Hoşgeldiniz!

IMAX

İnanılmaz Örümcek Adam ~ Amazing Spiderman Fragman 00:53
İnanılmaz Örümcek Adam ~ Amazing Spiderman Fragman 4.268 izlenme - 6 yıl önce inanılmaz örümcek adam ımax fragmanı
imax: hubble 3d fragman 02:21
imax: hubble 3d fragman 3.841 izlenme - 8 yıl önce imax: hubble 3d filminin resmi fragmanı...
Men In Black Türkçe alt yazılı fragmanı 02:08
Men In Black Türkçe alt yazılı fragmanı 920 izlenme - 6 yıl önce Men In Black Türkçe alt yazılı fragmanı
Speed (IMAX) HD 1080p Trailer (1080p) 02:06
Speed (IMAX) HD 1080p Trailer (1080p) 794 izlenme - 5 yıl önce dünyanın en güçlü adamı
Space Station 01:16
Space Station 1.188 izlenme - 5 yıl önce 3 Boyutlu uzay yolculuğuna hazır mısınız?
Yaşam ve Ölüm Arasındaki İnce Çizgi - Ozon Tabakası 06:18
Yaşam ve Ölüm Arasındaki İnce Çizgi - Ozon Tabakası 592 izlenme - 2 yıl önce Blue Planet, 1990 yılında IMAX şirketi prodüksyonluğu ile çekilmiş Ben Burtt tarafından yönetilip, Toni Myers tarafından yazılmış bir belgeseldir. Belgeselin bu bölümünde, Ozon tabakasına verdiğimiz zarar ve barış içinde yaşama konusu ele alınıyor.
Ayılar Kış Uykusuna Nasıl Hazırlanır? 04:37
Ayılar Kış Uykusuna Nasıl Hazırlanır? 432 izlenme - 2 yıl önce Bir IMAX belgeseli olan Alaska: Vahşetin Ruhu (Alaska: Spirit of the Wild), sert doğa koşullarında yaşam mücadelesi veren canlıların hayat hikayesini anlatıyor. Bu bölümde, kış uykusuna hazırlanan ayıların ve onlara yemek olan somonların yaşamına göz atıyoruz.
speed ımax hd 1080p trailer 02:06
speed ımax hd 1080p trailer 925 izlenme - 7 yıl önce hd
Kaya Balığı ve Karides'in Yardımlaşması 01:53
Kaya Balığı ve Karides'in Yardımlaşması 310 izlenme - 3 yıl önce 2003 yılında, IMAX şirketi tarafından Greg MacGillivray yönetmenliğinde çekilen "Coral Reef Adventure" belgeseli; Jack Stephens, Osha Gray Davidson, Stephen Judson tarafından yazılıp; Liam Neeson tarafından seslendirilmiştir. Belgesel, görsel bir şölen olmasının yanı sıra; izleyiciyi dünya üzerinde yok olmaya yüz tutmuş resifler hakkında bilinçlendirmeye çalışmaktadır. Bu bölümde, resiflerdeki mercanlarda yaşayan hayvanların nasıl yardımlaştığına tanık oluyoruz. Müzik: Our House, Graham Nash
Ninja Kaplumbağalar Imax - Fragmanı 3D 00:11
Ninja Kaplumbağalar Imax - Fragmanı 3D 178 izlenme - 3 yıl önce Şehrin kahramanlara ihtiyacı vardır. Shredder ve kötü Foot Clan örgütü, polisten politikacılara kadar her şeyi demir bir yumrukla kontrol etmeye başlayınca New York’a karanlık çöker. Olağandışı ve dışlanmış dört erkek kardeş kanalizasyondan Ninja Kaplumbağalar olarak ortaya çıkana kadar gelecek korku doludur.
Metallica - Amped For Imax 01:32
Metallica - Amped For Imax 53 izlenme - 9 ay önce Metallica Through the Never hits IMAX 3D 9/27/13 and Theatres Everywhere 10/4/13 Advance Tickets Available Now at Fandango.com & MovieTickets.com. Visit www.throughthenevermovie.com/#international for a list of International Release Dates. http://www.throughthenevermovie.com http://www.facebook.com/metallicathroughthenever
speed ımax hd 1080p trailer 02:06
speed ımax hd 1080p trailer 223 izlenme - 7 yıl önce
Sıçramak Yerine Yürüyen ve Yuvarlanan Kurbağa 02:09
Sıçramak Yerine Yürüyen ve Yuvarlanan Kurbağa 144 izlenme - 3 yıl önce İnsanlığın baş belası olan hastalıkların tedavisi için dağ bayır demeden dolaşan kaşif ve bilim insanlarının bir tesadüf sonucu karşılaştıkları bu ilginç kurbağayı izliyoruz. Görüntüler IMAX'ın "Lost Worlds: Life in the Balance" belgeselinden.
Suyun Musluğa Geliş Yolculuğu 03:36
Suyun Musluğa Geliş Yolculuğu 119 izlenme - 3 yıl önce Lost Worlds: Life in the Balance (Kayıp Dünyalar: Dengedeki Yaşam) IMAX tarafından 2001 yılında gösterime giren bir belgeseldir. Belgeselin bu bölümünde, yağmur suyunun hangi aşamalardan geçerek musluğumuza geldiği hakkında, kısa bir anlatım ile bilgileniyoruz.
TERMİNATÖR GENISYS IMAX 3D, DİJİTAL 3D VE 2D SEÇENEKLERİYLE 26 HAZİRAN’DA SİNEMALARDA 00:20
TERMİNATÖR GENISYS IMAX 3D, DİJİTAL 3D VE 2D SEÇENEKLERİYLE 26 HAZİRAN’DA SİNEMALARDA 81 izlenme - 3 yıl önce Arnold Schwarzenegger, Emilia Clarke, Jai Courtney, Jason Clarke, J.K. Simmons,Byung-Hun Lee ve Matt Smith'in oynadığı Terminatör Genisys filmi 26 Haziran 2015'te Sinemalarda! Terminatör Genisys filmi videolarını izlemek için: http://bit.ly/1yCoSPR WEB SİTEMİZİ ZİYARET EDİN: http://bit.ly/1tElDRU Paramount Pictures International 100 yıldan uzun süredir eğlence sektöründeki deneyimiyle Paramount Pictures, Paramount Pictures Internationalile (PPI) ile ulaştığı kitleyi genişletiyor. PPI, Baba, Star Trek, Mission:Impossible, Paranormal Activity, Transformers serileri gibi yapımları izleyicilerle buluştururken, bu filmlerin global olarak dağıtımını ve pazarlamasını gerçekleştiriyor. Film sever misiniz? Paramount Pictures'ı takip edin. WEB SİTEMİZİ ZİYARET EDİN: http://bit.ly/1vBL6AE FACEBOOK'TA BEĞENİN: http://bit.ly/1y9KgvZ TWITTER'DA TAKİP EDİN: http://bit.ly/1v5fcYh
Donmuş Şelalenin Derinliklerine İniş 03:46
Donmuş Şelalenin Derinliklerine İniş 55 izlenme - 2 yıl önce İnanılmaz Mağaralara Yolculuk (Journey Into Amazing Caves) birkaç bilim insanı mağara araştırmacısının tedaviler için yeni organizmaları keşfedilmeyen mağaralarda araştırmasını konu edinen bir IMAX belgeselidir. Belgeseli seslendiren Liam Neeson'dır. Müziklerini ise The Moody Blues bestelemiştir.
Ormanların Günümüzdeki Durumu 01:02
Ormanların Günümüzdeki Durumu 31 izlenme - 3 yıl önce "Ormana gittim. Çünkü bilinçli yaşamak istiyordum. Hayatı tatmak ve yaşamın iliğini özümsemek istiyordum. Yaşam dolu olmayan her şeyi bozguna uğratmak için. Ve ölüm geldiğinde aslında hiç yaşamamış olduğumu fark etmek için." - Henry David Thoreau Görüntüler "Lost Worlds: Life in the Balance" belgeselinden...