Hoşgeldiniz!

İngiliz Hasta Videoları İzle

the english patient 2 fragmanı 02:06
the english patient 2 fragmanı 1.549 izlenme - 6 yıl önce laszlo almays bir harita yapımcısıdır ve sahra çölünün bazı bölgelerinde harita çıkarmakla görevlidir.2. dünya savaşında geçen hikayede bir uçak kazasında almays'ın vucüdunda yanıklar oluşur ve yatağa düşer.ona bakacak kişi hanna adında bir hemşiredir.eski bir italyan manastıran kalmaya başlayan almays gizemli geçmişini hatırlamaya başlar.
Marta Sebestyen - Szerelem Szerelem (The English Patient ) 04:38
Marta Sebestyen - Szerelem Szerelem (The English Patient ) 262 izlenme - 2 yıl önce Kanımca dünyanın en güzel seslerinden birisi olan Marta Sebestyen'in ünlü İngiliz Hasta filminde kullanılan bir parçası. "Szerelem" Macar dilince "aşk" anlamına geliyor.
the english patient 4 fragmanı 02:05
the english patient 4 fragmanı 582 izlenme - 6 yıl önce laszlo almays bir harita yapımcısıdır ve sahra çölünün bazı bölgelerinde harita çıkarmakla görevlidir.2. dünya savaşında geçen hikayede bir uçak kazasında almays'ın vucüdunda yanıklar oluşur ve yatağa düşer.ona bakacak kişi hanna adında bir hemşiredir.eski bir italyan manastıran kalmaya başlayan almays gizemli geçmişini hatırlamaya başlar.
ingiliz hasta - tivibu 00:36
ingiliz hasta - tivibu 427 izlenme - 6 yıl önce 2inci dünya savaşı'nda sahra çölü'nde ülkesiz isimsiz. geçmişsiz bir adam. italyan manastırdında geçirdiği günler geçmişinin hayaletlerini geri getirecek fakat kendisi bu geçmişe belki asla dönemeyecek. 9 oscar'lı bir başyapıt ingiliz hasta tivibu kirala izle servisinde.
the english patient 3 fragmanı 02:04
the english patient 3 fragmanı 379 izlenme - 6 yıl önce laszlo almays bir harita yapımcısıdır ve sahra çölünün bazı bölgelerinde harita çıkarmakla görevlidir.2. dünya savaşında geçen hikayede bir uçak kazasında almays'ın vucüdunda yanıklar oluşur ve yatağa düşer.ona bakacak kişi hanna adında bir hemşiredir.eski bir italyan manastıran kalmaya başlayan almays gizemli geçmişini hatırlamaya başlar.