Hoşgeldiniz!

inmek

44 Çocuğu Ölümüne Yürüyen Merdivenden İndirmek 01:26
44 Çocuğu Ölümüne Yürüyen Merdivenden İndirmek 7.255 izlenme - 7 ay önce Olay Rusya'da geçiyor ve sebebi anlaşılamayan bir sorumsuzlukla 44 tane ilkokul öğrencisi çocuk yürüyen merdivenle önlem alınmadan aşağıya indirilmeye çalışıyor ve takibinde yaşanan izdiham içler acısı.
Çin'deki Cennet Kapısı Merdivenlerinden Bisikletle İnen Manyak 01:21
Çin'deki Cennet Kapısı Merdivenlerinden Bisikletle İnen Manyak 12.353 izlenme - 2 yıl önce Meşur manyak sponsoru RedBull sponsorluğunda Cennet Kapısı Dağı olarak da anılan Çin'in Tianmen Dağı'ndan bisikletle inen manyak adam. Tam olarak 999 basamak olduğunu söylüyor delüüü.
Aç kalan yaban domuzları köye indi 03:15
Aç kalan yaban domuzları köye indi 9.858 izlenme - 4 yıl önce ORDU'nun yüksek kesimlerinde kar yağışından etkilenerek aç kalan yaban domuzları köylere indi. Ordu Avcılar Derneği, yaban domuzları için sürek avı başlatıldı. Ordu'nun yüksek ilçelerinde etkili olan kar yağışı ve soğuk hava yaban domuzlarını da olumsuz etkiledi. Yiyecek bulamayan yaban domuzları sürüler halinde köylere inmeye başladı. Mesudiye, Gölköy ve Perşembe ilçeleri köylerinde yaban domuzlarıyla mücadele için Ordu Avcılar ve Atıcılar Derneği üyeleri sürek avı başlattı. Gölköylü avcılar av esnasında büyük domuz sürüsüne rastladı. Domuzları yaklaşık bin 200 metre mesafeden seyreden avcılar cep telefonlarıyla domuz sürüsünü görüntüledi. Perşembe İlçesi Yumrutaş Köyü'nde ise Avcılar Derneği üyeleri av tüfekleri ve köpeklerle sürek avı düzenledi. Avcılar ormanlık alanda domuzlardan 8'ini vurdu. Avcılardan Yavuz Kalyoncu, köylülerin sürek avı için kendilerinden yardım istediklerini belirterek, "Kış mevsiminde arazide yiyecek bulamayan domuzların sürü halinde köylere indiğini öğrendik. Köylüler korkudan dışarıya çıkamadıklarını söylediler. Bizde köyde sürek avı düzenledik. Bu avda 8 domuz vurduk. Köylülerimizden gelen yardım talepleri karşısında sürek avını sürdüreceğiz" dedi.
Tottenham Maçında Taraftarın Sahaya İnip Frikik Kullanması 00:11
Tottenham Maçında Taraftarın Sahaya İnip Frikik Kullanması 5.467 izlenme - 2 yıl önce Efendim, West Ham United - Tottenham derbisinde ilginç bir görüntü yaşandı. Frikik kullanmaya hazırlanan takım tam vuruş yapacakken sahaya inen taraftar bu pozisyonu kendisinin değerlendirmesi gerektiğini düşündüğünden sahaya inip frikiki kullanıyor. Güzel vuruş yapmış şahsen.
Alp Dağları'ndan Fren Yapmadan Monorail Coaster İle İnmek 03:58
Alp Dağları'ndan Fren Yapmadan Monorail Coaster İle İnmek 3.784 izlenme - 2 yıl önce Alp Dağları'nda ve diğer birçok yüksek dağda bulunan Monorail Coaster (monoray hız treni) 'dan fren yapmadan inen çılgın bir vatandaşı görüyoruz. Neden bu kadar adrenaline ihtiyaç duyduğunu merak ediyorum., Ayrıca videoyu yakından izleyince yaşıyormuş gibi olunuyor. Yani gitmeden gitmiş kadar olunuyor. Video bittikten sonra Alp Dağları'nda uygun bir tatil için oteller araştırılıyor. Çok güzel lan.
Geleceğin Savaş Uçağı - Dikey İniş Kalkış Yapabilen F-35B 01:40
Geleceğin Savaş Uçağı - Dikey İniş Kalkış Yapabilen F-35B 2.769 izlenme - 2 yıl önce Amerikalı üretici Lockheed Martin firmasının en son teknoloji uçağı F-35 Lightning II. Bu uçak, savaştaki her amaç için farklı uçak geliştirmenin masraflı olmasından dolayı tek bir uçağın tüm görevleri yerine getirmesi amacıyla tasarlanan bir savaş uçağıdır. 3 farklı görev için 3 farklı tip tasarlanmıştır : F-35A, Geleneksel kalkma ve inme (CTOL) F-35B, Kısa kalkış dikey iniş (STOVL) (VİDEODAKİ UÇAK) F-35C, Uçak gemileri için tasarlanmış (CV) versiyonu Türkiye de 116+18 adet F-35A siparişinde bulunmuş ve bu uçaklar için 11 milyar $ (Amerikan Doları) ödeyeceği bildirilmiştir. Uçağın özellikleri ise şöyle : Azami hız : 1,6+ Mach (1.932 km/sa.) Azami irtifa : 60,000 ft (18,288 m) Menzil: A modeli için : 2.200 km; B için : 1.667 km; C için : 2.593 km Tırmanış değeri: 40.000 ft/dak. (200 m/sn) (Normal çift motorlu pervaneli uçağın maksimum tırmanma performansının yaklaşık 40 katı) Bu uçakların en büyük rakibi ise Rus Sukhoi T-50 dir.
Şafak Sezer - İner misin Çıkar mısın? 00:58
Şafak Sezer - İner misin Çıkar mısın? 2.078 izlenme - 2 yıl önce Bir zamanların efsane haline gelen televizyon programı iner misin çıkar mısın'dan bir kesit izleyeceksiniz. Performans sahibi ise Şafak Sezer'dir. Boran Kaya'yı da rahmetle anıyoruz.
Merdivenleri İnmek İçin Kendi Yöntemini Geliştiren Bebek 00:18
Merdivenleri İnmek İçin Kendi Yöntemini Geliştiren Bebek 2.286 izlenme - 3 yıl önce Başlık yeterince açıklayıcı zaten, ama bebeğin stil sahibi olduğu kesin. Oldukça pratik bir yöntem bulmuş.
Merdivenden Aşağı İnerken Sürtünme Kuvvetiyle Soyunmak 00:35
Merdivenden Aşağı İnerken Sürtünme Kuvvetiyle Soyunmak 1.770 izlenme - 2 yıl önce Kanunen suç işleyenlerin çekeceği cezayı yüce Türk adaleti belirleyecektir. Merdivenden aşşağı inerken sürtünme kuvveti etkisiyle soyunmanın sefasını da ergenlerimiz çekecektir. Yeşilçam'da böyle özverili oyuncular kalmadı mirim, nerde eski sanatçılar... Aynı filmden başka bir kesit için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/72575/kayip-kolyenin-esrari
Hayatına Susayan İnşaat İşçileri 00:55
Hayatına Susayan İnşaat İşçileri 859 izlenme - 3 yıl önce Abilerimiz gerçekten gözlerini öyle bir karartmış ki, iskelenin tahta, ahşap, bumba her neyse artık ondan olmasına rağmen inerken hiç tereddüt yaşamıyorlar, iş güvenliği sıfır.
Mama İçin Merdivenlerden Bakın Nasıl İndi 00:16
Mama İçin Merdivenlerden Bakın Nasıl İndi 584 izlenme - 3 yıl önce Mama İçin Merdivenlerden Bakın Nasıl İndi...
Tramvaya İlk Kez Binen Amca 00:55
Tramvaya İlk Kez Binen Amca 716 izlenme - 3 yıl önce Yamulmuyorsam görüntüler Kayseri'de çekilmiş, bu tatlı amcamız da gideceği yere ulaşmak için tranvay ulaşımını kullanmak istemiş. Daha sonrasında karşımıza böyle hoş görüntüler çıkmış. İzliyoruz.
Hasan Dağından Koşarak İnmek 00:16
Hasan Dağından Koşarak İnmek 915 izlenme - 9 yıl önce hasan dağından koşarak inmek
Sahaya İnen Paraşütçü 01:31
Sahaya İnen Paraşütçü 369 izlenme - 3 yıl önce Manisaspor - Bursaspor maçında Spil' den havalanan paraşütçü sahaya iniş yapıyor. Metin Tokat' ın yara almadan kurtulduğu kazayı izliyoruz.
Dağın Doruk Noktasından Paraşütsüz Atlamak 03:03
Dağın Doruk Noktasından Paraşütsüz Atlamak 291 izlenme - 2 yıl önce Abimizin dağın tepesinden paraşütsüz bir şekilde atlayışını izliyoruz. Olay 30 Eylül 2013 Tarihinde İtalya'da gerçekleşiyor. Garda Gölü'ne kule izni olmadan başarılı bir iniş yapılıyor. (Ön sevişme istemeyen 1:40 dan izlemeye başlayabilir.) İyi seyirler.
Futbol Freestlye Ustasının Örümcek Adam Kılığına Girip Milleti Trollemesi 03:19
Futbol Freestlye Ustasının Örümcek Adam Kılığına Girip Milleti Trollemesi 232 izlenme - 2 yıl önce Dünya Freestyle Futbol Şampiyonu Sean Garnier Örümcek Adam Kostümü İle şehrin merkezine inip milleti trollediği görüntüleri izliyorsunuz efendim. Herkesi düelloya çağıran freestyle şampiyonu gerçekten de kendisine rakip olan insanlara attığı çalımlarla ünvanının hakkını veriyor. İyi seyirler..
Şehir Merkezine Uçarak İnmek - Rio 02:45
Şehir Merkezine Uçarak İnmek - Rio 175 izlenme - 3 yıl önce Ludovic and Jokke biraderler uçuş kostümlerini hazır edip, havaya doğru bir operasyon düzenlerler, hedef Rio´nun merkezine uçarak dalmaktır ve bunu hava trafiğinin izni olmadan gercekleştirirler. Bu arada 1:04´de o adrenalini hepiniz hissedersiniz umarim, iyi seyirler.
Bisiklet Antrenmanı 00:29
Bisiklet Antrenmanı 246 izlenme - 8 yıl önce merdivenden bisikletle inmek
Yürek Yiyip Dağa Çıkan Bisikletçi 00:50
Yürek Yiyip Dağa Çıkan Bisikletçi 107 izlenme - 3 yıl önce Yürek yiyip çıkan bisikletçi dedim belki ama bisikletçinin taşak hacmi diye açacaktım başlığı. Gerçekten risk diye buna denilir.
Metro Merdivenlerini Bisikletle İnen Adam 01:45
Metro Merdivenlerini Bisikletle İnen Adam 116 izlenme - 3 yıl önce İstanbul'da, Kadıköy metro merdivenlerini bisikletle inmek isteyen genç bir anda herkesin ilgi odağı oldu.
Karlı Dağdan İnerken Hızını Alamayan Adam 00:35
Karlı Dağdan İnerken Hızını Alamayan Adam 125 izlenme - 3 yıl önce Ölüm tehlikesini göze alarak yapılan, garip bir spor olsa gerek. O kadar sürate ulaşacağını tahmin etmediğinden midir nedir, Allah'tan kötü bir sonla sonuçlanmamış. Karlı dağdan aşağıya doğru kayan adamın, ulaştığı hızlı süratle lokantaya dalışını göreceğiz. Ortaya da trajikomik görüntüler çıkmış bu videodaki gibi. Yorum sizin, izleyelim.
Karlı Dağdan İnerken Hızını Alamayan Adam 00:35
Karlı Dağdan İnerken Hızını Alamayan Adam 53 izlenme - 3 yıl önce Bu ne hızdır abiciim, derin plastik midir nedir? Nasıl sürat kazandın sen öyle? Ayrıca büyük ihtimalle son ekranda gülüyor ama eve otele gidip de yalnız kaldığında ağrıdan uuundun durdun biliyom.
Turizm Cennetine Domuzlar İndi 00:39
Turizm Cennetine Domuzlar İndi 17 izlenme - 3 yıl önce Bodrum da yiyecek arayan domuzlar insanların yanına gelerek ilginç görüntüler oluşturdu.
HELİKOPTER EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE İNMEK İSTEDİ POLİSLER ATEŞ AÇTI ELDE TOW OLSAYDI DÜŞERDİ HELİKOPTER 00:47
HELİKOPTER EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE İNMEK İSTEDİ POLİSLER ATEŞ AÇTI ELDE TOW OLSAYDI DÜŞERDİ HELİKOPTER 7 izlenme - 12 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 8-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA