Hoşgeldiniz!

İndiana Jones Videoları İzle

TüFeNg:) 00:16
TüFeNg:) 21.085 izlenme - 11 yıl önce tüfek icat oldu delikanlılık bozuldu
SEN HANGİ ÇAĞDAN KALDIN BİRADER? 00:16
SEN HANGİ ÇAĞDAN KALDIN BİRADER? 21.467 izlenme - 10 yıl önce TÜFEK İCAT OLDU YA,SENİN TEKNOLOJİDEN HABERİN YOK MU?
Filmlerde Wilhelm Çığlığı 02:58
Filmlerde Wilhelm Çığlığı 1.495 izlenme - 1 yıl önce Wilhelm Çığlığı, ilk kez 1951 yılında Gary Cooper'ın başrolünü oynadığı Distant Drums adlı bir western filminde kullanılması için kaydedilen ve o tarihten bu yana 300'den fazla filmde kullanılan çığlık sesidir. 1970'lere kadar sadece Warner Bros. filmlerinde kullanılan bu efekt, Star Wars'un ses tasarımcısı Ben Burtt tarafından Star Wars'a aynen eklenince yeniden popülariteye kavuştu ve Star Wars serisinin dışında Indiana Jones film serilerinde ve Disney çizgi filmlerinde sıklıkla kullanılmaya başladı. Bu ses efektini filmlerinde kullanan yönetmenler arasında; Quentin Tarantino, Peter Jackson, Steven Spielberg, Tim Burton, Jason Reitman ve Ridley Scott da yer almaktadır.
gösteriş sizi her zaman kurtarmaz... - indiana jon 00:16
gösteriş sizi her zaman kurtarmaz... - indiana jon 7.399 izlenme - 10 yıl önce mütevazılığa bakarmısınız...
indiana jones  kristal kafatası krallığı türkçe fr 01:45
indiana jones kristal kafatası krallığı türkçe fr 5.168 izlenme - 9 yıl önce indiana jones serisinin son filmi kristal kafatası krallığı pek yakında sinemalarda..
indiana jones 07:30
indiana jones 3.974 izlenme - 9 yıl önce indiana jones mayısta sinemalarda
indiana jones kafatası krallığı 01:48
indiana jones kafatası krallığı 2.559 izlenme - 9 yıl önce indiana jones kafatası krallığı turkce dublajlı fragman
indiana Jones - Quadrilogy Trailer 01:13
indiana Jones - Quadrilogy Trailer 388 izlenme - 5 yıl önce indiana Jones - Quadrilogy Trailer
Mahsuni Düşler 02:18
Mahsuni Düşler 290 izlenme - 2 yıl önce Yönetmenlik ve oyunculuk hayalleriyle yanıp tutuşan Mahsun Redrose'un köyünde İndiana Jones film ekibinin çekim yapmasından kelli içine girmiş olduğu düşünceler silsilesini izliyoruz.
Indiana Jones - Kalp Sökme Sahnesi 00:53
Indiana Jones - Kalp Sökme Sahnesi 209 izlenme - 2 yıl önce 1984 yapımı İndiana Jones filminin en çok akılda kalan sahnesidir. Çocukluğumdan izlediğim filmin bu sahnesini uzun süre unutamamışımdır. Filimin özeti; Şangay'da bir gece kulübündeki kargaşadan son anda kaçan Indiana Jones, yanında uzakdoğulu küçük yardımcısı ve istemeden kader birliği ettiği genç ve çekici şarkıcı Willie olduğu halde, kendisini Hindistan'da bulur. Maceraperest arkeolog, küçük bir köydeki çocukları kaçırarak madende çalıştıran ve zulüm eden Thuggee tarikatıyla karşı karşıya gelir. Kana susamış bu şeytani tarikatın hedefi, yüz yıl önce İngiliz sömürgeciler tarafından yasaklanan korkunç eylemlerine devam etmek için madenlerde kaybolmuş olan kutsal elmasları bulmaktır.
New indiana Jones and the Spear of Destiny Fan Film Theatrical Trailer 2010 01:14
New indiana Jones and the Spear of Destiny Fan Film Theatrical Trailer 2010 281 izlenme - 5 yıl önce New indiana Jones and the Spear of Destiny Fan Film Theatrical Trailer 2010
İndiana Jones Son Macera (1989) - İndy ve Babasının Nazilerden Kaçışı 1 07:47
İndiana Jones Son Macera (1989) - İndy ve Babasının Nazilerden Kaçışı 1 95 izlenme - 2 yıl önce İndy, sarışın hatuna güvenip babasını kurtarmak amacıyla Nazilerin kalesine girer. Ancak sarışın Avusturyalı tarafından ihanete uğrar ve o da babası gibi tutsak düşer. Bu sefer İndy hem kendini hem de babasını kurtarmak zorundadır. Ancak İndy kurtulmakla yetinmeyecek, götüm götüm kaçtığı Nazilerin yuvası Berlin'e giderek babasına ait defteri sarışın Avusturyalıdan geri alacak, hatta bu defteri Adolf Hitler'e imzalatacaktır. Tabi o kısımlar burada yok ancak onları da yakın zamanda yükleyeceğim. İşte bu insanın yüzünde tebessüm bırakan kaçış sahnelerinin birinci bölümünü izleyeceğiz. Altyazıyı tek tek movie maker'da kendim yazıp bir de senkronlamak için bir saatten fazla uğraştım değeri mi bilin a.y. çomarları.
1981' de Vizyona Giren Filmler 06:31
1981' de Vizyona Giren Filmler 96 izlenme - 2 yıl önce Gişe rekortmeni Indıana Jones üçlemesinin ilk filmi Kutsal Hazine Avcıları,İtalya ve bazı avrupa ülkerinde yasaklı film haline gelen Libya'nın kurtuluş simgesi olan Ömer Muhtar'ın aynı isimden uyarlanan filmi,Yeşilçam'ın devleri Cüneyt Arkın,Ekrem Bora,Fikret Hakan ve İzzet Günay'ın rol aldığı Unutulmayanlar'ı o yıl sinemaseverler izlemişti.
Steven Spielberg Film Portföyü 03:40
Steven Spielberg Film Portföyü 190 izlenme - 2 yıl önce Sinemanın gelmiş geçmiş en iyi yönetmenlerinin başında gelen Steven Spielberg'in film portföyü.Yönetmenin neredeyse her çalışması birer başyapıt ve efsaneleşmiş ve tüm dünyada kitlesel beyeni kazanmıştır.Yönetmenin efsaneleri saymakla bitmez lakin benim en sevdiğim çalışmaları ; jaws, indiana jones, ET,Jurassic Park ,Er Ryan'ı Kurtarmak ve Sıkıysa Yakala filmleridir.
İndiana Jones: Kamçılı Adam - Fragman 00:36
İndiana Jones: Kamçılı Adam - Fragman 107 izlenme - 2 yıl önce Dün tvde izlerken sitede var mı acaba diye düşündüm ve olmadığını gördüm, böyle büyük bir klasik sitede olmalıydı bence. Filmin son sahnelerindeki kalp sökme sahnesinide bulup eklemeye çalışacağım zira çocukluk yıllarımdan izlediğim bu filmin uzun süre aklımdan çıkmayan sahnesidir. Filmin Künyesi Yapım Yılı :1984 (vizyona 1986 da girmiştir) Yönetmen: Steven Spielberg Oyuncular: Harrison Ford, Kate Capshaw, Jonathan Ke Quan, Amrish Puri, Roshan Seth Süre :118 dk. Senaryo: Willard Huyck, Gloria Katz Yapımcı Firma: Paramount Pictures Yapım Ülkesi: ABD Orijinal Dil: İngilizce, Sinhala Orijinal Adı: Indiana Jones and the Temple of Doom
indiana Jones vs The Swordsman in Raiders of the Lost Ark Special Edition 00:17
indiana Jones vs The Swordsman in Raiders of the Lost Ark Special Edition 142 izlenme - 5 yıl önce indiana Jones vs The Swordsman in Raiders of the Lost Ark Special Edition
Two Steps From Hell - The Protectors Of The Earth 02:50
Two Steps From Hell - The Protectors Of The Earth 47 izlenme - 2 yıl önce California da kurulup İndiana Jones, Narnia Günlükleri, Avatar, Startrek, Prince Of Persia'sından tutun da X-Men'inden İnception'ına kadar ne kadar kaliteli film varsa bunlara müzik yapmakta olan bu aşmış müzik grubunun o eşsiz eserlerinden sadece biridir The Protectors Of The Earth. Atv Ana Haber de az kaymağını yememiştir bu müziğin.