Hoşgeldiniz!

ingilizcesi

I am From Ankara - İsveç'te Türk Genci 01:30
I am From Ankara - İsveç'te Türk Genci 28.822 izlenme - 3 yıl önce İsveç devlet televizyonu kameralarını Malmö'de yakalayan Türk genci, sözleri ile göğsümüzü kabarttı. Ankaralı genç İsveç'e verdi veriştirdi. Mikrofonu eline alan genç öyle sözler söyledi ki! Esmer genç İsveç'i adeta yaktı. alıntı. Yazarın notu bence adam çok ağır trolluyor. Ankara'da uzun süre yaşayıp adam gibi avrupa ülkesine gidince bu kafaya ulaşmak bence mümkün. Ayrıca arkadaşı takdir ettim başını belaya sokmadan giydirmiş. Sonuç olarak everywere avm optimum we use ego
ahmet çakar'ın ingilizcesi kırdı geçirdi 00:33
ahmet çakar'ın ingilizcesi kırdı geçirdi 5.133 izlenme - 6 yıl önce
Tansu Çiller İngilizcesi (1996) 01:36
Tansu Çiller İngilizcesi (1996) 2.456 izlenme - 3 yıl önce (06 Eylül 1996)Tansu Çiller'in Kuzey Irak yer alan Güvenli Bölge'e dair açıklamaları. --- Well, that is not the case; what has happened after the latest military action, there was a pile up of terrorist activity on our border one more time, these elements were activated due to the recent problems we have observed in the area....we must make sure there is strict strip next to our borders...so we will be able to stop this kind of infiltration...You will have to recognise this is not something Turkey wants to do or that it has planned to do. We need to protect our borders and our people...we will do that protection process in anyway that we can...We have informed all our allies in the region. We have informed the Iraqi government...and if necessary we will have to protect our borders...Turkey faced a flood of people through our borders at another time and this time it's the terrorists. We have been hurt by this Gulf crisis sufficiently; we have paid close to 28 biilion dollars on our own...we are continually hurt by the embargo..it is about time our allies recognised our needs.";
Apaçi Alper'i Miami'ye Gönder Kampanyası 02:56
Apaçi Alper'i Miami'ye Gönder Kampanyası 1.803 izlenme - 3 yıl önce Doğum gününde milletten kampanyayla kendisini miamiye göndermesini isteyen alperin videosu. Elektro dance müzik hastası olan alperin yardım çılığı.
Ercan Taner'in İngilizce Tercümesi - Chelsea & Bayern Münih 02:15
Ercan Taner'in İngilizce Tercümesi - Chelsea & Bayern Münih 1.001 izlenme - 3 yıl önce Fatih Terim İngilizcesi, Acun Ilıcalı İngilizcesi derken literatürümüze bir de Ercan Taner'in İngilizcesi katılmış bulunmakta. Chelsea-Bayern Münih şampiyonlar ligi finali sonrası bir İngiliz spikerin Chelsea kalecisi Peter Cech ve Chelsea forveti Didier Drogba ile yaptığı röportajı simultane çevirmek isteyen spiker Ercan Taner'in ''beginner'' İngilizcesini izlyoruz efendim.
Gattuso'nun Godfather'a Bağlaması 01:37
Gattuso'nun Godfather'a Bağlaması 952 izlenme - 3 yıl önce Yunanistan süper lig takımlarından OFI Girit'i çalıştıran Gennaro Gattuso'nun basın toplantısı. Godfather üslubu ile soruları yanıtlayan Gattuso reyiz bir ara kontrolden çıkıp küfür bile etmiş. Özledik seni reyiz. Bazı cümleleri şöyle: 'OFI is not Real Madrid, is not Barcelona. It's a small team with many problems. I want my players to play with balls, with heart.' 'I no like the excuse that maybe the players don't play with heart because (the club) no pay salary. F*** off - this no true.  'Yes the club has problems, I know. I do not cry because I no have money.'  'Leave what? It's too easy for me to leave. No, me stay here. It is my family here. I did not come here for a holiday.'
Buse Terim İngilizcesi 00:59
Buse Terim İngilizcesi 956 izlenme - 3 yıl önce Fatih Terim İngilizcesinin ülkemizde ne kadar popüler olduğu malumunuz. Karşımızda Kurt Hocamız Fatih Terim'in kızı Buse Terim'in İngilizcesi. Kendisi bir stilist ve de bir blog sitesine verdiği söyleşi.
Pratik İngilizce - Seyahat İngilizcesi 10:36
Pratik İngilizce - Seyahat İngilizcesi 496 izlenme - 2 yıl önce Pratik Seyahat İngilizcesi Hande Teacher Atlas Her Eve Bir Dershane Kuruyor İlkokul 1. Sınıftan Üniversiteye Hazırlık Bölümlerinin Tüm Konu Videoları Burada
Çocuklar için İngilizce Alfabe 07:10
Çocuklar için İngilizce Alfabe 509 izlenme - 3 yıl önce Çocuklar için hazırlanmış İngilizce alfabe videosudur. http://www.ingilizceceviri.org/ingilizce/ingilizce-alfabesi Yazılı olarak yukarıda ki adresten bilgi alabilirsiniz.
Adnan Oktar'ın Ukraynalı Güzele İngilizce İltifatları 02:15
Adnan Oktar'ın Ukraynalı Güzele İngilizce İltifatları 589 izlenme - 3 yıl önce Adnan Oktar'ın Ukraynalı konuğuna İngilizce iltifatlarını izliyoruz. Aynı programdan başka bölümler için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/151583/telefon-baglanti-sistemi-kurulumu-adnan-oktar http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/149372/adnan-oktarin-beyaz-tvye-verdigi-tarihi-ayar http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/163285/adnan-oktarin-yaran-ciftlik-esprisi
İngilizce Sayılar Konu Anlatımı #13 09:28
İngilizce Sayılar Konu Anlatımı #13 348 izlenme - 2 yıl önce İngilizce sayılar konu anlatımında, İngilizce sayıları öğretiyor ve sayıların İngilizcesi ile cümleler kuruyorum. Bu dersi PDF olarak indirmek ve 'Çeviriyle Öğren' kitabımı satın almak isterseniz www.konuanlatımı.com siteme bakabilirsiniz. İngilizcede sayıları ezberlemek zormuş gibi görünse de, bir ile yirmi arasındaki sayıları ve peşlerinden gelen 30, 40 gibi tam sayıları ezberledikten sonra aslında işin çoğu bitiyor. On ikiye kadar olan tüm sayılar birbirinden farklı ama on ikiden sonra belirli bir düzen başlıyor. On ten demek ve 13-19 arasındaki tüm sayıların sonuna ten eklendiğini görebilirsiniz. İki e ile yazıldığına bakmayın siz; oradaki aslında on. Hatta baş kısımlarının da sondaki rakamlara benzediğini, bazılarında ise aynı olduğunu görebilirsiniz.
Zombi ve Hayalet Tren - Türk Halıcı 02:00
Zombi ve Hayalet Tren - Türk Halıcı 830 izlenme - 5 yıl önce 1991 Finlandiya yapımı Zombie ja Kummitusjuna (Zombi ve Hayalet Tren) adlı filmden bir sahne sunuyorum dostlar. Filmin önemli bir bölümü İstanbul'da çekilmiştir. Bir müzik grubunun garip hikayesini anlatır film. Karakterlerden biri İstanbul'da bir halı satıcısı -şu G.O.R.A.'daki Arif karakterinin orijinali- ile muhattab olmak zorunda kalır ve sonrasında Cem Yılmaz'ın filminden zihnimizde kalan bazı diyaloglar ve Yiğit Özgür karikatürlerinden aklımızda olan komiklikler süre gelir. Mizahcılarımıza bolca malzeme olmuş bu durumu Finlandiyalı yönetmen bizimkilerden baya önce işlemiş sağolsun. İngilizceyle alakalı videoların revaçta olduğu bu günlerde içerik bu alana da çekilebilir tabi. ...rolündeki dedim de aslında gerçek bir halıcı muhtemelen amcamız. Yönetmenin doğallığı biz de bi Zeki Demirkubuz'da var valla. Filmde Halil Ergün'ün bir sahnesi var ve bir kaç Türk oyuncu daha oynamakta yalnız halıcı amcamızın adını bulamadım cast sorumlularını kınıyorum.
Siri ve Fatih Terim İngilizcesi 07:43
Siri ve Fatih Terim İngilizcesi 400 izlenme - 3 yıl önce Siri uygulamasının sınırlarının zorlanarak test edilebileceği belki de en nadide ingilizcelerden birisidir Fatih Terim'in ingilizcesi. Ve bu durumu iPhonedo da değerlendirmiş tabi ki vakti zamanında ve de sirinin Fatih Terim İngilizcesinden ne kadar anlayabileceğini güzel bir test ile bizlere sunmuş.
Berna Arıcı'nın Muhteşem İngilizcesi Yine Kırdı Geçirdi! 04:57
Berna Arıcı'nın Muhteşem İngilizcesi Yine Kırdı Geçirdi! 397 izlenme - 6 yıl önce Berna Arıcı'nın Muhteşem İngilizcesi Devam Ediyor.
Aksanlı Trabzon İngilizcesi - Beatkin (Küfür İçerir) 01:21
Aksanlı Trabzon İngilizcesi - Beatkin (Küfür İçerir) 229 izlenme - 3 yıl önce Dikkat! Türkçe küfür, İngilizce diss içerir. İngilizceye hakim arkadaşlara şimdiden iş düşüyor. Rap dünyasında ki son yolculuğum... Trabzon Underground'ından Beatkin adlı rapperın, Bazukanın Laneti(Bazuka Crew) adlı çalışması. Dinliyoruz.
The Fatih Terim Rises 01:05
The Fatih Terim Rises 421 izlenme - 5 yıl önce Fatih Terim ünlü İngilizce söyleriyle Batman'de
Love Me Chapter One - Kısa Film (Oxford İngilizcesi İçerir) 05:59
Love Me Chapter One - Kısa Film (Oxford İngilizcesi İçerir) 185 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlar, başta söylüyorum, müthiş derece de İngilizce bilmeyenler izlemesin. 3 adet genç arkadaşımız, bir aşk film yapmaya karar vermişler, projeyi hazırlamışlar, sonra bakmışlar bu film çok iyi, bunun evrensel bi film olması için de İngilizce oynamışlar. Ayrıca chapter one demesine rağmen, chapter two'nun olmaması ve filmin bu chapterda bitmesi de yönetmenin müthiş dehasını ve bize attığı golü gösteriyor.
Zombi ve Hayalet Tren - Türk Halıcı 02:00
Zombi ve Hayalet Tren - Türk Halıcı 249 izlenme - 3 yıl önce 1991 Finlandiya yapımı Zombie ja Kummitusjuna (Zombi ve Hayalet Tren) adlı filmden bir sahne sunuyorum dostlar. Filmin önemli bir bölümü İstanbul'da çekilmiştir. Bir müzik grubunun garip hikayesini anlatır film. Karakterlerden biri İstanbul'da bir halı satıcısı -şu G.O.R.A.'daki Arif karakterinin orijinali- ile muhattab olmak zorunda kalır ve sonrasında Cem Yılmaz'ın filminden zihnimizde kalan bazı diyaloglar ve Yiğit Özgür karikatürlerinden aklımızda olan komiklikler süre gelir. Mizahcılarımıza bolca malzeme olmuş bu durumu Finlandiyalı yönetmen bizimkilerden baya önce işlemiş sağolsun. İngilizceyle alakalı videoların revaçta olduğu bu günlerde içerik bu alana da çekilebilir tabi. ...rolündeki dedim de aslında gerçek bir halıcı muhtemelen amcamız. Yönetmenin doğallığı biz de bi Zeki Demirkubuz'da var valla. Filmde Halil Ergün'ün bir sahnesi var ve bir kaç Türk oyuncu daha oynamakta yalnız halıcı amcamızın adını bulamadım cast sorumlularını kınıyorum.
Muhabirin Muhteşem İngilizcesi 02:02
Muhabirin Muhteşem İngilizcesi 165 izlenme - 6 yıl önce
broken english fragmanı 1 02:17
broken english fragmanı 1 223 izlenme - 7 yıl önce new york'ta oturan şehirdeki şık bir otelde calışmakta olan otuzlarındaki nora wilder parker posey aşk ve ilişkilere kuşkulu bir gözde bakmakta. arkadaşı audrey'nin ldquo;mükemmel evliliğirdquo;gibi düzgün bir ilişki için ne yapması gerektiğini düşünür durur. annesinin ona her fırsatta yalnız olduğunu hatırlatması nora'nın işini pek kolaylaştırmaz. felaketle sonuçlanan rastgele bazı buluşmalar sonrasında julien adında hayata aşık aklı bir karış havada bir fransız ile tanışır. bu denemenin
Doping Hafıza İle İş İngilizcesi 01:32
Doping Hafıza İle İş İngilizcesi 65 izlenme - 3 yıl önce
Hadise 03:15
Hadise 148 izlenme - 9 yıl önce hadise
tuncay şanli ingilizcesi 01:33
tuncay şanli ingilizcesi 54 izlenme - 6 yıl önce
Günde 20 Dakikada TEOG İngilizcesine Kesin Çözüm 06:04
Günde 20 Dakikada TEOG İngilizcesine Kesin Çözüm 4 izlenme - 1 yıl önce Antalya’da hizmet veren bir eğitim kurumu TEOG sınavına hazırlanan öğrencilere günde 20 dakika çalışacakları Seçilenler E-Learning Sistemiyle, İngilizceden 20’de 20 net çıkarabilme imkanı sağlıyor.