Hoşgeldiniz!

İnfitar Suresi Videoları İzle

İnfitar Suresi - Nasser al Qatami (Kıraat 2) | fussilet Kuran Merkezi 02:27
İnfitar Suresi - Nasser al Qatami (Kıraat 2) | fussilet Kuran Merkezi 1.095 izlenme - 11 ay önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Nasser al Qatami'nin farklı bir kıraatından hazırlanmış İnfitar Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Mobil Uygulamalarımızı Ücretsiz İndirin: Android: http://izl.sn/cgrp56 iPhone: http://izl.sn/74pdkm iPad: http://izl.sn/3k7wx3 Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
İnfitar Suresi - Nasser al Qatami (Kıraat 3) | fussilet Kuran Merkezi 02:37
İnfitar Suresi - Nasser al Qatami (Kıraat 3) | fussilet Kuran Merkezi 1.083 izlenme - 11 ay önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Nasser al Qatami'nin farklı bir kıraatından hazırlanmış İnfitar Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Mobil Uygulamalarımızı Ücretsiz İndirin: Android: http://izl.sn/cgrp56 iPhone: http://izl.sn/74pdkm iPad: http://izl.sn/3k7wx3 Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
İnfitar Suresi - Ebubekir Şatıri (Kıraat 3) | fussilet Kuran Merkezi 01:49
İnfitar Suresi - Ebubekir Şatıri (Kıraat 3) | fussilet Kuran Merkezi 971 izlenme - 10 ay önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Ebubekir Şatıri'nin farklı bir kıraatından hazırlanmış İnfitar Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Mobil Uygulamalarımızı Ücretsiz İndirin: Android: http://izl.sn/cgrp56 iPhone: http://izl.sn/74pdkm iPad: http://izl.sn/3k7wx3 Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
İnfitar Suresi - Mishary Rashid al Afasy | fussilet Kuran Merkezi 02:22
İnfitar Suresi - Mishary Rashid al Afasy | fussilet Kuran Merkezi 1.062 izlenme - 1 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Mishary Rashid al Afasy'ın sesinden hazırlanmış İnfitar Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Mobil Uygulamalarımızı Ücretsiz İndirin: Android: http://izl.sn/cgrp56 iPhone: http://izl.sn/74pdkm iPad: http://izl.sn/3k7wx3 Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
İnfitar Suresi Ve Meali Kabe İmamı Mahir 01:31
İnfitar Suresi Ve Meali Kabe İmamı Mahir 870 izlenme - 3 yıl önce İnfitar Suresi Ve Meali Kabe İmamı Mahir
İnfitar Suresi 01:49
İnfitar Suresi 1.038 izlenme - 3 yıl önce İNFİTAR Sûresi denilen bu sûre Mekke'de inmiştir. Âyetleri : Ondokuz; Kelimeleri : Seksen, Harfleri : Üçyüz yirmiyedidir. Fasılası : harfleridir. Meâl-i Şerifi 1- Gök çatladığı vakit, 2- Yıldızlar döküldüğü vakit, 3- Denizler yarılıp akıtıldığı vakit, 4- Kabirlerin içi dışına getirildiği vakit, 5- Herkes neyi önünden gönderdiğini ve neyi geri bıraktığını bilir. 6- Ey insan! İhsanı bol Rabb'ine karşı seni aldatan nedir? 7- O Allah ki seni yarattı, seni düzgün yapılı kılıp ölçülü bir biçim verdi. 8- Seni dilediği her hangi bir şekilde parçalardan oluşturdu. 9- Hayır hayır, siz cezayı yalanlıyorsunuz. 10- Oysa üzerinizde koruyucular var. 11- Değerli yazıcılar 12- Onlar, siz her ne yaparsanız bilirler 13- Kuşkusuz iyiler nimet içindedirler. 14- Kötüler de cehennemdedirler. 15- Ceza günü ona girecekler. 16- Onlar o cehennemin gözünden kaçamazlar. 17- Ceza gününün ne olduğunu sen bilir misin? 18- Evet, bilir misin nedir acaba o ceza günü? 19- O gün, hiç kimsenin başkası için hiçbir şeye sahip olamadığı gündür. O gün buyruk yalnız Allah'ındır. "Gök çatladığı vakit".
İşte Erdoğan'ın Sesinden İnfitar Suresi... 03:24
İşte Erdoğan'ın Sesinden İnfitar Suresi... 605 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul Adliyesi'ndeki terör saldırısı sonucu şehit edilen İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Memur Suçları Bürosu Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ın Başakşehir Missİstanbul Evleri'ndeki konutuna taziye ziyaretinde bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyareti yaklaşık 50 dakika sürdü. Aileye başsağlığı dileklerini ileten Erdoğan, burada Kur'an-ı Kerim'den İnfitar Suresi'ni okudu.
infitar suresi mishary rashid alafasy 02:21
infitar suresi mishary rashid alafasy 797 izlenme - 5 yıl önce mishary rashid alafasy
Ahmet Al Acemi İnfitar Suresi 01:34
Ahmet Al Acemi İnfitar Suresi 384 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Al Acemi İnfitar Suresi
Mansour Mohieddine Surah Infitar-Tekasur  [ Ashabı Kehf ] 02:55
Mansour Mohieddine Surah Infitar-Tekasur [ Ashabı Kehf ] 106 izlenme - 2 yıl önce
İnfitar Suresi  - Muhteşem Bir Kiraat - Khalid Al Jalil 02:50
İnfitar Suresi - Muhteşem Bir Kiraat - Khalid Al Jalil 94 izlenme - 2 yıl önce
İnfitar Suresi 2. Bölüm 02:00
İnfitar Suresi 2. Bölüm 76 izlenme - 3 yıl önce İnfitar Suresi 2. Bölüm
Yasser Al Dosari - 82 - İnfitar Sûresi (Kıraat 2) ve Meali  720p 02:18
Yasser Al Dosari - 82 - İnfitar Sûresi (Kıraat 2) ve Meali 720p 17 izlenme - 2 yıl önce Türkçe Mealli Kur`an-ı Kerim Videoları için: http://www.youtube.com/user/ozkulersin http://www.facebook.com/meallivideo http://www.izlesene.com/iz/ozkulersin Meal tercihi olarak başta Diyanet eski meali ve Elmalılı Hamdi Yazır meali. Açıklamalı kısmı içinse Ömer Nasuhi Bilmen Tefsiri, Elmalılı Hamdi Yazır Tefsiri, Kurtubi Tefsiri, Beydavi Tefsiri ve Feyzül Furkan meali tercih ediyorum. Yayınlamadan önce her ne kadar kontrol etmeye çalışsam da gözden kaçan yazım hataları ve ses yazı sekron sorunları olabiliyor gözünüze çarpanları video yorumunda belirtirseniz en kısa sürede düzeltip yeniden yayınlarım. Videoları paylaşıp herkese ulaştırmayı ihmal etmeyin.
Yasser Al Dosari - İnfitar Suresi Ve Meali (29 Ramazan 2015)  720p 02:16
Yasser Al Dosari - İnfitar Suresi Ve Meali (29 Ramazan 2015) 720p 17 izlenme - 2 yıl önce Her gün daha da gelişen, Dünya`nın en büyük mealli Kur`an-ı Kerim Videoları Kanalındasınız. Diğer hafızların sesinden Kur`an videolarına ulaşmak için lütfen youtube kanalını ziyaret edin veya abone olun. http://www.youtube.com/user/ozkulersin https://www.facebook.com/meallivideo https://twitter.com/ozkulersin Meal tercihi olarak Diyanet mealleri ve Elmalılı Hamdi Yazır Mealleri, Ömer Nasuhi Bilmen meali tercih ediyorum. Açıklama kısmı içinse Elmalılı Hamdi Yazır Tefsiri ve Nasuhi Bilmen Tefsiri, detaylı bir açıklama gerekecek olursa da Taberi, Kurtubi, İbni Kesir ve Beyzavi tefsirlerini tercih ediyorum. Hiç bir videodan maddi ve manevi bir beklenti yoktur; bu yüzden sizler de paylaşmayı ihmal etmeyin. Ayrıca bilgisayarınıza dilediğiniz gibi indirip üzerinde değişiklik yapmadan paylaşabilirsiniz.
Mahmud Halil el-Husari - 82 - Ok Takipli İnfitar Suresi ve Meali  720p 03:10
Mahmud Halil el-Husari - 82 - Ok Takipli İnfitar Suresi ve Meali 720p 12 izlenme - 1 yıl önce Her gün daha da gelişen, Dünya`nın en büyük mealli Kur`an-ı Kerim Videoları Kanalındasınız. Diğer hafızların sesinden Kur`an videolarına ulaşmak için lütfen youtube kanalını ziyaret edin veya abone olun. Hiç bir videodan maddi ve manevi bir beklenti yoktur. Herhangi bir youtube kanalında yayınlamamanız kaydıyla videoları bilgisayarınıza dilediğiniz gibi indirebilirsiniz. Kendi logo ve web adresini ekleyip yayınlardan ötürü indirdikten sonra üzerine ekleme, çıkarma yada herhangi bir değişiklik yaparak yayınlamak helal değildir! Meal tercihi olarak Diyanet mealleri, Elmalılı Hamdi Yazır Mealleri, Ömer Nasuhi Bilmen meali, Feyzü'l Furkan ve Kur`an-ı Mecid meallerini tercih ediyorum. Açıklama kısmı içinse Elmalılı Hamdi Yazır Tefsiri ve Ömer Nasuhi Bilmen Tefsiri, detaylı bir açıklama gerekecek olursa da Taberi, Kurtubi, İbni Kesir, Ruhu'l-Beyan ve Beyzavi tefsirlerini tercih ediyorum. https://www.youtube.com/user/ozkulersin http://www.facebook.com/meallivideo http://twitter.com/ozkulersin http://www.izlesene.com/iz/ozkulersin
Abdulbasit Abdussamed - İnfitar Suresi ve Meali 04:13
Abdulbasit Abdussamed - İnfitar Suresi ve Meali 9 izlenme - 1 yıl önce Her gün daha da gelişen, Dünya`nın en büyük mealli Kur`an-ı Kerim Videoları Kanalındasınız. Diğer hafızların sesinden Kur`an videolarına ulaşmak için lütfen youtube kanalını ziyaret edin veya abone olun. Hiç bir videodan maddi ve manevi bir beklenti yoktur. Herhangi bir youtube kanalında yayınlamamanız kaydıyla videoları bilgisayarınıza dilediğiniz gibi indirebilirsiniz. Kendi logo ve web adresini ekleyip yayınlardan ötürü indirdikten sonra üzerine ekleme, çıkarma yada herhangi bir değişiklik yaparak yayınlamak helal değildir! Meal tercihi olarak Diyanet mealleri, Elmalılı Hamdi Yazır Mealleri, Ömer Nasuhi Bilmen meali, Feyzü'l Furkan ve Kur`an-ı Mecid meallerini tercih ediyorum. Açıklama kısmı içinse Elmalılı Hamdi Yazır Tefsiri ve Ömer Nasuhi Bilmen Tefsiri, detaylı bir açıklama gerekecek olursa da Taberi, Kurtubi, İbni Kesir, Ruhu'l-Beyan ve Beyzavi tefsirlerini tercih ediyorum. https://www.youtube.com/user/ozkulersin http://www.facebook.com/meallivideo http://twitter.com/ozkulersin http://www.izlesene.com/iz/ozkulersin
Yasser Al Dosari - 82 - İnfitar Sûresi ve Meali  720p 02:40
Yasser Al Dosari - 82 - İnfitar Sûresi ve Meali 720p 6 izlenme - 2 yıl önce Türkçe Mealli Kur`an-ı Kerim Videoları için: http://www.youtube.com/user/ozkulersin http://www.facebook.com/meallivideo http://www.izlesene.com/iz/ozkulersin Meal tercihi olarak başta Diyanet eski meali ve Elmalılı Hamdi Yazır meali. Açıklamalı kısmı içinse Ömer Nasuhi Bilmen Tefsiri, Elmalılı Hamdi Yazır Tefsiri, Kurtubi Tefsiri, Beydavi Tefsiri ve Feyzül Furkan meali tercih ediyorum. Yayınlamadan önce her ne kadar kontrol etmeye çalışsam da gözden kaçan yazım hataları ve ses yazı sekron sorunları olabiliyor gözünüze çarpanları video yorumunda belirtirseniz en kısa sürede düzeltip yeniden yayınlarım. Videoları paylaşıp herkese ulaştırmayı ihmal etmeyin.
Abdulbasit Abdussamed - 82 - İnfitar Suresi ve Meali Ok Takipli  720p 02:17
Abdulbasit Abdussamed - 82 - İnfitar Suresi ve Meali Ok Takipli 720p 3 izlenme - 1 yıl önce Her gün daha da gelişen, Dünya`nın en büyük mealli Kur`an-ı Kerim Videoları Kanalındasınız. Diğer hafızların sesinden Kur`an videolarına ulaşmak için lütfen youtube kanalını ziyaret edin veya abone olun. Hiç bir videodan maddi ve manevi bir beklenti yoktur. Herhangi bir youtube kanalında yayınlamamanız kaydıyla videoları bilgisayarınıza dilediğiniz gibi indirebilirsiniz. Kendi logo ve web adresini ekleyip yayınlardan ötürü indirdikten sonra üzerine ekleme, çıkarma yada herhangi bir değişiklik yaparak yayınlamak helal değildir! Meal tercihi olarak Diyanet mealleri, Elmalılı Hamdi Yazır Mealleri, Ömer Nasuhi Bilmen meali, Feyzü'l Furkan ve Kur`an-ı Mecid meallerini tercih ediyorum. Açıklama kısmı içinse Elmalılı Hamdi Yazır Tefsiri ve Ömer Nasuhi Bilmen Tefsiri, detaylı bir açıklama gerekecek olursa da Taberi, Kurtubi, İbni Kesir, Ruhu'l-Beyan ve Beyzavi tefsirlerini tercih ediyorum. https://www.youtube.com/user/ozkulersin http://www.facebook.com/meallivideo http://twitter.com/ozkulersin http://www.izlesene.com/iz/ozkulersin
Cabir Bülent Hoca - İnfitar Suresi 2 02:00
Cabir Bülent Hoca - İnfitar Suresi 2 16 izlenme - 3 yıl önce İnfitar Suresi 2
İnfitar Suresi, 1-12 Ayetlerinin Tefsiri 06:11
İnfitar Suresi, 1-12 Ayetlerinin Tefsiri 6 izlenme - 2 yıl önce ADNAN OKTAR: İnfitar Suresi, şeytandan Allah’a sığınırım, Rahman, Rahim olan Allah’ın adıyla. 1-“Gök, çatlayıp-yarıldığı zaman”, bunu insanlar görecekler herkes görecek. Gündüz vakti, gökteki o mavilik açılıyor, büyük bir siyah boşluk yani gece nasıl yıldızlar görülüyor, oradan yıldızlar görülecek. Bu olacak olan bir olay. 2-“Yıldızlar, dağılıp-yayıldığı zaman”, kıyamet başladığında, işte bu Samanyolu’nda veyahut güneş sisteminde bir kıyamet değil, bütün uzayın tamamında yapıyor Allah kıyameti. Belirli bir yerde değil, her yerde olacak. Çünkü dünya giderse, bütün uzayın tamamı gitmiş oluyor. 3-“Denizler, fışkırıp-taşırıldığı zaman”, magma denizden fışkırıyor ama tabii “denizler” diyor Allah, bir deniz değil, denizler. Bütün denizlerde fışkırıyor magma, her yerde görülecek; boğazda da görülecek, Marmara’da da görülecek, her yerde görülüyor. Yani hem bir fışkırma var, yani su muazzam bir fışkırma magmayla birlikte, hem sıcak gazla hem buhar hem ateş hem su fışkırması var. 4-“Ve kabirlerin içi ‘deşilip-dışa atıldığı’ zaman”, kabirlerde dağılıyor, tabii normal, yani kıyametin etkisiyle darmadağın oluyor. 5-“(Artık her) Nefis önceden takdim ettiklerini ve ertelediklerini bilip-örenmiştir.” Bakın yaptıklarını bir öğreniyor ama ertelediklerini de öğreniyor. “Ertelemek küfürde bir artıştır” diyor ya Cenab-ı Allah. Mesela namaz kılıyorsun, ‘yok, acelesi yok yaşlanınca kılarım’ diyor erteliyor. Hacca git diyorsun, imkanı var, şartları tamam, ‘yok’ diyor, erteliyor. Hayır hasenatta bulun diyorsun, fakire fukaraya, imkanların var yığma diyorsun yani yığacağına dağıt, onu da erteliyor, ayet ona dikkat çekiyor, bakın “ertelediklerini bilip öğrenmiştir. 6-“Ey insan, ‘üstün kerem sahibi’ olan Rabbine karşı seni aldatıp-yanıltan nedir?” Darwin, materyalizm, şu an asrımızda bu, şeytanın avaneleri. 7-“Ki O, seni yarattı”, bakın hemen Allah yaratılışa geçiyor. Çünkü ana konu bu dünyada. Yaratılışı savunanlarla, tesadüfü savunanların mücadelesi var, Hz. Musa (a.s)’da da bunu görüyoruz. Firavun ne diyor; ‘Nil’in çamurları tesadüfen oldu’ diyor, Hz. Musa (a.s)’da; ‘bak ben sana yaratılışı göstereyim’ diyor. Asayı attığında, kuru tahta bir anda yılana dönüşüyor. Hani evrim? Yaratılışı, Allah ona gösteriyor. Normal üreyen yılan yani bildiğin klasik yılan. “Ki O, seni yarattı, ‘sana bir düzen içinde biçim verdi.” Bakın düzene dikkat çekiyor Allah. Atomlarda, mitokondride, kofullarda, hücrelerde her şeyde bir düzen var. Allah o düzenin hesabını soruyor, çünkü matematik düzgünlük var. Altın oranla yaratılmış ve müthiş bir teknik düzgünlük var. Nasıl bir bilgisayarda düzgünlük var, saatte düzgünlük var, onlardan çok daha karmaşık çok daha detay bir düzgünlük var. Allah ona dikkat çekiyor. “Düzen içinde bir biçim verdi”, bakın bir biçim verdi demiyor, “düzen içinde bir biçim verdi”, matematik mükemmellikte. Teknik mükemmellikte bir biçim verdi. “Ve seni bir itidal üzerine kıldı.” Ölçü ve denge üzerine; itidal. Orada da yine altın oran, mesela insanda da altın oran var. Kaşında, gözünde, gözünün iç yapısında, mercek yapısında, optik ayar sisteminde, görüntünün düşen görüntünün elektrik enerjisine çevrilip beyne götürülmesinde, görüntünün yeniden düz hale getirilmesinde ve görüntünün birisi tarafından görülmesinde. Çünkü görüntüyü elektrik olarak götürüyor beyin içeriye, elektrik akımı. Çok düşük voltajlı, çok çok düşük voltajlı, belli belirsiz bir elektrik akımı ama içerde pırıl pırıl müzikli, konuşmalı, güzel kokuların olduğu, meyve tadının olduğu, sertlik veyahut işte mülayemetin hissedildiği bir dünya olarak kafamızda yaratılıyor. Ve müthiş bir teknik düzgünlükte yaratılıyor. Bakın “ve seni bir itidal üzerine kıldı.” Seni de çok düzgün kıldı diyor Allah, ruhunu da, bedenini de. 8-“Dilediği bir surette seni tertip etti”, düzenledi. Şimdi bunun hesabını soracağım diyor Allah işte, bu matematik düzgünlüğün, bu mükemmelliğin, bu kusursuz sanatsal yapının hesabını soracağım diyor. 9-“Asla, hayır; siz dini yalanlıyorsunuz;”, Darwinist, materyalist kafayla, tesadüfü savunuyorsunuz anlamına geliyor. 10-“Oysa gerçekten üzerinizde koruyucular var.” Üzerinizde de melekler var, onlarında farkında değilsiniz diyor Allah. Yani üstünüzde de iki tane ruh taşıyorsunuz diyor ayrıca. 11-“Şerefli üstün yazıcılar. 12-Her yapmakta olduğunuzu bilirler” diyor. Her an yani video aleti gibi adeta, her an yaptığımız her şeyi kayda alıyorlar diyor, iki tane bilinçli ruh, insanın üstünde, yani melek. http://www.a9.com.tr/izle/115093/Kuran-Tefsiri/Infitar-Suresi-1-12-Ayetlerinin-Tefsiri- A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Saad Al Ghamidi - 82 - Ok Takipli İnfitar Suresi ve Meali  720p 01:56
Saad Al Ghamidi - 82 - Ok Takipli İnfitar Suresi ve Meali 720p 2 izlenme - 1 yıl önce Her gün daha da gelişen, Dünya`nın en büyük mealli Kur`an-ı Kerim Videoları Kanalındasınız. Diğer hafızların sesinden Kur`an videolarına ulaşmak için lütfen youtube kanalını ziyaret edin veya abone olun. Hiç bir videodan maddi ve manevi bir beklenti yoktur. Herhangi bir youtube kanalında yayınlamamanız kaydıyla videoları bilgisayarınıza dilediğiniz gibi indirebilirsiniz. Kendi logo ve web adresini ekleyip yayınlardan ötürü indirdikten sonra üzerine ekleme, çıkarma yada herhangi bir değişiklik yaparak yayınlamak helal değildir! Meal tercihi olarak Diyanet mealleri, Elmalılı Hamdi Yazır Mealleri, Ömer Nasuhi Bilmen meali, Feyzü'l Furkan ve Kur`an-ı Mecid meallerini tercih ediyorum. Açıklama kısmı içinse Elmalılı Hamdi Yazır Tefsiri ve Ömer Nasuhi Bilmen Tefsiri, detaylı bir açıklama gerekecek olursa da Taberi, Kurtubi, İbni Kesir, Ruhu'l-Beyan ve Beyzavi tefsirlerini tercih ediyorum. https://www.youtube.com/user/ozkulersin http://www.facebook.com/meallivideo http://twitter.com/ozkulersin http://www.izlesene.com/iz/ozkulersin
Kabe İmamları Sudais & Suarim - 82 - İnfitar Suresi ve Meali Ok Takipli  720p 01:39
Kabe İmamları Sudais & Suarim - 82 - İnfitar Suresi ve Meali Ok Takipli 720p 0 izlenme - 1 yıl önce Her gün daha da gelişen, Dünya`nın en büyük mealli Kur`an-ı Kerim Videoları Kanalındasınız. Diğer hafızların sesinden Kur`an videolarına ulaşmak için lütfen youtube kanalını ziyaret edin veya abone olun. Hiç bir videodan maddi ve manevi bir beklenti yoktur. Herhangi bir youtube kanalında yayınlamamanız kaydıyla videoları bilgisayarınıza dilediğiniz gibi indirebilirsiniz. Kendi logo ve web adresini ekleyip yayınlardan ötürü indirdikten sonra üzerine ekleme, çıkarma yada herhangi bir değişiklik yaparak yayınlamak helal değildir! Meal tercihi olarak Diyanet mealleri, Elmalılı Hamdi Yazır Mealleri, Ömer Nasuhi Bilmen meali, Feyzü'l Furkan ve Kur`an-ı Mecid meallerini tercih ediyorum. Açıklama kısmı içinse Elmalılı Hamdi Yazır Tefsiri ve Ömer Nasuhi Bilmen Tefsiri, detaylı bir açıklama gerekecek olursa da Taberi, Kurtubi, İbni Kesir, Ruhu'l-Beyan ve Beyzavi tefsirlerini tercih ediyorum. https://www.youtube.com/user/ozkulersin http://www.facebook.com/meallivideo http://twitter.com/ozkulersin http://www.izlesene.com/iz/ozkulersin