Hoşgeldiniz!

insanlar

Gözlerinize inanamayacaksınız 00:18
Gözlerinize inanamayacaksınız 203.270 izlenme - 4 yıl önce Gözlerinize inanamayacaksınız
Günün Salağı 00:31
Günün Salağı 240.482 izlenme - 4 yıl önce Hava atmak isterken havasını aldı :)
İbrahim Tatlıses - En Damar 7 Şarkısı 12:38
İbrahim Tatlıses - En Damar 7 Şarkısı 629.163 izlenme - 7 yıl önce Yanağı Gamze, Bırakın Gitsin, Gideceğim Bu Ellerden, Ne Faydası Var, İnsanlar, Eyvah
Uçak 2 adım yanından böyle geçti 00:18
Uçak 2 adım yanından böyle geçti 191.522 izlenme - 4 yıl önce Dünya, 2 adım yanından uçak geçen çifti konuşuyor...
Taipei'de Pokemon Arayan Çılgın İnsanlar 00:27
Taipei'de Pokemon Arayan Çılgın İnsanlar 5.510 izlenme - 2 ay önce Pokemon arama saçmalığı bu kadar abartılmamıştı.Çin'in Taipei kentinde insanların delircesine pokemon arayışını izlicez
Çocukların Anneleri ile Oyun Oynayıp Yanlarında Öpücük Alan Adam 03:55
Çocukların Anneleri ile Oyun Oynayıp Yanlarında Öpücük Alan Adam 8.136 izlenme - 3 ay önce Chris Monroe yine iş başında. Çeşitli oyunlar oynayarak aldığı öpücüklerle insanları çileden çıkartan Chris Monroe bu defa çocuklu anneleri hedef aldı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Facebook Varsa Herşey Vız Gelir 01:23
Facebook Varsa Herşey Vız Gelir 86.586 izlenme - 5 yıl önce Facebook Güncelleme
Dünyanın En Büyük Anakondalarından Birini Yakalayan İnsanlar 02:05
Dünyanın En Büyük Anakondalarından Birini Yakalayan İnsanlar 12.724 izlenme - 7 ay önce BBC "Tribes, Predators & Me" - Gordon Buchanan, Waorani kabilesine katılarak Ekvador'un Amazon ormanına giderek dev anakonda avına çıktı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Taksim'de İnsanlara Helyum Gazı Çektirip Konuşturmak - Sosyal Deney 07:05
Taksim'de İnsanlara Helyum Gazı Çektirip Konuşturmak - Sosyal Deney 2.229 izlenme - 1 ay önce Sosyal deney, sokak röportajları ve ilginç videolarıyla güldüren ekibin yeni videosu geldi izliyoruz. Yeni videolar için kanalıma abone olun
İnsanlar Alemi (Titanik) 06:41
İnsanlar Alemi (Titanik) 55.669 izlenme - 4 yıl önce İnsanlar Alemi (Titanik)
Ötesiz İnsanlar Dizi Müziği (Jenerik) 01:53
Ötesiz İnsanlar Dizi Müziği (Jenerik) 59.933 izlenme - 3 yıl önce Ötesiz İnsanlar Dizi Müziği 1. Bölüm | Jenerik
Güzeller Araba Yıkarsa 01:08
Güzeller Araba Yıkarsa 68.954 izlenme - 4 yıl önce Güzeller Araba Yıkarsa
Aziz Yıldırım: 15 Temmuz'da İnsanlar Fenerbahçeliler Sayesinde Sokağa Çıktı 02:49
Aziz Yıldırım: 15 Temmuz'da İnsanlar Fenerbahçeliler Sayesinde Sokağa Çıktı 2.756 izlenme - 2 ay önce "15 Temmuz'da sokağa çıkanlar direnmeye Fenerbahçelilerden öğrendiler. Fenerbahçelilerin FETÖ'ye karşı direnerek kazandığını gördüler. 15 Temmuz'da halkın sokağa çıkmasında Fenerbahçe davasında direnenlerin büyük payı var.
İnsanlara Kriz Geçiren Bitmeyen Şampuan Devam Ediyor 04:31
İnsanlara Kriz Geçiren Bitmeyen Şampuan Devam Ediyor 7.963 izlenme - 7 ay önce Hooman insanların saçlarını yıkadığı sırada onlara kriz geçirtmeye devam ediyor. Daha önce de üç kez yaptığı şakanın dördüncü bölümünü de eğlenceli bir şekilde çeken Hooman'ın asla yerlerinde olmak istemeyeceğiniz insanlara yaptığı işkenceyi izliyoruz... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ötesiz İnsanlar Yeni Dizi Tanıtım Fragmanı 00:43
Ötesiz İnsanlar Yeni Dizi Tanıtım Fragmanı 48.463 izlenme - 3 yıl önce Samanyolu TV ekranlarında farklı bir proje... Ötesiz İnsanlar Yakında!
Rüzgarın Azizliğine Uğrayan Bayan 00:17
Rüzgarın Azizliğine Uğrayan Bayan 44.298 izlenme - 4 yıl önce Motorla giderken rüzgarı unutan kadın üstüne birde mini etke giyince olanlar oldu.
Ötesiz İnsanlar - Sabret Gönül Sabret 02:59
Ötesiz İnsanlar - Sabret Gönül Sabret 35.504 izlenme - 2 yıl önce Ötesiz İnsanlar Dizisinden Sabret Gönül Sabret Şarkısı.
İkiz bebeklerin anne karnında kavgası 00:31
İkiz bebeklerin anne karnında kavgası 45.130 izlenme - 4 yıl önce İngiltere'de kinematik MR teknolojisiyle ilk kez anne karnında ikiz bebeklerin kavgası görüntülendi.
Röportaj Yaparken İnsanlar Nasıl Çıldırtılır? - Ayef Tv 05:17
Röportaj Yaparken İnsanlar Nasıl Çıldırtılır? - Ayef Tv 1.023 izlenme - 1 ay önce İnsanlarla röportaj yaparken mikrofonu ağızlarına sokarak onları çıldırtmaya çalıştık. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Cam Kavanozun İçinden Kafasını Kurtaran İyi İnsanlar 01:03
Cam Kavanozun İçinden Kafasını Kurtaran İyi İnsanlar 1.498 izlenme - 2 ay önce Yaramaz minnoş kafasını soktuğu cam kavanozun içinde çaresiz bir şekilde beklerken yardımına koşan iyi insanlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Beatbox ile Zikir Yapmak 00:24
Beatbox ile Zikir Yapmak 5.224 izlenme - 9 ay önce Rabbimizi yanımıza çağırmayı yani Zikir'i Beatbox modelinde yapan insanları izliyoruz.İyi seyirler Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Güzelin Sakarlığı 00:29
Güzelin Sakarlığı 35.071 izlenme - 5 yıl önce Güzelin Sakarlığı
Hiçbir Modern Çağ Aleti Kullanmadan Orta Çağ Kalesi Yapan İnsanlar 02:05
Hiçbir Modern Çağ Aleti Kullanmadan Orta Çağ Kalesi Yapan İnsanlar 3.200 izlenme - 4 ay önce Fransa'da bulunan ve Paris'e iki saat mesafedeki Guedelon Kalesi, Orta Çağdan kalma bir kale gibi görünse de inşaatı devam eden bir proje. Kalenin yapımında hiçbir teknolojik alet kullanılmadı. Kale, bunun yerine orta çağ teknikleri ve malzemeleri kullanılarak inşa ediliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sosyalizm Ne Demek? - Sokak Röportajı 01:16
Sosyalizm Ne Demek? - Sokak Röportajı 2.389 izlenme - 5 ay önce 4K Sokak Röportajları ekibi insanlara tartışma programlarında sıklıkla duydukları bir kelimeyi sordu: Sosyalizm nedir? Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
çılgın baba 00:25
çılgın baba 39.772 izlenme - 6 yıl önce çılgın baba
Sevgilini Öp - Scorp 07:17
Sevgilini Öp - Scorp 5.205 izlenme - 5 ay önce Scorp'da bir başlık açmış arkadaşlar sevgilini öp deye millette öpüp öpüp yüklemiş youtube hesabıma bi girdim öpüşen insan videosu cuma cuma önce tövbe çektim sonrada ...
Dünyadaki En Gizemli 9 İnsan 06:16
Dünyadaki En Gizemli 9 İnsan 8.318 izlenme - 1 yıl önce Genel Kültürünüze Hergün Biraz Yatırım Yapmak ve Bunu Yaparken Eğlenmek İçin Abone Olun.Abone olmak için Tıklayın http://www.youtube.com/user/AlfaninDunyasi?sub_confirmation=1 gizemli insanlar ile ilgili aramalar gizemli insanlar nasıl olur gizemli olmak esrarengiz insanlar gizemli olaylar gizemli isimler gizemli insan gizemli insan resimleri gizemli isimler ile ilgili aramalar gizemli isimler ve anlamları ilginç isimler kızılderili isimler 2010 gizemli nickler gizemli nickler isimlerin gizemli özellikleri gizemli msn avatarları gizemli nicler esrarengiz insanlar ile ilgili aramalar esrarengiz olaylar ilginç insanlar gizemli insanlar ilginç videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar youtube korkunç videolar komik videolar ilginç olaylar facebook ilginç videolar ilginç videolar dini ilginç videolar facebook ta paylaş ilginç haberler bilgilendirici videolar ile ilgili aramalar bilgilendirici videolar dini bilgilendirici videolar izle dini bilgilendirici videoları bilgilendirici yemek videoları izle bilgilendirici yemek videosu izle bilgilendirici yemek video izle bilgilendirici film izle ilginç videolar video ile ilgili aramalar video youtube video indir google video video komik video indirme programı video dönüştürücü video çekme programı video indirme programı gezginler şaşırtıcı videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar komik videolar komik ve en şaşırtıcı videolar şaşırtıcı video izle şaşırtıcı videolar video şaşırtıcı videosu şaşırtıcı olaylar şaşırtıcı itiraf inanılmaz videolar ile ilgili aramalar inanılmaz videolar youtube korkunç videolar ilginç videolar inanılmaz olaylar komik videolar inanılmaz videolar facebook inanılmaz videolar izle inanılmaz videolar video
İnsanların Sohbetlerine Salça Olmak 04:03
İnsanların Sohbetlerine Salça Olmak 4.995 izlenme - 8 ay önce Tanımadığı insanların sohbetlerine kulak misafiri olan WhyShy ekibi eğlenceli bir şekilde sohbetlere salça oldu. Güzel sohbetler yakalayan ekibin o anlarını izliyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
seriye taktı durmak yok xd 00:28
seriye taktı durmak yok xd 33.702 izlenme - 5 yıl önce seriye taktı durmak yok xd
Seçmek İçin Dokunduğunuz Kavun Birden Konuşursa! 02:00
Seçmek İçin Dokunduğunuz Kavun Birden Konuşursa! 1.380 izlenme - 2 ay önce Sausage Party filminin tanıtımı için Sony Pictures bir markete hareket eden ve konuşan yiyecekler yerleştirdi. Markete alışveriş için giren insanlar kavunun aniden konuşmasıyla ne yapacaklarını şaşırdı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."