Hoşgeldiniz!

İnfertilite Videoları İzle

Operatif Histereskopi Tşeklinde Uterus 04:11
Operatif Histereskopi Tşeklinde Uterus 72 izlenme - 7 ay önce Çocuk isteği olan bir hasta. HSG de T şeklinde uterus tesbit edildi. Tüp bebek uygulaması öncesi operatif histeroskopi ile uterin kavite genişletildi.
Laparoskopik Kromotubasyon 01:44
Laparoskopik Kromotubasyon 22 izlenme - 7 ay önce İnfertilitesi ve endometriozisi olan hastaya diagnostik histeroskopi yapılarak metilen mavisi verilmekte ve tubalardan geçişi kontrol edilmektedir.
Histeroskopik Myomektomi 02:10
Histeroskopik Myomektomi 23 izlenme - 7 ay önce 3 cm.lik submüköz myomu olan hastaya operatif histeroskopi uygulandı. Rezektoskop ile arkasına geçilerek sapı kesilip myom kavite dışına alındı.
Profesör Doktor Mete Kilciler - Obstruktif İnfertilite Tedavisinde 02:12
Profesör Doktor Mete Kilciler - Obstruktif İnfertilite Tedavisinde 109 izlenme - 3 yıl önce Obstruktif İnfertilite Tedavisinde Ejakülatör Kanal Rezeksiyonu Ameliyatı
Tüp bebek tedavisi ne zaman başlamak gerekir? 01:46
Tüp bebek tedavisi ne zaman başlamak gerekir? 33 izlenme - 1 yıl önce Özel Medicana İnternational İstanbul Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç.Dr. Selman Laçin tüp bebek tedavisi için en uygun zaman ne zaman? Anne baba adayları tedaviye hangi aşamadan sonra başlamalı? Randevu & İletişim = 0212 867 75 00 / 3 'ü tuşlayınız. http://tupbebek-istanbul.com http://www.tupbebekfiyati.com
İnfertilite (Kısırlık) Tanısı Konulduktan Sonra Uygulanan Tedavi Yöntemleri 01:31
İnfertilite (Kısırlık) Tanısı Konulduktan Sonra Uygulanan Tedavi Yöntemleri 66 izlenme - 3 yıl önce İnfertilite tedavisinde uygulanması gereken yöntemleri Dr. Aytuğ, Akıllı Kadınlar için anlattı.
Diagnostik Histeroskopi 01:24
Diagnostik Histeroskopi 7 izlenme - 7 ay önce Tanısal histeroskopi operasyonu yapılan hastada uterin septum görülmektedir. Hastaya septum rezeksiyonu uygulanacaktır. Uterin septum tekrarlayan düşüklere neden olabilmektedir.
İnfertilite (Kısırlık) Tanısı Konmadan Önce Yapılan Tetkikler 02:52
İnfertilite (Kısırlık) Tanısı Konmadan Önce Yapılan Tetkikler 16 izlenme - 3 yıl önce Kadın ve erkeklerde İnfertilite tanısının konmasının nedenleri ve yapılması gereken testler.