanesinde Yangın 9 izlenme - 3 yıl önce Bartın'da, toptancılar sitesinde, mobilya imalathanesinde çıkan yangın hasara neden oldu. Daha fazlası www.izlesene.com/sondakikacom kanalında...