Hoşgeldiniz!

İmza Günü Videoları İzle

Mert Bebeğin İmza Günü - Molfix Reklamı 00:32
Mert Bebeğin İmza Günü - Molfix Reklamı 6.136 izlenme - 3 yıl önce Molfix'in 2014 yeni reklamında Mert bebek imza gününde.
Sinan-Akçıl-İmza-Günü 00:58
Sinan-Akçıl-İmza-Günü 2.500 izlenme - 6 yıl önce sinan-akçıl-imza-günü
Şevval Sam’ı hiç böyle görmediniz. TV’lerde yayınl 06:22
Şevval Sam’ı hiç böyle görmediniz. TV’lerde yayınl 3.726 izlenme - 7 yıl önce Şevval Sam’ın yeni albümünün imza gününde yaşanan panik ve korku dolu anlar. nukleer.greenpeace.org
 Gaziantep'te Mustafa Ceceli rüzgarı 03:03
Gaziantep'te Mustafa Ceceli rüzgarı 478 izlenme - 1 yıl önce Türk pop müziğinin başarılı ismi Mustafa Ceceli'nin Forum Gaziantep Alışveriş Merkezi'nde düzenlediği imza gününde izdiham yaşandı.
Erkan Petekkaya İmza Gününde Baya İlgi Gördü - Cumartesi Sürprizi (27 Haziran 2015) 19:01
Erkan Petekkaya İmza Gününde Baya İlgi Gördü - Cumartesi Sürprizi (27 Haziran 2015) 579 izlenme - 2 yıl önce Erkan Petekkaya İmza Gününde Baya İlgi Gördü - Cumartesi Sürprizi (27 Haziran 2015) Hayranları Mersin'de imza günü düzenleyen Erkan Petekkaya'ya büyük ilgi gösterdi...
İmza gününde dayak 00:22
İmza gününde dayak 2.616 izlenme - 9 yıl önce
Cem Yılmaz'ı 16 Yıl Sonra Gören Hala Kızı 01:18
Cem Yılmaz'ı 16 Yıl Sonra Gören Hala Kızı 1.056 izlenme - 2 yıl önce Saatler öncesinden sıraya giren hayranları arasında dikkat çeken bir isim de vardı. Cem Yılmaz'ın yıllardır görmediği halasının kızı Nesibe Yılmaz, sıra kendisine geldiğinde ağlayarak uzun süre ünlü komedyene sarıldı. Kameralara açıklamada bulunan Nesibe Yılmaz, "Kendisi dayımın oğlu olur, 16 yıldır görüşmüyorduk, çok heyecanlandım o yüzden ağlıyorum" diye konuştu
Gökhan Özen Adana'da Sevenleriyle Buluştu 02:24
Gökhan Özen Adana'da Sevenleriyle Buluştu 653 izlenme - 3 yıl önce Dillerden düşmeyen şarkılara imza atan ünlü sanatçı Gökhan Özen'in, 3 yıl aradan sonra çıkardığı "Milyoner" adlı albümünün imza günü Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde gerçekleşti. Yorumculuğu ve müzisyen kimliği ile pop müziğin dev isimlerinden olan Gökhan Özen, özellikle genç kızların yoğun ilgi gösterdiği imza günü etkinliği öncesinde aşırı kalabalık nedeniyle alışveriş merkezi güvenlik görevlileri geniş çaplı önlem aldı. Gökhan Özen'in, Buz pistindeki konser alanına gelişiyle birlikte adeta çılgına dönen hayranları, alkışlar, ıslık sesleri ve tezahüratlarla AVM'de büyük bir coşku seli yarattı. Güvenlik koridorunda platforma alınan ünlü sanatçı, sevenleri için en güzel şarkılarını seslendirdi. Yakından görmek için gözyaşı döktüler: "Milyoner" adlı albümdeki çıkış parçası "Budala"yı seslendirirken coşkuyu doruk noktaya ulaştıran Gökhan Özen, sesinin yanı sıra sempatik tavırlarıyla da sevenlerinin gönlünde adeta bir kez daha taht kurdu. İki dansçının eşlik ettiği ünlü sanatçıya yaklaşmak isteyen sevenleri zaman zaman izdiham yaratırken, yakından göremeyenler gözyaşı döktü. Sevenlerinin uzattığı eli boş bırakmadı: Son günlerde müzik listelerini alt üst eden "Ne Farkeder" adlı şarkısını da seslendiren Gökhan Özen, Adana Optimum'da coşkuyu zirveye taşıdı. Mini konser esnasında hayranlarıyla buluşabilmek için güvenlik görevlilerinin tüm uyarılarına rağmen kayma riskini göze alan Özen, buz pistine serilen halının dışına çıkarak sevenlerinin uzattığı elleri tuttu. Yoğun izdiham altında gerçekleşen imza gününde Özen'i görebilmek için birbiriyle yarışan hayranlarının pek çoğu gözyaşlarını tutamadı. Gökhan Özen'e albümünü imzalatma fırsatı bulamayanlar ise alışveriş merkezi görevlilerinin yardımlarıyla tişörtlerini imzalattılar. Acil çıkış kapısından çıkarıldı: Yaklaşık 1.5 saat süren imza günü etkinliğinin bitmesiyle Buz Pisti alanından çıkmakta zorluk çeken Özen, "Bir sanatçı için böylesi bir sevgi gurur verici. Adana Optimum'a gelmekle onbinlerce kişiye ulaştım. Ben de gerek şarkılarım gerekse müzisyen kimliğimle onların beklentilerine cevap verebilirsem ne mutlu bana" dedi. Güvenlik görevlilerinin oluşturduğu koridordan geçerken hayranlarının adeta hücumuna uğrayan Gökhan Özen, acil çıkış kapısını kullanarak alışveriş merkezinden ayrıldı.
Aleyna Tilki'ye Sarılan Hayranı Ağladı 00:15
Aleyna Tilki'ye Sarılan Hayranı Ağladı 16 izlenme - 1 ay önce Genç popçu Aleyna Tilki, imza gününde hayranlarıyla buluştu. Bir küçük hayranı ise Aleyna'nın boynuna sarılıp ağladı.
Cübbeli Ahmet Hoca Reklam Filminde Oynadı 01:22
Cübbeli Ahmet Hoca Reklam Filminde Oynadı 588 izlenme - 4 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca reklam filminde oynadı cübbeli ahmet hoca,reklam filmi,cübbeli reklam,cübbeli ahmet hoca reklam filmi
Yusuf Güney Forum İstanbul İmza Günü 03:42
Yusuf Güney Forum İstanbul İmza Günü 907 izlenme - 7 yıl önce www.yusufguneyfan.com farkıyla..
Beyaz Adana Real 09:11
Beyaz Adana Real 873 izlenme - 9 yıl önce kendi telefonumla çektim
manga-imza günü 00:46
manga-imza günü 432 izlenme - 8 yıl önce taksin d&r
Nalan İmza Günü Yaralıyım 03:59
Nalan İmza Günü Yaralıyım 436 izlenme - 7 yıl önce Nalan Kale Outlet Center'da düzenlenen imza gününde hayranlarıyla buluştu..
Türkiye Yazarlar Birliği - Lütfi Şahin'in İmza Günü 00:39
Türkiye Yazarlar Birliği - Lütfi Şahin'in İmza Günü 251 izlenme - 4 yıl önce 30 Mart 2013 Kütüphaneler Haftasında Türkiye Yazarlar Birliği Konya Şubesinin Kule Sitede Düzenlediği İmza Gününün Konya Tv De Çıkan Görüntüleri.
Serenay Aktaş - İmza Günü - 12.07.2015 00:18
Serenay Aktaş - İmza Günü - 12.07.2015 70 izlenme - 2 yıl önce Bazı kişiler kavga edince imza günü yarıda bitti geriye kalanlar ise imzalı fotoğraf aldı
Nalan İmza Günü 02:46
Nalan İmza Günü 266 izlenme - 7 yıl önce Nalan Kale Outlet Center'da düzenlenen imza gününde hayranlarıyla buluştu.
Metehan- Pinhani Gurup Üyeleri İle 00:16
Metehan- Pinhani Gurup Üyeleri İle 301 izlenme - 8 yıl önce pİnhanİ ankara tunali hİlmİ d&r da İmza günü metehan hayrani olduĞu gurup üyelerİ İle taniŞti 21/04/2009 YORUMLARINIZI BEKLİYORUM
Orhan Pamuk, Okurlarıyla İmza Gününde Buluştu 01:17
Orhan Pamuk, Okurlarıyla İmza Gününde Buluştu 86 izlenme - 2 yıl önce Orhan Pamuk, okurlarıyla imza gününde buluştu Nobel ödüllü yazar Orhan Pamuk, "Kafamda Bir Tuhaflık" adlı yeni romanı için Bursa'da imza günü etkinliğinde okurlarıyla bir araya geldi.
Orhan Pamukun İmza Gününe Yoğun İlgi (2) 03:41
Orhan Pamukun İmza Gününe Yoğun İlgi (2) 112 izlenme - 2 yıl önce Nobel ödüllü yazar Orhan Pamuk'un "Kafamda Bir Tuhaflık" adlı yeni romanı için Yapı Kredi Yayınevi'nde düzenlenen imza gününe kitapseverler yoğun ilgi gösterdi.
Gökhan Türkmen İmza Günü/ Bursa Carrefour 00:25
Gökhan Türkmen İmza Günü/ Bursa Carrefour 88 izlenme - 3 yıl önce Gökhan Türkmen İmza Günü/ Bursa Carrefour
Koray Ve Sinan Taraftarlarla Buluştu!... 01:29
Koray Ve Sinan Taraftarlarla Buluştu!... 62 izlenme - 2 yıl önce Gençlerbirliği maçı için Ankara'da bulunan Galatasaraylı futbolculardan, Koray Günter ve Sinan Gümüş GS Store'de imza gününe katıldılar.
49 Kütüphane Lütfi Şahin - Haftası Kapsamında Düzenlenen İmza Gününde 01:59
49 Kütüphane Lütfi Şahin - Haftası Kapsamında Düzenlenen İmza Gününde 114 izlenme - 4 yıl önce 30 Mart 2013 Tarihinde Kule Sitede Düzenlenen Konya'da Yaşayan Yazarlar Sizlerle Adlı İmza Günününün Kon Tv Haberlerinde Yayınlanan Görüntüleri, Yazarlardan Lütfi Şahin...
10 Amazon Yüksek Doz Yaşam Yazarlarıyla İmza Günü 06:15
10 Amazon Yüksek Doz Yaşam Yazarlarıyla İmza Günü 45 izlenme - 1 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde Ekim ayı kapsamında düzenlenen Etkinliklerden birinde de 10 Amazon Yüksek Doz Yaşam Kitabı yazarlarından 5 tanesiyle Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde söyleşi ve imza günü yapılarak, Meme Kanserine Farkındalık Oluşturulması Planlandı.
Kolera - Orda Olmak İzmir İmza Günü 04:26
Kolera - Orda Olmak İzmir İmza Günü 77 izlenme - 4 yıl önce Kolera - Orda Olmak albümü İzmir imza günü MF konser veriyor.
Barış Akarsu - Megavizyon İmza Günü 02:20
Barış Akarsu - Megavizyon İmza Günü 54 izlenme - 5 yıl önce (30.09.2006
Barış Akarsu - Fima İmza Günü 05:00
Barış Akarsu - Fima İmza Günü 41 izlenme - 5 yıl önce (11.11.2006)
Müjgan Akyüz Kitap İmza Günü Ve Mustafa Bey Üç 03:51
Müjgan Akyüz Kitap İmza Günü Ve Mustafa Bey Üç 40 izlenme - 6 yıl önce müjgan akyüz kitap imza günü ve mustafa bey üç
Orhan Pamukun İmza Gününe Yoğun İlgi (1) 04:05
Orhan Pamukun İmza Gününe Yoğun İlgi (1) 26 izlenme - 2 yıl önce Nobel ödüllü yazar Orhan Pamuk'un "Kafamda Bir Tuhaflık" adlı yeni romanı için Yapı Kredi Yayınevi'nde düzenlenen imza gününe kitapseverler yoğun ilgi gösterdi.
27 Nisan Tarsu 03:25
27 Nisan Tarsu 21 izlenme - 3 yıl önce 27 Nisan Tarsu' Da "anne Yaa" İsimli Kitabım İçin Düzenlenen Söyleşi Ve İmza Günü