Hoşgeldiniz!

iman etmek

Hristiyan Bir Kızın Hristiyan Olma Hikayesi 05:23
Hristiyan Bir Kızın Hristiyan Olma Hikayesi 3.473 izlenme - 4 ay önce Videoda Dilan isimli kızımızın Hristiyan olma hikayesini izliyoruz.
Teyemmüm Abdesti (Şarkılı Anlatım) 02:35
Teyemmüm Abdesti (Şarkılı Anlatım) 280 izlenme - 4 yıl önce Yuh bu ne!!! Yorum yapamıyore. Bu denli sömürmek ne derece doğru acaba. Neyse fazla yorum yapmıyoruz ve bu dini temalı çocuk şarkısını dinliyoruz.
kelime-i şehadet söylemekle müslüman olunabilir mi 10:40
kelime-i şehadet söylemekle müslüman olunabilir mi 373 izlenme - 7 yıl önce bu sohbette müslüman olabilmek ve müslüman kalabilmek için kelime-i şehadetle birlikte inanılması gereken bazı hususların anlatılmaktadır.
İman Etmek 39:11
İman Etmek 71 izlenme - 5 yıl önce D H Hoca Sohbet Iman Etmek 11 ( 5-2013 )
Mutlu İnsan Kime Denir? 29:24
Mutlu İnsan Kime Denir? 138 izlenme - 4 yıl önce İnsanın yaradılış gayesi nedir ? tevekkül ne demektir ? insanın bu dünyadaki kurtuluşu nasıl olucak, yaradılış ve insan, kainatın yaradılış gayesi nedir, mutlu olmak için neler yapılır, Allahı nasıl tanıyabilirim, Marifetullah nedir, İman etmek yetiyormu, insandaki mutluluk hormonu nasıl çalışır, insanı gerçekten mutlu eden nedir, insan nelere üzülüyor üzüldükleri karşısında neler yapar, kafirler neden Allaha düşman olur, cinler ve insanların yaradılış gayesi nedir, insanların en mutlu olduğu vakitler, Allah ve kul arasındaki bağlantı nasıl olmalı, insan neden sevdiğinden korkar, İnsan Allahtan neden korkmalıdır Konuşmacı: Serkan Aktaş Konu: Mektubat / 20. Yirminci Mektub, Daha Fazlası İçin: Sözler Köşkü Web Sitesi: http://www.sozlerkosku.com Sözler Köşkü Facebook: https://www.facebook.com/SozlerKoskuIzmir Sözler Köşkü Youtube: https://www.youtube.com/user/sozlerkosku Sözler Köşkü Twitter : https://twitter.com/sozler_kosku
ayıplanma korkusuyla ibadeti terk etmek 11:12
ayıplanma korkusuyla ibadeti terk etmek 116 izlenme - 8 yıl önce bu sohbette kötü huylar imanın önemibaşkası ayıplar diye ibadeti terk etmenin zararları anlatılmaktadır.