Hoşgeldiniz!

ingilizceyi

Mevlüt Çavuşoğlu'ndan Bullshit Yanıtı 00:45
Mevlüt Çavuşoğlu'ndan Bullshit Yanıtı 13.697 izlenme - 5 ay önce Dışişleri bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu'na türkiyedeki tutuklamalar ile ilgili sorulan bir soruya ingilizce argo bir kelime olan bullshit yani saçmalık cevabını vermiş.
Türk Liderlerin İngilizce Seviyeleri (Havaryuuu) 00:29
Türk Liderlerin İngilizce Seviyeleri (Havaryuuu) 64.655 izlenme - 2 yıl önce Liderlerimiz arasında ingilizce seviyeleri üzerine hoş bir değerlendirme yapılmış.. keyifle izledim.. keyifle izleyin..
Yedi Numara - İngilizce Sahneleri 02:59
Yedi Numara - İngilizce Sahneleri 11.727 izlenme - 11 ay önce canım müsrüflüğün alemi yok, boÅŸuna dolmuÅŸa para vermeyelim, ÅŸurdan aksaray a sırtını verdin mi yarım saate varırız.
Burak Yılmaz'ın İngilizce İle İmtihanı 00:14
Burak Yılmaz'ın İngilizce İle İmtihanı 16.263 izlenme - 1 yıl önce Çin'in Beijing Guoan takımına transfer olan Burak Yılmaz'ın maç sonrası yaptığı ingilizce konuşma gündeme oturacak gibi.
İngilizce İle Elif Ba'yı Karıştıran Çocuk 00:18
İngilizce İle Elif Ba'yı Karıştıran Çocuk 2.560 izlenme - 5 ay önce Kendisinden İngilizce sayı sayması istenilen çocuk, bir müddet sonra farkında olmadan Kur'an alfabesini saymaya başlıyor.
Türkiye'nin İngilizce ile imtihanı (Sokak Röportajları) 01:58
Türkiye'nin İngilizce ile imtihanı (Sokak Röportajları) 4.939 izlenme - 1 yıl önce Sarı Mikrofon, sokakta insanlara İngilizce birikimlerini sunma imkanı verdi. Gelen harika cümleleri anlayabilmemiz için çok iyi çevirmenlere ihtiyacımız olduğu kesin.
Call of Duty Nasıl Okunur? - Sokak Röportajı 01:28
Call of Duty Nasıl Okunur? - Sokak Röportajı 6.692 izlenme - 2 yıl önce Çocukluğumuzdan beri oynadığımız bazı oyunların telaffuzlarını, İngilizce olmaları sebebiyle yanlış yapabiliyoruz. İngilizce yazıldığı gibi okunmayan bir dil olduğundan, Türkçe ile taban tabana zıtlıklar gösterebilen telaffuzlar barındırabiliyor. Call of Duty ise kimimizin çok sevdiği, kimimizin ise çok sıcak bakmadığı bir seri. Ancak sevelim ya da sevmeyelim, bu İngilizce kelimenin bir doğru okunuşa sahip olması gerekiyor. Biz de en doğrusunu düşündüğümüz halkımıza Call of Duty nasıl okunur diye sorduk. İşte cevaplar.
Fatih Terim İngilizce 00:59
Fatih Terim İngilizce 20.865 izlenme - 9 yıl önce basın toplantısı ingilizce
Binali Yıldırım Vs İngilizce 02:10
Binali Yıldırım Vs İngilizce 5.442 izlenme - 3 yıl önce Binali Yıldırım Önde Arda ve Emre arkada ispanyol 3 bayanla karşılaşırlar herşey normaldir. Binali Yıldırım açar ağzını yumar gözünü ve başlar ingilizce konuşmaya.
Ömer Çelikin Bükreşte Yaptığı Tarihi İngilizce Konuşma 08:26
Ömer Çelikin Bükreşte Yaptığı Tarihi İngilizce Konuşma 7.598 izlenme - 3 yıl önce Ömer Çelik'in harika aksanıyla AKP adına yaptığı konuşma dinleyen herkesin takdirini kazandı. Akabinde bir çok yabancı siyaset adamı kendisine tebrik mesajı göndermiş. Bravo.
Erkek Arkadaşa Koltuk Altı Temizletmek 06:53
Erkek Arkadaşa Koltuk Altı Temizletmek 5.529 izlenme - 2 yıl önce Yine bir japon ve yine garip olayları, bu ergenimiz belli ki hayata şanslı doğmuş bir asyalı ve parayla, gelecekle kafasını yormayacak bir duruma sahip kendisi bir video sitesinde saçma sapan işler yapan bir vlogger. Erkek arkadaşı soğuk ağda bantlarıyla kızın koltuk altı kıllarını alıyor gayet iğrenç bir olay fakat eylemde sevgilisini kucağına almaya çalışan kamil etkisi yapar mı bilmem.
Survivor Taner ve Adanalı Sevgilisi Sevda 01:01
Survivor Taner ve Adanalı Sevgilisi Sevda 3.598 izlenme - 2 yıl önce Survivordan 3T olarak tanıdığımız Taner isimli başbelası arkadaşımızın yeni sevgilisi Sevda ile görüntülerini izliyoruz.
Sevtap Parman Ve İngilizce Şarkısı 02:52
Sevtap Parman Ve İngilizce Şarkısı 2.453 izlenme - 2 yıl önce Top 10 Yapsak İlk Sırayı Fatih Terim İngilizce Konuşuyor 2. Sıraya Sevtap Parman - I Asked My Mother Adlı Şarkı Gelirdi Sanırım.
Dünyanın En Samimi Ödevini Hazırlayan Genç 01:14
Dünyanın En Samimi Ödevini Hazırlayan Genç 129 izlenme - 2 ay önce Görüntüdeki genç öğrenci arkadaşımız ingilizce öğretmenin verdiği ödevi ailesi ile birlikte video çekerek iddaalı hazırlamış alkışlıyoruz
EhliSünnet TV Ekibinin İngilizce İle İmtihanı 01:01
EhliSünnet TV Ekibinin İngilizce İle İmtihanı 2.234 izlenme - 3 yıl önce Londra'da müslüman olan bir kardeşimiz karşısında ingilizce ile zor anlar yaşıyan EhliSünnet TV ekibimizin komik halleri. Not : Türkçe konuşarak İngilizce konuştuğunu sanan kişi o kel sakallı var ya hep gözlüğü gömleğe asıyor o kamil işte.
Mükemmel İngilizceyle Futbolcu Kandırmak - Berna Arıcı 05:09
Mükemmel İngilizceyle Futbolcu Kandırmak - Berna Arıcı 1.709 izlenme - 2 yıl önce Berna Arıcı'nın ilginç İngilizcesiyle anlattığı Fransız futbolcuyu klibinde oynatmak için kandırma öyküsü alay konusu oldu...Berna Arıcı, Puket'te çektiği klibin hikayesini anlatırken kurduğu ingilizce cümlelerle Süper Kulüp'e alay konusu oldu.
Petek Dinçöz - Foolish Casanova 03:14
Petek Dinçöz - Foolish Casanova 1.813 izlenme - 3 yıl önce Assolistlik aşkıyla yanıp tutuşan Petek hanımın zamane geçliği üzerinde zihinsel olarak ters, hormonal olarak yukarı tepen ilk ingilizce çalışması. Ajdar'ın, Sevtap Parman'ın geleceğini önceden görüp uyarı mayetinde olan bu klip zamanında istediği gibi anlaşılamamış ve sonucunda Türk halkı çeşitli işkencelere maruz kalmıştır. What it what it what it...
Alişan'ın Şirinlik Yaptığı Kızın Korkup Kaçması 00:51
Alişan'ın Şirinlik Yaptığı Kızın Korkup Kaçması 162 izlenme - 3 ay önce Ünlü şarkıcı, "Hayırlı haftalar olsun hepimize. 'I must marry' (Evlenmeliyim) isimli calışmamla başbaşa bırakıyorum sizleri. Güzel seyirler efendim" notunu yazdığı videoda, tanımadığı bir kadına evlilik teklifi ederken görülüyor. Genç kadının korkup yanından gitmek istemesi ile hüsrana uğrayan Alişan, "Neler söyledim kız tınlamıyor" dedikten sonra çantasından tuttuğu kadını iyice korkutuyor.
Fatih Terim İngilizce Konuşuyor 00:59
Fatih Terim İngilizce Konuşuyor 1.590 izlenme - 2 yıl önce Burada gördüğüm manzara karşısında keşke İtalyanca bilseydim de orada yaşanan muhtemel komediye de şahit olsaydım diye üzülmüyor değilim
Fatih Terim İngilizce Konuşuyor 2 01:15
Fatih Terim İngilizce Konuşuyor 2 1.409 izlenme - 2 yıl önce İlk sürümleri oldukça ilgi çeken "Fatih Terim ingilizcesi" temalı videoların Gürcistan maçı sonrasında geçen versiyonu. ilki için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2512/fatih-terim-ingilizce-konusuyor----yonetmens-cut
Miss Universe 2008 - Sinem Sülün ve İngilizcesi 01:29
Miss Universe 2008 - Sinem Sülün ve İngilizcesi 1.098 izlenme - 2 yıl önce Bazı kadınlar vardır ta ki ağzını açana kadar dünya güzelidir. İşte size dünyalar güzeli bir bağyan. Ama İngilizcesi daha şukella. Miss Universe 2008'de Türkiye'yi temsil eden Sinem Sülün'ün İngilizce konuşması(pardon, konuşmaya çalışması) Fatih Terim'i aratmadı. Fatih Terim için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/20479/fatih-terim---in-the-tabela-remix http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/15832/fatih-terim-ingilizce-konusuyor-2 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2512/fatih-terim-ingilizce-konusuyor----yonetmens-cut http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/23417/fatih-terim-ingilizce-konusuyor-3 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/298/fatih-terim-ingilizce-konusuyor
Rusların İngilizce Konuşmaları 01:13
Rusların İngilizce Konuşmaları 1.434 izlenme - 3 yıl önce Dilbilgisinw sıkı sıkıya bağlı ve ezberi içine çekmiş ülkemizde ingilizce konuşmanın ne kadar sıkıntılı olabileceği düşünürken, rusların bu denli sıkıntılı olabilmeleri sanırım bizim gibi hobi olarak takılmalarından dolayı. Acilen fatih terim, arda turan, kültür bakanı ömer çelik burada derslere başlayabilir. Herkese nasip olmayan bilgi ve yetenek birikimidir.
Ahmet Çakar İngilizcesi 00:33
Ahmet Çakar İngilizcesi 1.240 izlenme - 2 yıl önce Sevgili, pek değerli Ahmet Çakar'ın bir Fatih Terim ingilizcesi olamayacak ama listeye üst sıralardan girebilecek mükemmel ingilizcesi. champions do that... fuck! that's the clue: club has been involved in fudge match fixing. fak fak. üç tas has fak. c'mon.
İngilizce Bilmeden Röportaj Vermek 00:27
İngilizce Bilmeden Röportaj Vermek 1.075 izlenme - 3 yıl önce Maç sonrası röportaj veren Ukrayna ligi takımı Shacktar Doneks'in futbolcusu İvan Luis Fernado ingilizceyi pekte bilmiyor. Aradan duyulan sometimes bizi başka yerlere götürüyor.
Fatih Terim İngilizce Konuşuyor -  Yönetmen's Cut 01:13
Fatih Terim İngilizce Konuşuyor - Yönetmen's Cut 1.139 izlenme - 2 yıl önce Basın toplantısının başlangıcında şimdiye kadar internette yayınlanmamış sahneler. NTV'nin Fatih Terim basın toplantısı yapıyor diye yayınını kesip basın toplantısına canlı yayınla bağlanması ve Hoca konuşamayınca yayını kesmesi.
Erdoğan'ın Konuklarıyla İngilizce Muhabbeti 00:17
Erdoğan'ın Konuklarıyla İngilizce Muhabbeti 1.349 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yabancı konuklarını karşılarken hoşgeldin beşgittin muhabbetidir. İyi seyirler.
Titanic Cover (+98) 04:30
Titanic Cover (+98) 1.117 izlenme - 3 yıl önce Üstün ingilizceye sahip kızımızdan titanic cover'ı. Sesine ayrıca yorum yazmama gerek yok sanırım. Komşulara karşı da çok ayıp oldu diyip susuyorum. Evet. Sustum. (+98 izlemesin anlamında. Yani dedenize falan izlettiginizde allah korusun adam ben bunca yıl boşuna yaşamışım hissine kapılıp, yemeden içmeden kesilebilir. Aynısı kaynıma oldu.)
Buse Terim İngilizcesi 00:59
Buse Terim İngilizcesi 878 izlenme - 2 yıl önce Fatih Terim İngilizcesinin ülkemizde ne kadar popüler olduğu malumunuz. Karşımızda Kurt Hocamız Fatih Terim'in kızı Buse Terim'in İngilizcesi. Kendisi bir stilist ve de bir blog sitesine verdiği söyleşi.
Tevez ve İngilizce Röportajı 00:55
Tevez ve İngilizce Röportajı 979 izlenme - 3 yıl önce Fatih Terim ingilizcesi Arda Turan ingilizcesi derken ulann bu İngiliz dil bilimciler bi tek Türkiye'de mi çıkıyor dedim ve Tevez'i buldum. İyi seyirler.
Kız Tavlamaya Çalışan Alişan'ın İngilizce İle İmtihanı 00:52
Kız Tavlamaya Çalışan Alişan'ın İngilizce İle İmtihanı 90 izlenme - 3 ay önce Ünlü şarkıcı Alişan kız bulma çabalarını Amerika'da sürdürdü. Alişan, genç bir kadına şirinlik yapıp tavlamaya çalıştı ancak kadın korkup kaçtı.