Hoşgeldiniz!

İnanmayanlar Videoları İzle

Allaha inanmayanlar mutlaka izlesin ! 10:19
Allaha inanmayanlar mutlaka izlesin ! 347 izlenme - 5 yıl önce Evren tesadüfen oluşmamıştır ! Evrenin dizayn edildiğine dair açık işaretler (Allahın varlığına dair kozmolojik argüman) Allahu teala Kuranda insanı düşünmeye yönelterek şöyle buyuruyor: "Göklerin ve yerin yaratılışında, gece ile gündüzün birbiri ardınca gelip gidişinde akıl sahipleri için gerçekten açık ibretler vardır" (ali imran 190) Dikkat ettiyseniz ayette ispat kelimesi kullanılmamiştır. Eğer ispat kelimesi kullanılmış olsaydı, imtihanı düşünecek olursak mantıksız olurdu. Eğer mutlak ispat olsaydı bu sınavın yanında cevapların verilmiş olması gibi olurdu. Ve buda kesinlikle mantıklı olmazdı. Hani ispat deyipte adeta bir araştırma sonucu bir lambayı fişe takıpta lambanın yanması bekler gibi bir araştırmanın Allahı ispat etmesi gerektiğini bekleyen ateistler zaten baştan mantık hatasından kaybetmişlerdir! Tabi elbette Allahın varlığı yada bir dinin doğruluğu anlaşıla bilir/tespit edile bilir olması lazım. Yukardaki ayette nerden anlıya bileceğimize dair bir örnek veriyor. Bunun gibi başka ayetlerde başka örnekler veriliyor ve islamın neden doğru din olduğuda yine başka aytlerde veriliyor.
şansa inanmayanlar için 03:12
şansa inanmayanlar için 154 izlenme - 6 yıl önce
MİRAC KANDİLİ 11:38
MİRAC KANDİLİ 105 izlenme - 2 yıl önce www.huzuradogru.tv
Wpe Sanalika Sanalika.es 07:21
Wpe Sanalika Sanalika.es 101 izlenme - 5 yıl önce Wpe sanalika yapr )
Görüntülü Kuran - Sad Suresi 13:35
Görüntülü Kuran - Sad Suresi 60 izlenme - 1 yıl önce SAD SURESİ İnkar edenler. Peygamberlere inanmayanlar. Davut peygambere gelen iki kişi. Süleyman peygamberin imtihanı. Eyüp peygambere verilen su. Cennet nimetleri. Cehennem azapları. Adem peygamberin yaratılışı. Şeytanın Allah’ın huzurundan kovuluşu.
Sigara Öldürür İnanmayanlar İzlesin :) 01:18
Sigara Öldürür İnanmayanlar İzlesin :) 28 izlenme - 2 yıl önce Facebook: https://www.facebook.com/BirYeniVideo... Sigara Öldürür İnanmayanlar İzlesin :) Sigara Öldürür İnanmayanlar İzlesin :) Sigara Öldürür İnanmayanlar İzlesin :) Sigara Öldürür İnanmayanlar İzlesin :) Sigara Öldürür İnanmayanlar İzlesin :) Sigara Öldürür İnanmayanlar İzlesin :) Sigara Öldürür İnanmayanlar İzlesin :)
Adflybot V5 09:24
Adflybot V5 28 izlenme - 3 yıl önce Size Kanıt İnanmayanlar İçin.
İşte İnanmayanlar İçin Hazırladım ! 01:23
İşte İnanmayanlar İçin Hazırladım ! 31 izlenme - 5 yıl önce inanmayanlar buyrun !
Görmediğim şeye inanmam diyenlere cevapnasihat 11:03
Görmediğim şeye inanmam diyenlere cevapnasihat 32 izlenme - 5 yıl önce Bu sohbette, "görmediğim şeye inanmam" diyen ve aslında görmediği halde var olan zekasını, iradesini, sevgi ve gönlünü inkar tezatına düşenlere misallerle cevap verilmektedir.
İnanmayanlar ahirette ‘Bizi uyuduğumuz yerden kim uyandırdı’ diyorlar 15:20
İnanmayanlar ahirette ‘Bizi uyuduğumuz yerden kim uyandırdı’ diyorlar 9 izlenme - 2 yıl önce İnanmayanlar ahirette ‘Bizi uyuduğumuz yerden kim uyandırdı’ diyorlar Adnan Oktar’ın 7 Şubat 2015 tarihli A9 TV Hoşsohbetler röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org
İnanmayanların Kuran'ı anlamaması, Kuran'ın bir mucizesidir 06:38
İnanmayanların Kuran'ı anlamaması, Kuran'ın bir mucizesidir 2 izlenme - 2 yıl önce İnanmayanların Kuran'ı anlamaması, Kuran'ın bir mucizesidir.