Hoşgeldiniz!

interaktif

Çizgi Film - Paw patrol - Renkleri öğreniyoruz 02:24
Çizgi Film - Paw patrol - Renkleri öğreniyoruz 35.542 izlenme - 11 ay önce Türkiye de oyuncakları kullanarak eğitic videolr oluşturan bizler. Kendi çocuklarımızdan esinlendik. En popüler çizgi filmlerin oyuncaklarını eğitim meteriali olarak kullandık. Çocukları eğlendirerek eğitmenin yolu bu olsa gerek. Paw patrol ekibinin sevimli köpekçikleri Zuma,Chasee,Mashall,Skye,Rocky,Ruble ve köpekçiklerin lideri olan Ryder. Bu bölümde ATV Motora dönüşabilen motoru ile Ryder bütün köpekçikleri dolaşıp bize ayrı renkte olan herbirinin renklerini öğretiyor.Haydi sevgili akadaşlarım izleyelim. İzledikten sonra abone oup beni desteklemeyi unutmayın.
Çizgi Film - Kaydırakta sıkışıp ciyaklayan araba spedy 04:14
Çizgi Film - Kaydırakta sıkışıp ciyaklayan araba spedy 33.180 izlenme - 12 ay önce Spedy ve Buss oyun parkında kaydırakta oynuyor. Okul servisi işi yapan Bus öğrencileri okullarına dağıttıktan sonra , akşam paydos ziline kadar geçen zamanı arkadaşı Yarış arabası Spedy ile geçiriyor. Bu en keyif verici eğlencesi haline gelmiş. Neredeyse hergün oyun parkında oyun oynuyor.Spedy biraz daha aktif bir araba dolayısıyla onu çok seviyor. Spedy nin ne zaman başı sıkışsa ona yardım etmekte ona en keyif verici çey olsa gerek . Haydi Spedy ve Bus ın eğlenceli oyununu izleyelim ve bebetürke ücretsiz abone olalım. BU AKSİYONUVE YARIŞI ÇOK SEVEN OKUL OTOBÜSÜ BAAS Kaydıraktan aşağıya gitmeye hazırıım. Üç iki biir woooow. Merhaba Speedy Merhaba bass. Kaydıraktan kaymaya gidelimmi ne dersin? Neden olmasın. Benim en sevdiğim dönemeçli kaydırak. Yarış pisti gibi. Heehehe. Haydi kayalım. Baak burayı böyle açıyorum. Ve gidiyoruuum. Dönemeçleri dönüyoruum. Şimdi, bekleme alanınaa. Sende kaymak istermisin? Evet bende istiyoruum. Haydi ozamaan. Piste giriyoruum .kapıyı kapatıyoruum. Harekeeet.. huu huuuu harikaa. Nasıl beğendin mi dostum? Harika bir kaydırak. Peki daha yüksekten kaymak istermisin? Tabiki bu keyif verici.Neredeki? Gideliiim. Haydi Speedy önce sen. Heey Bass sıkıştıım. Korkma Spedy Yardıma geliyoruuum. İtiyoruuum. Ve işte geldiik. Anlamadım ne oldu bana birden Speedy olum benzinin bitti söyletme bana şimdi. Düş önüme istasyona gidiyoruuz. Eveet artık benzinim vaar . hemen piste çıkıp denemeliyiim. Harika bir pist dönemeçleri dönüyoruum Teşekürler sana Bass. Rica ederim. Ama bir daha benzin almadan asla yola çıkma.
1 Kezban 1 Mahmut 1  4. Bölüm 19:04
1 Kezban 1 Mahmut 1 4. Bölüm 35.361 izlenme - 3 yıl önce TÜRKİYENİN İLK İNTEREAKTİF DİZİSİ İYİ SEYİRLER YORUM YAPMAYI UNUTMAYIN..
Çizgi Film - Oyuncaklarla oynuyoruz - Köydeki dedesine  giden şehirli çocuk 05:05
Çizgi Film - Oyuncaklarla oynuyoruz - Köydeki dedesine giden şehirli çocuk 14.565 izlenme - 1 yıl önce Brio oyuncak seti - Çiftlik Bir anne yaz tatilinde çocuğunun dolu dolu vakit geçirmesini istiyor.Mis gibi kokar köy. Evet, inek dışkısı kokusunu kastediyorum. Evet, tabii ki günün birinde ciddiyim.kendine kendine otlamaya sabah gidip akşam dama gelen inekler var bizim köyde. hala şaşırırım.
Hologram Pokemonlar 00:49
Hologram Pokemonlar 2.019 izlenme - 8 ay önce Pramitin üst kısmından gelen görüntüyle hayat bulan pokemon holagramlar, aynı zamanda interaktif. Teknoloji bu yönde gelişmeye devam ederse yakında bizimle iletişim halinde hologramlar göreceğiz.
Ekranın Ortasına Dokunarak İzlemelik Video Klip 03:43
Ekranın Ortasına Dokunarak İzlemelik Video Klip 6.758 izlenme - 1 yıl önce Namie Amuro isimli japon şarkıcının Golden Touch isimli şarkısına çekilen, ekranın ortasındaki noktaya parmak dokundurarak izleyicilere interaktif bir deneyim yaşatan klibi.
1 Kezban 1 Mahmut 1 2. Bölüm 13:05
1 Kezban 1 Mahmut 1 2. Bölüm 9.406 izlenme - 3 yıl önce Türkiyenin İlk İntereaktif Dizisi İyi Seyirler Yorum Yapmayı Unutmayın..
Vitamin Eğitim - Ders İşini Çözer 01:25
Vitamin Eğitim - Ders İşini Çözer 7.312 izlenme - 2 yıl önce Vitamin Eğitim, Yazılı Haftasının Vazgeçilmez Çözümü... Ders İşini, Sınav İşini Vitamin Çözer! vitamin Eğitim - Online Eğitim Platformu http://www.vitaminegitim.com interaktif Konu Anlatımları, Sınavlar Ve Testler İle Yanında...
Vitamin Ortaokul - Fen Bilimleri Konu Anlatımı 02:01
Vitamin Ortaokul - Fen Bilimleri Konu Anlatımı 5.937 izlenme - 2 yıl önce Vitamin Ortaokul - Fen Bilimleri Fen Bilimleri’ni daha kolay ve etkili bir şekilde online öğrenebilmeyi kim istemez! Bunun için, günlük hayat örnekleri üzerinden düşünmek, deneyler yapmak, araştırmak, modelleri incelemek ve öğrenilen bilgileri bol bol soru çözerek pekiştirmek önemlidir. Tüm bunları Vitamin’de kolayca ve eğlenceli bir şekilde yaparak öğrenmen mümkün! Vitamin’de yer alan üç boyutlu gösterimler konuları daha rahat ve kalıcı olarak öğrenmene yardımcı olur. İstediğin zaman, güvenli bir şekilde ve kolayca deneyler yaparak gözlemlerinin sonuçlarını hemen görebilir, böylece deneyerek öğrenebilirsin. Günlük hayat örnekleri üzerinden yapılan interaktif ve videolu anlatımlar ile aklındaki birçok soruya yanıt bulabilirsin. Sonuçlarını hemen alabileceğin etkileşimlerle, dilediğin kadar gözlem yapabilirsin. Yani Vitamin, heyecan verici, gerçek bir keşif ve öğrenme ortamı. Nasıl mı? Haydi izle ve gör!
Sihirli Cuzdanın Sırrı Ne? - Sihirbazlık Numarası 02:15
Sihirli Cuzdanın Sırrı Ne? - Sihirbazlık Numarası 1.432 izlenme - 10 ay önce Yeni bir sihirbazlık numarası yapıyoruz. Melih'in elinde bir cüzdan var. Sihirli olduğunu iddia ediyor. Her zamanki gibi önce numarasını yapıyor, sonra da cüzdanın sırrını açıklıyor. Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/user/OhaaDiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/user/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/c/bonbontv YAPYAP, Mediakraft'ın eğlenceli kanalı. Hayat kurtaran ipuçları, sihirbazlık numaraları, hayat okulu videoları, eğlenceli yarışmalar, mobil uygulama tanıtımları, eşek şakaları... Diğer kanallarımız gibi bu da sınırsız eğlence vaad ediyor.
Yaratıcı Cv Nasıl Hazırlanır? 02:45
Yaratıcı Cv Nasıl Hazırlanır? 2.702 izlenme - 2 yıl önce Özgeçmişinizi hazırlarken dikkat etmeniz gerekenler. TERFİ HER CUMARTESİ 12:30'DA BLOOMBERG HT'DE... www.terfi.com.tr
3+1 (3.bölüm) Taksim'de Gezen 2 Turist İnteraktif Skeçi 07:30
3+1 (3.bölüm) Taksim'de Gezen 2 Turist İnteraktif Skeçi 7.405 izlenme - 3 yıl önce 3+1 (3.Bölüm) Taksim'de gezen 2 turist interaktif skeçi
1 Kezban 1 Mahmut 1  3. Bölüm 15:31
1 Kezban 1 Mahmut 1 3. Bölüm 4.659 izlenme - 3 yıl önce Türkiyenin İlk İntereaktif Dizisi İyi Seyirler Yorum Yapmayı Unutmayın..
3+1 İnteraktif Taksi Skeçi 07:18
3+1 İnteraktif Taksi Skeçi 4.383 izlenme - 3 yıl önce 3+1 İnteraktif Taksi Skeçi
Hangisi Doğru? - Odullu İnteraktif Yarışma 00:56
Hangisi Doğru? - Odullu İnteraktif Yarışma 821 izlenme - 10 ay önce 1. soru: Hangisi Markanın Gercek Logosu? Dört Çizgili diyorsan: https://youtu.be/_akiQ1LukLI Üç Çizgili diyorsan: https://youtu.be/tffG7kr9sxM Yeni bir interaktif yarışma yapıyoruz. Cem size bir markaya ait iki logo gösteriyor ve hangisinin doğru olduğunu soruyor. Bakalım ne kadar dikkatlisiniz? Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/user/OhaaDiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/user/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/c/bonbontv YAPYAP, Mediakraft'ın eğlenceli kanalı. Hayat kurtaran ipuçları, sihirbazlık numaraları, hayat okulu videoları, eğlenceli yarışmalar, mobil uygulama tanıtımları, eşek şakaları... Diğer kanallarımız gibi bu da sınırsız eğlence vaad ediyor.
Ödüllü İnteraktif Yarışma - Bu Hangi Mediakraft Sunucusu?  YapYap 01:03
Ödüllü İnteraktif Yarışma - Bu Hangi Mediakraft Sunucusu? YapYap 759 izlenme - 8 ay önce 1. soru: Bu hangi Mediakraft sunucusu? Fırat diyorsan: https://youtu.be/BoktyslDr58 Hasan diyorsan: https://youtu.be/cWvrEERpHO0 Yine ilginç bir interaktif yarışma ile karşınızdayız. Bu kez size "Bu Hangi Mediakraft Sunucusu?" diye soruyoruz. Diğer interaktif YAPYAP yarışmaları tam şurada: https://goo.gl/sOMnvi Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/user/OhaaDiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/user/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/c/bonbontv YAPYAP, Mediakraft'ın eğlenceli kanalı. Hayat kurtaran ipuçları, sihirbazlık numaraları, hayat okulu videoları, eğlenceli yarışmalar, mobil uygulama tanıtımları, eşek şakaları... Diğer kanallarımız gibi bu da sınırsız eğlence vaad ediyor.
polatlılı burhan dağlarına dargınım 04:18
polatlılı burhan dağlarına dargınım 731 izlenme - 6 yıl önce nefes alma efes al hayat boş efesle cojj
1 Kezban 1 Mahmut (Türkiye'nin İlk İnteraktif Dizisi) 02:09
1 Kezban 1 Mahmut (Türkiye'nin İlk İnteraktif Dizisi) 937 izlenme - 4 yıl önce 1 Kezban 1 Mahmut Türkiye'nin ilk interaktif dizisi
Edebiyat Öğretmeni Misin? 04:41
Edebiyat Öğretmeni Misin? 1.444 izlenme - 4 yıl önce Akıllı Tahta Ve Projeksiyonlu Sınıflarda İnteraktif Ders Sunum Programı.
İnteraktif Usb Stres Topu 00:27
İnteraktif Usb Stres Topu 881 izlenme - 4 yıl önce Atalarımız boşuna dememişler 'duvarı nem, insanı gam yıkar' diye. Biri çıkıp stresten enerji üretmeyi başarana kadar rahatlıkla stresin size hiçbir faydası yok, bolca da zararı var diyebiliriz. http://www.hediyerim.com/hediye/127/nteraktif-usb-stres-topu-usb-stress-ball
1 Kezban 1 Mahmut dizisi rekora koşuyor! 02:09
1 Kezban 1 Mahmut dizisi rekora koşuyor! 756 izlenme - 4 yıl önce Geçtiğimiz Günlerde İlk Fragmanı Yayınlanan 1 Kezban 1 Mahmut Adlı Yeni İnternet Dizisi, Sosyal Medyada Kısa Sürede Yoğun Bir İlgi Gördü.
Foto Burç  Mezuniyet Yıllık Dvd Si 05:02
Foto Burç Mezuniyet Yıllık Dvd Si 1.375 izlenme - 8 yıl önce
mezuniyet yıllığı - interactive yıllık www.bizmezunuz.com 04:12
mezuniyet yıllığı - interactive yıllık www.bizmezunuz.com 742 izlenme - 5 yıl önce mezuniyet kitabı mezuniyet yıllığı mezuniyet andacı mezuniyet dergisi mezuniyet davetiyesi mezuniyet cd si mezuniyet dvd si interaktif mezuniyet interaktif cd mezuniyet fincanı mezuniyet posteri mezuniyet yastığı mezuniyet plaketi mezuniyet fotoğrafları grup fotoğrafları mezuniyet videosu mezuniyet stüdyosu
q touch dokunmatik interaktif akıllı tahta tanıtım 06:29
q touch dokunmatik interaktif akıllı tahta tanıtım 1.333 izlenme - 6 yıl önce q touch dokunmatik interaktif akıllı tahta ile teknolojiyi parmaklarınızın ucunda hissedin. akillitahta.com
Gez Göz Sneijder  Lipton Ice Tea  Altın Mixx 2013 00:30
Gez Göz Sneijder Lipton Ice Tea Altın Mixx 2013 426 izlenme - 3 yıl önce Dijital pazarlama iletişimi sektörünün en iyilerinin belirlendiği Mixx Awards Türkiye 2013 İnteraktif Reklam Filmleri Kategorisi Altın Mixx ödülü. "Gez Göz Sneijder-Lipton Ice Tea" / Wanda Digital / Pepsico Turkey
emkotech interaktif dokunmatik akıllı tahta 06:27
emkotech interaktif dokunmatik akıllı tahta 947 izlenme - 7 yıl önce emkotech dokunmatik akıllı tahta. 78 inç boyutlarındadır. herhangi bir kaleme ihtiyaç duymadan çalışılabilmektedir.
3+1 | Mezarlıkta Define Avı Skeçi 09:05
3+1 | Mezarlıkta Define Avı Skeçi 835 izlenme - 3 yıl önce 3+1 | Mezarlıkta Define Avı Skeçi
Lisego - Panik Yok Lisego Var 01:48
Lisego - Panik Yok Lisego Var 355 izlenme - 2 yıl önce http://www.lisego.com Sinemaya Gitmek, Spor Yapmak Kadar Zevkli Olmasa Da Lisego İle Ders Çalışmak Senin Doğana Çok Daha Uygun! Derslerine İnteraktif Ve Videolu Konu Anlatımları ile çalış...
İnteraktif Masa İle Pizza Sipariş Etmek (Pizza Hut) 01:28
İnteraktif Masa İle Pizza Sipariş Etmek (Pizza Hut) 266 izlenme - 3 yıl önce Pizza Hut, Yeni Concept Masaları İle Siparişi İnteraktif Masa İle Yapıyor.
Canlandırma ve İnteraktif Etkinlikler - LİSEGO 02:06
Canlandırma ve İnteraktif Etkinlikler - LİSEGO 234 izlenme - 2 yıl önce Lisego'nun canlandırmaları ve interaktif etkinlikleri, bilgiyi doğrudan vermek yerine, keşfetmeni sağlar. Konuya ısınma bölümleri, somut modellerle oluşturulmuş simülasyonlar, üç boyutlu ve gerçekçi görseller, bilgilendirici geri bildirimler aracılığıyla öğrenmeye hazırlar, sonrasında kavramı derinlemesine açıklayan konu anlatımı bölümlerine geçilir. Lisego Youtube kanalına üye olmak için: http://bit.ly/KsG7xW Üniversiteye hazırlanırken aradığın her şey Lisego'da.Çözümü başka yerde arama! Lisego, lise öğrencileri için online eğitim çözümleri sunar. Lisego Ana Sayfa:http://www.lisego.com Lisego Facebook: http://www.facebook.com/LisegoTR Lisego Twitter: http://twitter.com/LisegoTR