Hoşgeldiniz!

imkanı

İbrahim Tatlıses - İmkanı Yok 02:57
İbrahim Tatlıses - İmkanı Yok 43.423 izlenme - 10 yıl önce TRT1'in 1992 Yılbaşı Gecesinden İmparator İbrahim Tatlıses İmkanı Yok
İbrahim Tatlises İmkani Yok 03:32
İbrahim Tatlises İmkani Yok 6.919 izlenme - 9 yıl önce İmkani yok
Muzafer Badıllı - İmkanı Var Mı? 04:18
Muzafer Badıllı - İmkanı Var Mı? 1.652 izlenme - 4 yıl önce Muzafer Badıllı - İmkanı Var Mı?
Muzafer Badıllı - İmkanı Var Mı? 04:18
Muzafer Badıllı - İmkanı Var Mı? 1.759 izlenme - 4 yıl önce İmkanı Varmı
İzel & Ercan - İmkanı Yok (1993) 03:17
İzel & Ercan - İmkanı Yok (1993) 1.135 izlenme - 2 yıl önce 90'ların müzik gurupları arasında kendisine hatırı sayılır bir yer bulan ve o dönemde İzel & Çelik & Ercan üçlüsü ile harikalar yaratan guruptan İzel ve Ercan'ın 1993 yılında çıkarmış oldukları İşte Yeniden isimli albümünde yer verdikleri İmkanı Yok isimli parçanın video klibini site sakinleri ile nostaljikolik arkadaşların beğenisine sunarım efendim. Nostaljik bir değeri olması nedeniyle paylaşma gereği hissettim. İyi seyirler, iyi dinlemeler.
İbrahim Tatlıses - İmkanı Yok 04:06
İbrahim Tatlıses - İmkanı Yok 1.358 izlenme - 4 yıl önce İbrahim Tatlıses - İmkanı Yok
Hüseyin Öksüz - İmkanı Mı Var 04:18
Hüseyin Öksüz - İmkanı Mı Var 1.117 izlenme - 5 yıl önce
İbrahim Tatlıses Vazgeçem Senden İmkanı Yok 04:09
İbrahim Tatlıses Vazgeçem Senden İmkanı Yok 522 izlenme - 6 yıl önce erbaalı müslümle damar rüzgarı
İzel Ercan - İmkanı Yok 03:19
İzel Ercan - İmkanı Yok 570 izlenme - 4 yıl önce İzel Ercan - İmkanı Yok
İbrahim Tatlıses - İmkanı Yok 04:06
İbrahim Tatlıses - İmkanı Yok 267 izlenme - 2 yıl önce Unut deme sakın bana Unutmanın imkanı yok Kara sevdan sarmış beni Kurtulmanın imkanı yok Hayalin gözümde perde Çare yok bendeki derde Yaşamanın imkanı yok Ayrılamam imkanı yok Duman ile ateş gibi Doğa ile güneş gibi Ta ezelden bir eş gibi Ayrılmanın imkanı yok
İbrahim Tatlıses - İmkanı Yok 03:51
İbrahim Tatlıses - İmkanı Yok 680 izlenme - 4 yıl önce İbrahim Tatlıses - İmkanı Yok
Facebook, 4.5 Milyon Kişiye İş İmkanı Sağladı 00:48
Facebook, 4.5 Milyon Kişiye İş İmkanı Sağladı 237 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook, dünya çapında 4.5 milyon kişiye iş imkanı yaratarak küresel ekonomiye 227 milyar dolar katkı sağladı.
tokatlı salih seni unutmanın imkanı varmı 05:07
tokatlı salih seni unutmanın imkanı varmı 291 izlenme - 6 yıl önce tokatlı salih
Cinsiyet Değişikliğine Neden Karar Verdiler? 01:12
Cinsiyet Değişikliğine Neden Karar Verdiler? 214 izlenme - 2 yıl önce İnsan cinsiyetini değiştirmeye nasıl karar verir? Cinsiyet değiştiren insanlar için Türkiye'de iş imkanları var mı?
İbrahim Tatlıses - İmkanı Yok 04:08
İbrahim Tatlıses - İmkanı Yok 142 izlenme - 2 yıl önce Ibrahim Tatlıses - İmkanı Yok Şarkı Sözleri: Unut deme sakın bana Unutmanın imkanı yok Kara sevdan sarmış beni Kurtulmanın imkanı yok Hayalin gözümde perde Çare yok bendeki derde Yaşamanın imkanı yok Ayrılamam imkanı yok Duman ile ateş gibi Doğa ile güneş gibi Ta ezelden bir eş gibi Ayrılmanın imkanı yok Ah Keşkem, Raks Müzik'ten çıkan 1992 yapımı İbrahim Tatlıses albümüdür. Albümdeki Eserler: Kısım A Ah Keşkem (söz ve müzik. İbrahim Tatlıses) İşte Dostlar (Dönmüyor Geri) (söz. Selahattin Sarıkaya / müzik. Uğur Bayar) İmkanı Yok (söz. Selahattin Sarıkaya / müzik. Uğur Bayar) Sensiz Geceler (söz. Selahattin Sarıkaya / müzik. Uğur Bayar) Sev de Gör (söz. Selahattin Sarıkaya / müzik. Uğur Bayar) Aklıma Gelmeyen Başıma Geldi (söz. İbrahim Tatlıses / müzik. Uğur Bayar) Kısım B İki Gözüm İki Çeşme (söz ve müzik. Özer Şenay) Kimde Var (söz ve müzik. Uğur Bayar) Saygımız Vardır (söz. Selahattin Sarıkaya / müzik. Mehmet Aslan) Ateşli (söz ve müzik. Cevdet Bülbül) Vara Vara Vardım (Uzun Hava) (Anonim - Kaynak. Kazancı Bedih) Urfalı mısın (söz ve müzik. Naci Eray) Yar Diline (söz ve müzik. Ali Gencebay)
Ailesinden Gizli Firma İle 3 Bin Kişiye İş Veriyor 05:06
Ailesinden Gizli Firma İle 3 Bin Kişiye İş Veriyor 9 izlenme - 1 ay önce Öğretmenliği bıraktığı 2008 yılında ailesi tarafından iş hayatına atılmasına izin verilmeyen ve bunun üzerine ailesinden habersiz şirket kuran Diyarbakırlı iş kadını Şerife Keskin, dokuz yıl içerisinde farklı kollarda 4 şirket kurup 3 binin üzerinde personel çalıştırmaya başladı. Keskin’in şimdiki hedefi, ulusal anlamda kurumsallaşarak istihdama katkı sağlamak.
Faruk Çelik Suriyelilere Kimlik İçin Yönetmelik Hazırlanıyor 01:28
Faruk Çelik Suriyelilere Kimlik İçin Yönetmelik Hazırlanıyor 150 izlenme - 3 yıl önce Çalışma Bakanı Faruk Çelik Türkiye'deki Suriyeli sığınmacılara iş imkanı verileceğini açıkladı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Suriye’den gelenlerin istihdamı için ikincil mevzuatın kısa sürede yayınlanmasını beklediklerini belirterek, “Bu mevzuat çerçevesinde Suriye’den gelen misafirlerimize kendilerini tanımlayacak bir kimlik verilecek. Bunların istihdamı bir ölçüde gerçekleşmiş olacak. Çalışma imkanını elde etmiş olacaklar” dedi. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/205347/suriyeli-ogrencilere-sinavsiz-universite
İbrahim Tatlıses - İmkanı Yok 1992 Hd 03:51
İbrahim Tatlıses - İmkanı Yok 1992 Hd 87 izlenme - 3 yıl önce İbrahim Tatlıses - İmkanı Yok 1992 HD
Üniversitelerin Sunduğu Olanaklar ve Burs İmkanları Nelerdir? 07:27
Üniversitelerin Sunduğu Olanaklar ve Burs İmkanları Nelerdir? 1 izlenme - 2 hafta önce Üniversitelerin öğrencilere sunduğu olanaklar ve burs imkanları nelerdir? Öğrenciler tercih yaparken neleri göz önünde bulundurmalı? Başarıya Doğru programında Beykent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Emin Karahan ve Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi 4. sınıf öğrencisi Burak Kadir Aykul anlattı.
Üniversitelerin Sunduğu Olanaklar ve Burs İmkanları Nelerdir? - Başarıya Doğru 08.07.2017 Cumartesi 19:46
Üniversitelerin Sunduğu Olanaklar ve Burs İmkanları Nelerdir? - Başarıya Doğru 08.07.2017 Cumartesi 2 izlenme - 2 hafta önce Üniversitelerin öğrencilere sunduğu olanaklar ve burs imkanları nelerdir? Öğrenciler tercih yaparken neleri göz önünde bulundurmalı? Başarıya Doğru programında Beykent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Emin Karahan ve Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi 4. sınıf öğrencisi Burak Kadir Aykul anlattı.
Bu Lisenin Mezunları İşsiz Kalmıyor 01:00
Bu Lisenin Mezunları İşsiz Kalmıyor 59 izlenme - 3 yıl önce Eskişehir'de bulunan Şehit Hasan Önal Kız Teknik ve Meslek Lisesi'nin Yiyecek-İçecek Bölümü'nde öğrenim gören öğrenciler, mezun olur olmaz, 5 yıldızlı otellerde ve lüks restoranlarda iş buluyor.
İş Kur İş İmkanı Amasya 06:49
İş Kur İş İmkanı Amasya 88 izlenme - 5 yıl önce İş Kur İş İmkanı Amasya
projex & xnetwork ile internet üzerinden para kazanmaya başlayın 00:47
projex & xnetwork ile internet üzerinden para kazanmaya başlayın 109 izlenme - 6 yıl önce http//www.xnetworklekazan.org & projex & xnetwork sistemi sizlere internet üzerinden online para kazandırarak evde iş imkanı sunuyor. xnetwork nedir şimdi öğrenin.
sorular cevaplar 19:39
sorular cevaplar 116 izlenme - 6 yıl önce basvuru için issizkalma@hotmail.com
Forever İş Fırsatı 06:11
Forever İş Fırsatı 11 izlenme - 9 ay önce FOREVER İŞ FIRSATI DOĞAL ÜRÜNLER BASİT İŞ PLANI İLE Türkiye ve hatta Dünyanın neresinde olursanız olun . Sermaye olmadan Risk taşımadan Kendi işinizi kurabilir Yüksek gelir Kariyer Özgür bir yaşam Tatiller Dilediğiniz zaman Dilediğiniz yerde ve Dilediğiniz Kişilerle İş kurma olanağına sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için Arayınız:+90 535 762 71 39 ) SİZDE BİZE KATILIN ZORUNDA OLDUĞUNUZ DEĞİL HAYAL ETTİĞİNİZ YAŞAMAK İSTEDİĞİNİZ VE HAKETTİĞİNİZ HAYAT İÇİN BİZE KATILIN....
linkegit/ekgelir 11:14
linkegit/ekgelir 119 izlenme - 6 yıl önce çağlar network para kazandıran ve araba gibi bir sürü hediyesi vardır dikkathttp//www.linkegit.com/ekgelir
MİSAFİR GELİNCE BOLCA İKRAMDA BULUNUN İMKANI OLMAYANLAR İSE İMKANI DAHİLİNDE İKRAMDA BULUNSUN UTANMA 06:07
MİSAFİR GELİNCE BOLCA İKRAMDA BULUNUN İMKANI OLMAYANLAR İSE İMKANI DAHİLİNDE İKRAMDA BULUNSUN UTANMA 3 izlenme - 6 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
Ekstra işlerin Adresi EventPro Outsourcing Services 01:17
Ekstra işlerin Adresi EventPro Outsourcing Services 3 izlenme - 10 ay önce EventPro ailesine katılmak ister misiniz? İstanbul Avrupa yakasında, 5 yıldızlı otellerde, bizlerle birlikte çalışmak isteyen 18-35 yaş arası "garson"housekeeping "ve "bulaşıkçı" ekip arkadaşları arıyoruz. Detaylı Bilgi için İletişim: 0850-554-18-25 | 0533 704 16 95 Web: www.eventpro.ist Mail: ik@eventpro.ist Adres: Mecidiye Mah. Büyükdere Cad. Alba İş Merkezi No:67/71 Kat:8 Mecidiyeköy/ ŞİŞLİ