Hoşgeldiniz!

inşaat 2

İnşaat 2 Fragman 02:15
İnşaat 2 Fragman 18.867 izlenme - 3 yıl önce Eşkiya ve Gönül Yarasi filmlerinin yapimcisi, Her Şey Çok Güzel Olacak, Kabadayi ve Anadolu Kartallari filmlerinin yapimci ve yönetmeni Ömer Vargı'nin, bundan 10 yıl önce sinema perdesinde oldukça ses getiren ve festivallerde birçok ödülün sahibi olan İNŞAAT filminin devamı İNŞAAT 2. Baş rollerde Emre Kinay ve Şevket Çoruh. Kaliteli komediye hasret kaldim dieyenlere duyurulur.
İnşaat 2 - Fragman 02:15
İnşaat 2 - Fragman 9.792 izlenme - 3 yıl önce Eşkiya ve Gönül Yarasi filmlerinin yapimcisi, Her Şey Çok Güzel Olacak, Kabadayi ve Anadolu Kartallari filmlerinin yapimci ve yönetmeni Ömer Vargı'nin, bundan 10 yıl önce sinema perdesinde oldukça ses getiren ve festivallerde birçok ödülün sahibi olan İNŞAAT filminin devamı İNŞAAT 2. Baş rollerde Emre Kinay ve Şevket Çoruh. Kaliteli komediye hasret kaldim dieyenlere duyurulur.
Yenildik Bu Düzene (Damda On Sene) - İnşaat 2 Soundtrack 05:06
Yenildik Bu Düzene (Damda On Sene) - İnşaat 2 Soundtrack 808 izlenme - 3 yıl önce İnşaat 2 filminin müziği Yenildik Bu Düzene (Damda On Sene) Kahramanlarımız Ali ve Sudi çok sayıda ceset gömmekten 10 yıl hapis yattıktan sonra, ıssız bir koyda özgürlüğün tadını çıkarmaya başlarken başlarına yine hiç beklenmedik işler gelecektir.
İnşaat 2 Fragman 02:15
İnşaat 2 Fragman 283 izlenme - 3 yıl önce Eşkiya ve Gönül Yarasi filmlerinin yapimcisi, Her Şey Çok Güzel Olacak, Kabadayi ve Anadolu Kartallari filmlerinin yapimci ve yönetmeni Ömer Vargı'nin, bundan 10 yıl önce sinema perdesinde oldukça ses getiren ve festivallerde birçok ödülün sahibi olan İNŞAAT filminin devamı İNŞAAT 2. Baş rollerde Emre Kinay ve Şevket Çoruh. Kaliteli komediye hasret kaldim dieyenlere duyurulur. DAHA FAZLA GÖSTER
İnşaat 2 - Sudi Atla! 00:08
İnşaat 2 - Sudi Atla! 66 izlenme - 3 yıl önce Insaat2 filmini cekerken biz cok eğlendik. Umariz seyrederken de siz cok egleneceksiniz. Bu eglenceli anlardan birini de sizinle paylasmak istedik.Bu video filmden sahneleri icermez. Insaat2 7 Kasim"da vizyonda. Kaliteli komediye hasret kaldim diyenlere duyurulur!
İnşaat 2 - Sudi Derin Derin Kaz! 00:22
İnşaat 2 - Sudi Derin Derin Kaz! 58 izlenme - 3 yıl önce İnsaat2 filmini cekerken biz cok eğlendik. Umariz seyrederken de siz cok egleneceksiniz. Bu eglenceli anlardan birini de sizinle paylasmak istedik.Bu video filmden sahneleri icermez. Insaat2 7 Kasim"da vizyonda. Kaliteli komediye hasret kaldim diyenlere duyurulur!