Hoşgeldiniz!

imar

Cem Uzan'ın Kısa Anlatımı (2003) 07:20
Cem Uzan'ın Kısa Anlatımı (2003) 2.186 izlenme - 2 ay önce Yıl: 2003 Genç Parti Genel Başkanı Cem Uzan, İmar Bankası Olayını ve Uzan Şirketler Grubuna Nasıl ve Neden El Konulduğunu Kısaca Anlatıyor.
İkimiz de Kazanabiliriz 00:28
İkimiz de Kazanabiliriz 2.926 izlenme - 4 ay önce 90'lı yıllardaki meşhur kazan-kazan'lı İmar Bankası reklamının Olacak O Kadar uyarlaması...(reklam arası darbe skecindeki reklamlardan biri)
tarla imarı 00:31
tarla imarı 5.610 izlenme - 10 yıl önce
3. Köprü Yakınlarında Yangın Paniği (Kırkı Çıkmadan) 02:01
3. Köprü Yakınlarında Yangın Paniği (Kırkı Çıkmadan) 1.172 izlenme - 2 yıl önce Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün Avrupa ayağı yakınındaki Sarıyer Büyükliman mevkiinde orman yangını çıktı. Yangına havadan da helikopterlerle müdahale edildi.
İmar Bankası Reklamı 00:28
İmar Bankası Reklamı 861 izlenme - 3 yıl önce 1998'den kalan bir reklam. Sahiplerine "çok kazandıran" imar bankası' nın reklamı.
Macit Beni Otomobillendir - İmar Bankası Reklamı 00:53
Macit Beni Otomobillendir - İmar Bankası Reklamı 567 izlenme - 3 yıl önce Özel televizyonların ilk döneminde TRT rehavetinden kurtulmanın verdiği görmemişlikle cinsellik her fırsatta sunulmaya başlanmıştı Star tarafından. Ha İmar Bankası ha Star. Ekranlarınıza erotizmden ziyade ciddi ciddi renkli ve Türkçe bir önsevişme getiren bu reklam, dönemin en akılda kalıcı sahnelerinden birini ve ağızlara dolanan sloganını içermekte. Macit seslendirmesi Erhan Yazıcıoğlu'na ait, ayrıca at araba tarafından, avrat banyodan yeni çıkmış ceren tarafından, silah da ticaret konusu olan Amerikan doları ve bugün aramızda olmayan Alman markı tarafından canlandırılmış.
İmar Bankası Reklamı 1998 00:28
İmar Bankası Reklamı 1998 610 izlenme - 5 yıl önce İmar Bankası - "Çok Kazandıran Banka"
Reklam Kuşağı (3 Nisan 1987) 08:31
Reklam Kuşağı (3 Nisan 1987) 654 izlenme - 3 yıl önce 3 Nisan 1987 tarihli reklam kuşağını izlereken ogünleri yad edeceksiniz. İmar bankası, Beko, Ajax, Oralet gibi bilindik markalarda reklam içinde bulunmaktadır. Şimdi hep berarber izleyelim.
Konuğu Tanıtamamak - Oktay Ekinci 02:00
Konuğu Tanıtamamak - Oktay Ekinci 344 izlenme - 3 yıl önce Milletvekili maaşıyla iki gün geçinemeyen Şafak Pavey hanfendi Ulusal kanalda Oktay Ekinci'nin konugu oluyor ve Oktay bey kendisini bir türlü bize takdim edemiyor efendim. Aldığım sitedeki başlığı Sarhoş sunucu ama bir yorumda hastalıktan olduğu yazıyor, takdir sizlerin...
Murat Ergin - Hakkımda 00:40
Murat Ergin - Hakkımda 258 izlenme - 4 yıl önce Murat Ergin Kimdir
Belediye Başkanı Tekin Bayram, Kanal B televizyonu 01:20:12
Belediye Başkanı Tekin Bayram, Kanal B televizyonu 576 izlenme - 7 yıl önce Yalvaç Belediye Başkanı Tekin Bayram, Kanal B televizyonunda, Mimar Oktay Ekinci'nin hazırlayıp sunduğu "İmar Dosyası"programına konuk oldu.
malatya,belediye baskanı,imar yolsuzlukları acikla 12:29
malatya,belediye baskanı,imar yolsuzlukları acikla 446 izlenme - 8 yıl önce malatya,belediye baskanı,imar yolsuzlukları aciklamasi,
Saim Gül Video 08:13
Saim Gül Video 120 izlenme - 2 yıl önce Okmeydanı İmar Planları İle ilgili Ulusal Kanal'a Yapılan Açıklama, Saim GÜL
Şafak Pavey'i Bir Türlü Tanıtamadı! 02:00
Şafak Pavey'i Bir Türlü Tanıtamadı! 208 izlenme - 5 yıl önce Şafak Pavey'i Bir Türlü Tanıtamadı!
İstanbul’u Tekrar İmar Etmek İsteseniz Neler Yapardınız? 01:53
İstanbul’u Tekrar İmar Etmek İsteseniz Neler Yapardınız? 1 izlenme - 1 hafta önce Adnan Oktar'ın 11 Aralık 2017 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/267312/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/-Istanbul’u-tekrar-imar-etmek-isteseniz-neler-yapardiniz A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Beylikdüzü Belediyesi İmar Müdürü 10:59
Beylikdüzü Belediyesi İmar Müdürü 126 izlenme - 3 yıl önce Beylikdüzünde çıkan yangında 2 vatandaşımızın hayatını kaybetmesi sonucu Beylikdüzü Belediyesine Kameramızı alıp İmar Müdürünün makamına gittiğimizde İmar Müdürüne söz konusu binada iskan olup olmadığını sorduk oda olmadığını söyleyince bizde iskanı olmayan binada Kanunen oturulmasının suç olduğunu belediyenin buna müsaade etmemesi gerektiğini sorunca verdiği cevap istanbulun yüzde olarak çok büyük bir kısmının iskansız olduğunu bunu bildiklerini söylemesi bizi çok düşündürdü.Bile bile 2 can gitti.
imar revizyonu kırıkhan'a ne getiriyor 09:08
imar revizyonu kırıkhan'a ne getiriyor 225 izlenme - 6 yıl önce kırıkhan'da beklenen imar revizyonu
Murat Ergin - Hakkımda 00:40
Murat Ergin - Hakkımda 79 izlenme - 4 yıl önce Murat Ergin Kimdir
Beykoz'un Değerine Değer Katacak Olan 1'inci Etap İmar Planı Açıklandı 03:55
Beykoz'un Değerine Değer Katacak Olan 1'inci Etap İmar Planı Açıklandı 3 izlenme - 2 ay önce Beykoz'un değerine değer katacak olan 1'inci etap imar planı açıklandıİSTANBUL - Beykoz'un beş mahallesini ilgilendiren 1'inci etap imar planlarının detayları bugün açıklandı.
İbrahim Toraman'a İmar Davasında Ceza 02:21
İbrahim Toraman'a İmar Davasında Ceza 6 izlenme - 4 ay önce - İbrahim Toraman'a imar davasında cezaİSTANBUL - Eski milli futbolcu İbrahim Toraman, dükkanında imar planına aykırı şekilde genişletme yaptığı gerekçesiyle yargılandığı davada, 5 ay hapse çarptırıldı.
Melih Gökçek'ten Canlı Yayında Anıtkabir Açıklaması 07:07
Melih Gökçek'ten Canlı Yayında Anıtkabir Açıklaması 10 izlenme - 8 ay önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Ahu Özyurt'un sunduğu Türkiye'nin Gündemi programında Anıtkabir'in imara açılması konusu konuşuldu. Programa telefonla bağlanan Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.
Melih Gökçek Ankara Günlüğü’ne konuk oldu 47:01
Melih Gökçek Ankara Günlüğü’ne konuk oldu 58 izlenme - 3 yıl önce Cemaat ve imar planlarının davalık olduğu iddiaları… Parti içindeki sert tartışmalar… Seçime doğru siyasetin gündemi…Hande Fırat sordu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Ankara Günlüğü’nde yanıtladı."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Melih Gökçek'in Anıtkabir'in İmara Açılacağına Dair İddialara Yanıtı 02:11
Melih Gökçek'in Anıtkabir'in İmara Açılacağına Dair İddialara Yanıtı 7 izlenme - 8 ay önce Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Anıtkabir'in imara açılacağı iddialarıyla ilgili "Askeriye bize, 'Binalarımızı meşru hale getirin, biz bunları yıkmayacağız.' diyor. Biz de plan değişikliği yaptık, askeri alan ilan ettik. Mevcut olan durumu korumaktan başka hiçbir şey yapmadık." dedi. Gökçek, Büyükşehir Belediyesinde düzenlediği basın toplantısında, Anıtkabir'de yapılan plan tadilatının gündeme gelmesinin nedeninin Mimarlar Odasının basına verdiği beyanat olduğunu belirtti. Konunun sosyal medyaya "Anıtkabir'i yıktırmayız, ranta açtırmayız. Kimse Anıtkabir'e dokunamaz." gibi ifadelerle yansıdığını söyleyen Gökçek, "Kim dokunuyor? Öyle bir saçmalık olabilir mi? Söylediklerinin ve anlattıklarının hiçbir alakası yok. Yapılan iş sadece mevcut durumun tabiri caizse plana işlenmesinden ibaret." dedi. Plan değişikliğini harita üzerinde anlatan Gökçek, şöyle devam etti: "Anıtkabir'in yasal sınırları olduğu bir alan var. Bu yasal alan bizim yaptığımız değil, oldum olası var olan bir alan. Bir de sit alanı var. Esas plan değişikliğinin yapıldığı alan sit alanı içerisinde. Fevzi Çakmak ile Akdeniz caddelerinin kesiştiği karşı köşede kalan bir yerde. Yani Anıtkabir alanının içerisinde olan bir yer değil. Bu yerin Anıtkabir ile fiilen bir ilişkisi yok. Askeriye bize, 'Binalarımızı meşru hale getirin, biz bunları yıkmayacağız.' diyor. Biz de plan değişikliği yaptık, askeri alan ilan ettik. Mevcut olan durumu korumaktan başka hiçbir şey yapmadık. Ayrıca biz Büyükşehir Belediyesi olarak talep etmedik. Talep eden Milli Savunma Bakanlığı. Buranın mülkiyeti de Milli Savunma Bakanlığına ait. Yapılan iş son derece meşru." Gökçek, bir gazetecinin, "Mimarlar Odası bu kararı yargıya taşıyacaklarını söylüyor, nasıl değerlendirsiniz?" sorusuna, "Hiç durmasınlar. Şimdi rezil oldular. İşin doğrusunu hem basın toplantısında hem de Twitter'da ortaya koydum. Nesini mahkemeye verecekler? Verirlerse iyice rezil olurlar." cevabını verdi.
İstanbul’u Tekrar İmar Etmek İsteseniz Neler Yapardınız? 02:00
İstanbul’u Tekrar İmar Etmek İsteseniz Neler Yapardınız? 3 izlenme - 3 ay önce Adnan Oktar'ın 11 Aralık 2017 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/267312/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/-Istanbul’u-tekrar-imar-etmek-isteseniz-neler-yapardiniz A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
 Bebek'te yıkım gerginliği 04:56
Bebek'te yıkım gerginliği 22 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş Bebek’te bir dairede imara aykırı yapılan tadilatın, Boğaziçi İmar Müdürlüğü tarafından yıkımı esnasında arbede çıktı. Daire sahipleri, zabıta ekiplerini engellemeye çalıştı.
Ortadoğu'da Su Tartışmaları... Veysel Eroğlu Yorumladı - Hafta Sonu 11.02.2018 Pazar 47:43
Ortadoğu'da Su Tartışmaları... Veysel Eroğlu Yorumladı - Hafta Sonu 11.02.2018 Pazar 2 izlenme - 1 ay önce Türkiye, kuraklık tehlikesi altında mı? Afrin Harekatı ile kurtarılan bölgelere altyapı hizmeti götürülecek mi? İmara açılması tartışma yaratan yerler ve enerji yatırımlarının çevreyle uyumu… Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Türkiye gündemindeki önemli konulara Hakan Çelik ile Hafta Sonu'nda açıklık getirdi.
Melih Gökçek'ten Canlı Yayında Anıtkabir Açıklaması 07:07
Melih Gökçek'ten Canlı Yayında Anıtkabir Açıklaması 4 izlenme - 8 ay önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Ahu Özyurt'un sunduğu Türkiye'nin Gündemi programında Anıtkabir'in imara açılması konusu konuşuldu. Programa telefonla bağlanan Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.
Kuzey ormanları Yeşil Doğa'da 00:23
Kuzey ormanları Yeşil Doğa'da 22 izlenme - 4 yıl önce Güven İslamoğlu, Yeşil Doğa'da rotasını Anadolu'dan İstanbul'un akciğerleri kuzey ormanlarına çeviriyor... 3. köprü çalışmalarını ve Polenezköy'ün imara açılmasını ekrana taşıyor... 3. köprü 2. köprünün yarattığı yapılaşma etkisini arttırır mı? Polenezköy'de imarı kim istedi? 15 Şubat Cumartesi günü 14.10'da CNN TÜRK'te! Programın tüm videoları: http://tv.cnnturk.com/yesildoga
' En Acısı Savaş Halinde Olan Suriye'nin Daha Gerisindeyiz' 00:46
' En Acısı Savaş Halinde Olan Suriye'nin Daha Gerisindeyiz' 5 izlenme - 9 ay önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Ahu Özyurt'un sunduğu Türkiye'nin Gündemi programında zeytinlik alanların imara açılması konuşuldu. Programın konuklarından biri de Doç. Dr. Barış Doster'di. Doster konuşmasında, "Türkiye'nin zeytin yağı üretimi, Yunanistan, İspanya, Portekiz'in ve en acısı savaş halinde olan Suriye'nin daha gerisinde. 2011 yılının Mart ayından bu yana savaş halinde olan Suriye'nin daha gerisindeyiz. Bu çok vahim bir tablo" açıklamasında bulundu.