Hoşgeldiniz!

inch

golf jetta ve passat  icin hd goruntulu 7 inch 01:57
golf jetta ve passat icin hd goruntulu 7 inch 1.682 izlenme - 9 yıl önce golf jetta ve passat icin hd goruntulu 7 inch sabit panel dokunmatik ekran navigasyon dvd oynatıcı dahili bluetoth/usb bağlantısı /dvd /fm/am/av mp4/mp3/dvd/vcd/cd/cd-r/cd-rw formatlarına uyumlu 2005 model ve ustu modellerin tumune uygundur turkce konusan dahili navigasyon yukludur update ye acik tum video ve ses formatlarini destekler goruntu formati hd dir dahili bluetoth 7 inc dokunmatik ekran electronik ve mekanik şok önleyici arka görüş kemara bağlantısı 4x 50w ses çıkışı
Pazuları Kafasından Büyük Olan Adam 01:05
Pazuları Kafasından Büyük Olan Adam 686 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın en büyük pazulu adamı olarak Guinness Rekorlar kitabına adını yazdıran bu adama rakip çıkacak mı dersiniz?
Nine Inch Nails - Closer Directors Cut 04:41
Nine Inch Nails - Closer Directors Cut 470 izlenme - 6 yıl önce nine ınch nails - closer directors cut
al pacino - any given sunday  - inch by inch 04:43
al pacino - any given sunday - inch by inch 624 izlenme - 7 yıl önce al pacino'nun any given sunday'den ilham gaz verici motive edici inch by inch konusmasi.
Nine Inch Nails - Down In It 03:55
Nine Inch Nails - Down In It 376 izlenme - 6 yıl önce
Nine Inch Nails - Closer (+18) 04:41
Nine Inch Nails - Closer (+18) 106 izlenme - 3 yıl önce Endüstiryel müzik...Şehirli,asi ve yalnız adamın müziği..Rock ve elektronik müziğin bu eşşiz sentezi aslında 70’lerin ortasında kök salmaya başlamış,Frank Zappa’dan tutun da Kraftwerk’e kadar oldukça geniş bir yelpazeden beslenmiştir.Ses çıkaran objeleri enstruman olarak kullanan,synthsizer denen aleti piyano misali kendi romantizmini ortaya koymak için kullanan bu akımın günümüzde en meşhur temsilcisi olan Nine Inch Nails kurulduğunda sene 1988 idi.O zamanlar grubun sadece tek üyesi vardı o da solist Trent Reznor idi.Sayın abimiz öyle mükemmeliyetçi bir yapıya sahipti ki sazları istediği gibi çalacak eleman bulamıyordu o yüzden hepsini kendi çalıyordu.Daha sonra 21 adet eleman gruba girip çıktıysa da NIN ismi daha çok Trent Reznor’ı anımsatır olmuştur.Müziğe sesin yanısıra ‘’gürültü’’yü de estetik bir biçimde sokmayı başaran grubun ismi Reznor’ın dediğine göre hiç bir manası olmayan bir kısaltmaydı ancak dedikodulara göre bu isim İsa’nın çarmıha gerilişinden veya Freddy Kruger’ın dokuz inç uzunluğundaki tırnaklarından geliyordu... İlk albümleri ‘’Pretty Hate Machine’’ grubu yeraltı piyasasından gün yüzüne çıkartan albüm oldu,’’Head Like a Hole’’,’’Sin’’,’’Down in It’’ singleları ses getirdi. Ardından kolay kolay hazmedilemeycek sahnelerle dolu klibiyle ‘’Happiness in Slavery’’ ve gruba Grammy kazandıran ‘’Wish’’ şarkısını ihtiva eden ‘’Broken’’ albümü geldi.Çelik değiştiğinden, devir değiştiğinden artık görsel unsurlar olmadan müzikal başarılardan bahsetmenin pek mümkün olmadığı zamanlarda,tam da Türkiye cep telefonuyla tanışıp,Bosna’ya asker gönderdiği dönemde, NIN yönetmen Mark Romanek imzalı klibiyle ‘’Closer’’ı piyasaya sürdü.1994 yılında gerek aşmış sözleri gerekse klibindeki anlaşılmaz imajlarıyla bu şarkı NIN’in başarısını perçinledi,deyim yerindeyse Reznor tahtı sağlama aldı. 1999 yılında ise grubun en sanatkarane albümü ‘’Fragile’’ piyasaya sürüldü.2000’li yılların ortasına gelindiğinde ise artık Trent Reznor dünya düzenine karşı koyan bir rock peygamberi olmuştu.Sanatı direnişin en güçlü silahı olarak gören Reznor,artık bir çok filmin ve bilgisayar oyununun müziğine imza atmıştı,hatta kendisine (teşbihte hata olmaz) Brian Warner’ı Marilyn Manson yapan adam bile diyebilmemiz mümkündü. İşte doksanlı ve ikibinli yılların bu müzikal fenomeninin en içgüdüsel tavırlı eseri kült klibiyle sizlerle...
Dünyanın En Büyük Televizyonu - 201 inch 02:03
Dünyanın En Büyük Televizyonu - 201 inch 81 izlenme - 3 yıl önce 201'led tv 15 speakerı olan devasa bir cihaz. Ancak bahçe lazım çoğumuzunda bahçesi olmadığına göre sağlık olsun deyip almayacağız . Hayır, bahçem olsa kesin alırdım.
nine inch nails- dead souls the crow soundtrack 05:04
nine inch nails- dead souls the crow soundtrack 141 izlenme - 6 yıl önce
Nine Inch Nails - March Of The Pigs Live 03:59
Nine Inch Nails - March Of The Pigs Live 75 izlenme - 6 yıl önce
201 İnch Dünyanın En Büyük Televizyonu 02:20
201 İnch Dünyanın En Büyük Televizyonu 110 izlenme - 5 yıl önce 201 İnch Dünyanın En Büyük Televizyonu
Türk'ün Tabletle İmtihanı 02:17
Türk'ün Tabletle İmtihanı 48 izlenme - 3 yıl önce Bugünlerde tablet almayı düşündüğüm için Youtube'da gezerken rastladığım ve hayli güldüğüm bi video sizlerle paylaşmak istedim. Artes i703 Tablet Video incelemesi yaparken kamerayı sabit tutamayan kişinin yaşadıklarına şahit olacaksınız.
özgürüm ben  - Yirmisekiz inç 02:50
özgürüm ben - Yirmisekiz inç 21 izlenme - 3 yıl önce Bütün bisiklet camiasına armağanımızdır.