Hoşgeldiniz!

inşa

İnsanlık Tarihinin En Eski İnşalarında Biri Bulundu 01:03
İnsanlık Tarihinin En Eski İnşalarında Biri Bulundu 1.449 izlenme - 6 gün önce Fransa'nın güneyinde Aveyron bölgesindeki Bruniquel Mağarası'nda insanlık tarihinin en eski inşalarından biri bulundu. Yaklaşık 176 bin yıllık geçmişi olan Neanderthal insanının yaşadığı yerde, halka şeklinde altı esrarengiz yapı ortaya çıkarıldı. Mağaranın 336 metre iç kısımındaki alana zorlu yolculuk sonunda ulaşılıyor. Nandertal Bruniquel par CNRS Bordeaux 1 Üniversitesi'nden Tarih Profesörü Jacques Jaubert, mağaradaki yapının daha önce Neandertaller tarafından yeraltı dünyasında ya…
Çizgi film - Robot (Build and Play - Robot)  - 02:18
Çizgi film - Robot (Build and Play - Robot) - 1.723 izlenme - 8 ay önce Alouette - Nursery Rhymes Görsel hafıza dağarcığını geliştirmeye yönelik olan çizgi film. Birazda siz ebeveynlerin robotlardan bahsetmesini istedik. Bu kez biz susmayı tercih ettik. Bu video Build and Play oyunlarından ön izlemedir. Oyunları buradan indirebilirsiniz https://itunes.apple.com/ru/app/build-play-3d-planes-trains/id545626598?mt=8
Dünyanın En Büyük Taşıma İşi - Ağırlığı 1.157 Ton 06:11
Dünyanın En Büyük Taşıma İşi - Ağırlığı 1.157 Ton 1.028 izlenme - 8 ay önce 157 US Ton. 384 lastikler, bugüne kadar Kuzey Amerika'da taşınan en çok ağır yük. £ 2.314.000. Blackstone Kenar Studios tarafından kodacrome 3 16mm kamera ile çekilmiş.
100-2.Bölüm Sorular-Kuran'dan Cevaplar(CANLI YAYIN) 01:39:56
100-2.Bölüm Sorular-Kuran'dan Cevaplar(CANLI YAYIN) 347 izlenme - 7 ay önce 1. Peygamber henüz görevlendirilmediği halde nasıl Mescid-i Âksaya yürütülebiliyor? 2. Mescid-i Âksa ile Mescii Haram’ın inşa tarihleri hakkındaki bilgiler. 3. Kiraz ağacının İsra suresinde ifade edilişi ile ilgili açıklamalar. 4. Kıssaların güncelleştirilmesi zarureti. 5. Yüz çevirmek mi? Mesafelenmek mi? 6. Peygamber rüyaları vahiy midir? 7. Allah’ın insanla konuşması. 8. Yahudi ve Hıristiyanların âhiretteki durumu. 9. Bireysel salât nasıl yapılır? 10. Salâtın ikamesinin vakitlendirilmasi zarureti. 11. İslâmın şartı 5 midir? 12. Lânet sözcüğünün açılımı. 13. Meleklerin mü’minlere yardımı.
Boğaziçi Köprüsü Nasıl İnşa Edildi 04:56
Boğaziçi Köprüsü Nasıl İnşa Edildi 314 izlenme - 2 yıl önce BOĞAZ İÇİ KÖPRÜSÜNÜN TANITIMI
40 Saatte Köprü Yenilemek 00:44
40 Saatte Köprü Yenilemek 111 izlenme - 1 yıl önce Zamanında bilmem kaç saatte, günde köprü inşa etmek gibisinden videolar vardı, bu da bir benzeri. İzleyin ve de yol, köprü inşaatında felan çalışan mühendis, işçi tanıdıklarınız varsa izlettirin. Götüboklu kıytırık Konya-Kulu kavşağını 7 ayda yapan yetkililere buradan selam olsun.
Minecraft ev yapımı 08:48
Minecraft ev yapımı 96 izlenme - 1 yıl önce Arkadaşlar bu videoda size Minecraft'ta nasıl bir ev tasarlayabileceğinizi anlattım.Umarım izleyince videomu beğenirsiniz.Ses mikrofon olmadığı için biraz kötü gelebilir ama sesi açtığınızda duyabiliyorsunuz.
Breaking Bad - Ne İnşa Ediyoruz? Robot mu?! 03:36
Breaking Bad - Ne İnşa Ediyoruz? Robot mu?! 110 izlenme - 1 yıl önce Kalitesini her geçen sezon bir tık daha arttırarak benim için şimdiden efsaneleşmiş diziler arasında yerini almıştır. Halen ara ara aklıma gelen sahneleriyle gülümsetir, bu da o unutamadıklarımdan biri. Walter ve Jesse yeni bir parti pişirmek için o meşhur karavanlarıyla çölün ortasına kurulurlar. Her şey çok güzel giderken Jesse'nin anahtarı çıkarmayı unuttuğunu ve bu nedenle bütün akünün bittiğini fark ederler. 4 gündür aç susuz kalan ikili artık bitkin düşmüş, hatta delirme kıvamına gelmişlerdir. Tüm umutlar tükenmişken Jesse yine -hiç de farkında olmadan- ortaya müthiş bir fikir atar ve gerçekleştirmek için kalan son enerjilerini de bunun için harcarlar. Bryan Cranston'ın bi söyleşide anlattığına göre aslında bu sahne ilk çekildiğinde son halindeki gibi değilmiş. Jesse'nin "Robot mu?" sorusu senaryoda yokmuş. Son anda akıllarına gelmiş ve sırf bu küçük değişiklik için, kameranın bozulduğunu ve sahneyi yeniden çekmeleri gerektiğini yönetmene inandırmak zorunda kalmışlar. Ve tabii ki sonuç mükemmel. Zaten Bryan yapım içerisinde de çok aktif olduğunu söylüyor. Mesela, Walter'ın orta halli bir aile yapısında olduğunu vurgulamak için sürekli beyaz külotla dolaşması da Bryan'ın fikriymiş. Sahnenin geçtiği bölüm: S02E09 - "4 Days Out" Bu kadar bilgi yeter, haydin izleyelim. :)
49 Günde Uçak Nasıl İnşa Edilir! 01:57
49 Günde Uçak Nasıl İnşa Edilir! 57 izlenme - 2 yıl önce Boeing 777'nin 49 Gün Süren İmalatı..
Burak Furkan, Bandırma’da Denize İndirildi 01:41
Burak Furkan, Bandırma’da Denize İndirildi 86 izlenme - 2 yıl önce Balaban Kardeşler Tersanesi tarafından inşa edilen Burak Furkan gemisi denize indirildi.
İnşa Delili 08:58
İnşa Delili 59 izlenme - 2 yıl önce Yaratılış Delilleri
Demir Oyunda Yık Ve İnşa Et 05:44
Demir Oyunda Yık Ve İnşa Et 51 izlenme - 1 yıl önce Motor Oyunu Diye Kandırdılar, Oyun Yık Ve İnşa Etmiş Sinirimden Ortalığı Birbirine Kattım sorun Bilgisayardamı Oyundamı Aslında Ben Başka Oynucaktımda Oyunlarda Sadece Bioyun Çıkıyo Mecbur 3doyuncu Sitesini Oynadım
Bend İnşa Eden Kunduzlar 04:16
Bend İnşa Eden Kunduzlar 57 izlenme - 3 yıl önce Bend İnşa Eden Kunduzlar
Kalekol İnşa Eden Deniz Tural Hanımefendiyi Tebrik Ediyoruz 01:05
Kalekol İnşa Eden Deniz Tural Hanımefendiyi Tebrik Ediyoruz 17 izlenme - 1 yıl önce Kalekol inşa eden Deniz Tural hanımefendiyi tebrik ediyoruz.
Bir Apple Store Nasıl İnşa Ediliyor 03:42
Bir Apple Store Nasıl İnşa Ediliyor 35 izlenme - 3 yıl önce Bir Apple Store Nasıl İnşa Ediliyor 14.09.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Bir Apple Store Nasıl İnşa Ediliyor' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Buzdar bar inşa eden 9 çılgın 04:02
Buzdar bar inşa eden 9 çılgın 24 izlenme - 2 yıl önce Kanadalı 9 genç kendi barlarını buzdan inşa ettiler.
Kendi Parkurunu İnşa Eden Grup Eğlencenin Dibine Vurdu 03:36
Kendi Parkurunu İnşa Eden Grup Eğlencenin Dibine Vurdu 4 izlenme - 7 ay önce Kendi 'Slip N Slide' inşa ettikleri parkurla eğlencenin dibine vuran gruptan kıskanılacak görüntüler. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Evinin bodrumuna tren inşa eden adam 03:05
Evinin bodrumuna tren inşa eden adam 19 izlenme - 3 yıl önce Trenleri çok seven adam 4 buçuk yılda bodrumuna tren inşa etti
Harabe haline gelmiş camilerin mutlaka orijinal haliyle inşa edilmesi gerekir 02:04
Harabe haline gelmiş camilerin mutlaka orijinal haliyle inşa edilmesi gerekir 2 izlenme - 10 ay önce Harabe haline gelmiş camilerin mutlaka orijinal haliyle inşa edilmesi gerekir.