Hoşgeldiniz!

İMC TV

Koma Se Bıra İmc Tv'de Güler Yıldız'ın Konuğu 06:25
Koma Se Bıra İmc Tv'de Güler Yıldız'ın Konuğu 25.654 izlenme - 4 yıl önce Muhteşem Parça İçin : http://www.youtube.com/watch?v=1WvtL6iRZhw Koma Se Bıra İmc Tv'de Güler Yıldız'ın Konuğu
İmc Tv'nin Yayınının Kesilmesi 02:08
İmc Tv'nin Yayınının Kesilmesi 4.571 izlenme - 8 ay önce Şimdi video açıklamasından önce bu sitedeki atatürkçü milliyetçi ve vatansever olup özel harekatın dogudaki operasyonlarina destek veren ama bir yandan da sırf akpartiye ve tayyipe düşman diye bu can dündar alcagini öven arkadaşlar görün bu adamlarin gerçek yüzünü artik. turkiye iside yardim ediyor diye dünya kamoyunda ülkemizin adını çıkarmaya çalışan bu namuzsuzlari görün... bu mu atatürkçülük bu mu vatanseverlik? amerikanin kurup orta doguya biraktigi vahsi bir örgüt olan iside turkiyenin yardim etmesi nasil söz konusu olabilir akil mantik yurutun biraz. suan bile dunyada tek basimizayiz büyük güçler birleşmiş bizimde birlik olma vaktimizdir yapmayin.... Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca, terör örgütü PKK/KCK'nın propagandasını yaptığı iddiasıyla İMC TV'nin frekansının iptal edilmesi istenmişti. Başsavcılık, 24 Şubat'ta Türksat'a gönderdiği yazıda, Ankara Emniyet Müdürlüğüne, İMC TV aracılığıyla terör örgütü propagandası yapıldığı için şikayette bulunulduğunu ve ilgili televizyon kanalıyla ilgili soruşturma başlatıldığını belirtti.
Polis İMC TV'nin Stüdyosuna Girdi ve Yayını Durdurdu 13:14
Polis İMC TV'nin Stüdyosuna Girdi ve Yayını Durdurdu 116 izlenme - 2 hafta önce Kararname ile kapatılan Hayatın Sesi Televizyonu ve imc tv ile Özgür Radyo stüdyolarına polis baskın düzenledi. Hayatın Sesi Televizyonu'nun YouTube yayını da durduruldu. İMC TV'de ise canlı yayın sırasında stüdyoya ve rejiye giren polis, kanalı sansürledi, ardından Özgür Radyo'nun karasal yayını da sansürlendi.
Kemal Kılıçdaroğlu: İmc Tv'yi Niye Kapatıyorsunuz 00:42
Kemal Kılıçdaroğlu: İmc Tv'yi Niye Kapatıyorsunuz 69 izlenme - 2 hafta önce CHP Lideri, Hayatın Sesi ve İMC TV gibi PKK sözcülüğü yapan kanalların kapatılmasına karşı çıktı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Gündemi değerlendiren CHP Lideri, bazı televizyonların OHAL kapsamında kapatılmasına da değindi. CHP PKK SÖZCÜSÜ KANALLARIN ARKASINDA Kılıçdaroğlu, "Medyanın özgürlüğünü sonuna kadar korumamız lazım. İMC TV'yi kapatıyorsunuz. Niçin? Mahkeme kararı mı var? diyerek terör örgütü PKK'nın sözcülüğünü yapan kanalların kapatılmasına karşı olduğunu duyurdu.
PKK Yanlısı Televizyonun Yayını Böyle Kesildi! 02:04
PKK Yanlısı Televizyonun Yayını Böyle Kesildi! 893 izlenme - 8 ay önce PKK propagandası yapan İMC TV'nin yayını, Can Dündar konuştuğu esnada kesildi. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca, terör örgütü PKK/KCK'nın propagandasını yaptığı iddiasıyla İMC TV'nin frekansının iptal edilmesi istenmişti. SORUŞTURMA BAŞLATILDI Başsavcılık, 24 Şubat'ta Türksat'a gönderdiği yazıda, Ankara Emniyet Müdürlüğüne, İMC TV aracılığıyla terör örgütü propagandası yapıldığı için şikayette bulunulduğunu ve ilgili televizyon kanalıyla ilgili soruşturma başlatıldığını belirtti. YAYINI KESİLDİ Dün gece yarısı hapisten çıkan Cumhuriyet Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve Ankara Temsilcisi Erdem Gül de bugün destek için İMC'de canlı yayına katıldı. Tam da ikilinin konuşma yaptığı esnada, PKK sevici televizyonun yayını kesildi.
Koma Se Bıra İmc Tv'de Güler Yıldız'la Hafta Sonu Programından 03:17
Koma Se Bıra İmc Tv'de Güler Yıldız'la Hafta Sonu Programından 4.178 izlenme - 3 yıl önce Koma Se Bıra İmc Tv'de Güler Yıldız'la Hafta Sonu Programından
Seyda Perinçek YDG-H 05:29
Seyda Perinçek YDG-H 2.152 izlenme - 1 yıl önce
Kapatılan Özgür Gündem’den Canlı Yayın Yapan İmc Tv Ekibine Polis Müdahalesi 02:03
Kapatılan Özgür Gündem’den Canlı Yayın Yapan İmc Tv Ekibine Polis Müdahalesi 154 izlenme - 2 ay önce İstanbul 8. Sulh Ceza Mahkemesi tarafından geçici olarak kapatılmasına karar verilen Özgür Gündem gazetesi, Özel Harekat Polisleri tarafından basılarak arandı. Polis binadaki çok sayıda ismi gözaltına aldı. Beyoğlu'nda bulunan gazete binasından canlı yayın yapan İMC TV ekibine polisin müdahale etmesi ve duyulan çığlıklar, kanalın canlı yayınına yansıdı.
Polis İMC TV'nin Yayınını Durdurdu 13:14
Polis İMC TV'nin Yayınını Durdurdu 46 izlenme - 2 hafta önce Kanun Hükmünde Kararname ile kapatılan Hayatın Sesi Televizyonu ve İMC TV'ye polis baskın düzenledi. Hayatın Sesi Televizyonu'nun YouTube yayını durduruldu. İMC TV'de canlı yayın sürerken stüdyoya ve rejiye giren polis, kanalı sansürledi. Bu baskından kısa bir süre sonra polis ekipleri imc tv'yi bastı. Stüdyoya canlı yayın sırasında giren polis, reji odasına girdi. Kanal çalışanları bu sırada stüdyoda toplanıp durumu protesto etti. Televizyon çalışanları baskını "Özgür basın susturulamaz" ve "Susma haykır, özgür baskın haktır" sloganları ile protesto ettiği sırada kanalın internet yayını durduruldu. İnternet yayınının kesilmesinden bir süre sonra, kanal tamamen karartıldı. HDP Mardin Milletvekili Mithat Sancar, televizyonun Periscope'tan yaptığı canlı yayınına katılıp, "Ekran kararabilir ama ense kararmayacak" dedi.
İmc Tv’nin Yayını Kesildi 07:47
İmc Tv’nin Yayını Kesildi 522 izlenme - 8 ay önce İMC TV haber koordinatörü Faruk Eren karartılma gerekçelerini televizyonumuza anlattı. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın, terör örgütü propagandası yaptığı iddiasıyla frekansının iptal edilmesini istediği İMC TV ekranı karardı. Bugün saat 15.20 sıralarında kanalın uydu yayını kesilirken, internet üzerinden yapılan yayın ise devam ediyor. Kanaldan, "İMC TV'nin uydu yayınında kesinti oluştu. Sebebi henüz netleştirilemedi" açıklaması yapıldı.
Alkol Değil İslam Yasaklansın - Sevan Nişanyan 06:59
Alkol Değil İslam Yasaklansın - Sevan Nişanyan 1.180 izlenme - 1 yıl önce Peygamber efendimize hakaretten TCK mad. 216/f.3 kapsamında 1 yıl hapisle cezalandırılan Sevan Nişanyan hızını alamamış ve tahrikvari, provakatif konuşmalarına devam etmiştir. Peygambere vahiy geldiği inancını terbiyesizlik olarak nitelendiren Sevan Nişanyan, bu sebeple peygamberin hayal perest ve yalancı olduğunu da eklemektdir. Tüm bunları dedikten sonra kimseye hakaret ettiğini düşünmediğini söyleyen Sevan Nişanyan son olarak alkolün değil islamın yasaklanması gerektiğini söylemiştir.
Canlı Yayında Propaganda Çabası Veren Muhabir - Banu Güven 02:06
Canlı Yayında Propaganda Çabası Veren Muhabir - Banu Güven 387 izlenme - 9 ay önce PKK yanlısı İMC TV'de program yapan Banu Güven, Ziraat Türkiye Kupası mücadelesinde Bursaspor'u mağlup eden Amedspor'un başkanı ve oyuncusunu canlı yayında konuk etti. Banu Güven konuklarına sorduğu sorularla konuyu spordan siyasete taşımak istedi. Fakat bir türlü istediği cevapları alamadı.
Sırrı Süreyya'dan Çok İlginç Fenerbahçe Yorumu! 01:39
Sırrı Süreyya'dan Çok İlginç Fenerbahçe Yorumu! 2.164 izlenme - 3 yıl önce İMC TV'de bir programa konuk olan BDP İstanbul Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, Fenerbahçeliler için bakın ne dedi..
Polisler IMC Tv'nin Binasına Girerek Yayını Kesti 02:20
Polisler IMC Tv'nin Binasına Girerek Yayını Kesti 23 izlenme - 2 hafta önce OHAL kararlarından sonra yayınlanan bildiri ile yayını durdurulan 12 kanaldan Hayatın Sesi Televizyonu ve İMC TV, polis ve maliye ekipleri tarafından basıldı. Polis ekipleri sırasıyla Hayatın Sesi ve İMC stüdyosuna girdi ve yayını durdurdu. Peki süreç nasıl gelişmişti? Olağanüstü Hal'e yönelik KHK kapsamında, İMC tv, Hayatın Sesi TV, Denge TV, Jiyan TV, Zarok TV ve Van TV’nin de aralarında bulunduğu 12 TV ve 11 radyonun yayını durdurulmuştu Türkiye Gazeteciler Sendikası, DİSK Basın-iş ve Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Başkanları geçtiğimiz hafta 12 televizyon ve 11 radyonun yöneticileriyle birlikte, bugün toplanan Bakanlar Kurulu'na seslenerek kapatma kararlarının geri alınmasını istemişti.
İMC TV'ye Polis Baskını Sırasında Periscope Yasağı 00:47
İMC TV'ye Polis Baskını Sırasında Periscope Yasağı 22 izlenme - 2 hafta önce Kanun Hükmünde Kararname ile kapatılan Hayatın Sesi Televizyonu ve İMC TV'ye polis baskın düzenledi. Hayatın Sesi Televizyonu'nun YouTube yayını durduruldu. İMC TV'de canlı yayın sürerken stüdyoya ve rejiye giren polis, kanalı sansürledi. Bu baskından kısa bir süre sonra polis ekipleri imc tv'yi bastı. Stüdyoya canlı yayın sırasında giren polis, reji odasına girdi. Kanal çalışanları bu sırada stüdyoda toplanıp durumu protesto etti. Televizyon çalışanları baskını "Özgür basın susturulamaz" ve "Susma haykır, özgür baskın haktır" sloganları ile protesto ettiği sırada kanalın internet yayını durduruldu. İnternet yayınının kesilmesinden bir süre sonra, kanal tamamen karartıldı. HDP Mardin Milletvekili Mithat Sancar, televizyonun Periscope'tan yaptığı canlı yayınına katılıp, "Ekran kararabilir ama ense kararmayacak" dedi.
Koma Asitixwaz -  Biji YPG 06:10
Koma Asitixwaz - Biji YPG 636 izlenme - 1 yıl önce Koma Asitixwaz - Biji YPG 03.10.2015 günü Botan Press kanalına yüklediğim 'Koma Asitixwaz - Biji YPG' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/botanpress kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İmc Tv'nin  Kayseri Ropörtajı 03:14
İmc Tv'nin Kayseri Ropörtajı 492 izlenme - 3 yıl önce Vatandaş 17 Aralık olayları ile ilgili ne diyor?
Anam Ağlar İçin İçin Selahattin Demirtaş Söylüyorrr 03:58
Anam Ağlar İçin İçin Selahattin Demirtaş Söylüyorrr 459 izlenme - 2 yıl önce Selahattin Demirtaş imc tv'de anam ağlar için için türküsünü söylüyor.
srnk 04 01 2016 cizre nur mah havan top evler yikildi 02:56
srnk 04 01 2016 cizre nur mah havan top evler yikildi 262 izlenme - 10 ay önce
Kemal Kılıçdaroğlu - Anayasanın 2. ve 3. Maddeleri Değişecek 00:47
Kemal Kılıçdaroğlu - Anayasanın 2. ve 3. Maddeleri Değişecek 176 izlenme - 12 ay önce CHP lideri Kılıçdaroğlu Pkk kanalı İmcTv'de "Anayasanın 2. Ve 3. maddeleri değişecek mi ?" sorusuna "Tabii" diyor !! Peki Anayasanın 2. ve 3. maddesinde neler var? MADDE 2. – Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, millî dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, lâik ve sosyal bir hukuk Devletidir. III. Devletin bütünlüğü, resmî dili, bayrağı, millî marşı ve başkenti MADDE 3. – Türkiye Devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir. Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır. Millî marşı “İstiklal Marşı”dır. Başkenti Ankara’dır.
Bütün Oylar Demirtaş'a - HDP seçim müziği 2015 03:43
Bütün Oylar Demirtaş'a - HDP seçim müziği 2015 261 izlenme - 1 yıl önce HDP seçim müziği 2015 03.10.2015 günü Botan Press kanalına yüklediğim 'Bütün Oylar Demirtaş'a - HDP seçim müziği 2015' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/botanpress kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
srnk 04 01 2016 cizre nur mah devlet siddeti 01:48
srnk 04 01 2016 cizre nur mah devlet siddeti 185 izlenme - 10 ay önce
Behzat Ç Yazarının Kedi Sözü Olay Oldu 05:41
Behzat Ç Yazarının Kedi Sözü Olay Oldu 570 izlenme - 3 yıl önce Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi kitabının yazarı Emrah Serbes, İMC TV’de Mustafa Kuleli’nin sunduğu ‘Mercek Altında’ programına konuk oldu.
bir evde mevzilenen askerin vurulma anı kamerada 00:32
bir evde mevzilenen askerin vurulma anı kamerada 176 izlenme - 10 ay önce Sıkıyönetimin ve halka yönelik saldırıların yaşandığı Şırnak'ın Cizre ilçesinde tanklardan kente yönelik top atışları yapıldı. Bir çok ev kullanılmaz hale gelirken bir binayı kendine mevzi yapan askerin vurulma anı kameraya yansıdı.
YPG'li Ahmet Dalmış - Xelil Xemgin - Hemze 06:23
YPG'li Ahmet Dalmış - Xelil Xemgin - Hemze 214 izlenme - 1 yıl önce Kobanê'nin Eyn-el İs ve Sirrin bölgelerinde DAİŞ'e karşı verilen direnişte yaşamlarını yitiren YPG'liler Ahmet Dalmiş'ın cenazesi, ailesi ve MEYA-DER tarafından alınarak kalabalık bir konvoy eşliğinde Cizre'ye getirildi. Cenaze konvoyu binlerce kişi tarafından İdil Caddesi'nde karşılanırken, ilçe esnafı da kepenkleri indirdi. YPG'li Ahmet Dalmiş'in cenazesi ise defnedilmek üzere Cizre Asri Mezarlığı'na doğru yürüyüşe geçildi. Mezarlık girişinde "Ey Raqib" marşı eşliğinde saygı duruşunda bulunulmasının ardından törende konuşan YPG'li Dalmiş'in babası Mehmet Dalmiş de, "Bütün Kürt halkının başı sağ olsun. Benim oğlum bütün Kürt halkının ve Kürt özgürlük mücadelesinin şehididir" dedi
Cizre'ye bombardıman evler harabeye döndü 03:12
Cizre'ye bombardıman evler harabeye döndü 157 izlenme - 10 ay önce Cizre'de 22'ci gününe giren sokağa çıkma yasaklarında top atışları ile yapılan bombardımanda çok sayıda ev harabeye döndü
Cizre'de askerler sivilleri bombalıyor 02:09
Cizre'de askerler sivilleri bombalıyor 120 izlenme - 10 ay önce Sıkıyönetimin ve halka yönelik saldırıların yaşandığı Şırnak'ın Cizre ilçesinde on bin asker ve polis ile yürütülen operasyonlarda evler bombalandı
Cizre'de on bin asker yapılan operasyona halktan tepki 06:07
Cizre'de on bin asker yapılan operasyona halktan tepki 120 izlenme - 10 ay önce Sıkıyönetimin ve halka yönelik saldırıların yaşandığı Şırnak'ın Cizre ilçesinde sokaklarını terk etmeyerek direnişe geçen yurttaşlar mücadelede kararlı.
Cizrede halkın üzerine top atışları yapıldı evler alev aldı 01:15
Cizrede halkın üzerine top atışları yapıldı evler alev aldı 119 izlenme - 10 ay önce Sıkıyönetimin ve halka yönelik saldırıların yaşandığı Şırnak'ın Cizre ilçesinde on bin asker ve polis ile yürütülen operasyonlarda bir evin kapısını zırhlı araçla kırarak giren polisler mevzilenen evde yaralı arkadaşını çıkardı
Newroz 2015 - Cizre 07:41
Newroz 2015 - Cizre 174 izlenme - 1 yıl önce Cizrede görkemli bir şekilde kutlanan 2015 Newrozu