Hoşgeldiniz!

infertilite

Operatif Histereskopi Tşeklinde Uterus 04:11
Operatif Histereskopi Tşeklinde Uterus 110 izlenme - 1 yıl önce Çocuk isteği olan bir hasta. HSG de T şeklinde uterus tesbit edildi. Tüp bebek uygulaması öncesi operatif histeroskopi ile uterin kavite genişletildi.
Laparoskopik Kromotubasyon 01:44
Laparoskopik Kromotubasyon 33 izlenme - 1 yıl önce İnfertilitesi ve endometriozisi olan hastaya diagnostik histeroskopi yapılarak metilen mavisi verilmekte ve tubalardan geçişi kontrol edilmektedir.
Profesör Doktor Mete Kilciler - Obstruktif İnfertilite Tedavisinde 02:12
Profesör Doktor Mete Kilciler - Obstruktif İnfertilite Tedavisinde 121 izlenme - 4 yıl önce Obstruktif İnfertilite Tedavisinde Ejakülatör Kanal Rezeksiyonu Ameliyatı
Histeroskopik Myomektomi 02:10
Histeroskopik Myomektomi 40 izlenme - 1 yıl önce 3 cm.lik submüköz myomu olan hastaya operatif histeroskopi uygulandı. Rezektoskop ile arkasına geçilerek sapı kesilip myom kavite dışına alındı.
İnfertilite (Kısırlık) Tanısı Konulduktan Sonra Uygulanan Tedavi Yöntemleri 01:31
İnfertilite (Kısırlık) Tanısı Konulduktan Sonra Uygulanan Tedavi Yöntemleri 71 izlenme - 4 yıl önce İnfertilite tedavisinde uygulanması gereken yöntemleri Dr. Aytuğ, Akıllı Kadınlar için anlattı.
Diagnostik Histeroskopi 01:24
Diagnostik Histeroskopi 12 izlenme - 1 yıl önce Tanısal histeroskopi operasyonu yapılan hastada uterin septum görülmektedir. Hastaya septum rezeksiyonu uygulanacaktır. Uterin septum tekrarlayan düşüklere neden olabilmektedir.
İnfertilite (Kısırlık) Tanısı Konmadan Önce Yapılan Tetkikler 02:52
İnfertilite (Kısırlık) Tanısı Konmadan Önce Yapılan Tetkikler 16 izlenme - 4 yıl önce Kadın ve erkeklerde İnfertilite tanısının konmasının nedenleri ve yapılması gereken testler.