Hoşgeldiniz!

interlude

Kamufle - interlude (Olumsuzluklar 2012) 01:51
Kamufle - interlude (Olumsuzluklar 2012) 2.714 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Kendrick Lamar - For Free (Interlude) (Türkçe Altyazılı) 02:12
Kendrick Lamar - For Free (Interlude) (Türkçe Altyazılı) 1.159 izlenme - 3 yıl önce Tüm açıklamalardan önce "bu sik beleş değil" muhabbetinden ve şarkıdan bahsedeyim biraz. "This dick aint free" yani "bu sik beleş değil" diyerek Kendrick; "amcık para istiyor, ama sik beleş" algısının üzerine gitmiş. Bi adamın, kadın için tonla para harcaması gerektiğini; ama kadınların, erkekler için aynı şeyleri yapması gerekmediğini anlatmak istemiş. Şarkıdaysa bu betimlemeden yola çıkarak, genel olarak bahsettiği 2 şey var: 1 - "Kimse benden yararlanamaz, kimsenin malı değilim. Eğer bir iş yapacaksam da, parasını son kuruşuna dek alırım." 2 - Amerika'nın zenci tutumu, siyah adam ve Amerika ilişkisinin her zaman iş temelli kurulmuş olması, sistemin siyahları bir köşeye itiyor olması. Bu arada Kendrick'in, To Pimp A Butterfly albümündeki en sevdiği parçası buymuş. 71 santim Brezilya saçı: Şöyle bişi https://www.youtube.com/watch?v=wKPnxNIgW_8 Salary cap: Profesyonel sporlarda, takımın, oyuncularına verebileceği maaşa bir limit koyan kural. Bu limit oyuncu-başına ya da toplam maaş olarak değişebilir, ya da her ikisi birden de uygulanabilir. Yeşil: Kereviz(sağlıklı beslenmek için pahalı gıdalara ihtiyaç olduğunu betimlemek için kullanmış), tıpkı para gibi yeşil. Sağlık için, para gerekli. %5 filmli cam: Sanırım tüm dünyada illegal olan cam filmleme yöntemi. Dış dünyadan en ufak ışığı bile almıyor arabaya. Forty acres and a mule: Amerikan İç Savaşı sonrası, o dönemde bulunmuş olan zenci kölelerin yeni bir hayata başlayabilmeleri için alacakları savaş tazminatı hakkında bir öneri. Baya detaylı bir konu, İngilizce'si olanlar şurdan http://www.pbs.org/wnet/african-americans-many-rivers-to-cross/history/the-truth-behind-40-acres-and-a-mule/ ve şurdan bakabilirler https://en.wikipedia.org/wiki/Forty_acres_and_a_mule Türkçe kaynak ne yazık ki bulamadım. Matador: Orda "zırva" yerine kullanılan sözcük "bullshit", "bull" ise "boğa" demek. Burda ya Kendrick matador, ve zırvalarla(boğalarla) uğraşıp duruyor; ya da Kendrick(siyah adam) boğanın ta kendisi ve matador ise Sam Amca ve onları yanlış yönlendiriyor. Üreme organının en iyi arkadaşı: Vajina. Doggystyle: Snoop Doggy Dogg klasik 93 albümüne referans. Ayrıca "şans herkese güler" sözü "every dog has its day" olarak geçiyor. Ordan da doggystyle'a geçmiş. Kaynaklarınızı sikerim: Medyaya söylüyor. Süvarinin başı uçmuş: Başsız Süvari! https://tr.wikipedia.org/wiki/BaÅŸsız_Süvari Sam Amca: Muhtemelen hepinize tanıdık gelecek olan bi sima, Google görsellerde aratabilirsiniz. Ne idüğünü bilmiyorsanız da şurda bolca bilgi var https://eksisozluk.com/uncle-sam--75878 Sen kral değilsin: Albümde, sıradaki şarkının “King Kunta" olması yeterli bir cevap olmuş :) http://www.facebook.com/rapceviri
Sancak Bilmiyorlar ki (İnterlude) (2012 Albüm) 02:13
Sancak Bilmiyorlar ki (İnterlude) (2012 Albüm) 170 izlenme - 6 yıl önce
Adams [sexion D'assaut] - Interlude 03:49
Adams [sexion D'assaut] - Interlude 175 izlenme - 7 yıl önce morceau solo d'adams extrait du street album " l'crasement de tte " 2009 de la sexion d'assaut.
İlhan Erşahin - İnterlude Bass 00:35
İlhan Erşahin - İnterlude Bass 143 izlenme - 6 yıl önce İlhan Erşahin - İnterlude Bass
L2 Server - Warcraft 03:11
L2 Server - Warcraft 70 izlenme - 5 yıl önce L2 Server - Warcraft
juicy j - cash interlude - blue dream  lean mixtape 01:03
juicy j - cash interlude - blue dream lean mixtape 35 izlenme - 6 yıl önce
C-It - İnterlude 01:25
C-It - İnterlude 33 izlenme - 6 yıl önce
Cisco Eos Presents Janelle Monae - Interlude Live From The Kıllers Lasers Papers Show  Sxsw 12:01
Cisco Eos Presents Janelle Monae - Interlude Live From The Kıllers Lasers Papers Show Sxsw 31 izlenme - 7 yıl önce
İlhan Erşahin - İnterlude Guitar 00:55
İlhan Erşahin - İnterlude Guitar 27 izlenme - 6 yıl önce İlhan Erşahin - İnterlude Guitar
112 Q Mıke Slım Daron Interlude 01:56
112 Q Mıke Slım Daron Interlude 21 izlenme - 7 yıl önce usually dont upload intros and interludes but it was requested by pink rose glitter.so ı decided to upload it for her since she was respectful and nice when she asked. this is form their part ııı album
The Widdler - Fractal (interlude) (DopeLabs Video Edit) 03:10
The Widdler - Fractal (interlude) (DopeLabs Video Edit) 9 izlenme - 6 yıl önce The Widdler - Fractal (interlude) (DopeLabs Video Edit)