Hoşgeldiniz!

inşa

Kendi Elleriyle Yüzen Bir Ada İnşa Eden Mükemmel Çift 02:33
Kendi Elleriyle Yüzen Bir Ada İnşa Eden Mükemmel Çift 2.028 izlenme - 3 ay önce Wayne Adams ve Catherine King çifti birçok insanın hayalini yaşamakla meşgul. Özgürlük Koyu verdikleri adayı 1992 yılında inşa etmeye başlayan çift tüm ihtiyaçlarını burada karşılayabiliyorlar. Zaman içerisinde gelişen adanın içinde bugün itibari ile dans pisti, sanat galerisi, konuk evi gibi oluşumlardan oluşan 12 platform mevcut. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İnsanlık Tarihinin En Eski İnşalarında Biri Bulundu 01:03
İnsanlık Tarihinin En Eski İnşalarında Biri Bulundu 1.504 izlenme - 5 ay önce Fransa'nın güneyinde Aveyron bölgesindeki Bruniquel Mağarası'nda insanlık tarihinin en eski inşalarından biri bulundu. Yaklaşık 176 bin yıllık geçmişi olan Neanderthal insanının yaşadığı yerde, halka şeklinde altı esrarengiz yapı ortaya çıkarıldı. Mağaranın 336 metre iç kısımındaki alana zorlu yolculuk sonunda ulaşılıyor. Nandertal Bruniquel par CNRS Bordeaux 1 Üniversitesi'nden Tarih Profesörü Jacques Jaubert, mağaradaki yapının daha önce Neandertaller tarafından yeraltı dünyasında ya…
Çim Kulübe Yapımı (İlkel Teknoloji) 04:16
Çim Kulübe Yapımı (İlkel Teknoloji) 1.403 izlenme - 4 ay önce Videolarının müptelası olduğumuz Abimizin, İlkel yöntemlerle 7 günde inşa ettiği; yaklaşık 2,5 metre genişliğe sahip, 2 metre yükseklikte ki Çim kulübe. Youtube Kanalı: (Primitive Technology) https://www.youtube.com/channel/UCAL3JXZSzSm8AlZyD3nQdBA
46 Yılda El Yapımı Lunapark İnşa Eden İşletme Sahibi 02:11
46 Yılda El Yapımı Lunapark İnşa Eden İşletme Sahibi 524 izlenme - 4 ay önce İtalyan restoran sahibi Bruno daha fazla müşteri çekmek için 46 yıl süren bir çalışmayla restoranını el yapımı oyuncaklarla çevrili doğal eğlence parkına dönüştürdü. 70'li yıllarda başlayan daha fazla müşteri isteği bu günlerde amacına ulaşmış gözüküyor... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çizgi film - Robot (Build and Play - Robot)  - 02:18
Çizgi film - Robot (Build and Play - Robot) - 2.810 izlenme - 1 yıl önce Alouette - Nursery Rhymes Görsel hafıza dağarcığını geliştirmeye yönelik olan çizgi film. Birazda siz ebeveynlerin robotlardan bahsetmesini istedik. Bu kez biz susmayı tercih ettik. Bu video Build and Play oyunlarından ön izlemedir. Oyunları buradan indirebilirsiniz https://itunes.apple.com/ru/app/build-play-3d-planes-trains/id545626598?mt=8
Dünyanın En Büyük Taşıma İşi - Ağırlığı 1.157 Ton 06:11
Dünyanın En Büyük Taşıma İşi - Ağırlığı 1.157 Ton 1.319 izlenme - 1 yıl önce 157 US Ton. 384 lastikler, bugüne kadar Kuzey Amerika'da taşınan en çok ağır yük. £ 2.314.000. Blackstone Kenar Studios tarafından kodacrome 3 16mm kamera ile çekilmiş.
Elleriyle Tek Başına 53 Yılda Bir Katedral İnşa Eden Adam 02:21
Elleriyle Tek Başına 53 Yılda Bir Katedral İnşa Eden Adam 109 izlenme - 3 ay önce Justo Gallego isimli bu adam kendi başına 53 yıl boyunca durmadan çalışarak bir katedral inşa etmiş. Üstelik kendisi hiçbir mimari eğitim almamış bir rahip. Hiçbir zaman tam olarak bitmeyeceğini bildiği katedraline 90'lı yaşlarına gelmesine rağmen hala bir şeyler eklemeye devam ediyor... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
100-2.Bölüm Sorular-Kuran'dan Cevaplar(CANLI YAYIN) 01:39:56
100-2.Bölüm Sorular-Kuran'dan Cevaplar(CANLI YAYIN) 354 izlenme - 12 ay önce 1. Peygamber henüz görevlendirilmediği halde nasıl Mescid-i Âksaya yürütülebiliyor? 2. Mescid-i Âksa ile Mescii Haram’ın inşa tarihleri hakkındaki bilgiler. 3. Kiraz ağacının İsra suresinde ifade edilişi ile ilgili açıklamalar. 4. Kıssaların güncelleştirilmesi zarureti. 5. Yüz çevirmek mi? Mesafelenmek mi? 6. Peygamber rüyaları vahiy midir? 7. Allah’ın insanla konuşması. 8. Yahudi ve Hıristiyanların âhiretteki durumu. 9. Bireysel salât nasıl yapılır? 10. Salâtın ikamesinin vakitlendirilmasi zarureti. 11. İslâmın şartı 5 midir? 12. Lânet sözcüğünün açılımı. 13. Meleklerin mü’minlere yardımı.
Boğaziçi Köprüsü Nasıl İnşa Edildi 04:56
Boğaziçi Köprüsü Nasıl İnşa Edildi 315 izlenme - 3 yıl önce BOĞAZ İÇİ KÖPRÜSÜNÜN TANITIMI
40 Saatte Köprü Yenilemek 00:44
40 Saatte Köprü Yenilemek 142 izlenme - 1 yıl önce Zamanında bilmem kaç saatte, günde köprü inşa etmek gibisinden videolar vardı, bu da bir benzeri. İzleyin ve de yol, köprü inşaatında felan çalışan mühendis, işçi tanıdıklarınız varsa izlettirin. Götüboklu kıytırık Konya-Kulu kavşağını 7 ayda yapan yetkililere buradan selam olsun.
Minecraft ev yapımı 08:48
Minecraft ev yapımı 106 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar bu videoda size Minecraft'ta nasıl bir ev tasarlayabileceğinizi anlattım.Umarım izleyince videomu beğenirsiniz.Ses mikrofon olmadığı için biraz kötü gelebilir ama sesi açtığınızda duyabiliyorsunuz.
Breaking Bad - Ne İnşa Ediyoruz? Robot mu?! 03:36
Breaking Bad - Ne İnşa Ediyoruz? Robot mu?! 144 izlenme - 1 yıl önce Kalitesini her geçen sezon bir tık daha arttırarak benim için şimdiden efsaneleşmiş diziler arasında yerini almıştır. Halen ara ara aklıma gelen sahneleriyle gülümsetir, bu da o unutamadıklarımdan biri. Walter ve Jesse yeni bir parti pişirmek için o meşhur karavanlarıyla çölün ortasına kurulurlar. Her şey çok güzel giderken Jesse'nin anahtarı çıkarmayı unuttuğunu ve bu nedenle bütün akünün bittiğini fark ederler. 4 gündür aç susuz kalan ikili artık bitkin düşmüş, hatta delirme kıvamına gelmişlerdir. Tüm umutlar tükenmişken Jesse yine -hiç de farkında olmadan- ortaya müthiş bir fikir atar ve gerçekleştirmek için kalan son enerjilerini de bunun için harcarlar. Bryan Cranston'ın bi söyleşide anlattığına göre aslında bu sahne ilk çekildiğinde son halindeki gibi değilmiş. Jesse'nin "Robot mu?" sorusu senaryoda yokmuş. Son anda akıllarına gelmiş ve sırf bu küçük değişiklik için, kameranın bozulduğunu ve sahneyi yeniden çekmeleri gerektiğini yönetmene inandırmak zorunda kalmışlar. Ve tabii ki sonuç mükemmel. Zaten Bryan yapım içerisinde de çok aktif olduğunu söylüyor. Mesela, Walter'ın orta halli bir aile yapısında olduğunu vurgulamak için sürekli beyaz külotla dolaşması da Bryan'ın fikriymiş. Sahnenin geçtiği bölüm: S02E09 - "4 Days Out" Bu kadar bilgi yeter, haydin izleyelim. :)
Ramazan'da da birlikte inşa edelim 01:40
Ramazan'da da birlikte inşa edelim 19 izlenme - 4 ay önce Cizre'den Sur'a, Silopi'ye, İdil'e, Şırnak'a, Nusaybin'e, Yüksekova'ya... Dayanışmayı Ramazan'da da büyütelim. https://www.facebook.com/CiziraBotan
49 Günde Uçak Nasıl İnşa Edilir! 01:57
49 Günde Uçak Nasıl İnşa Edilir! 57 izlenme - 2 yıl önce Boeing 777'nin 49 Gün Süren İmalatı..
Burak Furkan, Bandırma’da Denize İndirildi 01:41
Burak Furkan, Bandırma’da Denize İndirildi 95 izlenme - 2 yıl önce Balaban Kardeşler Tersanesi tarafından inşa edilen Burak Furkan gemisi denize indirildi.
İnşa Delili 08:58
İnşa Delili 60 izlenme - 3 yıl önce Yaratılış Delilleri
Demir Oyunda Yık Ve İnşa Et 05:44
Demir Oyunda Yık Ve İnşa Et 54 izlenme - 2 yıl önce Motor Oyunu Diye Kandırdılar, Oyun Yık Ve İnşa Etmiş Sinirimden Ortalığı Birbirine Kattım sorun Bilgisayardamı Oyundamı Aslında Ben Başka Oynucaktımda Oyunlarda Sadece Bioyun Çıkıyo Mecbur 3doyuncu Sitesini Oynadım
Bend İnşa Eden Kunduzlar 04:16
Bend İnşa Eden Kunduzlar 58 izlenme - 4 yıl önce Bend İnşa Eden Kunduzlar
Bir Apple Store Nasıl İnşa Ediliyor 03:42
Bir Apple Store Nasıl İnşa Ediliyor 35 izlenme - 3 yıl önce Bir Apple Store Nasıl İnşa Ediliyor 14.09.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Bir Apple Store Nasıl İnşa Ediliyor' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Buzdar bar inşa eden 9 çılgın 04:02
Buzdar bar inşa eden 9 çılgın 24 izlenme - 3 yıl önce Kanadalı 9 genç kendi barlarını buzdan inşa ettiler.
Kalekol İnşa Eden Deniz Tural Hanımefendiyi Tebrik Ediyoruz 01:05
Kalekol İnşa Eden Deniz Tural Hanımefendiyi Tebrik Ediyoruz 17 izlenme - 2 yıl önce Kalekol inşa eden Deniz Tural hanımefendiyi tebrik ediyoruz.
Evinin bodrumuna tren inşa eden adam 03:05
Evinin bodrumuna tren inşa eden adam 19 izlenme - 4 yıl önce Trenleri çok seven adam 4 buçuk yılda bodrumuna tren inşa etti
Kendi Parkurunu İnşa Eden Grup Eğlencenin Dibine Vurdu 03:36
Kendi Parkurunu İnşa Eden Grup Eğlencenin Dibine Vurdu 4 izlenme - 1 yıl önce Kendi 'Slip N Slide' inşa ettikleri parkurla eğlencenin dibine vuran gruptan kıskanılacak görüntüler. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Süleyman Mescidi’nin yeniden inşa edilmesi zamanı geldiğinde gerçekleşecek 03:09
Süleyman Mescidi’nin yeniden inşa edilmesi zamanı geldiğinde gerçekleşecek 1 izlenme - 3 ay önce Süleyman Mescidi’nin yeniden inşa edilmesi zamanı geldiğinde gerçekleşecek.
Harabe haline gelmiş camilerin mutlaka orijinal haliyle inşa edilmesi gerekir 02:04
Harabe haline gelmiş camilerin mutlaka orijinal haliyle inşa edilmesi gerekir 2 izlenme - 1 yıl önce Harabe haline gelmiş camilerin mutlaka orijinal haliyle inşa edilmesi gerekir.