Hoşgeldiniz!

infilak

Eşref Ziya - İnfilak 04:40
Eşref Ziya - İnfilak 6.532 izlenme - 2 yıl önce Eser Adı: İnfilak Albüm Adı: Klasikler - 1 Okuyan: Eşref Ziya Yapım: Marmara Müzik
Challenger Uzay Mekiğinin Havada İnfilak Etmesi 05:53
Challenger Uzay Mekiğinin Havada İnfilak Etmesi 4.084 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlar uzay tarihinin en trajik kazalarından birinin görüntülerini sizlerle paylaşmayı bir borç bilirim kendi adıma çünkü bilim adına insanlığın geleceği adına verilmiş değerli hayatlardır... Olay şu şekilde olmuştur: Amerikan Uzay Programı çerçevesinde geliştirilen beş uzay mekiğinden biridir Challenger. Challenger 51-l, nasa’nın sts programının 25. göreviydi ve 28 ocak 1986’da yedi kişilik mürettabatıyla yola çıkmıştır. Mekikte bulunan mürettabatın isimleri aynen şöyledir: Franics R. Scobee Michael J. Smith Ronald E. Mcnair Ellison S. Onizuka Judith A. Resnik Gregory B. Jarvis Sharon Christa Mcauliffe Challenger masmavi gökyüzüne doğru kalkış yaptıktan 73 saniye sonra beklenmedik bir olayla birlikte havada mürettabatıyla birlikte infilak etti.Mekikte bulunan mürettabatlardan hiç birisi kurtulamadı. 7 kişilik mürettebatın ölümü Amerika’yı ve zamanın başkanını yasa boğdu. Başkan Ronald Reagan, “Bu sabah onları son kez gördüğümüz anı, uzay yolculuğuna hazırlanışlarını ve bize el sallamalarını asla unutmayacağız. Astronotlar dünyadan ayrılıp Tanrı’ya kavuştu,” diye konuştu. Ölen astronotlar arasında sıradan bir vatandaş da vardı. Christa McAuliffe uzaya gidecek ilk öğretmen olarak seçilmişti. Kazayı Amerika’nın her yerinden öğrenciler de izliyordu. Valerie Neal Washington’daki Smithsonian Hava ve Uzay Müzesi’nde insanlı uzay uçuşları bölümü küratörü. Neal 1980’lerin ortasında halkın uzay yolculuklarının sıradanlaştığını düşündüğünü söylüyor. Uzman, “Uzay dolmuşu o ana kadar 24 kez uçmuştu ve hiçbir büyük felaket yaşanmamıştı. Uzay uçuşları halkın gözünde sıradanlaşmış, fazla ilgi görmez olmuştu. Uzaya uçuş her zaman deney amaçlı ve yüksek riskli olarak biliniyordu,” diyor. Challenger kazasından sonra NASA bir güvenlik dairesi kurdu ve başka önlemler de aldı. En önemlisi tek de parça roket atıcının yeniden tasarlanması oldu. Böylece Challenger’ın infilakına neden olan hata ortadan kaldırıldı. Challenger faciasından altı yıl sonra NASA, Endeavour adlı yeni uzay mekiğini kullanmaya başlamıştır. Sayfada bulunan göt ve meme videolarından sıkılan arkadaşlar için paylaşıyorum devamı gelecek arkadaşlar merak etmeyin. :)
İstanbul'daki Korkunç Patlama Böyle Görüntülendi! 00:42
İstanbul'daki Korkunç Patlama Böyle Görüntülendi! 1.332 izlenme - 2 yıl önce Sultanbeyli'de bir çöp kutusunda meydana gelen ve 2 kişinin yaralandığı patlama anı güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde patlama ile alevlerin metrelerce yükseldiği ve bir yolcu minibüsünün de yalpalandığı görülüyor Sultanbeyli Fatih Bulvarı üzerinde saat 15.00 sıralarında bir çöp kutusunda meydana gelen ve 2 kişinin hafif şekilde yaralandığı patlama güvenlik kameralarına yansıdı. Kameralara yansıyan görüntülerde patlama noktasına yakın bir durakta çok sayıda vatandaşın olduğu görülüyor. Bir yolcu minibüsünün duraktan geçtiği sırada patlamanın meydana geldiği görülüyor. Patlama ile seyir büyük bir alevin çıktığı görülürken gürültü ile seyir halindeki minibüsünde yalpalandığı görüntülere yansıyor. Görüntülerde patlama ile çevredeki vatandaşlarında hızla koşuştuğu yansıyor.Sultanbeyli Fatih Bulvarı üzerinde saat 15.00 sıralarında bir çöp kutusunda meydana gelen ve 2 kişinin hafif şekilde yaralandığı patlama güvenlik kameralarına yansıdı. Kameralara yansıyan görüntülerde patlama noktasına yakın bir durakta çok sayıda vatandaşın olduğu görülüyor. Bir yolcu minibüsünün duraktan geçtiği sırada patlamanın meydana geldiği görülüyor. Patlama ile seyir büyük bir alevin çıktığı görülürken gürültü ile seyir halindeki minibüsünde yalpalandığı görüntülere yansıyor. Görüntülerde patlama ile çevredeki vatandaşlarında hızla koşuştuğu yansıyor.
Araba Patlaması Sırasında Oraya Çıkan İnanılmaz Şok Dalgası 01:11
Araba Patlaması Sırasında Oraya Çıkan İnanılmaz Şok Dalgası 379 izlenme - 2 yıl önce MythBusters ekibinden enfes bir ağır çekim patlama videosu. Ekip aracın patlama anında ortaya çıkan şok dalgasını böyle kaydetti.
Portakalın Ağır Çekimde Patlama Anı 01:58
Portakalın Ağır Çekimde Patlama Anı 580 izlenme - 3 yıl önce Enerjisi biten yıldızların patlama durumuna Süpernova deniliyor. Süpernova anında bir yıldızın çıkardığı ışık ise güneşin parlaklığının milyonlarca katı olduğu söyleniyor. Burada da deneyi yapan profesyonel arkadaş meyvelerin patlama anındaki parlaklığın Süpernova etkisi yarattığını kanıtlamak istemiş.
Cücü - Oyuncak Araba Patlatma 00:17
Cücü - Oyuncak Araba Patlatma 598 izlenme - 3 yıl önce Daha önce otomobille uçtuğuna şahit olduğumuz Cücü, bu sefer de tabanca ile otomobilleri yok etmektedir. Sürücüsüz kalan araçlar umarsızca engelleri aşmakta, oyuncak araba efektiyle infilak etmektedirler. Bu kadar ileri otomobil sahneleri ancak Cücü filmlerinde gerçekleşebilceği unutulmadan, ilgili sahneler hafızalarımıza kazınmalıdır.
Pil Ateşe Atılırsa Ne Olur? 00:56
Pil Ateşe Atılırsa Ne Olur? 382 izlenme - 3 yıl önce Bir pili ateşe atarsak ne ile karşılaşacağımızı net bir biçimde gösteren çalışma.Kmaeraya yansıyan görüntüler sizlerle.İyi seyirler...
NASA Antares Roketinin Fırlatma Sonrası İnfilak Etmesi 03:33
NASA Antares Roketinin Fırlatma Sonrası İnfilak Etmesi 471 izlenme - 3 yıl önce Uluslararası uzay istasyonuna karg taşıyan Antares roketi 28 Ekim 2014 tarihinde insansız olarak gerçleştirilen fırlatma esnasında kalkışından birkaç saniye sonrasında infilak ederek fırlatma rampasına geri düşüyor. Fıtratında düşmek varmış ne diyelim. Hala iş güvenliği konusunda bir arpa yol alamamış ülkemiz bir yüzyıl daha roket falan uğraşmaz umarım. Lockheed Martin füzyon reaktörünü geliştirdiğinde bu görüntüler ileride nostalji olacak. Hemen küfretmeyin.
Bomba Yüklü Araç Havada İnfilak Etti  01:42
Bomba Yüklü Araç Havada İnfilak Etti 226 izlenme - 3 yıl önce Bomba yüklü araç havada infilak etti Irak'ın Kerkük kentinde IŞİD tarafından düzenlenen saldırıda peşmerge güçleri tarafından fark edilip vurulan araçtaki bomba havada infilak etti. O anların görüntüleri, sosyal medyada büyük ilgi gördü.
Sivas Rap türkçe rap sivas kangal 02:12
Sivas Rap türkçe rap sivas kangal 849 izlenme - 8 yıl önce infilak underground rap
Sivas Rap 02:10
Sivas Rap 778 izlenme - 8 yıl önce zero - lirikal enkaz infilak underground rap
uçak havada infilak etti 04:35
uçak havada infilak etti 591 izlenme - 9 yıl önce nedekine
Koca Otobüs Köprü Üzerinde İnfilak Etti! 00:32
Koca Otobüs Köprü Üzerinde İnfilak Etti! 146 izlenme - 2 yıl önce İngiltere'nin başkenti Londra'da meydana gelen otobüs patlaması İngilizleri korkuttu İngiltere'nin başkenti Londra'da istihbarat örgütü MI5 binasının yakınındaki Lambeth Köprüsü'nde çift katlı bir otobüs infilak etti. Londralıları korkutan patlamanın daha sonra Jackie Chan'in yeni filmi "The Foreigner"ın sahnesi olduğu anlaşıldı.
Sahada Bomba Bulup Patlatan Futbolcu 01:08
Sahada Bomba Bulup Patlatan Futbolcu 223 izlenme - 3 yıl önce Sahada bomba bulup onu patlatan bir oyuncuyu ve kaçışan hakemleri izliyoruz efenim.Bomba evlerde yapılabilen hafif bir patlayıcı imiş.Stadda bunun ne aradığını sorgulamak istemiyorum bile.Neyse ki ayağıyla vurmamış...
Dünyanın En Renkli Bina Yıkımı 01:13
Dünyanın En Renkli Bina Yıkımı 257 izlenme - 3 yıl önce New York'da eski bir otel binasının yıkımı büyük bir görsel şölene dönüştü. Renkler arasında yıkılan bina ardında bu görüntüleri bıraktı, dünyanın en renkli bina yıkımı gerçekleşti
24infilak _&_ Flexikral - Diss To Malatyalı Piçler 01:42
24infilak _&_ Flexikral - Diss To Malatyalı Piçler 519 izlenme - 8 yıl önce muhteşem..
PKK’dan Siirt’te Hain Pusu 8 Asker Şehit 00:51
PKK’dan Siirt’te Hain Pusu 8 Asker Şehit 219 izlenme - 2 yıl önce Siirt-Pervari karayolunda, patlayıcının askeri aracın geçişi sırasında infilak ettirilmesi sonucu 8 asker şehit oldu. PKK'DAN BOMBALI TUZAK Siirt'in Şirvan ile Pervari ilçeleri arasındaki karayolunda devriye görevini yürüten askeri aracın geçişi sırasında PKK'lılar yola tuzakladıkları bombayı uzaktan kumanda ile infilak ettirdi. 8 asker Şehit oldu. Siirt'te askere bombalı tuzak: 8 şehit Siirt-Pervari karayolunda, terör örgütü mensuplarınca menfeze yerleştirilen patlayıcının askeri aracın geçişi sırasında infilak ettirilmesi sonucu 8 asker şehit oldu. Genelkurmay Başkanlığı, kalleş saldırıyla ilgili açıklama yaptı. SİİRT’in Şirvan ile Pervari ilçeleri arasında PKK’lı teröristler karayoluna tuzakladıkları bombayı askeri aracın geçişi sırasında uzaktan kumanda ile patlattı, olayda 8 asker şehit oldu. Siirt’in Şirvan ile Pervari ilçeleri arasındaki karayolunda devriye görevini yürütün askeri aracın geçişi sırasında PKK’lılar yola tuzakladıkları bombayı, bugün öğleden sonra uzaktan kumanda ile infilak ettirdi. Patlamada zırhlı araçta bulunan askerlerden 8’i şehit düşerken, yaralı askerlerin olduğu belirtildi.
Yavaş Çekimde Köprü Yıkımı 00:54
Yavaş Çekimde Köprü Yıkımı 172 izlenme - 3 yıl önce Teksas'da yıkım uzmanlarının 1936 yılında inşa edilmiş köprüyü yıkarken yaptıkları süper yavaş çekimde yapılmış kayıt.
Servo - Sen Hiç Asık Oldun Mu ( Beat By 24infilak 03:28
Servo - Sen Hiç Asık Oldun Mu ( Beat By 24infilak 204 izlenme - 8 yıl önce beat by 24infilak
G-Han Ft Mc Hakan - Dön Melek Yüzlüm 03:18
G-Han Ft Mc Hakan - Dön Melek Yüzlüm 191 izlenme - 8 yıl önce Beat By 24iNFiLaK
Patlayan Arabanın İçinden Sağ Çıktı 00:44
Patlayan Arabanın İçinden Sağ Çıktı 67 izlenme - 2 yıl önce Benzin istasyonunda aracına gaz alan adam, arabasında sigara içmeye kalkınca büyük bir patlama meydana geldi.Araç büyük hasar alırken adam araçtan sağ olarak çıktı.
İnfilak Ft. Byazad - Yargısız İnfaz 02:20
İnfilak Ft. Byazad - Yargısız İnfaz 125 izlenme - 7 yıl önce ankara underground'ın başarılı isimlerinden infilak'ın byazad'la birlikte olan bir melankolik parçası...
İnfilak & Ateskess 01:20
İnfilak & Ateskess 48 izlenme - 6 yıl önce kıs ir vidomuzdur..... dinleyin...... umarım begenirsiniz
Magnezyum Deposunun Patlama Anı 00:52
Magnezyum Deposunun Patlama Anı 31 izlenme - 2 yıl önce İtfaiyeciler yanan bir depoyu söndürmek için çalışıyorlardı. Fakat deponun bir magnezyum deposu olduğundan ve magnezyumun bu kadar çabuk yandığından haberleri yoktu.
Nasa Antares Roketinin Fırlatma Sonrası İnfilak Etmesi 03:33
Nasa Antares Roketinin Fırlatma Sonrası İnfilak Etmesi 65 izlenme - 3 yıl önce Uluslararası uzay istasyonuna karg taşıyan Antares roketi 28 Ekim 2014 tarihinde insansız olarak gerçleştirilen fırlatma esnasında kalkışından birkaç saniye sonrasında infilak ederek fırlatma rampasına geri düşüyor. Fıtratında düşmek varmış ne diyelim. Hala iş güvenliği konusunda bir arpa yol alamamış ülkemiz bir yüzyıl daha roket falan uğraşmaz umarım. Lockheed Martin füzyon reaktörünü geliştirdiğinde bu görüntüler ileride nostalji olacak. Hemen küfretmeyin.
İnfilak  , ' Amansız Clan Son Haykırıs, Kural Cash , Rapmaster, Damar Cash 2012  Diss 04:34
İnfilak , ' Amansız Clan Son Haykırıs, Kural Cash , Rapmaster, Damar Cash 2012 Diss 76 izlenme - 6 yıl önce
İntihar Saldırısı Düzenleyecek Olan Bomba Yüklü Arabanın Vurulma Anı 01:15
İntihar Saldırısı Düzenleyecek Olan Bomba Yüklü Arabanın Vurulma Anı 14 izlenme - 1 yıl önce Suriye'de İntihar saldırısı düzenleyecek olan bomba yüklü arabanın vurulma anı kameraya böyle yansıdı.
İnfilak Fan Page 01:25
İnfilak Fan Page 34 izlenme - 5 yıl önce İnfilak Fan Page
Amansız Clan Bomba Disss  İNFİLAK  2012 04:34
Amansız Clan Bomba Disss İNFİLAK 2012 33 izlenme - 6 yıl önce