Hoşgeldiniz!

indiana jones

TüFeNg:) 00:16
TüFeNg:) 21.545 izlenme - 11 yıl önce tüfek icat oldu delikanlılık bozuldu
SEN HANGİ ÇAĞDAN KALDIN BİRADER? 00:16
SEN HANGİ ÇAĞDAN KALDIN BİRADER? 21.477 izlenme - 11 yıl önce TÜFEK İCAT OLDU YA,SENİN TEKNOLOJİDEN HABERİN YOK MU?
gösteriş sizi her zaman kurtarmaz... - indiana jon 00:16
gösteriş sizi her zaman kurtarmaz... - indiana jon 7.408 izlenme - 11 yıl önce mütevazılığa bakarmısınız...
Filmlerde Wilhelm Çığlığı 02:58
Filmlerde Wilhelm Çığlığı 1.529 izlenme - 2 yıl önce Wilhelm Çığlığı, ilk kez 1951 yılında Gary Cooper'ın başrolünü oynadığı Distant Drums adlı bir western filminde kullanılması için kaydedilen ve o tarihten bu yana 300'den fazla filmde kullanılan çığlık sesidir. 1970'lere kadar sadece Warner Bros. filmlerinde kullanılan bu efekt, Star Wars'un ses tasarımcısı Ben Burtt tarafından Star Wars'a aynen eklenince yeniden popülariteye kavuştu ve Star Wars serisinin dışında Indiana Jones film serilerinde ve Disney çizgi filmlerinde sıklıkla kullanılmaya başladı. Bu ses efektini filmlerinde kullanan yönetmenler arasında; Quentin Tarantino, Peter Jackson, Steven Spielberg, Tim Burton, Jason Reitman ve Ridley Scott da yer almaktadır.
indiana jones  kristal kafatası krallığı türkçe fr 01:45
indiana jones kristal kafatası krallığı türkçe fr 5.182 izlenme - 10 yıl önce indiana jones serisinin son filmi kristal kafatası krallığı pek yakında sinemalarda..
indiana jones 07:30
indiana jones 3.979 izlenme - 10 yıl önce indiana jones mayısta sinemalarda
indiana jones kafatası krallığı 01:48
indiana jones kafatası krallığı 2.564 izlenme - 10 yıl önce indiana jones kafatası krallığı turkce dublajlı fragman
Indiana Jones - Kalp Sökme Sahnesi 00:53
Indiana Jones - Kalp Sökme Sahnesi 387 izlenme - 3 yıl önce 1984 yapımı İndiana Jones filminin en çok akılda kalan sahnesidir. Çocukluğumdan izlediğim filmin bu sahnesini uzun süre unutamamışımdır. Filimin özeti; Şangay'da bir gece kulübündeki kargaşadan son anda kaçan Indiana Jones, yanında uzakdoğulu küçük yardımcısı ve istemeden kader birliği ettiği genç ve çekici şarkıcı Willie olduğu halde, kendisini Hindistan'da bulur. Maceraperest arkeolog, küçük bir köydeki çocukları kaçırarak madende çalıştıran ve zulüm eden Thuggee tarikatıyla karşı karşıya gelir. Kana susamış bu şeytani tarikatın hedefi, yüz yıl önce İngiliz sömürgeciler tarafından yasaklanan korkunç eylemlerine devam etmek için madenlerde kaybolmuş olan kutsal elmasları bulmaktır.
indiana Jones - Quadrilogy Trailer 01:13
indiana Jones - Quadrilogy Trailer 388 izlenme - 6 yıl önce indiana Jones - Quadrilogy Trailer
Mahsuni Düşler 02:18
Mahsuni Düşler 296 izlenme - 3 yıl önce Yönetmenlik ve oyunculuk hayalleriyle yanıp tutuşan Mahsun Redrose'un köyünde İndiana Jones film ekibinin çekim yapmasından kelli içine girmiş olduğu düşünceler silsilesini izliyoruz.
İndiana Jones Son Macera (1989) - İndy ve Babasının Nazilerden Kaçışı 1 07:47
İndiana Jones Son Macera (1989) - İndy ve Babasının Nazilerden Kaçışı 1 173 izlenme - 2 yıl önce İndy, sarışın hatuna güvenip babasını kurtarmak amacıyla Nazilerin kalesine girer. Ancak sarışın Avusturyalı tarafından ihanete uğrar ve o da babası gibi tutsak düşer. Bu sefer İndy hem kendini hem de babasını kurtarmak zorundadır. Ancak İndy kurtulmakla yetinmeyecek, götüm götüm kaçtığı Nazilerin yuvası Berlin'e giderek babasına ait defteri sarışın Avusturyalıdan geri alacak, hatta bu defteri Adolf Hitler'e imzalatacaktır. Tabi o kısımlar burada yok ancak onları da yakın zamanda yükleyeceğim. İşte bu insanın yüzünde tebessüm bırakan kaçış sahnelerinin birinci bölümünü izleyeceğiz. Altyazıyı tek tek movie maker'da kendim yazıp bir de senkronlamak için bir saatten fazla uğraştım değeri mi bilin a.y. çomarları.
İndiana Jones: Kamçılı Adam - Fragman 00:36
İndiana Jones: Kamçılı Adam - Fragman 192 izlenme - 3 yıl önce Dün tvde izlerken sitede var mı acaba diye düşündüm ve olmadığını gördüm, böyle büyük bir klasik sitede olmalıydı bence. Filmin son sahnelerindeki kalp sökme sahnesinide bulup eklemeye çalışacağım zira çocukluk yıllarımdan izlediğim bu filmin uzun süre aklımdan çıkmayan sahnesidir. Filmin Künyesi Yapım Yılı :1984 (vizyona 1986 da girmiştir) Yönetmen: Steven Spielberg Oyuncular: Harrison Ford, Kate Capshaw, Jonathan Ke Quan, Amrish Puri, Roshan Seth Süre :118 dk. Senaryo: Willard Huyck, Gloria Katz Yapımcı Firma: Paramount Pictures Yapım Ülkesi: ABD Orijinal Dil: İngilizce, Sinhala Orijinal Adı: Indiana Jones and the Temple of Doom
New indiana Jones and the Spear of Destiny Fan Film Theatrical Trailer 2010 01:14
New indiana Jones and the Spear of Destiny Fan Film Theatrical Trailer 2010 282 izlenme - 6 yıl önce New indiana Jones and the Spear of Destiny Fan Film Theatrical Trailer 2010
1981' de Vizyona Giren Filmler 06:31
1981' de Vizyona Giren Filmler 115 izlenme - 3 yıl önce Gişe rekortmeni Indıana Jones üçlemesinin ilk filmi Kutsal Hazine Avcıları,İtalya ve bazı avrupa ülkerinde yasaklı film haline gelen Libya'nın kurtuluş simgesi olan Ömer Muhtar'ın aynı isimden uyarlanan filmi,Yeşilçam'ın devleri Cüneyt Arkın,Ekrem Bora,Fikret Hakan ve İzzet Günay'ın rol aldığı Unutulmayanlar'ı o yıl sinemaseverler izlemişti.
Steven Spielberg Film Portföyü 03:40
Steven Spielberg Film Portföyü 211 izlenme - 3 yıl önce Sinemanın gelmiş geçmiş en iyi yönetmenlerinin başında gelen Steven Spielberg'in film portföyü.Yönetmenin neredeyse her çalışması birer başyapıt ve efsaneleşmiş ve tüm dünyada kitlesel beyeni kazanmıştır.Yönetmenin efsaneleri saymakla bitmez lakin benim en sevdiğim çalışmaları ; jaws, indiana jones, ET,Jurassic Park ,Er Ryan'ı Kurtarmak ve Sıkıysa Yakala filmleridir.
indiana Jones vs The Swordsman in Raiders of the Lost Ark Special Edition 00:17
indiana Jones vs The Swordsman in Raiders of the Lost Ark Special Edition 142 izlenme - 5 yıl önce indiana Jones vs The Swordsman in Raiders of the Lost Ark Special Edition
Harrison Ford Hakkında Bilinmeyenler 09:18
Harrison Ford Hakkında Bilinmeyenler 11 izlenme - 5 ay önce https://www.instagram.com/bizimcansu/ https://www.facebook.com/sinemaskoptv/ Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...
Sinehaber 115 Bölüm 08:31
Sinehaber 115 Bölüm 7 izlenme - 4 ay önce https://www.instagram.com/bizimcansu/ https://www.facebook.com/sinemaskoptv/ Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...
Two Steps From Hell - The Protectors Of The Earth 02:50
Two Steps From Hell - The Protectors Of The Earth 61 izlenme - 3 yıl önce California da kurulup İndiana Jones, Narnia Günlükleri, Avatar, Startrek, Prince Of Persia'sından tutun da X-Men'inden İnception'ına kadar ne kadar kaliteli film varsa bunlara müzik yapmakta olan bu aşmış müzik grubunun o eşsiz eserlerinden sadece biridir The Protectors Of The Earth. Atv Ana Haber de az kaymağını yememiştir bu müziğin.