Hoşgeldiniz!

İnan Kıraç

İnan Kıraç'tan özel açıklamalar! 06:51
İnan Kıraç'tan özel açıklamalar! 417 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray'ın gizli başkanı olduğu ve sarı kırmızılıları yönettiği iddia edilen İnan Kıraç TVem'de yayınlanan Serbest Vuruş programına çok özel açıklamalar yaptı. İnan Kıraç, Hamza Hamzaoğlu'nun gönderiliş biçiminden, Dursun Özbek yönetimine, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'dan Avrupa'ya gidememe tehlikesine kadar pek çok konuda olay yaratacak açıklamalar yaptı. Kıraç, Galatasaray'ın gizli başkanı olduğuna dair sözlere de ilk kez cevap verdi.
02:50
"İnan Kıraç benden nefret ediyordu!" 47 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Eski Başkanı Adnan Polat Sportürk programında çarpıcı açıklamalarda bulundu. İnan Kıraç, Türk işadamı ve sanayicidir. Uzun süre Koç Holding'de üst düzey yöneticiliklerde bulunmuştur. Galatasaray Lisesi'ni bitirdikten sonra Londra'da City College of Business'te okumuştur. Vehbi Koç'un kızı Suna Kıraç ile evlidir.
İlgiyi Sokak Satıcılarıyla Çektik 05:09
İlgiyi Sokak Satıcılarıyla Çektik" 12 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sergideki biblo ve heykelciklerin görüntüsü, - Ziyaretcilerden genel plan detay, - Kayhan Dörtlük'ün açıklamaları, "İlgiyi sokak satıcılarıyla çektik"- Suna-İnan Kıraç Akdeniz Medeniyetleri Araştırma Enstitüsünce Avrupa'daki çeşitli kentlerde sergilenen 19. Yüzyıl Türkiye'sindeki sokak satıcılarına ait heykelcik ve fotoğraflar, Türkiye'ye ilgiyi artırdı- Akdeniz Medeniyetleri Araştırma Enstitüsü ve Kaleiçi Müzesi Müdürü Dörtlük: - "Bugün Avrupalıların bir bölümü bu otantik Türk kültürünü görmeyi umut ederek geliyor" HÜSEYİN KANBER - Suna-İnan Kıraç Akdeniz Medeniyetleri Araştırma Enstitüsünce hazırlanan, 19. Yüzyıl Türkiye'sindeki sokak satıcılarının biblo ve heykelciklerinden oluşan serginin, izlenime sunulduğu Avrupa ülkelerinde Türkiye'ye ilgiyi artırdığı bildirildi.
Ünal Aysal İçin İnan Kıraç Devrede 01:09
Ünal Aysal İçin İnan Kıraç Devrede 14 izlenme - 3 yıl önce Sarı-kırmızılılarda camianın önde gelen isimlerinden İnan Kıraç, Ünal Aysal'ın yönetimini güçlendirerek yoluna devam etmesini istiyor.
Biat Kültürüyle Yönetilen Galatasaray Bitmeli 04:36
Biat Kültürüyle Yönetilen Galatasaray Bitmeli" 20 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Galatasaray Kulübü Başkan Adayı Kıran ile röportaj - Galatasaray Kulübü Başkan Adayı Kıran: - "Artık bu statükodan Galatasaraylıların vazgeçmesi taraftarıyım. Statükodan kastım, İnan Kıraç ve onun biat kültüründen oluşan bir kadrodur"- "Körfez ve Çin sermayesine Galatasaray'ı açacağız, iş birliği yapacağız.- "Bizce Duygun Yarsuvat dönemi, Galatasaray için kaybedilmiş bir dönem oldu"- "Pastanın üzerinde çilek değil, çilekli pasta istiyoruz, taraftarımız rahat olsun" MEHMET FATİH DUMAN - Galatasaray Kulübü'nün olağan seçimli genel kurulunda başkan adayı olan isimlerden Turgay Kıran, statükoya karşı yönetime talip olduklarını söyledi.
İnan Kıraç'tan şok açıklamalar! 06:51
İnan Kıraç'tan şok açıklamalar! 8 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray'ın gizli başkanı olduğu ve sarı kırmızlıları yönettiği iddia edilen İnan Kıraç TVEM'de yayınlanan Serbest Vuruş programına çok özel açıklamalrda bulundu. İnan Kıraç Hamza Hamzaoğlu'nun gönderiliş biçiminden Dursun Özbek yönetimine Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'dan Avrupa'ya gidememe tehlikesine kadar pek çok konuda olay yaratacak açıklamalar yaptı.
İnan Kıraç: 01:57
İnan Kıraç: "Ünal Aysal kırgın" 5 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray camiasının en önemli isimlerinden İnan Kıraç, NTV Spor'a özel açıklamalarda bulundu. 23 Mayıs'taki başkanlık seçimi öncesi birlik mesajı veren Kıraç, Ünal Aysal'ın neden aday olmadığını anlattı.
Duygun: 02:44
Duygun: "Riva Ruhsatını Uzatmadık" 10 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Toplantısı (2)- Galatasaray Kulübü Başkanı Yarsuvat: - "Galatasaray'ı ayakta tutmak, yürütmek için hisse senetlerini satın almanızı istiyoruz"- "Önümüzdeki 2 yılda da bir çalışma yapılmayacağı için Riva arazisinin ruhsatını uzatmadık"- "Aziz Yıldırım'ı tanımıyorum.
İnan Kıraç: Çalışmalar Faydalı Fakat Bugün Benim Oyum 'Evet' Değil 08:18
İnan Kıraç: Çalışmalar Faydalı Fakat Bugün Benim Oyum 'Evet' Değil 1 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray Vakfı Başkanı ve sarı-kırmızılı kulübün duayen ismi İnan Kıraç, "Yapılan çalışmalar faydalıdır ama bugünkü şartlar altında bu yetkiyi, Türkiye'nin içinde bulunduğu durum nedeniyle beklemeliyiz." dedi.