Hoşgeldiniz!

ingilizce konuşma

Turistlerle İngilizce Konuşmaya Çalışan Muhabir - Erzurum Kar Tv 02:05
Turistlerle İngilizce Konuşmaya Çalışan Muhabir - Erzurum Kar Tv 5.317 izlenme - 2 yıl önce Erzurum palandökene gelen turistlerle ingilizce konuşmaya çalışan yerel bir kanal muhabirinin çabalarını izleyeceksiniz.
Bülent Ecevit - İngilizce Konuşma 00:08
Bülent Ecevit - İngilizce Konuşma 4.690 izlenme - 3 yıl önce Rahmetli Başbakan Bülent Ecevit'i demeç verirken izliyoruz efendim. Ecevit videoda : "i consider myself as having done a duty, we must get used to paying a price for our freedom" yani" kendimi bir görevi tamamlamış kabul ediyorum. Özgürlüğümüz için bedel ödenmesi gerektiğine alışmamız gerekli" diyor sanırım... van minüt van minüt... acaba bi yanlışlık mı yaptım çeviri sırasında?
Doğru İngilizce Konuşma 02:05
Doğru İngilizce Konuşma 5.328 izlenme - 5 yıl önce İngilizce bilmeyen kalmadı. Herkes çat pat, üç beş kelime de olsa İngilizce "biliyor". Ama bu dili layığıyla ne kadar biliyor, kurallarına ne kadar uyuyoruz?...
İngilizce Konuşma Kalıpları 17:58
İngilizce Konuşma Kalıpları 907 izlenme - 1 yıl önce İngilizce konuşma kalıpları isimli bu videomda, İngilizcede günlük konuşma örnekleri veriyorum. Bu dersi PDF olarak indirmek ve 'Çeviriyle Öğren' kitabımı satın almak isterseniz www.konuanlatımı.com siteme bakabilirsiniz. İngilizcede cümle kurarken nereden başlamamız gerektiğini ve nasıl bir yol izleyeceğimizi örneklerle açıklayacağım. İngilizce konuşmak bir bakıma Türkçe düşündüklerimizi İngilizceye aktarmak olduğundan yine Türkçeden-İngilizceye doğru giden bir yaklaşım izleyeceğim.
8.sınıf 1.ünite 01:57
8.sınıf 1.ünite 3.147 izlenme - 9 yıl önce 8.sınıf 1.ünite speaking spot
fatih terim whats can i do sometimes..! 01:01
fatih terim whats can i do sometimes..! 4.094 izlenme - 8 yıl önce ıt doesnt matter for us for me.!big game is than the other games unfortunately.. everytime we have the control the games under the games during the games some big chances some big possibilites some big okazyons.. but whats can i do sometimes.its football thats football somethings happened. everything is somethings happened. but anyway now in the tabela second positions. and i dont want to see the back ohh si di bekk! i want to see the front çekil bakem uw n i hope so tomorrow. my team
Parrot Englısh İle İngilizce Öğreniyorum 01:25
Parrot Englısh İle İngilizce Öğreniyorum 1.125 izlenme - 4 yıl önce İngilizce Öğrenmenin Kolay Yolu...
14- İngilizce Günlük Konuşmalar 1. Bölüm (Daily Dialogues 1st Part) 04:18
14- İngilizce Günlük Konuşmalar 1. Bölüm (Daily Dialogues 1st Part) 340 izlenme - 2 yıl önce Bu dersimizde günlük konuşmalardan "How are you?" yani "Nasılsın?" sorusuna verebileceğimiz değişik cevapları görüyoruz. Ders içeriğindeki diyalog: Serhat: Hello! John: Hi! Serhat: How are you? John: Fine, thanks and you. Çağrı Hoca ile bedava İngilizce dersler.
Hidayet Türkoğlu'nun Ne Dediğini Keşfetme Yarışması 01:37
Hidayet Türkoğlu'nun Ne Dediğini Keşfetme Yarışması 341 izlenme - 3 yıl önce Hidayet Türkoğlunun kompleks cümlerlerini anlıyamayan amerikalılar bununla ilgili bir televizyon programı yapmışlar. "Hedo ne dedi ?" adındaki programda insanlar hidayetin ne demek istediğini çözmeye çalışıyorlar.
İngilizce Öğreniyorum İkili Set Şimdi Hediyeli 08:07
İngilizce Öğreniyorum İkili Set Şimdi Hediyeli 340 izlenme - 4 yıl önce İngilizce Öğreniyorum İkili Set Şimdi Hediyeli
udes İngİlİzce 03:57
udes İngİlİzce 360 izlenme - 8 yıl önce uğur doğrugüven İngilizce eğitim sistemi türkçe'den ingilizce'ye çeviri yöntemiyle yetişkinler için İnggilizce kursları.45 yıllık deneyim.