Hoşgeldiniz!

İnsanları Korkutmak Videoları İzle

Sokakta Kol Kırma Şakası Yapmak 01:27
Sokakta Kol Kırma Şakası Yapmak 482 izlenme - 2 yıl önce Sokakta hiç tanımadığı insanlara kolumda bir ağrı var bakar mısınız? diye soru soran şakacımız, onlara eşek şakası tabirini kullanacağımız bir sürpriz hazırlıyor. Kol kırma şakasıyla insanları korkutan belki de çoğunun yüreklerini burkan şakacımız kolunu düzeltmesiyle bunun bir kamera şakası olduğunu söylüyor. Ortaya da böyle komik görüntüler çıkıyor ardından. İzleyelim..
Örümcek Yürüyüşü Yapan Şeytan Kız Şakası 02:47
Örümcek Yürüyüşü Yapan Şeytan Kız Şakası 374 izlenme - 2 yıl önce Youtube gibi sosyal ortamlarda fenomen olmak için, sokaklarda yapmadığını bırakmayan prankcıların malum dilimizde kamera şakacılarının yaptığı gariplikler bitmek bilmiyor efendim. Karanlıkta bir anda korku filmlerden fırlamış gibi bir kız örümcek yürüyüşü yaparak geliyor. Mağdur olanları korkutacak, izleyenlere keyifli anlar yaşatacak o kamera şakasını hep beraber izleyelim. İyi seyirler..
Çöpten Çıkan Bebek Şakasıyla İnsanları Hunharca Korkutmak 02:03
Çöpten Çıkan Bebek Şakasıyla İnsanları Hunharca Korkutmak 224 izlenme - 2 yıl önce Çöp konteynırının içine yerleştirilen düzenekle korkunç hal alan şakasever, kurbanlarına korku dolu anlar yaşattı. Ses kayıt cihazı yardımıyla dışarıya bebek sesi veren şaka ekibi, kurbanları vicdanından yakalayarak gafil avladı. Sesi duyan vicdanlı insanlar çöp kutusuna yaklaşınca aniden çıkan korkunç bebek yürekleri ağza getirdi. Ortaya da böyle görüntüler çıkmış. İzleyelim..
Dinozor Kostümüyle İnsanları Korkutmaya Çalışmak 02:04
Dinozor Kostümüyle İnsanları Korkutmaya Çalışmak 132 izlenme - 2 yıl önce Dinozor kostümü giyip, ses efektiyle milleti korkutmaya çalışan ve halkın sıradanlığına alıştığı kamera şakalarından birini daha izliyoruz. "Sıradanlığa alışmak" kalıbını başka uğraşacak şeylerinin olmaması bakımından söyledim. Yoksa korkmayacak insan bulmak, o anilikle zor elbet.
Değişime Uğramış Canavar Kostümüyle İnsanları Hunharca Korkutmak 05:02
Değişime Uğramış Canavar Kostümüyle İnsanları Hunharca Korkutmak 160 izlenme - 2 yıl önce Geçenlerde bir yerde haberi çıkmıştı. Galiba Fransa'daydı. Bu şaka yüzünden kalp krizi geçirip hastaneye kaldırılanlar varmış. Fransa polisi geceleri sokakta böyle şaka yapan elemanları arıyormuş. Gerçekten bu şahısların dünya nüfusundan bir an önce düşürülmesi gerek. Böyle de şaka olur mu be kardeşim? Ayıptır, günahtır. Yorum sizin efendim, izleyelim..
Uzaylı kılığına girip insanları korkutmak... 03:32
Uzaylı kılığına girip insanları korkutmak... 89 izlenme - 4 yıl önce Uzaylı kılığına giren adam insanları feci halde korkuttu. Uzaylı kılığına giren adam insanları feci halde korkuttu.