Hoşgeldiniz!

imperial

 Kahve Çubuğuyla ile Star Wars Imperial March´ı Çalmak 00:44
Kahve Çubuğuyla ile Star Wars Imperial March´ı Çalmak 3.910 izlenme - 2 ay önce Hayatta böyle ufak tefek şeylerden, basit ama güzel ve anlamlı çalışmaların çıkması beni mutlu ediyor, insan beyninin yaratıcılığının sınır tanımadığının bir başka ispatı da bu videoda.
Sean Paul-So Fine ( Yeni Klip) 03:37
Sean Paul-So Fine ( Yeni Klip) 26.405 izlenme - 9 yıl önce yeni albüm imperial blaze den so fine şarkısının klibi
Star Wars -The imperial March (Darth Vader's Theme) 03:06
Star Wars -The imperial March (Darth Vader's Theme) 6.083 izlenme - 6 yıl önce Star Wars -The imperial March (Darth Vader's Theme)
Erkin Koray - Arap Saçı Vs. Star Wars Imperial March 02:23
Erkin Koray - Arap Saçı Vs. Star Wars Imperial March 1.184 izlenme - 3 yıl önce Erkin Koray'ın efsane Arap Saçı şarkısı ile Star Wars'ın efsane Imperial March teması ile karıştırılarak yapılan bir çalışma.. Başarısı tartışılır,bana sorarsanız kimi kısımlar tam otursa da başlarda vs. sırf gürültü kirliliği olmuş gibi ama yinede dinlemeye değer güzel bir iş çıkmış. Eserinden dolayı "Soundcloud" isimli sitedeki "Onur Kerimov" isimli arkadaşa teşekkür ediyoruz Tam Kaynak (emeğe saygı) https://soundcloud.com/onurkerimov/arap-saci-imperial-march Tabi takdir yine siz bilir kişi, site ahalisinde, iyi dinlemeler.
Imperial Mehter Marşı 00:38
Imperial Mehter Marşı 1.044 izlenme - 3 yıl önce http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=imperial+mehter+marsi adresli mengus nickli ekşi sözlük kişisinin eseri.
Star Wars Korosu 01:01
Star Wars Korosu 1.028 izlenme - 2 yıl önce Koro şefi Darth Vader ile birlikte Star Wars korosu huzurla sunar... Karşınızda "Imperial March"... Hastasıyız, hastası kalıcaz...
imperial march for two pianos from star wars 03:02
imperial march for two pianos from star wars 1.062 izlenme - 6 yıl önce
Prag Film Orkestrası - The Imperial March (Darth Vader İçerir) 04:32
Prag Film Orkestrası - The Imperial March (Darth Vader İçerir) 665 izlenme - 3 yıl önce Star Wars'ın efsane müziği ''The İmperial March''ın Prag Film Orkestrası tarafından dinlemek. Performans öncesi, Darth Vader abimiz en karizmatik haliye salona giriş yapıyor. Orkestra şefliği İmparator abimizde.
Flüt ile Imperial March 02:44
Flüt ile Imperial March 837 izlenme - 3 yıl önce Kolpacı futbolcular soundtrack... Yoğun çabalar sonucu, alkışlarlayaşıyorum.com için...
Hard Disk ile Imperial March 00:35
Hard Disk ile Imperial March 662 izlenme - 3 yıl önce Evet floppy disk vasıtası ile imperial march çalınmasından sonra şimdide sıra Hard diskte.Bakalım yakında daha neler göreceğiz.Bilumum yerleri ile imperial march ve star wars sound trackları çalan kardeşlerimizi iştahla,hevesle ve şevkle bekliyoruz. İsmi geçen floppy disk için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/60008/star-wars-soundtrack-floppy-disk
Wild-Guns Orkun35 [demo] 00:19
Wild-Guns Orkun35 [demo] 1.187 izlenme - 9 yıl önce http://s4.wildguns.org/
Efsane Digimon Kapışması - İmperial Dramon & SkullSatamon 08:02
Efsane Digimon Kapışması - İmperial Dramon & SkullSatamon 638 izlenme - 3 yıl önce Imperialdramon, Paildramondan gelişen Son seviye Digimon.Güçlü ve üstün vücudunun içinde, Digimonları aşacak gizli gücü tutar. Özel saldırısı Mega Ölüm. SkullSatamon, Ölümsüz Digimon. Kuvvet ve yıkım aramasında kötü bir melek Digimonun enkazı. Özel saldırısı Nail Bone. (alıntıdır)
Imperial Mehter Marşı 2 01:13
Imperial Mehter Marşı 2 499 izlenme - 3 yıl önce http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2728/imperial-mehter-marsi adresindeki marşın tekrar düzenlenmiş halidir. youtube sayfasında şu şekilde açıklanmıştır: " Birincisinde metronom kaydığından dolayı eser sahibinin affına sığınarak yeniden yaptım. "
Yıldız Savaşları The İmperial March 03:11
Yıldız Savaşları The İmperial March 702 izlenme - 7 yıl önce http//sionvadisi.net/
Disk Sürücüyle İmperial Marş Çalmak 01:22
Disk Sürücüyle İmperial Marş Çalmak 334 izlenme - 3 yıl önce Star Wars serisinin efsane marşlarından biri olan İmperial Marşın disk sürücü versiyonunu yapmışlar . Helal harbi bayaa uğraşmışlardır heralde.
Çamaşır Makinesiyle Imperial March Çalmak 00:28
Çamaşır Makinesiyle Imperial March Çalmak 303 izlenme - 3 yıl önce Eğer erkekseniz ve çamaşır işi size kaldıysa, mutlaka eğlenecek bir yol vardır.
The Imperial March (DarthVader's Theme) 02:26
The Imperial March (DarthVader's Theme) 309 izlenme - 3 yıl önce İşbu parça, Imperial March'ın köslüsü olsun blok flütlüsü olsun envai çeşiti sitede mevcut iken John Williams efendi hazretlerinin orijinal yapıtını görememenin derin üzüntüsü nedeni ile paylaşılmaktadır. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2728/imperial-mehter-marsi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1760/flut-ile-imperial-march
Logos Foreverstrong 03:57
Logos Foreverstrong 332 izlenme - 9 yıl önce
Erkin Koray - Arap Saçı (Star Wars Imperial March) 02:24
Erkin Koray - Arap Saçı (Star Wars Imperial March) 214 izlenme - 4 yıl önce Erkin Koray'ın efsane Arap Saçı şarkısı ile Star Wars'ın efsane Imperial March teması ile karıştırılarak yapılan bir çalışma..
İmperial March Or Darth Vader’s Theme 03:30
İmperial March Or Darth Vader’s Theme 168 izlenme - 7 yıl önce
Dirty Monkey - Imperial March Vıp 03:24
Dirty Monkey - Imperial March Vıp 34 izlenme - 4 yıl önce Dirty Monkey - Imperial March Vıp
Disk Sürücüyle İmperial Marş Çalmak 01:22
Disk Sürücüyle İmperial Marş Çalmak 14 izlenme - 3 yıl önce Star Wars serisinin efsane marşlarından biri olan İmperial Marşın disk sürücü versiyonunu yapmışlar . Helal harbi bayaa uğraşmışlardır heralde.