Hoşgeldiniz!

İngilizler Videoları İzle

Ülkeyi İngilizler Alsaydı Daha Fazla Hakkım Olurdu  00:46
Ülkeyi İngilizler Alsaydı Daha Fazla Hakkım Olurdu 729 izlenme - 4 ay önce 10 Haziran 2008. Fatih Altaylı Teke Tek Fatih Altaylı: "Peki bu ülkenin Kurtuluş Savaşı'nı örgütleyen bir adamı niye Humeyni kadar sevmiyorsun. Bunu merak ettim. Eğer Atatürk olmasaydı burada belki de İngilizler vardı, Fransızlar vardı." Nuray Bezirgan: "Yani İngilizler olsaydı benim haklarım daha geniş olacaktı."
Türkler Ve İngilizler Arasındaki Farklar 02:56
Türkler Ve İngilizler Arasındaki Farklar 4.728 izlenme - 3 yıl önce Yarı Türk yarı İngiliz arkadaşımızdan, iki ülke insanı arasındaki farkların neler olduğunu izliyoruz..
Winston Churchill'in Savaş Konuşması 01:22
Winston Churchill'in Savaş Konuşması 1.517 izlenme - 10 ay önce 2 Dünya Savaş'ı görüp,ikisini de kazanan Winston Churchill Almanya'nın yükselen Führer'i Adolf Hitler'in İngiltere'ye savaş açtığını açıklamasından sonra halkına sesleniyor. Savaşı Adolf kazansaydı dünya daha basit bir hal alabilirdi.
İngilizler Avrupa Birliği'ni Böyle Aşağıladı 01:38
İngilizler Avrupa Birliği'ni Böyle Aşağıladı 516 izlenme - 8 ay önce Birleşik Krallık'ta seçmenler ülkenin Avrupa Birliği (AB) üyeliğini oylamak üzere sandık başına giderken medyada zıt kutupların görüşlerini yansıtan içerikler yer yayınlanıyor. Bunlara damga vuran ise komedyen John Oliver'ın yayınladığı bir video oldu. Video Avrupa Birliği marşının "aşağılama" marşına uyarlanmış halini gösteriyor. Önce bir çocuk daha sonra katılan 4 kişi koro halinde Avrupa Birliği teşkilatını ve üye ülkeleri aşağılıyor. Aslında küfürlü bir şekilde olan fakat "Canın cehenneme, Avrupa Birliği!" diye çevirebileceğimiz şekilde başlayan şarkı, Avrupalıların İngiliz erkeklerinin cinsel organlarını yemesini bile söylüyor.
İngilizler Ben İzlemem - w/ Ghost Gamer 01:04
İngilizler Ben İzlemem - w/ Ghost Gamer 1.829 izlenme - 2 yıl önce HalicMehmet bu sefer İngilizler Ben İzlemem - w/ Ghost Gamer isimli online bir video yükledi. Ghost Gamer'in Konuk Olduğu bu videoda Saçma Sapan Espiriler yapıldı ve insanları film izlemek ten soğuttuk. Arkadaşlarınızın sağlığı için Siz siz olun saçma sapan espiriler yapmayın :)) . Linke Tıklayarak Kanalıma Abone Olun https://goo.gl/GiskBM Gamer / Oyun oynayan Turgut Ekim'e seslendirmeler için teşekkürler :) HalicMehmet kanalımızda eğlenceli, komik, ilginç, iddaalı videolar yayımlıyorum. Bana eğlenceli gelen bilgileri topluyorum, komik bir ifade takınıp video çekiyorum, enteresan durumlarla karşılaştığım oluyor, yemek konusunda rekor denemesi yapıp meydan okuyorum, bazen ise şaşırıyorum ama çoğu zaman eğleniyorum ve sizleri de güldürmeyi hedefleyerek bu işi yapıyorum. (Eleştiriye her zaman açığım fakat küfretmek eleştirmek değildir..) Mail: halicmehmet@gmail.com Facebook Şahsi Hesabım https://goo.gl/6unjFJ Facebook Sayfamız https://goo.gl/CJBX1d Twitter Hesabım https://goo.gl/02eHA0 İnstagram Hesabım https://goo.gl/lT51of Google Play Store (App) http://izl.sn/n7c5w7 Youtube Kanalımıza Abone Olmak ve Sürekli Güncel İçerikleri Takip Etmek İçin https://goo.gl/GiskBM
Beşiktaş-Liverpool Bayrak Show Kaliteli Çekim 00:48
Beşiktaş-Liverpool Bayrak Show Kaliteli Çekim 8.955 izlenme - 8 yıl önce beşiktaş-liverpool kapalı üst bayrak show ingilizler ayakta alkşlıor şehitler ölmez vatan bölünmez dev türk bayragı net ve kaliteli çekim izlemeden geçme
Türkler ve İngilizler Arasındaki Farklar 02:56
Türkler ve İngilizler Arasındaki Farklar 1.070 izlenme - 2 yıl önce Yarı Türk yarı İngiliz arkadaşımızdan, iki ülke insanı arasındaki farkların neler olduğunu izliyoruz.. Bir yandan da hızlandırılmış ingiliz aksanlı listening kasıyoruz.. keyifli ..
İngilizler Tesettürlü Kadına Sahip Çıktı 03:03
İngilizler Tesettürlü Kadına Sahip Çıktı 116 izlenme - 6 ay önce İngiltere’nin Essex kentinde halkın tesettür mayosuna yaklaşımını anlamak üzere bir sosyal deney yapıldı Yeni videolar için kanalıma abone olun
Vahhabilik Nedir? 06:59
Vahhabilik Nedir? 212 izlenme - 11 ay önce Bu videoda bir emperyalist proje olan ve islamı içten içe yozlaştırmaya çalışan osmanlıyı yıkma çalışmalarında bulunulmuş olan bir suni proje olan vahhabiliği izliyoruz.
Fenerbahçe'den Joel Campbell Harekatı 00:27
Fenerbahçe'den Joel Campbell Harekatı 1.189 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe, Dünya Kupası'nda Kosta Rika formasıyla dikkatleri üzerine çeken Joel Campbell'ın peşinde.
Türkler ve İngilizler Arasındaki Farklar 3 07:53
Türkler ve İngilizler Arasındaki Farklar 3 739 izlenme - 2 yıl önce Daha önceki videonun devamında çekilmiş seriinin üçüncü videosudur. Türkçe altyazılar için www.youtube.com/watch?v=J1ypSEmnGrM bakınız. Daha önceki farklar videosu için; www.youtube.com/watch?v=lrDbofSX6dE ve www.youtube.com/watch?v=caDyP4PYWyg www.youtube.com/yusuftorofficial http://www.twitter.com/yusuftor http://www.facebook.com/yusuf.r.tor (sadece takip edin) http://yusuftor.tumblr.com
Türkler ve İngilizler Arasındaki Farklar 2 03:13
Türkler ve İngilizler Arasındaki Farklar 2 294 izlenme - 1 yıl önce Daha önceki videonun devamında çekilmiş seriinin ikinci videosudur. Türkçe altyazılar için www.youtube.com/watch?v=lrDbofSX6dE bakınız. Daha önceki farklar videosu için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/153251/turkler-ve-ingilizler-arasindaki-farklar. http://www.facebook.com/yusuf.r.tor (sadece takip edin) http://www.twitter.com/yusuftor http://yusuftor.tumblr.com
 Türkler ve İngilizler Arasındaki Farklar 3 07:53
Türkler ve İngilizler Arasındaki Farklar 3 306 izlenme - 3 yıl önce güzel video izleyin
İNGİLTEREDE BOKSÖR CAMİDE NAMAZ KILDIĞI İÇİN İNGİLİZLER KİN KUSTU ANLAYIN RABBİM ALLAH DEMEK SUÇTUR 02:58
İNGİLTEREDE BOKSÖR CAMİDE NAMAZ KILDIĞI İÇİN İNGİLİZLER KİN KUSTU ANLAYIN RABBİM ALLAH DEMEK SUÇTUR 11 izlenme - 2 hafta önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
Arda Turan'a Premier Lig Kapısı Kapandı 00:23
Arda Turan'a Premier Lig Kapısı Kapandı 593 izlenme - 2 yıl önce İngiltere'de alınan devrim gibi kararlar sonrası ortaya çıkan sonuca göre; Türk futbolculara İngiltere Premier Lig kapısı bir süreliğine kapandı.
Victoria'nın Kucak Pozu, Beckham'ı Çıldırtacak 00:35
Victoria'nın Kucak Pozu, Beckham'ı Çıldırtacak 217 izlenme - 2 yıl önce İngiliz efsane futbolcu David Beckham'ın eşi Victoria Beckham'ın kucak pozu herkesi şaşırttı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kim Milyoner Olmak İster'in En Orijinal Yarışmacısı 03:37
Kim Milyoner Olmak İster'in En Orijinal Yarışmacısı 286 izlenme - 2 yıl önce Kim Milyoner Olmak İster programına yarışmacı olark katılan Alkım Seven, Kenan Işık ile yaptığı ilginç sohbetiyle yarışmanın en orijinal yarışmacıları arasında yerini almıştır efenim. Zira adamın o kadar hoş ve orijinal bir sohbeti var ki 3 gün yarışsa izlenirmiş.
Namaz Kılan Müslümanlar İngiliz Taraftarları Çıldırttı 00:35
Namaz Kılan Müslümanlar İngiliz Taraftarları Çıldırttı 273 izlenme - 2 yıl önce İngiltere'de Liverpool fanatiği bir taraftar karşılaşmanın devre arasında namaz kılan iki Müslümana rastlayınca çılgına döndü.
İngilizlerden Fildişili Futbolcu İçin Olay Yaratan Manşet 00:42
İngilizlerden Fildişili Futbolcu İçin Olay Yaratan Manşet 262 izlenme - 2 yıl önce İngiltere'nin yüksek tirajlı gazetelerinden The Sun, Newcastle United takımının Fildişili futbolcusu Cheick Tiote için "Premier Lig Salağı" başlığını attı.
Türkler ve İngilizler Arasındaki Farklar 4 01:40
Türkler ve İngilizler Arasındaki Farklar 4 116 izlenme - 1 yıl önce Daha önceki videonun devamında çekilmiş seriinin dördüncü videosudur. Bu video kısaltılmış, türkçe altyazılı full versiyon için www.youtube.com/watch?v=RTHId96RRew bakınız. Daha önceki farklar videosu için: 1. www.youtube.com/watch?v=caDyP4PYWyg 2. www.youtube.com/watch?v=lrDbofSX6dE 3. www.youtube.com/watch?v=J1ypSEmnGrM
İngilizlerin En Meşhur Yiyeceği 03:41
İngilizlerin En Meşhur Yiyeceği 155 izlenme - 3 yıl önce İngilizlerin En Meşhur Yiyeceği
Fenerli Aves'in Diego Costa'ya Tekmesi İngiltere'de Gündem Oldu 00:39
Fenerli Aves'in Diego Costa'ya Tekmesi İngiltere'de Gündem Oldu 238 izlenme - 3 yıl önce Soma yararına oynanan Fenerbahçe Chelsea maçında Bruno Alves 29. dakikada Diego Costa'ya yaptığı çok sert hareketle Costa'yı sinirlendirdi ve sahada gergin anlar yaşandı.
İngilizler, Borussia Dortmund'lu Emre Mor'a Hayran Kaldı 05:28
İngilizler, Borussia Dortmund'lu Emre Mor'a Hayran Kaldı 34 izlenme - 7 ay önce Borussia Dortmund forması giyen milli yıldızımız Emre Mor, Alman ekininin Sunderland ile oynadığı hazırlık karşılaşmasında gösterdiği performansla İngilizleri kendisine hayran bıraktı.
Sunderland'dan Sow'a Teklif Var 00:59
Sunderland'dan Sow'a Teklif Var 120 izlenme - 3 yıl önce Sunderland, Fenerbahçe'nin golcüsü için 12 milyon euro'yu gözden çıkardı ama sarı lacivertli kulüp golcü oyuncu için 17 milyon euro istiyor.
Beşiktaş Tribünleri, Liverpool Maçının Önüne Geçti 00:36
Beşiktaş Tribünleri, Liverpool Maçının Önüne Geçti 119 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaşlı taraftarların, Liverpool maçı öncesinde yarattığı atmosfer, herkesi büyüledi. İngilizler, ısınma antrenmanından önce Türk taraftarların fotoğrafını çekti.
İngilizler Cüneyt Çakır'a isyan etti 05:34
İngilizler Cüneyt Çakır'a isyan etti 125 izlenme - 4 yıl önce EURO 2012'deki performansıyla herkesin beğenisini toplayan FIFA kokartlı hakemimiz Cüneyt Çakır, İngiltere-Ukrayna maçının en tartışılan ismi oldu. İngiliz taraftarlar tepkiler yağdırırken, Roy Hodgson maç sonunda Cüneyt Çakır'ın üzerine yürüdü.
Genç İngilizler saha ortasında birbirine girdi 00:36
Genç İngilizler saha ortasında birbirine girdi 78 izlenme - 3 yıl önce İngiltere ile Litvanya U21 takımları arasında oynanan maçta Manchester Unitedlı Manchester Unitedlı Wilfried Zaha ile West Hamlı Ravel Morrison bir pozisyonun ardından saha tartışma yaşadı.
Sneijder'in Bıçak Reklamı, İngiliz Taraftarları Kızdırdı 00:16
Sneijder'in Bıçak Reklamı, İngiliz Taraftarları Kızdırdı 55 izlenme - 2 yıl önce Galatasaraylı Sneijder, İstanbul'da 2 Leeds taraftarının ölümünün yıldönümünden 1 gün önce kendi adına üretilen bıçak setinin reklamını yapınca özür diledi.
Celtic Taraftarı'nın İngiliz Anma Günü Protestoları 05:22
Celtic Taraftarı'nın İngiliz Anma Günü Protestoları 38 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşın birisi BBC'nin anma haberinin videosunu koymuş. O yüzden ben de bunu koyma gereği duydum. İngilizler, 1. Dünya Savaşı'nda ölen askerlerini anma gününe 'Poppy Day' derler. Poppy, gelincik demektir ve yakalarına gelincik çiçeği rozeti takarlar. Ayrıca poppy'nin haşhaş, afyon anlamları da vardır. Ne kadar güzel isim seçmişler. Afyon ticareti için Çin'le Afyon Savaşları yapmış bir millet başka bir isim seçse hoş olmazdı zaten. Şimdi gelelim videoya. Video İngilizler tarafından yapıldığı için kendi açıklamalarını yapmışlar. Pankartta 'Your deeds would shame all the devils in hell. Ireland, Iraq, Afghanistan. No bloostained poppy on our hoops' yazıyor. Kabaca tercümesi 'Yaptıklarınız, cehennemdeki büyün şeytanları utandırır. İrlanda'da, Irak'ta, Afganistan'da. Celtic forması üzerinde kana bulanmış gelinciklere hayır'. 1:55'te de Falkirk-Celtic maçında İngilizler saygı duruşu yaparken Celtic Taraftarı tezahürat yapıyor. 3:08'de de stattaki Britanya Askerleri'ne 'murdering bastards' yani 'katil piçler' diyor. Neyse anmanızı yerim sizin. Şeytanlık yaparken ölen adamları anıyorlar.
Kınalı Ali 02:01
Kınalı Ali"Nin Torunu, Dedesinin Savaştığı Topraklarda 96 izlenme - 2 yıl önce Çanakkale Zaferi'nin 100. yıl dönümünde ilk kez dedesinin savaştığı toprakları ziyaret eden, Çanakkale Savaşı kahramanlarından "Kınalı Ali"nin torunu Ali Kınalı, 100'üncü yılına giren "şanlı zaferle" gurur duyuyor.