Hoşgeldiniz!

İmam Hatipli Videoları İzle

İmam Hatipli Kız Şeytana Karşı - Ödüllü Kısa Film 06:29
İmam Hatipli Kız Şeytana Karşı - Ödüllü Kısa Film 25.643 izlenme - 7 ay önce Merve imam hatipli bir kızdır. Ama şeytan onu sürekli erkeklerle buluşmak, tanışmak ve kısa etek almak için zorlar. Onu günaha sevk eder. Bakalım Merve şeytanın vesveseleri ile başa çıkabilecek mi İzlerken kah gülecek, kah gerilecek, kah korkacak, kah ağlayacaksınız. İyi seyirler. BEN İMAM HATİPLİYİM KISA FİLM YARIŞMASI Kayseri İl Temsilciliğimiz Kayseri genelinde lise ve dengi okullar arasında 1 Nisan 2016 tarihinde “Ben İmam Hatipliyim” Kısa Film yarışması başlattı. Yarışmanın finali 2-3 Haziran 2016 tarihinde saat 10.00’da Mimar Sinan Parkı’nda Milli Eğitim Bakanlığı’nın düzenlediği Kariyer Günleri Programı’nda yapıldı.Final programında kazanan ilk üç filmin okulları sırasıyla Mustafa Koyuncu Anadolu İmam Hatip Lisesi, Kayseri Kız AİHL ve Keykubat AİHL yer alırken konular ise “İmam Hatipliler Kimdir”, “Şeytan” ve “Başörtüsü Zulmü” olarak yayınlandı.Yarışmada dereceye giren ilk 3 filme sırasıyla 3500 TL, 2500 TL ve 1500 TL para ödülleri ve ayrıca tüm yarışmacılara katılım belgesi verildi.İlk 3 film için ödül çekleri hazırlandı.Yarışma finali TV Kayseri’de naklen yayınlandı.Ayrıca TV Kayseri 3-4 Haziran saat 14.00’de yarışma finalini haber olarak yayınladı.Yarışma Yerel gazete Kayseri Kent Haber’de “Geleceğin yönetmenleri TV Kayseri’ye konuştu” manşeti ile yer aldı.Final programında yer alan MEDYANET Grup Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Ömer Faruk Hamurcu; “Yeşilçam filmlerinde milletin değerleri ile alay eden yapımlara karşı İmam Hatipli gençlerin hazırlamış olduğu filmleri çok başarılı buldum” dedi.Filmlerin MEDYANET’de yayınlanacağını bildiren Hamurcu, “Başarılı çalışmalarınızdan dolayı sizleri ve arkadaşlarınızı tebrik ediyorum, inşallah kısa filmler değilde uzun filmlerde de başarılı olursunuz, ekibinizi bozmayın.” diye konuştu. Kayseri İl Temsilcimiz Ahmet Hidayet Kiraz’da TV Kayseri’ye konuşarak, ”Gençlerimizin inançlı yetişmesine katkı sağlayarak neler yapabilecekleri konusunda ufuklarını açmak istedik.Hem İmam Hatip şuuru kazandırmak hemde örnek öğrenci modeli oluşturmanın alt yapısını inşa etmeyi amaçladık” ifadelerini kullandı.
İlhan Narin 03:25
İlhan Narin 18.331 izlenme - 7 yıl önce rotaride
Kafası Çalışan İmam Hatipliler Ateist Oluyor 00:52
Kafası Çalışan İmam Hatipliler Ateist Oluyor 488 izlenme - 2 yıl önce İlahiyatçı İhsan Eliaçık: "Kafası çalışan, sorgulayan İmam Hatipliler ateist oluyor." dedi.
 Kafası Çalışan İmam Hatipliler Ateist Oluyor 00:52
Kafası Çalışan İmam Hatipliler Ateist Oluyor 380 izlenme - 3 yıl önce İlahiyatçı İhsan Eliaçık: "Kafası çalışan, sorgulayan İmam Hatipliler ateist oluyor." dedi.
Birand'dan İmam hatipli öğrencilere flört sorusu! 01:45
Birand'dan İmam hatipli öğrencilere flört sorusu! 423 izlenme - 5 yıl önce Birand'dan İmam hatipli öğrencilere flört sorusu!
Araplı İmam Hatipli Olmak 05:17
Araplı İmam Hatipli Olmak 127 izlenme - 1 yıl önce Araplı İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri tarafından hazırlanan ahlaki tutum ve davranışlar.
Ezana Çalışan İmam Hatipli Gençler 05:53
Ezana Çalışan İmam Hatipli Gençler 94 izlenme - 3 yıl önce Ezana Çalışan Gençler
.d  uzun un bsaı donunce kafayı duvara vurdu. 01:35
.d uzun un bsaı donunce kafayı duvara vurdu. 26 izlenme - 4 yıl önce İmam Hatipli Semazenler
Ezana Çalışan İmam Hatipli Gençler 05:53
Ezana Çalışan İmam Hatipli Gençler 21 izlenme - 3 yıl önce İmam Hatipli Gençler