Hoşgeldiniz!

İnekler

Bully - İnekler Sapıttı - Bölüm 13 - Burak Oyunda 33:18
Bully - İnekler Sapıttı - Bölüm 13 - Burak Oyunda 8.124 izlenme - 2 ay önce Burak Oyunda T-Shirt: http://www.tisho.com/dukkan/burak-oyunda_58 Burak Oyunda Mobil Uygulaması: http://izl.sn/2x6396 İnternet Sitem : http://burakoyunda.net Flash Oyun : http://oyunasi.com Minecraft Hakkında Her Şey : http://minecraftevi.com
İlk Kez Köpek Gören İnekler Ne Yapar? 02:10
İlk Kez Köpek Gören İnekler Ne Yapar? 1.924.969 izlenme - 3 yıl önce Daha fazlası için kanal'a abone olmayı unutmayın: izlesene.com/maykop Hayatlarında ilk kez köperk gören inekler ne yapacaklarını bilemediler, Kahkahalarınıza Engel Olamayacaksınız!
İNEKLER AŞKINA ! - (Minecraft Modlu Survival ) #3 16:58
İNEKLER AŞKINA ! - (Minecraft Modlu Survival ) #3 99 izlenme - 1 ay önce Modlu Survival serimiz kaldığı yerden devam ediyor. Bu seriyi seviyorsanız Like ve Yorum atarak ilginizi gösterebilirsiniz :) ? Her Gün Akşam 19:30' da Yeni Video ! ? Abone Ol ! http://bit.ly/1z8fOAa Kanala Bağış https://goo.gl/TqddGt En Ucuz Oyunlar https://www.g2a.com/r/furkan-yaman Facebook http://www.facebook.com/FurkanYamanHDD Instagram http://www.instagram.com/furkanyamanhdd Tüm soru ve önerilerinizi furkanyamanhd@gmail.com email adresine gönderebilirsiniz. Lütfen ; - Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri spam olarak işaretleyiniz. - Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
inekler 00:15
inekler 167.460 izlenme - 6 yıl önce elma bahçesine dalan inekler
İnekler Serseri Olursa 00:06
İnekler Serseri Olursa 58.791 izlenme - 3 yıl önce İnekler Serseri Olursa
Ana Ocağı Programında İnekler Zehirlenmesi 17:57
Ana Ocağı Programında İnekler Zehirlenmesi 2.350 izlenme - 7 ay önce Program hala devam ediyor mu bilmiyorum ama bir kaç yıl önce tvde denk gelmiştim bu programa kokoş kokoş gızlara iş yaptırıyordı ve sivil hayatta kedi görse aay çok korktum ayy piss diyen kızlar, para hırsıyla doğuştan donanımlı oldukları için mevzu altın olduğu için tezek mezek demeden yardırıp çalıyorlar kısacası entresan bir program (survivordan eğitici en azından çocuklar inek nasıl sağılır onu görür ) Birde bu programda tv üslübüyla temizlenen inekler vardır efendim onlar zehirlenmiş bu bölümde izliyoruz. Kadının bayılması efsane...
İlk Defa Güneş ve Doğayla Karşılaşan İnekler 01:20
İlk Defa Güneş ve Doğayla Karşılaşan İnekler 77.418 izlenme - 3 yıl önce Hayatlarını süt endüstrisine veren ve kapalı ortamda kasaplık yetiştirilen 25 ineğin bir derneğin girişimiyle ilk kez doğayla, güneşle ve özgürlükle tanışma anları, bu sevinci mutlaka izleyin.
Çizgi Film - Oyuncaklarla oynuyoruz - Köydeki dedesine  giden şehirli çocuk 05:05
Çizgi Film - Oyuncaklarla oynuyoruz - Köydeki dedesine giden şehirli çocuk 16.410 izlenme - 1 yıl önce Brio oyuncak seti - Çiftlik Bir anne yaz tatilinde çocuğunun dolu dolu vakit geçirmesini istiyor.Mis gibi kokar köy. Evet, inek dışkısı kokusunu kastediyorum. Evet, tabii ki günün birinde ciddiyim.kendine kendine otlamaya sabah gidip akşam dama gelen inekler var bizim köyde. hala şaşırırım.
İlk Kez Köpek Gören İnekler 02:10
İlk Kez Köpek Gören İnekler 53.768 izlenme - 3 yıl önce İlk Kez Köpek Gören İnekler Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kütahya'da Yaşlı Çiftin İneklerine Yıldırım Çarptı 00:57
Kütahya'da Yaşlı Çiftin İneklerine Yıldırım Çarptı 342 izlenme - 4 ay önce Kütahya merkeze bağlı Akoluk köyünde yıldırım isabet etmesi sonucu 8 ineğinden 5'i telef olan ve başka geçim kaynağı bulunmayan yaşlı çift, kaybettikleri ineklerine sarılarak ağladı. Sosyal medyada başlatılan çağrılar sonrası Kütahya Valiliği, aileye ulaştıklarını ve gerekli çalışmayı başlattıklarını duyurdu. Valilik, "Akoluk Köyünde yıldırım isabet etmesi sonucu hayvanları telef olan aileye ulaşıldı.Valiliğimiz tarafından gerekli çalışmalar başlatılmıştır" dedi. Haber7’nin haberine göre, merkeze bağlı Akoluk köyünde yaşayan Ahmet Girkin (33), ailesine ait 8 ineği otlatmak için Kızıleğrek mevkisindeki meraya götürdü. Girkin, bir süre sonra inekleri merada bırakıp yakındaki nohut tarlasına gitti. Aniden başlayan şiddetli yağış sırasında yıldırım düştüğünü fark eden Ahmet Girkin, döndüğünde büyükbaş hayvanlardan 5'inin telef olduğunu gördü. Olayı haber alıp meraya gelen baba Hüseyin (66) ve anne Fatma Girkin (62) ise gördükleri manzara karşısına fenalık geçirdi. Yaşlı kadın ve eşi, ölen ineklerine sarılarak gözyaşı döktü. Ahmet Girkin, yaptığı açıklamada, yağış sırasında ağaç altında bekleyen ineklerin yıldırım isabet etmesi sonucu telef olduğunu söyledi. Girkin, "Ben köyde çiftçilikle ve hayvancılıkla geçimimi sağlayan biriyim. Tüm sermayem bu ineklerdi. Başka gelir kaynağım yok. Bu ineklerin sütlerini satarak geçimimi sağlıyorum. Devletimizin yardımlarını bekliyorum." ifadelerini kullandı. "Bazılarının karnında buzağı da vardı" Fatma Girkin de telef olan hayvanlarından başka hiçbir gelirlerinin olmadığını söyledi. Girkin, "Yıllar önce bir ineğimiz vardı. Bu inekler ondan çoğaldı ve 8 ineğimiz oldu. Şimdi 5'i telef oldu. Bazılarının karnında buzağı da vardı. Biz bundan sonra ne yaparız bilmiyorum. Her şeyimiz bu ineklerdi. Bu hayvanlar benim evladım gibiydi. Bize oğlumuz bakıyor. Ne yapacağımızı bilmiyoruz." dedi. Öte yandan, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü görevlileri de köye gelerek telef olan ineklerle ilgili inceleme yaptı.
Minecraft : Modlu Saklambaç - Egzotik İnekler(Ore Spawn) - Yeni Skin! W/tto,azizgaming,barış Oyunda 23:29
Minecraft : Modlu Saklambaç - Egzotik İnekler(Ore Spawn) - Yeni Skin! W/tto,azizgaming,barış Oyunda 5.190 izlenme - 10 ay önce Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın!!! 50.000 beğeni dedik umarım ki olur! ----------------------------------------­----------------------------------------­----- Oyun Konsolu Mobil Uygulaması (Android) : https://goo.gl/4kKVyM Facebook Sayfam (Haberdar Ol): http://goo.gl/mH9ZrL İnstagram: http://goo.gl/W61Wt8 Younow:https://goo.gl/ufHwzt Twitch : http://goo.gl/6URzQV Ucuz ve Güvenilir Oyunlar İçin:https://goo.gl/NZPDku ----------------------------------------­----------------------------------------­- Lütfen; Küfürlü ve aşağılayıcı yorumlara cevap vermeyin. Kendi kanalının tanıtımını yapanlar ve küfür içerikli yorum yapanlar kanaldan engellenecektir. Unutmayın ki videoları beğenmeniz beni daha fazla video çekmem için teşvik ediyor. Kişisel Facebook : https://goo.gl/x1wwaq Sosyal medya bana ulaşmak için en kolay yol ancak saygı seviyelerini korudukça. Şimdilik bu kadar. İyi Günler
Yeni Dinozor Ve İnekler ! - Minecraft : Extreme Jurassic Craft  7  - Oyun Konsolu 36:09
Yeni Dinozor Ve İnekler ! - Minecraft : Extreme Jurassic Craft 7 - Oyun Konsolu 4.452 izlenme - 10 ay önce Daha fazlası için videoyu beğenmeyi unutmayın!!! 7000 beğeni dedik umarım ki olur! ----------------------------------------­----------------------------------------­----- Oyun Konsolu Mobil Uygulaması (Android) : https://goo.gl/4kKVyM Facebook Sayfam (Haberdar Ol): http://goo.gl/mH9ZrL İnstagram: http://goo.gl/W61Wt8 Younow:https://goo.gl/ufHwzt Twitch : http://goo.gl/6URzQV Ucuz ve Güvenilir Oyunlar İçin:https://goo.gl/NZPDku ----------------------------------------­----------------------------------------­- Lütfen; Küfürlü ve aşağılayıcı yorumlara cevap vermeyin. Kendi kanalının tanıtımını yapanlar ve küfür içerikli yorum yapanlar kanaldan engellenecektir. Unutmayın ki videoları beğenmeniz beni daha fazla video çekmem için teşvik ediyor. Kişisel Facebook : https://goo.gl/x1wwaq Sosyal medya bana ulaşmak için en kolay yol ancak saygı seviyelerini korudukça. Şimdilik bu kadar. İyi Günler
İnekler (Animasyon) 00:59
İnekler (Animasyon) 14.756 izlenme - 3 yıl önce Bir nehir geçişi bahis tutan inekler (Animasyon)
Bu Göğüslere İnekler Bile Pes Dedi 00:25
Bu Göğüslere İnekler Bile Pes Dedi 96.299 izlenme - 7 yıl önce
Deprem Sonrası Dağda Mahsur Kalan inekler 00:21
Deprem Sonrası Dağda Mahsur Kalan inekler 12 izlenme - 4 hafta önce Y. Zelanda'daki heyelanda inekler dağda mahsur kaldı Yeni Zelanda’da meydana gelen 7.8 büyüklüğündeki deprem, dağlık bölgelerde toprak kaymalarına da neden oldu.
İlk Kez Köpek Gören İnekler Ne Yapar :) 02:10
İlk Kez Köpek Gören İnekler Ne Yapar :) 12.205 izlenme - 3 yıl önce Kopek Goren Şaşkın İnekler :)
Yaramaz İnekler 00:47
Yaramaz İnekler 8.915 izlenme - 3 yıl önce Yaramaz İnekler
inekler 02:58
inekler 22.685 izlenme - 5 yıl önce ineklerin gezisi
Çiftçinin İnekler İle İlişkisi 01:02
Çiftçinin İnekler İle İlişkisi 14.842 izlenme - 4 yıl önce Çiftçinin İnekler İle İlişkisi
sutas ucan inekler 01:02
sutas ucan inekler 44.670 izlenme - 7 yıl önce sutas 35. yil reklami...ucan inekler. super :)
kareteci inek-Türkçe komik 02:24
kareteci inek-Türkçe komik 54.600 izlenme - 7 yıl önce inekler ne yer
Akıllı İnekler 02:07
Akıllı İnekler 2.097 izlenme - 2 yıl önce İnek - Akıllı inekler İneğin akıllısı olur mu demeyin, izleyince şaşıracaksınız. kafalarını daha doğrusu zekalarını kullanarak yaptıkları sizi hayrete düşürecek.
Kahraman İnekler - Sadece İnekler - Çizgi Film 00:47
Kahraman İnekler - Sadece İnekler - Çizgi Film 818 izlenme - 1 yıl önce Kahraman İnekler - Sadece İnekler - Çizgi Film "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İlk Defa Güneş ve Doğayla Karşılaşan İnekler 01:20
İlk Defa Güneş ve Doğayla Karşılaşan İnekler 3.169 izlenme - 2 yıl önce Hayatlarını süt endüstrisine veren ve kapalı ortamda kasaplık yetiştirilen 25 ineğin bir derneğin girişimiyle ilk kez doğayla, güneşle ve özgürlükle tanışma anları, bu sevinci mutlaka izleyin.
Süt Dünyası İnek Çiftligi 02:28
Süt Dünyası İnek Çiftligi 16.488 izlenme - 4 yıl önce ANKARA/POLATLI sarhalil
İlk Kez Köpek Gören İnekler 02:10
İlk Kez Köpek Gören İnekler 7.332 izlenme - 3 yıl önce İlk Kez Köpek Gören İnekler - Ekleyen:temel İnternet Cafe
Akıllı İnekler 02:02
Akıllı İnekler 1.569 izlenme - 2 yıl önce Bize oranla cok cok az kapasiteleri olan hayvanlar bile gerekli oldugunda beynini kullanabiliyor ek olarak ben kopegime otur kalki zor ogrettim adamlar neylerle ugrasiyorlar.
İnekler Uçağı Yedi 02:20
İnekler Uçağı Yedi 4.177 izlenme - 3 yıl önce Arıza Yapıp Yeşillik Bir Araziye Düşen Uçağı İnekler Yedi. Olaylar Saniye Saniye Uçağın Kamerasına Takıldı.
İlk Kez Köpek Gören İnekler 02:10
İlk Kez Köpek Gören İnekler 5.375 izlenme - 3 yıl önce İlk Kez Köpek Gören İnekler
İnekler Sevişirken-Www.mekansiz.biz 01:17
İnekler Sevişirken-Www.mekansiz.biz 30.756 izlenme - 8 yıl önce inekler sevişirken ortaya çıkan komedi