Hoşgeldiniz!

İncisözlük Videoları İzle

İnci Sözlük vs Ekşi Sözlük Destansı Rap Savaşları (Uludağcı da içerir) 02:18
İnci Sözlük vs Ekşi Sözlük Destansı Rap Savaşları (Uludağcı da içerir) 6.570 izlenme - 1 yıl önce Elemanlar inci sözlük vs ekşi sözlük yapmışlar yabancı versiyondan Türkiye' ye uyarlamışlar. Başıma bişey gelmiyecekse çok beğendiğim için paylaştım. Ayrıca uludağcı sonda süpriz yapmış. İleri de "Alkışlarla Yaşıyorum vs. MEME" de bekliyoruz..
Ahmet Abi - Seçim Sonrası İsyan 04:00
Ahmet Abi - Seçim Sonrası İsyan 1.911 izlenme - 2 yıl önce İnci Sözlük'ün desteklediği milletvekili adayı olarak, 12 Haziran seçimlerinden eli boş dönen Ahmet Yılmaz adeta isyan etti. Köylülerinin oy vermediğinden bahseden Ahmet Abi, köyünde düzenlenen festivalde binlerce para harcadığı, et ve pilav paralarını bile kendisinin verdiği halde köylülerinin oy vermediğinden şikayetçi. Film ve dizi teklifleri geldiğini söyleyen Ahmet Abi, ilk oyunculuk deneyimini de bu videonun ilk 15 saniyesinde yapıyor.
İnci Sözlük - Televizyon Programlarından İnciler 06:27
İnci Sözlük - Televizyon Programlarından İnciler 748 izlenme - 2 yıl önce Aktif kullanıcısı sayısı 5000+ olan ve her geçen gün artan bir sözlük. Sadece sözlük değil, amaçları kendilerini duyurmak olan, yanlış şeylerin üzerine giden bir topluluk. Televizyon programlarına katılıp, işletmek hobileri. Üyesi değilim ama takip ediyorum. Şimdiye kadar yaptıkları şakalardan bir buket geliyor efenim.
İlber Ortaylı - Hakkında Yapılan Capslere Verdiği Cevap 02:30
İlber Ortaylı - Hakkında Yapılan Capslere Verdiği Cevap 1.079 izlenme - 2 yıl önce İlber Ortaylı Hocamızın son günlerde sosyal medyada baya gündemde olan İlber capslerine yaptığı yorumu göreceğiz
Vize Öncesi Not İsteyen İnsanın Durumu 01:37
Vize Öncesi Not İsteyen İnsanın Durumu 592 izlenme - 2 yıl önce capste gördüm abd ırak savaşı öncesi kongre konuşması yapan bir insanın konuşmasına alt yazı eklemişler. biraz ergence olmuş ama çoğumuzun not isterken yaşadığı ruh halini çok iyi özetlemiş. ulan not verseniz ne olur hepimiz dersi geçsek ne olur. illah birileri kalsın mı kahrolsun böyle sisteme.
Asosyal Asım - Kısa Film (İnci Sözlük) 13:11
Asosyal Asım - Kısa Film (İnci Sözlük) 365 izlenme - 2 yıl önce Çoğu internet kullanıcısının muzdarip olduğu, çağımızın vebası asosyallik hakkındaki kısa film. Herkes hayatta biraz Asım'dır.
Ahmet Abi'nin Milletvekilliği Açıklaması 04:49
Ahmet Abi'nin Milletvekilliği Açıklaması 84 izlenme - 2 yıl önce İnternetin, özellikle İncisözlükün fenomeni Ahmet abinin yaptığı ünle birlikte bağımsız milletvekili adayı olması ulusal basında da yer bulmaya başladı, Ahmet abi panpalarına teşekkür ediyor, sonrasında gerekli açıklamayı bizlere sunuyor. ''Kargalar sürüyle uçar, ama baykuşlar yalnız uçar''
İncisözlük Etkisi 00:11
İncisözlük Etkisi 16 izlenme - 4 yıl önce Bir Murat Emre Taklidi