Hoşgeldiniz!

interaktif

Çizgi Film - Kaydırakta sıkışıp ciyaklayan araba spedy 04:14
Çizgi Film - Kaydırakta sıkışıp ciyaklayan araba spedy 57.688 izlenme - 2 yıl önce Spedy ve Buss oyun parkında kaydırakta oynuyor. Okul servisi işi yapan Bus öğrencileri okullarına dağıttıktan sonra , akşam paydos ziline kadar geçen zamanı arkadaşı Yarış arabası Spedy ile geçiriyor. Bu en keyif verici eğlencesi haline gelmiş. Neredeyse hergün oyun parkında oyun oynuyor.Spedy biraz daha aktif bir araba dolayısıyla onu çok seviyor. Spedy nin ne zaman başı sıkışsa ona yardım etmekte ona en keyif verici çey olsa gerek . Haydi Spedy ve Bus ın eğlenceli oyununu izleyelim ve bebetürke ücretsiz abone olalım. BU AKSİYONUVE YARIŞI ÇOK SEVEN OKUL OTOBÜSÜ BAAS Kaydıraktan aşağıya gitmeye hazırıım. Üç iki biir woooow. Merhaba Speedy Merhaba bass. Kaydıraktan kaymaya gidelimmi ne dersin? Neden olmasın. Benim en sevdiğim dönemeçli kaydırak. Yarış pisti gibi. Heehehe. Haydi kayalım. Baak burayı böyle açıyorum. Ve gidiyoruuum. Dönemeçleri dönüyoruum. Şimdi, bekleme alanınaa. Sende kaymak istermisin? Evet bende istiyoruum. Haydi ozamaan. Piste giriyoruum .kapıyı kapatıyoruum. Harekeeet.. huu huuuu harikaa. Nasıl beğendin mi dostum? Harika bir kaydırak. Peki daha yüksekten kaymak istermisin? Tabiki bu keyif verici.Neredeki? Gideliiim. Haydi Speedy önce sen. Heey Bass sıkıştıım. Korkma Spedy Yardıma geliyoruuum. İtiyoruuum. Ve işte geldiik. Anlamadım ne oldu bana birden Speedy olum benzinin bitti söyletme bana şimdi. Düş önüme istasyona gidiyoruuz. Eveet artık benzinim vaar . hemen piste çıkıp denemeliyiim. Harika bir pist dönemeçleri dönüyoruum Teşekürler sana Bass. Rica ederim. Ama bir daha benzin almadan asla yola çıkma.
Çizgi Film - Paw patrol - Renkleri öğreniyoruz 02:24
Çizgi Film - Paw patrol - Renkleri öğreniyoruz 46.315 izlenme - 2 yıl önce Türkiye de oyuncakları kullanarak eğitic videolr oluşturan bizler. Kendi çocuklarımızdan esinlendik. En popüler çizgi filmlerin oyuncaklarını eğitim meteriali olarak kullandık. Çocukları eğlendirerek eğitmenin yolu bu olsa gerek. Paw patrol ekibinin sevimli köpekçikleri Zuma,Chasee,Mashall,Skye,Rocky,Ruble ve köpekçiklerin lideri olan Ryder. Bu bölümde ATV Motora dönüşabilen motoru ile Ryder bütün köpekçikleri dolaşıp bize ayrı renkte olan herbirinin renklerini öğretiyor.Haydi sevgili akadaşlarım izleyelim. İzledikten sonra abone oup beni desteklemeyi unutmayın.
1 Kezban 1 Mahmut 1  4. Bölüm 19:04
1 Kezban 1 Mahmut 1 4. Bölüm 36.087 izlenme - 4 yıl önce TÜRKİYENİN İLK İNTEREAKTİF DİZİSİ İYİ SEYİRLER YORUM YAPMAYI UNUTMAYIN..
Çizgi Film - Oyuncaklarla oynuyoruz - Köydeki dedesine  giden şehirli çocuk 05:05
Çizgi Film - Oyuncaklarla oynuyoruz - Köydeki dedesine giden şehirli çocuk 23.590 izlenme - 2 yıl önce Brio oyuncak seti - Çiftlik Bir anne yaz tatilinde çocuğunun dolu dolu vakit geçirmesini istiyor.Mis gibi kokar köy. Evet, inek dışkısı kokusunu kastediyorum. Evet, tabii ki günün birinde ciddiyim.kendine kendine otlamaya sabah gidip akşam dama gelen inekler var bizim köyde. hala şaşırırım.
1 Kezban 1 Mahmut 1 2. Bölüm 13:05
1 Kezban 1 Mahmut 1 2. Bölüm 9.582 izlenme - 4 yıl önce Türkiyenin İlk İntereaktif Dizisi İyi Seyirler Yorum Yapmayı Unutmayın..
Ekranın Ortasına Dokunarak İzlemelik Video Klip 03:43
Ekranın Ortasına Dokunarak İzlemelik Video Klip 6.862 izlenme - 2 yıl önce Namie Amuro isimli japon şarkıcının Golden Touch isimli şarkısına çekilen, ekranın ortasındaki noktaya parmak dokundurarak izleyicilere interaktif bir deneyim yaşatan klibi.
Hologram Pokemonlar 00:49
Hologram Pokemonlar 2.050 izlenme - 1 yıl önce Pramitin üst kısmından gelen görüntüyle hayat bulan pokemon holagramlar, aynı zamanda interaktif. Teknoloji bu yönde gelişmeye devam ederse yakında bizimle iletişim halinde hologramlar göreceğiz.
Vitamin Eğitim - Ders İşini Çözer 01:25
Vitamin Eğitim - Ders İşini Çözer 8.118 izlenme - 3 yıl önce Vitamin Eğitim, Yazılı Haftasının Vazgeçilmez Çözümü... Ders İşini, Sınav İşini Vitamin Çözer! vitamin Eğitim - Online Eğitim Platformu http://www.vitaminegitim.com interaktif Konu Anlatımları, Sınavlar Ve Testler İle Yanında...
Vitamin Ortaokul - Fen Bilimleri Konu Anlatımı 02:01
Vitamin Ortaokul - Fen Bilimleri Konu Anlatımı 6.285 izlenme - 3 yıl önce Vitamin Ortaokul - Fen Bilimleri Fen Bilimleri’ni daha kolay ve etkili bir şekilde online öğrenebilmeyi kim istemez! Bunun için, günlük hayat örnekleri üzerinden düşünmek, deneyler yapmak, araştırmak, modelleri incelemek ve öğrenilen bilgileri bol bol soru çözerek pekiştirmek önemlidir. Tüm bunları Vitamin’de kolayca ve eğlenceli bir şekilde yaparak öğrenmen mümkün! Vitamin’de yer alan üç boyutlu gösterimler konuları daha rahat ve kalıcı olarak öğrenmene yardımcı olur. İstediğin zaman, güvenli bir şekilde ve kolayca deneyler yaparak gözlemlerinin sonuçlarını hemen görebilir, böylece deneyerek öğrenebilirsin. Günlük hayat örnekleri üzerinden yapılan interaktif ve videolu anlatımlar ile aklındaki birçok soruya yanıt bulabilirsin. Sonuçlarını hemen alabileceğin etkileşimlerle, dilediğin kadar gözlem yapabilirsin. Yani Vitamin, heyecan verici, gerçek bir keşif ve öğrenme ortamı. Nasıl mı? Haydi izle ve gör!
Bu Salon Mediakraft Ekibinden Kime Ait? - İnteraktif Yarışma - Oha Diyorum 00:39
Bu Salon Mediakraft Ekibinden Kime Ait? - İnteraktif Yarışma - Oha Diyorum 2.375 izlenme - 1 yıl önce OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Ne Kadar Dikkatlisin? - İnteraktif Tahmin Testi - Oha Diyorum 00:54
Ne Kadar Dikkatlisin? - İnteraktif Tahmin Testi - Oha Diyorum 2.449 izlenme - 1 yıl önce
O Zaman Kaç Yaşındaydı? - İnteraktif Yarışma 00:43
O Zaman Kaç Yaşındaydı? - İnteraktif Yarışma 2.432 izlenme - 1 yıl önce
Hangi Müzik Klibi Daha Cok Izlendi? - Ödüllü İnteraktif Yarışma - Oha Diyorum 00:58
Hangi Müzik Klibi Daha Cok Izlendi? - Ödüllü İnteraktif Yarışma - Oha Diyorum 2.729 izlenme - 1 yıl önce 1. soru: Hangisi Daha Cok Izlendi? Bangır Bangır diyorsan: https://youtu.be/DpvRvsg8tg0 Kalbimin Tek Sahibine diyorsan: https://youtu.be/8MEXZJf5nog Yeni bir interaktif yarışma ile karşınızdayız. Bu kez Sıla ve Fırat hangi müzik klibinin daha çok izlendiğini soruyor. Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Bu Hangi Ulkenin Parası? - Yarısmacı Sizsiniz - Oha Diyorum 00:45
Bu Hangi Ulkenin Parası? - Yarısmacı Sizsiniz - Oha Diyorum 1.897 izlenme - 1 yıl önce 1. soru: Bu hangi ülkenin parası? Brezilya diyorsan: https://youtu.be/kh6iIDcvasY Küba diyorsan: https://youtu.be/nH8hxYACKeg Yeni bir interaktif yarışma ile karşınızdayız. Bu kez size bazı yabancı ülkelerin kağıt paralarını gösteriyoruz ve hangi ülkenin parası olduğunu soruyoruz. Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Bu Mediakraft Videosunda Kim Yoktu? - Ödüllü İnteraktif Yarışma 01:05
Bu Mediakraft Videosunda Kim Yoktu? - Ödüllü İnteraktif Yarışma 1.961 izlenme - 2 yıl önce 1. soru: Bu videoda kim yoktu? Tuğçe diyorsan: https://youtu.be/BgqsgMUhYqM Sıla diyorsan: https://youtu.be/k7RHMRm-30U Yeni bir interaktif yarışma ile karşınızdayız. Bu kez Melih ve Fırat "Bu videoda kim oynamıyordu?" diye soruyor. Diğer interaktif yarışmalarımız tam şurada: https://goo.gl/Vb7TX7 Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Fotografı Tamamla! - Ödüllü İnteraktif Oyun - Oha Diyorum 01:12
Fotografı Tamamla! - Ödüllü İnteraktif Oyun - Oha Diyorum 1.809 izlenme - 1 yıl önce 1. soru: Hangi Fotoğraf? 1 diyorsan: https://youtu.be/kboGX8549Lo 2 diyorsan: https://youtu.be/6D6ouxBEbts Yeni bir interaktif yarışma ile karşınızdayız. Bu kez fotoğraflarla ilgili eğlenceli bir interaktif oyun oynuyoruz. Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
3+1 (3.bölüm) Taksim'de Gezen 2 Turist İnteraktif Skeçi 07:30
3+1 (3.bölüm) Taksim'de Gezen 2 Turist İnteraktif Skeçi 7.446 izlenme - 4 yıl önce 3+1 (3.Bölüm) Taksim'de gezen 2 turist interaktif skeçi
1 Kezban 1 Mahmut 1  3. Bölüm 15:31
1 Kezban 1 Mahmut 1 3. Bölüm 4.760 izlenme - 4 yıl önce Türkiyenin İlk İntereaktif Dizisi İyi Seyirler Yorum Yapmayı Unutmayın..
Yaratıcı Cv Nasıl Hazırlanır? 02:45
Yaratıcı Cv Nasıl Hazırlanır? 2.815 izlenme - 2 yıl önce Özgeçmişinizi hazırlarken dikkat etmeniz gerekenler. TERFİ HER CUMARTESİ 12:30'DA BLOOMBERG HT'DE... www.terfi.com.tr
Tuğce'yi Ne Kadar Tanıyorsun? - İnteraktif Yarışma 00:40
Tuğce'yi Ne Kadar Tanıyorsun? - İnteraktif Yarışma 2.285 izlenme - 2 yıl önce 1. soru: Tuğçe hangi yıl doğdu? 1990 diyorsan: https://youtu.be/RzMDEeyDRVY 1991 diyorsan: https://youtu.be/MhFni99pGqA Yeni bir interaktif yarışma yapıyoruz. Bu kez Mediakraft ekibinden Tuğçe'yi ne kadar tanıdığınızı göreceksiniz. Bakalım kaç doğru cevabınız olacak? Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/user/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/user/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/c/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz. Faydalı ipuçları ve hayatınızı kolaylaştıran pratik bilgiler için diğer kanalımız YAPYAP'ı ziyaret edin: http://www.youtube.com/yapyap
Sihirli Cuzdanın Sırrı Ne? - Sihirbazlık Numarası 02:15
Sihirli Cuzdanın Sırrı Ne? - Sihirbazlık Numarası 1.713 izlenme - 2 yıl önce Yeni bir sihirbazlık numarası yapıyoruz. Melih'in elinde bir cüzdan var. Sihirli olduğunu iddia ediyor. Her zamanki gibi önce numarasını yapıyor, sonra da cüzdanın sırrını açıklıyor. Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/user/OhaaDiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/user/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/c/bonbontv YAPYAP, Mediakraft'ın eğlenceli kanalı. Hayat kurtaran ipuçları, sihirbazlık numaraları, hayat okulu videoları, eğlenceli yarışmalar, mobil uygulama tanıtımları, eşek şakaları... Diğer kanallarımız gibi bu da sınırsız eğlence vaad ediyor.
Hangi Sporcu Daha Fazla Kazanıyor? - Odullu İnteraktif Yarışma 01:03
Hangi Sporcu Daha Fazla Kazanıyor? - Odullu İnteraktif Yarışma 1.950 izlenme - 2 yıl önce 1. soru: Hangisi daha fazla kazanıyor? Ronaldo diyorsan: https://youtu.be/n2cHSLOpeV4 Messi diyorsan: https://youtu.be/ntok9-glKBQ Yeni bir interaktif yarışma ile karşınızdayız. Bu kez hangi sporcunun daha fazla gelire sahip olduğunu soruyoruz. Diğer interaktif yarışmalarımız tam şurada: https://goo.gl/Vb7TX7 Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
3+1 İnteraktif Taksi Skeçi 07:18
3+1 İnteraktif Taksi Skeçi 4.394 izlenme - 4 yıl önce 3+1 İnteraktif Taksi Skeçi
Sizinle Tabu Oynuyoruz - İnteraktif Yarışma - Oha Diyorum 01:18
Sizinle Tabu Oynuyoruz - İnteraktif Yarışma - Oha Diyorum 1.480 izlenme - 1 yıl önce 1. soru: İnteraktif Tabu Oynadık Çakal diyorsan: https://youtu.be/niLQXqFFiCo Kurt diyorsan: https://youtu.be/Er_Wlwk1RV8 Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Sessiz Sinemalı İnteraktif Yarışma - Bu Hangi Film? - Oha Diyorum 01:11
Sessiz Sinemalı İnteraktif Yarışma - Bu Hangi Film? - Oha Diyorum 1.420 izlenme - 1 yıl önce 1. soru: Bu hangi film? Düğün Dernek diyorsan: https://youtu.be/PX3GjG4F9fQ Recep İvedik diyorsan: https://youtu.be/6dt9za66n60 Bu kez çok eğlenceli bir interaktif yarışma yaptık. Melih ve Fırat size Sessiz Sinema yöntemiyle bir filmi anlatacak. Siz de tabii tahmin etmeye çalışacaksınız. Diğer interaktif OHA Diyorum yarışmaları tam şurada: https://goo.gl/B8hzTB Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Bu Araba Hangi Marka? - Ödüllü İnteraktif Yarışma 01:04
Bu Araba Hangi Marka? - Ödüllü İnteraktif Yarışma 1.494 izlenme - 2 yıl önce 1. soru: Bu Araba Hangi Marka? Toyota diyorsan: https://youtu.be/dy_2qiysdIo Mazda diyorsan: https://youtu.be/hwn3dsfwxmQ Yeni bir "yarışmacı sizsiniz!" videosu ile karşınızdayız. Bu bilgi yarışmasında size araba markalarını soruyoruz. Bakalım otomobiller ile aranız nasıl? Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Hangisi Doğru? - Odullu İnteraktif Yarışma 00:56
Hangisi Doğru? - Odullu İnteraktif Yarışma 1.019 izlenme - 2 yıl önce 1. soru: Hangisi Markanın Gercek Logosu? Dört Çizgili diyorsan: https://youtu.be/_akiQ1LukLI Üç Çizgili diyorsan: https://youtu.be/tffG7kr9sxM Yeni bir interaktif yarışma yapıyoruz. Cem size bir markaya ait iki logo gösteriyor ve hangisinin doğru olduğunu soruyor. Bakalım ne kadar dikkatlisiniz? Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/user/OhaaDiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/user/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/c/bonbontv YAPYAP, Mediakraft'ın eğlenceli kanalı. Hayat kurtaran ipuçları, sihirbazlık numaraları, hayat okulu videoları, eğlenceli yarışmalar, mobil uygulama tanıtımları, eşek şakaları... Diğer kanallarımız gibi bu da sınırsız eğlence vaad ediyor.
Tamer'i Ne Kadar Tanıyorsun? - Odullu İnteraktif Yarışma 01:10
Tamer'i Ne Kadar Tanıyorsun? - Odullu İnteraktif Yarışma 1.583 izlenme - 2 yıl önce 1. soru: Köpeğinin ve kedisinin ismi ne? Alex ve Tekir diyorsan: https://youtu.be/sZU9PG5kBhc Alice ve Duman diyorsan: https://youtu.be/QdnoMta5I9o Mediakraft ekibiyle ilgili yaptığımız interaktif yarışmalarda sıra Oyun Delisi'nin editörü arkadaşımız Tamer'de. Bakalım Tamer'i ne kadar tanıyorsunuz? Tamer'in yönettiği Oyun Delisi kanalımız tam şurada: https://www.youtube.com/user/oyundelisi Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/user/yapyap BonbonTV https://www.youtube.com/c/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz. Faydalı ipuçları ve hayatınızı kolaylaştıran pratik bilgiler için diğer kanalımız YAPYAP'ı ziyaret edin: http://www.youtube.com/yapyap
Hangi Ünlünün Instagram Takipçisi Daha Fazla? - Ödüllü İnteraktif Yarışma 00:45
Hangi Ünlünün Instagram Takipçisi Daha Fazla? - Ödüllü İnteraktif Yarışma 1.508 izlenme - 2 yıl önce 1. Soru: Hangi Ünlünün Instagram'da Daha Çok Takipçisi Var? Beyazıt Öztürk diyorsan: https://youtu.be/y54fV8O8yKc Şahan Gökbakar diyorsan: https://youtu.be/XCuFIfa17QU Yeni bir interaktif yarışma ile karşınızdayız. Bu kez Cem ve Melih size 2 ünlü gösterip hangisinin Instagram'da daha fazla takipçisi olduğunu soruyor. Bakalım ne kadar biliyorsunuz? Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Bakalım Ne Kadar Dikkatlisin? - İnteraktif Dikkat Testi 02:43
Bakalım Ne Kadar Dikkatlisin? - İnteraktif Dikkat Testi 1.276 izlenme - 2 yıl önce 1. soru: Acaba ne yiyordu? Elma diyorsan: https://youtu.be/28hO6ye6-Gk Salatalık diyorsan: https://youtu.be/29uay-v0p_I İlginç bir interaktif yarışma ile karşınızdayız. Önce size bir video gösteriyoruz. Sonra da videodaki detaylar hakkında sorular soruyoruz. Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.