Hoşgeldiniz!

insanlar alemi

Halil Sezai - Fırtına ( İnsanlar Alemi ) 02:41
Halil Sezai - Fırtına ( İnsanlar Alemi ) 20.983 izlenme - 6 yıl önce Halil Sezai - Fırtına ( İnsanlar Alemi )
Halil Sezai - Yanıma Gel ( İnsanlar Alemi ) 02:57
Halil Sezai - Yanıma Gel ( İnsanlar Alemi ) 20.107 izlenme - 6 yıl önce Halil Sezai - Yanıma Gel ( İnsanlar Alemi )
İnsanlar Alemi - Alışveriş - Skeç 18:42
İnsanlar Alemi - Alışveriş - Skeç 6.957 izlenme - 4 yıl önce Bir zamanların çok güldüren programı "İnsanlar Alemi” birbirinden komik skeçleriyle herkesi bir kez daha gülmeye davet ediyor. Aziz Hoca'nın yeteneksiz öğrencileriyle insan ilişkilerini irdelelikleri İnsanlar Alemi skeçleri resmi www.izlesene.com/bkmtvshow kanalında sevenleriyle yeniden buluşuyor!
Issız Ada / İnsanlar Alemi 10:56
Issız Ada / İnsanlar Alemi 3.274 izlenme - 4 yıl önce Bir zamanların çok güldüren programı "İnsanlar Alemi” birbirinden komik skeçleriyle herkesi bir kez daha gülmeye davet ediyor. Aziz Hoca'nın yeteneksiz öğrencileriyle insan ilişkilerini irdelelikleri İnsanlar Alemi skeçleri resmi www.izlesene.com/bkmtvshow kanalında sevenleriyle yeniden buluşuyor!
Mustafa Sanda - Ego (  İnsanlar Alemi ) 04:16
Mustafa Sanda - Ego ( İnsanlar Alemi ) 3.555 izlenme - 6 yıl önce İnsanlar Alemi - Sende umut var
İnsanlar Alemi 05:25
İnsanlar Alemi 2.589 izlenme - 4 yıl önce
İnsanlar Alemi Jenerik 00:59
İnsanlar Alemi Jenerik 2.640 izlenme - 6 yıl önce İnsanlar Alemi Jenerik
Her Yaşta Kaynana Olmak / İnsanlar Alemi 14:49
Her Yaşta Kaynana Olmak / İnsanlar Alemi 2.216 izlenme - 4 yıl önce Bir zamanların çok güldüren programı "İnsanlar Alemi” birbirinden komik skeçleriyle herkesi bir kez daha gülmeye davet ediyor. Aziz Hoca'nın yeteneksiz öğrencileriyle insan ilişkilerini irdelelikleri İnsanlar Alemi skeçleri resmi www.izlesene.com/bkmtvshow kanalında sevenleriyle yeniden buluşuyor!
Halil Sezai'den İnsanlar Alemi'ne sürpriz 02:53
Halil Sezai'den İnsanlar Alemi'ne sürpriz 2.005 izlenme - 6 yıl önce Star TV'nin sevilen komedi programı İnsanlar Alemi'nde Halil Sezai çıkarması vardı... Programın sadık izleyicileri, Halil Sezai'nin gitarı eşliğinde müzik ziyafeti çektiler.
İdeal Gelin / İnsanlar Alemi 14:14
İdeal Gelin / İnsanlar Alemi 1.928 izlenme - 4 yıl önce Bir zamanların çok güldüren programı "İnsanlar Alemi” birbirinden komik skeçleriyle herkesi bir kez daha gülmeye davet ediyor. Aziz Hoca'nın yeteneksiz öğrencileriyle insan ilişkilerini irdelelikleri İnsanlar Alemi skeçleri resmi www.izlesene.com/bkmtvshow kanalında sevenleriyle yeniden buluşuyor!
İnsanlar Alemi - Yaşlanınca Karşı Cinse Tutum - Skeç 11:51
İnsanlar Alemi - Yaşlanınca Karşı Cinse Tutum - Skeç 1.866 izlenme - 4 yıl önce Bir zamanların çok güldüren programı "İnsanlar Alemi” birbirinden komik skeçleriyle herkesi bir kez daha gülmeye davet ediyor. Aziz Hoca'nın yeteneksiz öğrencileriyle insan ilişkilerini irdelelikleri İnsanlar Alemi skeçleri resmi http://www.izlesene.com/bkmtvshow kanalında sevenleriyle yeniden buluşuyor!
İnsanlar Alemi 11 Bölüm Fragmanı 00:30
İnsanlar Alemi 11 Bölüm Fragmanı 1.809 izlenme - 6 yıl önce İnsanlar Alemi 11 Bölüm Fragmanı
İnsanlar Alemi - İlk Aşk - Skeç 10:19
İnsanlar Alemi - İlk Aşk - Skeç 2.291 izlenme - 4 yıl önce Bir zamanların çok güldüren programı "İnsanlar Alemi” birbirinden komik skeçleriyle herkesi bir kez daha gülmeye davet ediyor. Aziz Hoca'nın yeteneksiz öğrencileriyle insan ilişkilerini irdelelikleri İnsanlar Alemi skeçleri resmi www.izlesene.com/bkmtvshow kanalında sevenleriyle yeniden buluşuyor!
İnsanlar Alemi / Her Şey Dahil Tatil 17:08
İnsanlar Alemi / Her Şey Dahil Tatil 2.170 izlenme - 4 yıl önce Bir zamanların çok güldüren programı "İnsanlar Alemi” birbirinden komik skeçleriyle herkesi bir kez daha gülmeye davet ediyor. Aziz Hoca'nın yeteneksiz öğrencileriyle insan ilişkilerini irdelelikleri İnsanlar Alemi skeçleri resmi http://www.izlesene.com/bkmtvshow kanalında sevenleriyle yeniden buluşuyor!
Funda Arar - Yok Yok (İnsanlar Alemi 02 08 2012) 03:32
Funda Arar - Yok Yok (İnsanlar Alemi 02 08 2012) 1.704 izlenme - 6 yıl önce Funda Arar - Yok Yok (İnsanlar Alemi 02 08 2012)
 Suçlu / İnsanlar Alemi 15:58
Suçlu / İnsanlar Alemi 1.477 izlenme - 4 yıl önce Bir zamanların çok güldüren programı "İnsanlar Alemi” birbirinden komik skeçleriyle herkesi bir kez daha gülmeye davet ediyor. Aziz Hoca'nın yeteneksiz öğrencileriyle insan ilişkilerini irdelelikleri İnsanlar Alemi skeçleri resmi www.izlesene.com/bkmtvshow kanalında sevenleriyle yeniden buluşuyor!
 Tatil Stresi / İnsanlar Alemi 14:10
Tatil Stresi / İnsanlar Alemi 1.475 izlenme - 4 yıl önce Bir zamanların çok güldüren programı "İnsanlar Alemi” birbirinden komik skeçleriyle herkesi bir kez daha gülmeye davet ediyor. Aziz Hoca'nın yeteneksiz öğrencileriyle insan ilişkilerini irdelelikleri İnsanlar Alemi skeçleri resmi www.izlesene.com/bkmtvshow kanalında sevenleriyle yeniden buluşuyor!
İnsanlar Alemi 9 Bölüm Fragmanı 00:31
İnsanlar Alemi 9 Bölüm Fragmanı 1.453 izlenme - 6 yıl önce İnsanlar Alemi 9 Bölüm Fragmanı
 Okul Müdürü / İnsanlar Alemi 15:36
Okul Müdürü / İnsanlar Alemi 1.397 izlenme - 4 yıl önce Bir zamanların çok güldüren programı "İnsanlar Alemi” birbirinden komik skeçleriyle herkesi bir kez daha gülmeye davet ediyor. Aziz Hoca'nın yeteneksiz öğrencileriyle insan ilişkilerini irdelelikleri İnsanlar Alemi skeçleri resmi www.izlesene.com/bkmtvshow kanalında sevenleriyle yeniden buluşuyor!
 Damsız Girilmez / İnsanlar Alemi 17:07
Damsız Girilmez / İnsanlar Alemi 1.361 izlenme - 4 yıl önce Bir zamanların çok güldüren programı "İnsanlar Alemi” birbirinden komik skeçleriyle herkesi bir kez daha gülmeye davet ediyor. Aziz Hoca'nın yeteneksiz öğrencileriyle insan ilişkilerini irdelelikleri İnsanlar Alemi skeçleri resmi www.izlesene.com/bkmtvshow kanalında sevenleriyle yeniden buluşuyor!
Meşhur Olmak / İnsanlar Alemi 18:00
Meşhur Olmak / İnsanlar Alemi 1.329 izlenme - 4 yıl önce Bir zamanların çok güldüren programı "İnsanlar Alemi” birbirinden komik skeçleriyle herkesi bir kez daha gülmeye davet ediyor. Aziz Hoca'nın yeteneksiz öğrencileriyle insan ilişkilerini irdelelikleri İnsanlar Alemi skeçleri resmi www.izlesene.com/bkmtvshow kanalında sevenleriyle yeniden buluşuyor!
Tango - Beyin Yakan Kısa Film (1981) 08:15
Tango - Beyin Yakan Kısa Film (1981) 1.466 izlenme - 3 yıl önce Zbigniew Rybczynski'nin yönettiği Polonya yapımı kısa animasyon film tek bir odada geçiyor. Birbirlerinden farklı karakterler, sabit bir kamera karşısında, birbirleriyle iletişim kurmadan ve birbirlerini etkilemeden aynı hareketleri defalarca tekrarlıyorlar. Film ilk olarak iki karakterle başlıyor. Fakat zaman geçtikçe karakter sayısı artıyor ve son olarak 36'yı buluyor. Filmin başarısının, karakterlerin odaya girip çıkma sürelerinin birbirleriyle uyumlu olarak ayarlanabilmesinden kaynaklı olduğunu söyleyebiliriz. Karakterleri takip edeceğim derken beyin spazmı geçirebilirsiniz. Gerçekten de bir süre sonra oldukça karmaşık bir hâl alıyor film. Filmin üzerinde de epey bir emek varmış. Not: Filmde +18'lik kısım da mevcuttur, ona göre izleyin. İyi seyirler. Süre: 8 dakika.
İnsanlar Alemi - Tuvalet Sorunu - Skeç 11:53
İnsanlar Alemi - Tuvalet Sorunu - Skeç 1.456 izlenme - 4 yıl önce Bir zamanların çok güldüren programı "İnsanlar Alemi” birbirinden komik skeçleriyle herkesi bir kez daha gülmeye davet ediyor. Aziz Hoca'nın yeteneksiz öğrencileriyle insan ilişkilerini irdelelikleri İnsanlar Alemi skeçleri resmi www.izlesene.com/bkmtvshow kanalında sevenleriyle yeniden buluşuyor!
Falcı / İnsanlar Alemi 07:34
Falcı / İnsanlar Alemi 1.070 izlenme - 4 yıl önce Bir zamanların çok güldüren programı "İnsanlar Alemi” birbirinden komik skeçleriyle herkesi bir kez daha gülmeye davet ediyor. Aziz Hoca'nın yeteneksiz öğrencileriyle insan ilişkilerini irdelelikleri İnsanlar Alemi skeçleri resmi www.izlesene.com/bkmtvshow kanalında sevenleriyle yeniden buluşuyor!
Hakkı Ve Hüseyin'den ' Oğlum Bak Git' 02:06
Hakkı Ve Hüseyin'den ' Oğlum Bak Git' 1.951 izlenme - 6 yıl önce Star TV'nin sevilen komedi programı İnsanlar Alemi'nde Hakkı ve Hüseyin, son zamanların en çok konuşulan videosuna gönderme yaptı, izleyenler kahkaha attı
 Kıskançlık / İnsanlar Alemi 11:49
Kıskançlık / İnsanlar Alemi 968 izlenme - 4 yıl önce Bir zamanların çok güldüren programı "İnsanlar Alemi” birbirinden komik skeçleriyle herkesi bir kez daha gülmeye davet ediyor. Aziz Hoca'nın yeteneksiz öğrencileriyle insan ilişkilerini irdelelikleri İnsanlar Alemi skeçleri resmi www.izlesene.com/bkmtvshow kanalında sevenleriyle yeniden buluşuyor!
 Halk Jürisi / İnsanlar Alemi 21:08
Halk Jürisi / İnsanlar Alemi 1.112 izlenme - 4 yıl önce Bir zamanların çok güldüren programı "İnsanlar Alemi” birbirinden komik skeçleriyle herkesi bir kez daha gülmeye davet ediyor. Aziz Hoca'nın yeteneksiz öğrencileriyle insan ilişkilerini irdelelikleri İnsanlar Alemi skeçleri resmi www.izlesene.com/bkmtvshow kanalında sevenleriyle yeniden buluşuyor!
İnsanlar Alemi - Sünnet - Skeç 16:09
İnsanlar Alemi - Sünnet - Skeç 1.092 izlenme - 4 yıl önce Bir zamanların çok güldüren programı "İnsanlar Alemi” birbirinden komik skeçleriyle herkesi bir kez daha gülmeye davet ediyor. Aziz Hoca'nın yeteneksiz öğrencileriyle insan ilişkilerini irdelelikleri İnsanlar Alemi skeçleri resmi www.izlesene.com/bkmtvshow kanalında sevenleriyle yeniden buluşuyor!
Jenerasyon Farkı / İnsanlar Alemi 11:34
Jenerasyon Farkı / İnsanlar Alemi 832 izlenme - 4 yıl önce Bir zamanların çok güldüren programı "İnsanlar Alemi” birbirinden komik skeçleriyle herkesi bir kez daha gülmeye davet ediyor. Aziz Hoca'nın yeteneksiz öğrencileriyle insan ilişkilerini irdelelikleri İnsanlar Alemi skeçleri resmi www.izlesene.com/bkmtvshow kanalında sevenleriyle yeniden buluşuyor!
İnsanlarla İletişim / İnsanlar Alemi 12:17
İnsanlarla İletişim / İnsanlar Alemi 781 izlenme - 4 yıl önce Bir zamanların çok güldüren programı "İnsanlar Alemi” birbirinden komik skeçleriyle herkesi bir kez daha gülmeye davet ediyor. Aziz Hoca'nın yeteneksiz öğrencileriyle insan ilişkilerini irdelelikleri İnsanlar Alemi skeçleri resmi www.izlesene.com/bkmtvshow kanalında sevenleriyle yeniden buluşuyor!