Hoşgeldiniz!

insan gücü

İnsan Gücüyle Çalışan Dönme Dolap - Hindistan 01:58
İnsan Gücüyle Çalışan Dönme Dolap - Hindistan 5.791 izlenme - 3 yıl önce Efenim Hisdistan'da geçen bu hadise son zamanların en popüler boş vakit geçirme sporu. Aşırı derecede ilgi görmesinin ardından küçük yaşta çocuklar bu yeni spor için yönlendiriliyorlar.
İnsan Gücüyle Çalışan Çamaşır Makinesi 00:28
İnsan Gücüyle Çalışan Çamaşır Makinesi 803 izlenme - 2 yıl önce Fakir ama yaratıcı olan gavur bi vatandaşın geliştirdiği düzeneği izliyoruz. Vardiyalı çeviriliyor olsa gerek.
insan gücü ile çalışan araba 03:30
insan gücü ile çalışan araba 1.006 izlenme - 6 yıl önce
İnsan Gücüyle Çalışan Dönme Dolap - Hindistan 01:58
İnsan Gücüyle Çalışan Dönme Dolap - Hindistan 125 izlenme - 2 yıl önce Efenim Hisdistan'da geçen bu hadise son zamanların en popüler boş vakit geçirme sporu. Aşırı derecede ilgi görmesinin ardından küçük yaşta çocuklar bu yeni spor için yönlendiriliyorlar. İyi seyirler.
İnsan Gücüyle Havalanan Helikopter - Süper Buluş 05:36
İnsan Gücüyle Havalanan Helikopter - Süper Buluş 134 izlenme - 2 yıl önce Vay anasını sayın seyirciler sizleri başka bir gavur icadı ile tanıştırıcam. Adamlar insan gücüyle havalanan legodan helicopter yapmışlar deneme aşamasında şu an katetmesi gereken epey yol var gibi gözüküyor ama yapılır mı yapılır.
Kas Gücüyle Çalışan Dönme Dolap 01:26
Kas Gücüyle Çalışan Dönme Dolap 194 izlenme - 2 yıl önce Elektrik zamlarından bunalan arkadaşımız değişik bir çözüm bulup dönme dolapını kas gücüyle çalıştırmayı başarmış. Alkışlıyoruz kendisini.
İnsan herşeyi yapar 01:04
İnsan herşeyi yapar 408 izlenme - 7 yıl önce reklamcıların muhteşem hayal gücünü yansıtan ilginç bir reklam
İnsan Gücüyle Hareket Eden Dünyanın En Hızlı Aracı 06:56
İnsan Gücüyle Hareket Eden Dünyanın En Hızlı Aracı 32 izlenme - 1 yıl önce AeroVelo ekibinin yaptığı mermi şeklindeki hız bisikleti Eta ile saatte yaklaşık 135 kilometrelik bir hıza ulaşarak dünya rekoru kırdı. Eta, insan gücüyle hareket eden en hızlı araçlar yarıştığı World Human Powered Speed Challenge 2015 yarışmasında ilk kez boy gösterdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eğlenceli Buğday Hasadı 00:52
Eğlenceli Buğday Hasadı 36 izlenme - 3 yıl önce Pakistan'da çekilen bu görüntüler izleyenleri güldürdü.
İnsan gücü ile çalışan tren 01:14
İnsan gücü ile çalışan tren 33 izlenme - 4 yıl önce İnsan gücü ile çalışan tren