Hoşgeldiniz!

inanılmaz

İnanılmaz Aile 2 (2018) Türkçe Dublajlı Resmi Fragman 01:30
İnanılmaz Aile 2 (2018) Türkçe Dublajlı Resmi Fragman 195.829 izlenme - 2 ay önce Herkesin en sevdiği kahramanlar ailesi, “İnanılmaz Aile 2” ile geri dönüyor. Helen, Bob'u Violet ve Dash ile bırakıp "normal" hayatının günlük kahramanlık işlerine yoğunlaşır. Bu herkes için zor bir değişim olur, ailenin bebek Jack-Jack’in gelişen süper güçlerinden habersiz olması işi daha da zorlaştırır. Filmin yeni kötü adamı zeki ve tehlikeli bir plan yapınca, aile ve Frozone yeniden birlikte çalışmanın bir yolunu bulmalıdır. Tabii, söz konusu İnanılmaz Aile olunca söylemesi kolay.
Sıvı Civa Üzerinden Yüzen 150 Kg Örs 04:32
Sıvı Civa Üzerinden Yüzen 150 Kg Örs 5.165 izlenme - 2 hafta önce 150 kiloluk demir örs sıvı civanın üstünde yüzüyor ve batmıyor... Ne olduğunu biliyor olsanız bile, muhtemelen bunu daha önce hiç görmediniz.
inanılmaz ama gercek bir kaza 01:09
inanılmaz ama gercek bir kaza 698.437 izlenme - 10 yıl önce inanılmaz ama gercek bir kaza
Brezilya'da Onbinlerce İnsanın Katıldığı Protesto 00:06
Brezilya'da Onbinlerce İnsanın Katıldığı Protesto 305.358 izlenme - 4 yıl önce Brezilyada inanılmaz bir kalabalıkla gerçekleştirilmiş eylemin görüntüsü. #direnbrezilya #dirensamba https://vine.co/v/hBDQxuTxUbz
İnanılmaz Aile 2 (2018) Fragman 02:22
İnanılmaz Aile 2 (2018) Fragman 29.260 izlenme - 5 ay önce Brad Bird (“Demir Dev,” “İnanılmaz Aile”) tarafından yönetilen ve yapımcılığı John Walker (“İnanılmaz Aile”) ve Nicole Grindle (“Sanjay’ın Süper Ekibi” kısa film, “Oyuncak Hikayesi 3” yardımcı yapımcı) tarafından yapılan “İnanılmaz Aile 2” 22 Haziran 2018 tarihinde vizyona girecek.
İnanılmaz Kavşak Araçlar Birbirine Girdi 00:09
İnanılmaz Kavşak Araçlar Birbirine Girdi 181.105 izlenme - 5 yıl önce İnanılmaz Kavşak Araçlar Birbirine Girdi
Korkunç Trafik Kazaları 04:03
Korkunç Trafik Kazaları 152.089 izlenme - 4 yıl önce Hız,dikkatsizlik ve kural tanımazlık bir araya gelince facia kaçınılmaz oluyor.Dünyanın dört bir yanında meydana gelen kazalar görenleri korkutuyor.İşte çoğu ölümle biten korkunç kazalar.
Sihirli Kutu’dan İnanılmaz Bir Sürpriz! 02:28
Sihirli Kutu’dan İnanılmaz Bir Sürpriz! 131.948 izlenme - 3 yıl önce Bu filme inanamayacaksınız! Süper kahramanlardan oluşan bir aileniz olsun istemez miydiniz? İnanılmaz Aile’de herkesin kendine özel bir süper gücü var! İnanılmaz Aile 18 Nisan Cumartesi günü saat 17:00’da Disney Channel’da!
Cristiano Ronaldo İnanılmaz Kafa Golü 00:43
Cristiano Ronaldo İnanılmaz Kafa Golü 132.198 izlenme - 6 yıl önce Cristiano Ronaldo İnanılmaz Kafa Golü
Kızların Fotoğraf Çekilirken Yaşadığı İnanılmaz Olay! 00:45
Kızların Fotoğraf Çekilirken Yaşadığı İnanılmaz Olay! 100.638 izlenme - 5 yıl önce Kızların Fotoğraf Çekilirken Yaşadığı İnanılmaz Olay! 25.10.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Kızların Fotoğraf Çekilirken Yaşadığı İnanılmaz Olay!' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
The Amazing Spiderman 2 - Bölüm 2 - Ezik Shocker 41:37
The Amazing Spiderman 2 - Bölüm 2 - Ezik Shocker 150.239 izlenme - 4 yıl önce Acıdım lan herife :D Abone olun bakayım :D www.facebook.com/ugurreyizburda Örümcek Adamdan kaçmak mümkün mü sizce?
İnanılmaz Örümcek Adam 2 – Son Fragman 02:34
İnanılmaz Örümcek Adam 2 – Son Fragman 122.772 izlenme - 5 yıl önce Yakında sinemalarda gösterilecek Peter Parker'ın yolculuğunda en önemli anı ilk gören siz olun! 25 Nisan’da Türkiye’de Sinemalarda!
İnanılmaz Bebek Spider-Man (Evian) 01:19
İnanılmaz Bebek Spider-Man (Evian) 68.028 izlenme - 4 yıl önce İnanılmaz Bebek Spider-Man (evian)
Bayan Sporcudan İnanılmaz Gol! 00:13
Bayan Sporcudan İnanılmaz Gol! 56.831 izlenme - 5 yıl önce Golazo de espaldas y de vaselina ~ Amazing Back Heel Goal
İzmit Bisiklet Yolunda Bisiklet Sürememek 09:06
İzmit Bisiklet Yolunda Bisiklet Sürememek 5.685 izlenme - 5 ay önce Türkiye nin en kötü bisiklet yollu İzmit yürüyüş yolu üzerindeki bisiklet yolu bu zamana kadar izlediğiniz bisiklet yollarını unutun bu kadar fazla işgal edilen başka bisiklet yolu yok buranın bisiklet yolu olduğunu çok az kişi biliyor bence bunun sorumlusu bisiklet sürmeyen gençlik sürün ki insanlar bisiklet yolunun farkına varsın :)
dünya bu golü konuşuyor inanılmaz vuruş 01:00
dünya bu golü konuşuyor inanılmaz vuruş 102.933 izlenme - 7 yıl önce
İnanılmaz Örümcek-Adam 2 Türkçe Dublaj Fragman 02:24
İnanılmaz Örümcek-Adam 2 Türkçe Dublaj Fragman 128.176 izlenme - 5 yıl önce The Amazing Spider-Man 2 - 25 Nisan'da Sinemalarda! Örümcek-Adam’ın en önemli savaşının kendisiyle olduğunu hep biliyorduk; Peter Parker’ın sıradan sorumluluklarıyla, Örümcek-Adam’ın sıradışı sorumlulukları arasındaki mücadele. Ama, İnanılmaz Örümcek-Adam 2de Peter Parker daha büyük bir çatışmanın başlayacağını fark ediyor. Örümcek-Adam (Andrew Garfield) olmak harikadır. Peter Parker için gökdelenler arasında yüzmek, bir kahraman olmak ve Gwen (Emma Stone) ile vakit geçirmek kadar müthiş hiçbirşey yoktur. Ama, Örümcek-Adam olmanın da bir debeli vardır ve New York’luları, şehirlerini tehdit eden korkunç kötü adamlardan koruyabilecek tek kişi Örümcek-Adam’dır. Electro’nun (Jamie Foxx) ortaya çıkması ile, Peter’ın kendisinden çok daha güçlü biriyle yüzleşmesi gerekir. Ve eski dostu Harry Osborn’un (Dane DeHaan) da dönmesiyle, Peter bütün düşmalarının ortak noktasının OsCorp Şirketi olduğunu fark eder. Yönetmen Marc Webb. Yapımcular Avi Arad ve Matt Tolmach. Senaryo Hikayesi ve Senaryo Alex Kurtzman & Roberto Orci & Jeff Pinkner. Stan Lee ve Steve Ditko’nun Marvel Comic Book’undan uyarlanmıştır.
İnanılmaz Bir Takım Çalışmasıyla Zor İşler ile Çalışanlar 08:39
İnanılmaz Bir Takım Çalışmasıyla Zor İşler ile Çalışanlar 5.122 izlenme - 3 ay önce Mükemmel bir uyum içinde çalışan ikili dünyanın en zor işlerinden birini tereyağından kıl çeker gibi hallediyorlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Uçak Motoru İçin Üretilen İnanılmaz Küçük Robotlar 01:10
Uçak Motoru İçin Üretilen İnanılmaz Küçük Robotlar 2.552 izlenme - 2 ay önce Dünyanın en lüks otomobillerini üreten Rolls-Royce, Özellikle jet uçak motoru konusunda uzman olan firma, tamir amacıyla robot böcek ve yılan geliştiriyor. Mikro robot teknolojisindeki gelişmeleri gören firma, robot böcek ve yılan sistemiyle zor noktalardaki tamir işlemini çok daha kolay hale getirmeyi amaçlıyor. Bunun için konsept çalışmalar yürüten firma, burada hem inceleme hem de tamire odaklanıyor.
İnanılmaz Örümcek Adam 2 Türkçe Altyazılı Fragman 2 02:34
İnanılmaz Örümcek Adam 2 Türkçe Altyazılı Fragman 2 119.706 izlenme - 5 yıl önce İnanılmaz Örümcek Adam 25 Nisan 2014'de Sinemalarda. 2012'de büyük sükse yapan Örümcek Adam'ın devam filmi olan The Amazing Spider-Man 2'de Peter Parker'ın işi hayli zor ve her günü yoğun. Zira Örümcek Adam olarak kötü adamların peşini bırakmıyor. Ama bir yandan da büyük aşkı Gwen'e zaman ayırmaya çalışıyor. Lise mezuniyeti ise henüz ufukta görünmüyor. Gwen'ın babasına verdiği sözü unutmayan Peter, Gwen'e zarar vermemek için elinden geleni yapıyor ama kötü Electro'nun ortaya çıkması, Harry Osborn geri dönüşü bu sözünü tutmasını oldukça zorlaştıracaktır. Peter Parker'ın geçmişine dair ortaya yeni ipuçları Örümcek Adam'ın gidişatını da derinden etkileyecektir...
Tır Ve Kamyon Kazaları Bölüm 3/3 05:55
Tır Ve Kamyon Kazaları Bölüm 3/3 58.833 izlenme - 4 yıl önce Tır ve kamyon soförleri bazen araçları aşırı hızlı kullanıyor.Bir de buna alkollü araç kullanımı,dikkatsizlik ve araç bakımlarının yapılmaması gibi nedenler de eklenebilir.Kamyon ve tırların büyük olması kaza anında daha büyük faciaların oluşmasının yolunu açıyor.İşte kameralara yansıyan kaza görüntüleri.
İnanilmaz kaza 01:09
İnanilmaz kaza 61.539 izlenme - 10 yıl önce İnanilmaz kaza
inanılmaz bir modifiyeli  araç 01:02
inanılmaz bir modifiyeli araç 74.929 izlenme - 8 yıl önce inanılmaz bir modifiyeli araç
İnanılmaz Aile 2 (Incredibles 2) Fragman 01:32
İnanılmaz Aile 2 (Incredibles 2) Fragman 8.138 izlenme - 7 ay önce Helen, Bob'u Violet ve Dash ile bırakıp "normal" hayatının günlük kahramanlık işlerine yoğunlaşır. Bu herkes için zor bir değişim olur, ailenin bebek Jack-Jack’in gelişen süper güçlerinden habersiz olması işi daha da zorlaştırır. Filmin yeni kötü adamı zeki ve tehlikeli bir plan yapınca, aile ve Frozone yeniden birlikte çalışmanın bir yolunu bulmalıdır. Tabii, söz konusu İnanılmaz Aile olunca söylemesi kolay. Brad Bird (“Demir Dev,” “İnanılmaz Aile”) tarafından yönetilen ve yapımcılığı John Walker (“İnanılmaz Aile”) ve Nicole Grindle (“Sanjay’ın Süper Ekibi” kısa film, “Oyuncak Hikayesi 3” yardımcı yapımcı) tarafından yapılan “İnanılmaz Aile 2” 22 Haziran 2018 tarihinde vizyona girecek.
Yüklü Tır'ın Tepeye Geldiğinde İnanılmaz Kayması 01:18
Yüklü Tır'ın Tepeye Geldiğinde İnanılmaz Kayması 4.493 izlenme - 5 ay önce İş makinesi taşıyan TIR'ın yokuş yukarı virajdan döndükten sonra tepeye geldiğinde önü kalkarak geriye doğru kaymaya başladığı o anlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İnanılmaz Uçak Kazaları 09:24
İnanılmaz Uçak Kazaları 60.507 izlenme - 7 yıl önce inanılmaz uçak kazaları
inanılmaz bir kaza 00:44
inanılmaz bir kaza 58.869 izlenme - 10 yıl önce inanılmaz bir kaza
Yarış İzleyen İnsanların Verdiği İnanılmaz Tepkiler 03:09
Yarış İzleyen İnsanların Verdiği İnanılmaz Tepkiler 2.721 izlenme - 3 ay önce Videoda bu dönemde yapılan yarışları izleyen insanların tepkileri derleniş. Dünyanın en cesur motosikletçilerin katılmaya cesaret edebildiği TT yarışları her sene iki hafta boyunca, Birleşik Krallığa bağlı özerk bir bölge olan Man adasında düzenleniyor. Yarışçılar 60 kilometrelik efsanevi TT parkurunu en iyi zamanlama ile bitirmeye çalışıyor. Pist yerine trafiğe kapatılmış ada yollarında yapılan yarışta pilotlar limitleri oldukça zorluyorlar ve bu zamana kadar bir çok cesur yarışçının bu yarışlarda yaptıkları kazalar sonucu yaşamlarını kaybettikleri biliniyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."