Hoşgeldiniz!

İmar Videoları İzle

3. Köprü Yakınlarında Yangın Paniği (Kırkı Çıkmadan) 02:01
3. Köprü Yakınlarında Yangın Paniği (Kırkı Çıkmadan) 1.169 izlenme - 10 ay önce Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün Avrupa ayağı yakınındaki Sarıyer Büyükliman mevkiinde orman yangını çıktı. Yangına havadan da helikopterlerle müdahale edildi.
tarla imarı 00:31
tarla imarı 5.609 izlenme - 9 yıl önce
İmar Bankası Reklamı 00:28
İmar Bankası Reklamı 724 izlenme - 2 yıl önce 1998'den kalan bir reklam. Sahiplerine "çok kazandıran" imar bankası' nın reklamı.
Macit Beni Otomobillendir - İmar Bankası Reklamı 00:53
Macit Beni Otomobillendir - İmar Bankası Reklamı 390 izlenme - 2 yıl önce Özel televizyonların ilk döneminde TRT rehavetinden kurtulmanın verdiği görmemişlikle cinsellik her fırsatta sunulmaya başlanmıştı Star tarafından. Ha İmar Bankası ha Star. Ekranlarınıza erotizmden ziyade ciddi ciddi renkli ve Türkçe bir önsevişme getiren bu reklam, dönemin en akılda kalıcı sahnelerinden birini ve ağızlara dolanan sloganını içermekte. Macit seslendirmesi Erhan Yazıcıoğlu'na ait, ayrıca at araba tarafından, avrat banyodan yeni çıkmış ceren tarafından, silah da ticaret konusu olan Amerikan doları ve bugün aramızda olmayan Alman markı tarafından canlandırılmış.
İmar Bankası Reklamı 1998 00:28
İmar Bankası Reklamı 1998 577 izlenme - 4 yıl önce İmar Bankası - "Çok Kazandıran Banka"
Reklam Kuşağı (3 Nisan 1987) 08:31
Reklam Kuşağı (3 Nisan 1987) 503 izlenme - 2 yıl önce 3 Nisan 1987 tarihli reklam kuşağını izlereken ogünleri yad edeceksiniz. İmar bankası, Beko, Ajax, Oralet gibi bilindik markalarda reklam içinde bulunmaktadır. Şimdi hep berarber izleyelim.
Konuğu Tanıtamamak - Oktay Ekinci 02:00
Konuğu Tanıtamamak - Oktay Ekinci 318 izlenme - 2 yıl önce Milletvekili maaşıyla iki gün geçinemeyen Şafak Pavey hanfendi Ulusal kanalda Oktay Ekinci'nin konugu oluyor ve Oktay bey kendisini bir türlü bize takdim edemiyor efendim. Aldığım sitedeki başlığı Sarhoş sunucu ama bir yorumda hastalıktan olduğu yazıyor, takdir sizlerin...
Saim Gül Video 08:13
Saim Gül Video 108 izlenme - 1 yıl önce Okmeydanı İmar Planları İle ilgili Ulusal Kanal'a Yapılan Açıklama, Saim GÜL
Murat Ergin - Hakkımda 00:40
Murat Ergin - Hakkımda 251 izlenme - 3 yıl önce Murat Ergin Kimdir
Belediye Başkanı Tekin Bayram, Kanal B televizyonu 01:20:12
Belediye Başkanı Tekin Bayram, Kanal B televizyonu 569 izlenme - 7 yıl önce Yalvaç Belediye Başkanı Tekin Bayram, Kanal B televizyonunda, Mimar Oktay Ekinci'nin hazırlayıp sunduğu "İmar Dosyası"programına konuk oldu.
malatya,belediye baskanı,imar yolsuzlukları acikla 12:29
malatya,belediye baskanı,imar yolsuzlukları acikla 445 izlenme - 8 yıl önce malatya,belediye baskanı,imar yolsuzlukları aciklamasi,
Beylikdüzü Belediyesi İmar Müdürü 10:59
Beylikdüzü Belediyesi İmar Müdürü 116 izlenme - 2 yıl önce Beylikdüzünde çıkan yangında 2 vatandaşımızın hayatını kaybetmesi sonucu Beylikdüzü Belediyesine Kameramızı alıp İmar Müdürünün makamına gittiğimizde İmar Müdürüne söz konusu binada iskan olup olmadığını sorduk oda olmadığını söyleyince bizde iskanı olmayan binada Kanunen oturulmasının suç olduğunu belediyenin buna müsaade etmemesi gerektiğini sorunca verdiği cevap istanbulun yüzde olarak çok büyük bir kısmının iskansız olduğunu bunu bildiklerini söylemesi bizi çok düşündürdü.Bile bile 2 can gitti.
imar revizyonu kırıkhan'a ne getiriyor 09:08
imar revizyonu kırıkhan'a ne getiriyor 222 izlenme - 6 yıl önce kırıkhan'da beklenen imar revizyonu
Şafak Pavey'i Bir Türlü Tanıtamadı! 02:00
Şafak Pavey'i Bir Türlü Tanıtamadı! 120 izlenme - 4 yıl önce Şafak Pavey'i Bir Türlü Tanıtamadı!
' En Acısı Savaş Halinde Olan Suriye'nin Daha Gerisindeyiz' 00:46
' En Acısı Savaş Halinde Olan Suriye'nin Daha Gerisindeyiz' 4 izlenme - 2 hafta önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Ahu Özyurt'un sunduğu Türkiye'nin Gündemi programında zeytinlik alanların imara açılması konuşuldu. Programın konuklarından biri de Doç. Dr. Barış Doster'di. Doster konuşmasında, "Türkiye'nin zeytin yağı üretimi, Yunanistan, İspanya, Portekiz'in ve en acısı savaş halinde olan Suriye'nin daha gerisinde. 2011 yılının Mart ayından bu yana savaş halinde olan Suriye'nin daha gerisindeyiz. Bu çok vahim bir tablo" açıklamasında bulundu.
Murat Ergin - Hakkımda 00:40
Murat Ergin - Hakkımda 76 izlenme - 3 yıl önce Murat Ergin Kimdir
Melih Gökçek Ankara Günlüğü’ne konuk oldu 47:01
Melih Gökçek Ankara Günlüğü’ne konuk oldu 58 izlenme - 2 yıl önce Cemaat ve imar planlarının davalık olduğu iddiaları… Parti içindeki sert tartışmalar… Seçime doğru siyasetin gündemi…Hande Fırat sordu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Ankara Günlüğü’nde yanıtladı."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
 Bebek'te yıkım gerginliği 04:56
Bebek'te yıkım gerginliği 19 izlenme - 1 yıl önce Beşiktaş Bebek’te bir dairede imara aykırı yapılan tadilatın, Boğaziçi İmar Müdürlüğü tarafından yıkımı esnasında arbede çıktı. Daire sahipleri, zabıta ekiplerini engellemeye çalıştı.
Kuzey ormanları Yeşil Doğa'da 00:23
Kuzey ormanları Yeşil Doğa'da 19 izlenme - 3 yıl önce Güven İslamoğlu, Yeşil Doğa'da rotasını Anadolu'dan İstanbul'un akciğerleri kuzey ormanlarına çeviriyor... 3. köprü çalışmalarını ve Polenezköy'ün imara açılmasını ekrana taşıyor... 3. köprü 2. köprünün yarattığı yapılaşma etkisini arttırır mı? Polenezköy'de imarı kim istedi? 15 Şubat Cumartesi günü 14.10'da CNN TÜRK'te! Programın tüm videoları: http://tv.cnnturk.com/yesildoga