Hoşgeldiniz!

İnsan Avı

Remi Gaillard Hayvan Katlini İnsan Avına Çıkarak Eleştirdi 02:14
Remi Gaillard Hayvan Katlini İnsan Avına Çıkarak Eleştirdi 7.925 izlenme - 2 yıl önce Remi Gaillard hayvan katlini protesto etmek için hayvan kılığında insan avına çıktı. Safari aracıyla çıktığı avının görüntülerini paylaşan Remi videonun sonunda da gerçek hayvan katlinin görüntülerini yayınladı.
Cs Show 00:34
Cs Show 3.279 izlenme - 9 yıl önce cs adam öldürme
Oblawa (İnsan Avı) Fragman 2013 02:29
Oblawa (İnsan Avı) Fragman 2013 1.320 izlenme - 4 yıl önce Film 2. Dünya Savaşı sırasında Polonya’da geçiyor. Film, Nazi işgaline karşı direnen ve ormanda bir kampta yaşayan bir avuç direnişçiyi anlatıyor. Yakın köylerden birinde yaşayan ve Nazilerle işbriliğine giden bir adamın ihanetiyle başta direnişçiler olmak üzere birçok insanın hayatı altüst oluyor.
Domuz Zannedip Arkadaşını Öldürdü 01:11
Domuz Zannedip Arkadaşını Öldürdü 210 izlenme - 2 yıl önce
Mısır'da Keskin Nişancılar İnsan Avında 01:09
Mısır'da Keskin Nişancılar İnsan Avında 242 izlenme - 5 yıl önce Mısır'da Keskin Nişancılar İnsan Avında Mısır'da Keskin Nişancılar İnsan Avında Mısır'da Keskin Nişancılar İnsan Avında Mısır'da Keskin Nişancılar İnsan Avın...
İnsan Avı Fragman (2014) 01:55
İnsan Avı Fragman (2014) 184 izlenme - 4 yıl önce Yarı Çeçen yarı rus kökenli olan esrarengiz görünümlü bir adam, yasadışı yollardan Hamburg'a giriş yapar. Bir şeylerden kaçarken kendisini şehrin müslüman mahallelerinden birinde sığınmacı olarak bulur. Türk bir aile tarafından misafir edilir ve bu süreçte geçmişinden biraz da olsun kurtulmuş olur. Ancak kısa bir zaman zarfı içerisinde eve misafiri ziyaret etmeye gelenler olur ve sayıları gittikçe artar. Bu durum aileyi huzursuz etmeye ve isimsiz şüphelere itmeye başlar. Aynı zamanda Alman gizli servisinin lideri de olan bitenleri gizlice izlemeye ve parçaları birleştirmeye çalışmaktadır. Control ve The American filmlerinin yönetmeni, ünlü video sanatçısı Anton Corbijn'in yönetmenliğini yaptığı filmin başrollerini Rachel McAdams, Robin Wright ve Philip Seymour Hoffman paylaşıyor.
Madonna eşliğinde insan avı 01:17
Madonna eşliğinde insan avı 79 izlenme - 6 yıl önce Afganistan'da görev yapan Amerikalı bir pilotun, Apache helikopterle katıldığı operasyon sırasında bir grup Afgan "şüpheliyi" havaya uçururken Madonna'nın şarkısını söylediği görüntüler ortaya çıktı.